forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 00:46:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]  (Przeczytany 55960 razy)
administ
Go


Email
Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #20 : 2016-08-06, 19:06:33 »

Ale ja tak bardziej ogólnie, a nie w szczegółach! Wink
Z obcych dla przykładu najprzyjemniej mi się jadło posiłki z dwiema wegetariankami - tylko raz mi powiedziały, że niezdrowo się odżywiam, a ja za to zaproponowałem moją surówkę za ich mięso i dalej już przez miesiąc nie było żadnych zgrzytów.  Cool
Pełna harmonia nawet rzekłbym... Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #21 : 2016-08-06, 19:08:47 »

Ale jadłeś sztućcami, nie mlaskałeś i nie plułeś na blat chrząstkami, prawda? Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #22 : 2016-08-06, 19:10:25 »

 Laughing
Całkiem miłe i pomocne mi dziewczyny się okazały.  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #23 : 2016-08-06, 21:15:18 »

Jak to mówią, zrobiły dobrą robotę. Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #24 : 2016-08-06, 21:19:24 »

...przez żołądek... Rolling Eyes Laughing
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #25 : 2016-08-06, 21:20:38 »

 Laughing
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30305


Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #26 : 2016-08-07, 00:13:06 »

Zwykle to oznacza podporządkowanie się pewnym konwencjom, np. zasadom ortografii i interpunkcji. Wink
Nonkonformiści mogą sobie siedzieć samotnie w piwnicy.
Ja pesel mam w pamięci , ale trzeba też współczuć tym co muszą  dalej odczytywać . Laughing
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30305


Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #27 : 2016-08-07, 00:35:45 »

Nie ma to znaczenia, Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się moja.
Zaczynasz majaczyć o wolności tobie takie coś dokucza ?  Shocked
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #28 : 2016-08-07, 07:44:33 »

Widzisz, tak jak siedzenie obok cuchnącego kloszarda, tak czytanie Twojej pisaniny nie jest przyjemne, chodzi o pewien rodzaj estetyki.
Ale już nie będzie mi dokuczać, zakładam ignora i wrzucam Cię na czarną listę. Very Happy
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30305


Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #29 : 2016-08-07, 10:29:55 »

Widzisz, tak jak siedzenie obok cuchnącego kloszarda, tak czytanie Twojej pisaniny nie jest przyjemne, chodzi o pewien rodzaj estetyki.
Ale już nie będzie mi dokuczać, zakładam ignora i wrzucam Cię na czarną listę. Very Happy
I to jest dobra zmiana Laughing popieram Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #30 : 2016-08-07, 12:15:14 »

Widzisz, tak jak siedzenie obok cuchnącego kloszarda, tak czytanie Twojej pisaniny nie jest przyjemne, chodzi o pewien rodzaj estetyki.
Ale już nie będzie mi dokuczać, zakładam ignora i wrzucam Cię na czarną listę. Very Happy
Sluszna decyzja. Wiesz jak to jest dyskutowac z glupim, najpierw cie sprowadzi do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem.
I pamietaj co mowila moja babcia Very Happy Dyskusje z Jarkiem zostaw trzonkowi od lopaty do sniegu albo nodze stolowej, mniej wiecej ten sam poziom intelektualny Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Bobby
Go


Email
Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #31 : 2016-08-09, 10:39:55 »

Jestem ciekaw czy noga stołowa mogłaby zrozumieć kto to jest Jarek.
Zapisane
Bobby
Go


Email
Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #32 : 2016-08-09, 10:42:40 »

Widzisz, tak jak siedzenie obok cuchnącego kloszarda, tak czytanie Twojej pisaniny nie jest przyjemne, chodzi o pewien rodzaj estetyki.
Ale już nie będzie mi dokuczać, zakładam ignora i wrzucam Cię na czarną listę. Very Happy

To już zależy od Ciebie czy jest przyjemne bo to Ty odpowiadasz za swoje emocje a nie inni.

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #33 : 2016-08-09, 11:48:37 »

Zapach a raczej smrod to nie emocje.
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Re: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #34 : 2016-08-13, 17:15:18 »

Czolem! Jestem na diecie J. Kwasniewskiego juz pare lat, a nadal czuje, ze ledwie liznalem to "z czym to to sie je".Niby znana jest mi tresc wszystkich wydanych w Polsce ksiazek, publikacji na stronie Doktora i watkow na tym forum, ale to wciaz zbyt maloe... jak dla mnie.

Ale, hej!, wiem, ze sa tu osoby zaznajomione z DO/ZO znacznie dluzej ode mnie, wiec moze uzykam odpowiedzi na (chociazby niektore) brakujace informacje? Neutral Ne daja mi spokoju nastepujace pytania...

  • 1. Czy poza nowotworami sa inne przypadki, w ktorych nalezy ograniczyc do minimum spozycie bialka?

  • 2. Czy stosunek B : W jak 1 : 1,5 ma prawo w jakims szczegolnym przypadku zaistniec na DO, czy jest to jedynie opcja zarezerwowana dla ZO?

  • 3. Czy proporcja B : W jak 1 : 1,5 powinna byc brana pod uwage tylko przy budowaniu masy miesniowej - by ilosc bialkowego budulca nie byla przesadna - czy rowniez bez "silowni" ma to sens (np. 50 gB : 75 gW)?

  • 4. Ktory model zywienia najbardziej rujnuje zdrowie - ubogopastwiskowy czy korytkowy? A moze pastwiskowy?

  • 5. Choroby z ktorej grupy - miazdzycorodnych (ubogie pastwisko i koryto) czy anty-miazdzycowych (pastwisko) - najdluzej  i najtrudniej (o ile w ogole) sie leczy?

  • 6. Przy jakich chorobach "pacjent" potrzebuje duzych ilosci bialka juz na samym starcie DO, aby odbudowac wyniszczony ogranizm? Czy dotyczyczy to jedynie ubogiego pastwiska (przemiana glukozy droga pentozowa)?

  • 7. W jakich przypadkach mozna stwierdzic, ze w organizmie wystepuje z cala pewnoscia ogolna przewaga ukladu sympatycznego lub parasympatycznego, a nie tylko czesciowa tu i tam?

  • 8. Czy przy chorowaniu spowodowanym ubogim pastwiskiem mamy do czynienia zawsze z ogolna przewaga ukladu parasympatycznego i przemiana glukozy w cyklu pentozowym w calym organizmie?


    Z gory dziekuje za wszelkie merytoryczne odpowiedzi!


  • Pytanie 9.

    Czy w przypadku czlowieka miazdzyca (dowolna) ma szanse zaistniec na diecie ubogopastwiskowej czy jest to raczej malo realne?
    Zapisane
    Bobby
    Go


    Email
    Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
    « Odpowiedz #35 : 2016-08-18, 15:12:47 »

    Ćpun też nie ma problemu z narkotykami, dzwoni i ma, ale inni z jego otoczenia cierpią.

    Albo idzie do sklepu czy apteki.
    Zapisane
    Jarek
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 30305


    Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
    « Odpowiedz #36 : 2016-08-18, 15:27:44 »

    Widzisz, tak jak siedzenie obok cuchnącego kloszarda, tak czytanie Twojej pisaniny nie jest przyjemne, chodzi o pewien rodzaj estetyki.
    Ale już nie będzie mi dokuczać, zakładam ignora i wrzucam Cię na czarną listę. Very Happy
    Sluszna decyzja. Wiesz jak to jest dyskutowac z glupim, najpierw cie sprowadzi do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem.
    I pamietaj co mowila moja babcia Very Happy Dyskusje z Jarkiem zostaw trzonkowi od lopaty do sniegu albo nodze stolowej, mniej wiecej ten sam poziom intelektualny Very Happy
    Święta racja ,tylko dlaczego lubisz się sam do tego poziomu sprowadzać  Laughing
    Zapisane
    Gavroche
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 41529


    Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
    « Odpowiedz #37 : 2016-08-18, 15:27:49 »

    Jeśli chodzi do gimbazy, starsi nie bawią się w pierdoły. Wink
    Zapisane
    Zyon
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 25496

    pindżar ryskow wyszy


    Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
    « Odpowiedz #38 : 2016-08-18, 15:40:11 »

    Popatrz, prawie 2 tygodnie mu to zajelo ale wydukal z siebie jakas w miare skladna odpowiedz  Laughing Pewnie wygral jakas partie z noga stolowa i nabral pewnosci siebie Very Happy
    Zapisane

    Work Buy Consume Die
    Bobby
    Go


    Email
    Odp: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
    « Odpowiedz #39 : 2016-08-18, 15:44:55 »

    Jak nie?
    Piechotą po recke na morfine czy tam benzodiazepiny i wisio.
    Tak się bawią najstarsi właśnie.
    Zapisane
    Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
    « poprzedni nastpny »
    Skocz do:  

    Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
    © 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
    Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
    Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 20 zapytaniami.