forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-19, 03:56:44

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659784 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 4 [5] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]  (Przeczytany 58204 razy)
anakin
Gość


Email
Re: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #80 : 2016-09-14, 15:19:57 »

Chlopak wydal 300zl na te rure i jest podobno zachwycony, bo 3 stowki to go laska kosztowala miesiecznie i jeszcze wybrzydzala, nie chciala go dopuscic etc a teraz mowi, ze jest super, uprawia seks codziennie kilkanascie razy i w ogole odprezony  Laughing Laughing

Swoja droga - odchodzac na moment od DO/ZO, o ktorych traktuje ow watek - jak tak sie wczytac w to wyboldowane wyznanie, to przynajmniej jeden z Twoich znajomych jest przykladem nielada patologi. Zgaduje, ze jest - podobnie jak Ty - zagorzalym kukizowcem, bo to tacy osobnicy wlasnie sa.

Ja mam, na ten przyklad, zupelnie odmienny stosunek. W systemie gospodarki monetarno-rynkowej, w ktorej srodki finansowe sa tak istotna zmienna w zyciu, nie jest niczym dziwnym, ze zamozny mezczyzna jest atrakcyjny (nawet jesli kobieta pochodzi z bogatego domu lub zarabia duzo). Z kolei mezczyzni poszukuja po prostu piekna wsrod kobiet. Kierujac sie tymi 2 logicznymi wnioskami Twoj znajomy:
  • albo gustuje w niezbyt urodziwych kobietach o niskiej wartosci pienieznej,
  • albo jest zwyczajnie reprezentantem tych straconych chlopcow, ktorych umiejetnosci na rynku pracy sa nic nie warte... 300 zl to na dzien dzisiejszy, mniej wiecej, 1,4% mojej miesiecznej pensji po przeliczeniu z $ na PLN, gdyz moja firma jest z Nowego Yorku.

Mogloby sie wydac, ze "slaby zloty" - poniekad dzieki PiS-owi u wladzy (plus Brexit w toku) - powinien mnie pozornie cieszyc, bo to taki tani kraj sie zrobil... Niestety *dobry jakosciowo produkt*, to raczej nie ten z Polski, a poza tym moja pogarda dla nacjonalizmu i ogolnie ciemnoty ze wschodu jest zbyt silna. Dlatego jedyny ratunek na dzis widze w Nowoczesnej i niechby nawet Zloty zrownal sie z dolarem (silnym), nie mam nic przeciw temu.

A tak poza tym, wracajac jeszcze do tego nieszczesnego znajomego Zyona, to moze w sumie dla swiata byloby lepiej, gdy prawo do obcowania z plcia przeciwna i do reprodukcji mieli ludzie zarabiajacy minimalna ustalona sume pieniedzy... Bieda rodzi biede (nierzadko takze umyslowa), wiec to by moglo byc dobre wyjscie. Tym bardziej, ze przy preznie postepujacej robotyzacji "ludzcy-pracownicy" wykonujacy "robo-prace" sa coraz bardziej zbedni... po co przeplacac za cos mniej wydajnego? I po co produkowac kolejnych wyborcow "Leppera" tudziez "Kukiza"?


PS Mnie kobieta koszuje przewaznie okolo 3000 zl miesiecznie, ale za to jest tak piekna i tak szczesliwa, ze samo ogladanie jej mi wystarczy. =]
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomości: 25512

pindĹźar ryskow wyszy


Odp: Re: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #81 : 2016-09-14, 15:52:04 »

Masochista jestes? Very Happy

OK, zatem poprawie ci braki:
1.Czytania ze zrozumieniem
to przynajmniej jeden z Twoich znajomych jest przykladem
A przeciez napisalem
znajomy mi opowiadal, ze jego kuzyna rzucila laska
2.Zasady pisowni
nielada patologi.
http://sjp.pwn.pl/slowniki/nie-lada.html
Dopełniacz Kogo? Czego?: patologii
http://aztekium.pl/przypadki.py
3.Slabo zgadujesz dziecko.
Zgaduje, ze jest - podobnie jak Ty - zagorzalym kukizowcem, bo to tacy osobnicy wlasnie sa.
Nigdy nie glosowalem na ludzi Kukiza i nie mam pojecia o tym czy on jest kukizowcem - nie znam go.
4.Patrz punkt 1
Twoj znajomy:
5.Patrz punkty 1 i 4
A tak poza tym, wracajac jeszcze do tego nieszczesnego znajomego Zyona

6.Punkt bonusowy - pozwole sobie tez pozgadywac
PS Mnie kobieta koszuje
A nie chlopak?
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Gość


Email
Re: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #82 : 2016-09-14, 17:49:21 »

znajomy mi opowiadal, ze jego kuzyna rzucila laska
Nie mam nic na swa obrone. No moze z tym wyjatkiem, ze nadal nie rozumiem... po co ta cala dykteryjka (choc nie smieszna) w tym watku? Przez takie posty "ni z gruszki, ni z pietruszki" podswiadomie przykladam mniejsza uwage do ich tresci. Trudno w nonsensie doszukiwac sie sensu. Choc chyba jeszcze lepszy w takich wstawkach jest vvv...

Cytuj

Oraz inne (patologii, dzien dzisiejszy i inne mniejsze) , ktore wszystkie wychwycilem tuz po publikacji, bo jestem zwrokowcem. Ale, skoro postow nadal nie mozna edytowac, a ja nie lubie tworzyc jednolinijkowych postow... Poza tym, nie ma nawet za bardzo przed kim i dla kogo sie specjalnie starac. Forum wyglada jak wyglada.

Generalnie, im wiecej slow w poscie, tym wiecej omylek lub zgubionych liter moze sie pojawic. Kto pisze posty ubogie w liczbe slow, ten wolny jest od tego mankamentu.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomości: 25512

pindĹźar ryskow wyszy


Odp: Re: Dieta Optymalna a Zywienie Optymalne - studium przypadkow [PELNE ZANURZENIE]
« Odpowiedz #83 : 2016-09-14, 18:02:51 »

po co ta cala dykteryjka (choc nie smieszna) w tym watku? Przez takie posty "ni z gruszki, ni z pietruszki"
Ktos wspomnial o autozabawach a historyjka (nawet smieszna, bo w drugiej jej czesci ten koles zapomnial zabrac "to" z kabiny i znalazla to jego matka) jest o tym. ze granica miedzy autozabawami a regularnym seksem  jest czesto dosc zatarta.

jestem zwrokowcem.
Kim? No coz, zawsze to lepsze niz np wyrokowcem.

Kto pisze posty ubogie w liczbe slow, ten wolny jest od tego mankamentu.
Nieprawda, nawet tutaj sa tacy, ktorzy nie spelniaja tego warunku.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 2 3 4 [5] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 21 zapytaniami.