forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-07-18, 01:02:26

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Bia┼éka jako materia┼é do budowy i przebudowy cia┼éa powinno mie─ç mo┼╝liwie wysok─ů warto┼Ť─ç biologiczn─ů, powinno to by─ç bia┼éko zwierz─Öce, a nie ro┼Ťlinne.
527382 wiadomoÂci w 3965 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: jonava51
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]  (Przeczytany 27116 razy)
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 4485

[email protected]

Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #20 : 2016-08-06, 19:06:33 »

Ale ja tak bardziej ogólnie, a nie w szczegółach! Wink
Z obcych dla przyk┼éadu najprzyjemniej mi si─Ö jad┼éo posi┼éki z dwiema wegetariankami - tylko raz mi powiedzia┼éy, ┼╝e niezdrowo si─Ö od┼╝ywiam, a ja za to zaproponowa┼éem moj─ů sur├│wk─Ö za ich mi─Öso i dalej ju┼╝ przez miesi─ůc nie by┼éo ┼╝adnych zgrzyt├│w.┬á Cool
Pełna harmonia nawet rzekłbym... Wink
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 34684

Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #21 : 2016-08-06, 19:08:47 »

Ale jad┼ée┼Ť sztu─çcami, nie mlaska┼ée┼Ť i nie plu┼ée┼Ť na blat chrz─ůstkami, prawda? Wink
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 4485

[email protected]

« Odpowiedz #22 : 2016-08-06, 19:10:25 »

Laughing
Ca┼ékiem mi┼ée i pomocne mi dziewczyny si─Ö okaza┼éy.  Cool
Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 37373

« Odpowiedz #23 : 2016-08-06, 21:15:18 »

Jak to m├│wi─ů, zrobi┼éy dobr─ů robot─Ö. Wink
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 48786

« Odpowiedz #24 : 2016-08-06, 21:19:24 »

...przez ┼╝o┼é─ůdek... Rolling Eyes Laughing

Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 37373

« Odpowiedz #25 : 2016-08-06, 21:20:38 »

Laughing
Jarek
Full Member
wiadomoÂci: 11241

« Odpowiedz #26 : 2016-08-07, 00:13:06 »

Zwykle to oznacza podporz─ůdkowanie si─Ö pewnym konwencjom, np. zasadom ortografii i interpunkcji. Wink
Nonkonformi┼Ťci mog─ů sobie siedzie─ç samotnie w piwnicy.
Ja pesel mam w pami─Öci , ale trzeba te┼╝ wsp├│┼éczu─ç tym co musz─ů  dalej odczytywa─ç . Laughing
Jarek
Full Member

« Odpowiedz #27 : 2016-08-07, 00:35:45 »

Nie ma to znaczenia, Twoja wolno┼Ť─ç ko┼äczy si─Ö tam, gdzie zaczyna si─Ö moja.
Zaczynasz majaczy─ç o wolno┼Ťci tobie takie co┼Ť dokucza ?  Shocked
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #28 : 2016-08-07, 07:44:33 »

Widzisz, tak jak siedzenie obok cuchn─ůcego kloszarda, tak czytanie Twojej pisaniny nie jest przyjemne, chodzi o pewien rodzaj estetyki.
Ale ju┼╝ nie b─Ödzie mi dokucza─ç, zak┼éadam ignora i wrzucam Ci─Ö na czarn─ů list─Ö. Very Happy
Jarek
Full Member

« Odpowiedz #29 : 2016-08-07, 10:29:55 »

Widzisz, tak jak siedzenie obok cuchn─ůcego kloszarda, tak czytanie Twojej pisaniny nie jest przyjemne, chodzi o pewien rodzaj estetyki.
Ale ju┼╝ nie b─Ödzie mi dokucza─ç, zak┼éadam ignora i wrzucam Ci─Ö na czarn─ů list─Ö. Very Happy
I to jest dobra zmiana Laughing popieram Laughing
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 21718

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #30 : 2016-08-07, 12:15:14 »

Sluszna decyzja. Wiesz jak to jest dyskutowac z glupim, najpierw cie sprowadzi do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem.
I pamietaj co mowila moja babcia Very Happy Dyskusje z Jarkiem zostaw trzonkowi od lopaty do sniegu albo nodze stolowej, mniej wiecej ten sam poziom intelektualny Very Happy

Work Buy Consume Die
Bobby
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 612

« Odpowiedz #31 : 2016-08-09, 10:39:55 »

Jestem ciekaw czy noga stołowa mogłaby zrozumieć kto to jest Jarek.
Bobby
Jr. Member
**

« Odpowiedz #32 : 2016-08-09, 10:42:40 »

To ju┼╝ zale┼╝y od Ciebie czy jest przyjemne bo to Ty odpowiadasz za swoje emocje a nie inni.

Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #33 : 2016-08-09, 11:48:37 »

Zapach a raczej smrod to nie emocje.

Work Buy Consume Die
anakin
GoŠ

Email
Re: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #34 : 2016-08-13, 17:15:18 »

Czolem! Jestem na diecie J. Kwasniewskiego juz pare lat, a nadal czuje, ze ledwie liznalem to "z czym to to sie je".Niby znana jest mi tresc wszystkich wydanych w Polsce ksiazek, publikacji na stronie Doktora i watkow na tym forum, ale to wciaz zbyt maloe... jak dla mnie.

Ale, hej!, wiem, ze sa tu osoby zaznajomione z DO/ZO znacznie dluzej ode mnie, wiec moze uzykam odpowiedzi na (chociazby niektore) brakujace informacje? Neutral Ne daja mi spokoju nastepujace pytania...

• 1. Czy poza nowotworami sa inne przypadki, w ktorych nalezy ograniczyc do minimum spozycie bialka?

• 2. Czy stosunek B : W jak 1 : 1,5 ma prawo w jakims szczegolnym przypadku zaistniec na DO, czy jest to jedynie opcja zarezerwowana dla ZO?

• 3. Czy proporcja B : W jak 1 : 1,5 powinna byc brana pod uwage tylko przy budowaniu masy miesniowej - by ilosc bialkowego budulca nie byla przesadna - czy rowniez bez "silowni" ma to sens (np. 50 gB : 75 gW)?

• 4. Ktory model zywienia najbardziej rujnuje zdrowie - ubogopastwiskowy czy korytkowy? A moze pastwiskowy?

• 5. Choroby z ktorej grupy - miazdzycorodnych (ubogie pastwisko i koryto) czy anty-miazdzycowych (pastwisko) - najdluzej┬á i najtrudniej (o ile w ogole) sie leczy?

• 6. Przy jakich chorobach "pacjent" potrzebuje duzych ilosci bialka juz na samym starcie DO, aby odbudowac wyniszczony ogranizm? Czy dotyczyczy to jedynie ubogiego pastwiska (przemiana glukozy droga pentozowa)?

• 7. W jakich przypadkach mozna stwierdzic, ze w organizmie wystepuje z cala pewnoscia ogolna przewaga ukladu sympatycznego lub parasympatycznego, a nie tylko czesciowa tu i tam?

• 8. Czy przy chorowaniu spowodowanym ubogim pastwiskiem mamy do czynienia zawsze z ogolna przewaga ukladu parasympatycznego i przemiana glukozy w cyklu pentozowym w calym organizmie?

Z gory dziekuje za wszelkie merytoryczne odpowiedzi!

• Pytanie 9.

Czy w przypadku czlowieka miazdzyca (dowolna) ma szanse zaistniec na diecie ubogopastwiskowej czy jest to raczej malo realne?
    Bobby
    Jr. Member
    **

« Odpowiedz #35 : 2016-08-18, 15:12:47 »

─ćpun te┼╝ nie ma problemu z narkotykami, dzwoni i ma, ale inni z jego otoczenia cierpi─ů.

Albo idzie do sklepu czy apteki.
    Jarek
    Full Member

« Odpowiedz #36 : 2016-08-18, 15:27:44 »

Sluszna decyzja. Wiesz jak to jest dyskutowac z glupim, najpierw cie sprowadzi do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem.
    I pamietaj co mowila moja babcia Very Happy Dyskusje z Jarkiem zostaw trzonkowi od lopaty do sniegu albo nodze stolowej, mniej wiecej ten sam poziom intelektualny Very Happy
    ┼Üwi─Öta racja ,tylko dlaczego lubisz si─Ö sam do tego poziomu sprowadza─ç  Laughing
    Gavroche
    Hero Member

« Odpowiedz #37 : 2016-08-18, 15:27:49 »

Je┼Ťli chodzi do gimbazy, starsi nie bawi─ů si─Ö w pierdo┼éy. Wink
    Zyon
    Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #38 : 2016-08-18, 15:40:11 »

Popatrz, prawie 2 tygodnie mu to zajelo ale wydukal z siebie jakas w miare skladna odpowiedz  Laughing Pewnie wygral jakas partie z noga stolowa i nabral pewnosci siebie Very Happy

Work Buy Consume Die
    Bobby
    Jr. Member
    **

« Odpowiedz #39 : 2016-08-18, 15:44:55 »

Jak nie?
    Piechot─ů po recke na morfine czy tam benzodiazepiny i wisio.
    Tak si─Ö bawi─ů najstarsi w┼éa┼Ťnie.
    Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gˇry Drukuj 
    « poprzedni nastŕpny »
    Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
    © 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
    Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
    Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 19 zapytaniami.