forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2020-08-08, 19:38:15

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
581631 wiadomoÂci w 4036 w▒tkach; wys│ane przez 39 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: buciaratti
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 3063 3064 3065 3066 3067 [3068] 3069 3070 3071 3072 3073 ... 3075 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 4923849 razy)
Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 45434

Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #61340 : 2020-07-09, 09:53:07 »

Wizerunkowo, to na pewno b─Ödzie lepiej, bo ani p─ůczu┼Ť nie ma za wiele do powiedzenia jak i ┼╝ona prezydenta jest taka nijaka.  Cool
Ale jak s┼éysz─Ö na wiecu wyborczym Trzaskowskich, ┼╝e chc─ů dawa─ç jakie┼Ť kolejne 200z┼é, to zaraz mija mi ochota na g┼éosowanie.  Cool

Nigdy w ┼╝yciu nie mia┼éem okazji wydawa─ç cudzych pieni─Ödzy, ale to musi by─ç faktycznie jakie┼Ť ekstra uczucie, kt├│re dopada jednakowo obie p┼écie, co┼Ť jak alkohol czy narkotyki - serio pisze.  Rolling Eyes
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #61341 : 2020-07-09, 09:58:56 »

O, tu jest o tym mowa https://youtu.be/_rUpM-ObxKg?t=480  Cool
RafałS
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 10175

« Odpowiedz #61342 : 2020-07-09, 12:59:59 »

Ponoć Wa-wa spisowiałaby gdyby Czaskoski wygrał wyroby RP i komuna pis byłaby dopełniona... Cool
Jarek
Full Member
wiadomoÂci: 14192

« Odpowiedz #61343 : 2020-07-09, 15:21:54 »

Straszy ┼╝e b─Ödzie dawa┼é ┼╝eby koryto dopa┼Ť─ç . Laughing
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 3606

Odp: Re: Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #61344 : 2020-07-09, 16:45:48 »

Nie przesadzaj. Takiego bydła jak pis nie udało się jeszcze nikomu narobić.

A co to za r├│┼╝nica czy kto┼Ť mnie dyma z kondomem czy bez, mo┼╝e by─ç nawet zapachowy?┬á Cool
No wlacha  Cool Madry to wie. Mankowi widac robi roznice czy do dzioba czy do rufy go pchaja  Laughing Laughing
Robi mi różnicę. Trójka trzymała się tyle lat, rozpizdzil pis. Janów tak samo. Nie chcę mi się dalej wymieniać. Jak wam nie robi, to trudno. Nie glosujcie
Maniek
Jr. Member
**

« Odpowiedz #61345 : 2020-07-09, 16:57:50 »

Wizerunkowo, to na pewno b─Ödzie lepiej, bo ani p─ůczu┼Ť nie ma za wiele do powiedzenia jak i ┼╝ona prezydenta jest taka nijaka.┬á Cool
Ale jak s┼éysz─Ö na wiecu wyborczym Trzaskowskich, ┼╝e chc─ů dawa─ç jakie┼Ť kolejne 200z┼é, to zaraz mija mi ochota na g┼éosowanie.┬á Cool

Nigdy w ┼╝yciu nie mia┼éem okazji wydawa─ç cudzych pieni─Ödzy, ale to musi by─ç faktycznie jakie┼Ť ekstra uczucie, kt├│re dopada jednakowo obie p┼écie, co┼Ť jak alkohol czy narkotyki - serio pisze.┬á Rolling Eyes
Uroki demokracji. Idiotom trzeba obiecywać gruszki na wierzbie, inaczej zero szans. Dziwi mnie, że tego nie rozumiesz. Jakby miał hasła typu zarób sobie sam, to mógłby w pislandzie wogóle nie startować.

Akurat Tusk w temacie rozdawnictwa i planowania na przysz┼éo┼Ť─ç ( emerytury) wykaza┼é si─Ö rozs─ůdkiem, dlugowzrocznosci─ů i odpowiedzialno┼Ťci─ů, ale niekt├│rym nigdy nie dogodzi jak wida─ç. I tak ┼║le, i tak niedobrze...

Nie rozumiem has┼éa, ┼╝e PiS i PO to to samo. Jasne, ┼╝e g┼éosuj─ůcy na bosaka, uwa┼╝aj─ů si─Ö za wy┼╝sz─ů form─Ö inteligencji, idealist├│w i dla nich wszystko co inne to takie samo dno. Ale to b┼é─Ödne my┼Ťlenie. Jakby Bosak dosta┼é si─Ö do koryta, to dymalby podobnie, albo i bardziej jak poprzednicy, ty┼éko by dupa skwierczala. Na ca┼éym ┼Ťwiecie tak by┼éo jest i b─Ödzie i konfederacja nie jest ┼╝adnym wyj─ůtkiem Panie Zyon Smile
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 23315

pind┼╝ar ryskow wyszy

Re: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #61346 : 2020-07-09, 17:15:41 »

Rozumiem, ze mierzysz wlasna miara, ale na szczescie to twoja miara  Very Happy
Jezeli mierzysz miara Tuska to jeszcze gorzej  Cool
Ale jakbym byl lemingiem to tez bym pewnie relatywizowal, ze wszyscy kradna, ale Peo robi to najfajniej  Laughing

Work Buy Consume Die
Jarek
Full Member

« Odpowiedz #61347 : 2020-07-09, 18:49:42 »

https://www.o2.pl/informacje/chemia-w-polskich-warzywach-i-owocach-alarmujacy-raport-nik-rozklada-rece-6529897059072704a

Nie mo┼╝e by─ç Shocked
Nasi uczciwi rolnicy i w┼éa┼Ťciciele ma┼éych sprawiedliwych sklepik├│w. W sridlu zielenina pewnie o po┼éow─Ö ta┼äsza. Laughing

Maniek
Jr. Member
**

Odp: Re: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #61348 : 2020-07-09, 18:59:04 »

Ale jakbym byl lemingiem to tez bym pewnie relatywizowal, ze wszyscy kradna, ale Peo robi to najfajniej  Laughing
Lepiej relatywizowa─ç, ni┼╝ ┼╝y─ç mrzonkami. Mamy demokracj─Ö, i ka┼╝dy rozs─ůdny cz┼éowiek (nie wiem po co ten leming wtr─ůcony), wie jak jest. A co do Tuska, to jaki masz problem. Zwi─Ökszy┼é wiek emerytalny, rozdawa┼é pieni─ůdze patologii? Rozumiem, ┼╝e jak us┼éyszysz Tusk, to masz niezdrow─ů podniet─Ö, ale bez przesady.
Maniek
Jr. Member
**

Odp: Re: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #61349 : 2020-07-09, 19:02:43 »

W Peo nowaka za zegarek wyje...li, paru innych te┼╝.
W pis u┼éaskawiaj─ů bydlak├│w podobnych do sb-k├│w, nie wspominaj─ůc, ┼╝e najwi─Ökszego przekr─Ötasa chc─ů najwi─Ökszym medalem odznaczy─ç.
W peło trzeba uważać, w pisie jedziemy na maxa.
Drobna r├│┼╝nica jednak jest.
Jarek
Full Member

« Odpowiedz #61350 : 2020-07-09, 20:33:09 »

Tak samo jak ten pajac Duda kt├│ry o┼Ťmiesza si─Ö praktycznie wsz─Ödzie. No chyba nikt nie powie, ┼╝e Trzaskowski i Duda to to samo, a r├│┼╝ni─ů si─Ö tylko garniturami. Wizerunek pa┼ästwa ulegnie zmianie w sekund pi─Ö─ç na korzy┼Ť─ç, je┼╝eli Trzaskowski zostanie prezydentem. Je┼Ťli wygra Duda, nie b─Ödzie nudno, obciachu te┼╝ nie braknie Cool
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #61351 : 2020-07-09, 20:58:33 »

Ale co mi po wizerunku? Trump ka┼╝dy widzi jaki jest, a jego osobista ┼╝ona jak przy nim stoi robi takie miny jakby mia┼éa zaraz dosta─ç torsji. Tylko ┼╝e za nim stoi najpot─Ö┼╝niejsza armia ┼Ťwiata i mo┼╝e si─Ö zachowywa─ç jak chce i ple┼Ť─ç co mu si─Ö ┼╝ywnie podoba.  Cool
Merkelka wygl─ůda jak kilo gwo┼║dzi i nikomu to nie przeszkadza, szczeg├│lnie jak obni┼╝a VAT.  Cool

POPIS to jedna partia, w kt├│rej chadzaj─ů sobie od sto┼éka do sto┼éka, nawet nie chce mi si─Ö tych nazwisk wymienia─ç, byle tylko koryto utrzyma─ç.  Cool
Kiedy┼Ť te┼╝ optowa┼éem za mniejszym z┼éem, ale by┼éo min─Ö┼éo, trudno - obecnie nie popieram polityki zamordyzmu i rozdawnictwa obu pan├│w i korzystam z mojego prawa nie g┼éosowania.  Cool
Jak si─Ö pojawi Reagan albo Thatcher, to si─Ö zastanowi─Ö.  Cool
Maniek
Jr. Member
**

« Odpowiedz #61352 : 2020-07-09, 21:09:56 »

Ale co mi po wizerunku? Trump ka┼╝dy widzi jaki jest, a jego osobista ┼╝ona jak przy nim stoi robi takie miny jakby mia┼éa zaraz dosta─ç torsji. Tylko ┼╝e za nim stoi najpot─Ö┼╝niejsza armia ┼Ťwiata i mo┼╝e si─Ö zachowywa─ç jak chce i ple┼Ť─ç co mu si─Ö ┼╝ywnie podoba.┬á Cool
Merkelka wygl─ůda jak kilo gwo┼║dzi i nikomu to nie przeszkadza, szczeg├│lnie jak obni┼╝a VAT.┬á Cool

POPIS to jedna partia, w kt├│rej chadzaj─ů sobie od sto┼éka do sto┼éka, nawet nie chce mi si─Ö tych nazwisk wymienia─ç, byle tylko koryto utrzyma─ç.┬á Cool
Kiedy┼Ť te┼╝ optowa┼éem za mniejszym z┼éem, ale by┼éo min─Ö┼éo, trudno - obecnie nie popieram polityki zamordyzmu i rozdawnictwa obu pan├│w i korzystam z mojego prawa nie g┼éosowania.┬á Cool
Jak się pojawi Reagan albo Thatcher, to się zastanowię.  Cool
Od kiedy zgin─ů┼é normalniejszy Kaczor, to nie jest ju┼╝ POPIS. Tu ju┼╝ nie ma sentyment├│w, a naczelinik ze┼Ťwirowa┼é, tak┼╝e nawet jak by┼é uk┼éad zawarty przy okr─ůg┼éym stole, to jestem pewny, ┼╝e od katastrofy smole┼äskiej jest nieaktualny.
Dawka rozdawnictwa, i populizmu dla prostak├│w, jednak moim zdaniem te┼╝ jest niepor├│wnywalna.
Jarek
Full Member

« Odpowiedz #61353 : 2020-07-09, 21:40:37 »

Ale co mi po wizerunku? Trump ka┼╝dy widzi jaki jest, a jego osobista ┼╝ona jak przy nim stoi robi takie miny jakby mia┼éa zaraz dosta─ç torsji. Tylko ┼╝e za nim stoi najpot─Ö┼╝niejsza armia ┼Ťwiata i mo┼╝e si─Ö zachowywa─ç jak chce i ple┼Ť─ç co mu si─Ö ┼╝ywnie podoba.┬á Cool
Merkelka wygl─ůda jak kilo gwo┼║dzi i nikomu to nie przeszkadza, szczeg├│lnie jak obni┼╝a VAT.┬á Cool

POPIS to jedna partia, w kt├│rej chadzaj─ů sobie od sto┼éka do sto┼éka, nawet nie chce mi si─Ö tych nazwisk wymienia─ç, byle tylko koryto utrzyma─ç.┬á Cool
Kiedy┼Ť te┼╝ optowa┼éem za mniejszym z┼éem, ale by┼éo min─Ö┼éo, trudno - obecnie nie popieram polityki zamordyzmu i rozdawnictwa obu pan├│w i korzystam z mojego prawa nie g┼éosowania.┬á Cool

Niemcy nie s─ů zachwyceni wizerunkiem Merkel, po┼éowie przeszkadza. Laughing
Jarek
Full Member

« Odpowiedz #61354 : 2020-07-10, 13:44:48 »

Shocked
https://wpolityce.pl/polityka/508690-pad-w-ii-kadencji-prezydent-odpowiada-przed-bogiem

P─ůczek sie nawiedzi┼é, w ko┼äcu uwierzy┼é w siebie Laughing
RafałS
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 10175

« Odpowiedz #61355 : 2020-07-10, 14:04:13 »

"Nie mamy w─ůtpliwo┼Ťci: inni b─Öd─ů s┼éabli, a my b─Ödziemy ro┼Ťli. Jestem tego pewien, dlatego prosz─Ö pa┼ästwa o g┼éos".

? mówił prezydent Duda.

Hola hola! Jak to inni b─Öd─ů s┼éabli? To nie pomo┼╝emy im przecie┼╝?
Jarek
Full Member

« Odpowiedz #61356 : 2020-07-10, 14:41:36 »

. Za┼Ť si─Ö oka┼╝e ┼╝e cham, lub pedofil katolicki  z wielkim sercem, "┼Ťwi─Ötym mo┼╝e by─ç".

Maniek
Jr. Member
**

« Odpowiedz #61357 : 2020-07-10, 14:42:01 »

Wystartowa┼éo radio NOWY ┼ÜWIAT stworzone przez funkcjonariuszy pisu. Polecam, ┼Ťwietnie graj─ů i gadaj─ů, p├│ki co reklam brak Smile
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 23315

pind┼╝ar ryskow wyszy

Re: Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #61358 : 2020-07-10, 16:15:13 »

Otoz to, otoz to, wezykiem, wezykiem  Laughing Laughing Laughing

A Donek dopiero co z Kaczorem sie na spacer umawial zeby pogadac jak "za starych czasow". Moze chcial obgadac taktyke na kolejne 15 lat klinczu  Laughing Laughing Laughing

Work Buy Consume Die
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #61359 : 2020-07-10, 17:09:33 »

Serio?  Shocked
Ale jaja.  Laughing
To by by┼é pi─Ökny widok jakby sobie r─Ök─Ö podali.  Laughing

Tylko ┼╝e to by┼éoby bardzo niebezpieczne, bo naraz zrobi┼éoby si─Ö miejsce dla innej opcji politycznej.  Cool
Strony: 1 ... 3063 3064 3065 3066 3067 [3068] 3069 3070 3071 3072 3073 ... 3075 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 19 zapytaniami.