forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2020-08-11, 17:22:37

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno g┼éodzi─ç si─Ö ani po┼Ťci─ç.
581739 wiadomoÂci w 4036 w▒tkach; wys│ane przez 39 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: buciaratti
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 9 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!  (Przeczytany 30128 razy)
anakin
GoŠ


Email
(...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« : 2016-09-21, 16:58:23 »

Ponizej zamieszczam wyluskane "ziarenka" z Biblii. Wszystkie cytaty pochodza z Biblii Tysiaclecia".


"Ile zaś razy Mojżesz wszedł do namiotu, zstępował słup obłoku i stawał u wejścia do namiotu, i wtedy Pan rozmawiał z Mojżeszem. Cały lud widział, że słup obłoku stawał u wejścia do namiotu. (...) A Pan rozmawiał z Mojżeszem twarzą w twarz, jak się rozmawia z przyjacielem.
(...)
Słyszeli oni, że Ty, Panie, przebywasz pośr├│d tego narodu i bywasz widziany twarzą w twarz; że Tw├│j obłok stoi nad nimi, że Ty wśr├│d dnia idziesz przed nimi w słupie obłoku, a w nocy - w słupie ognistym."

"Wtedy to obłok okrył Namiot Spotkania, a Chwała Pana napełniła przybytek. I nie m├│gł Mojżesz wejść do Namiotu Spotkania, bo spoczywał na nim obłok i chwała Pana wypełniała przybytek. Ile razy obłok wznosił się nad przybytkiem, Izraelici wyruszali w drogę, a jeśli obłok nie wznosił się, nie ruszali w drogę aż do dnia uniesienia się obłoku. Obłok bowiem Pana za dnia zakrywał przybytek, a w nocy błyszczał jak ogień na oczach całego domu izraelskiego w czasie całej ich wędr├│wki."

------
W czasie przemowy Aarona do całego zgromadzenia Izraelit├│w spojrzeli ku pustyni i ukazała się im w obłoku Chwała Pana. I przem├│wił Pan do Mojżesza tymi słowami: Słyszałem szemranie Izraelit├│w. Pan rzekł do Mojżesza: Oto Ja przyjdę do ciebie w gęstym obłoku, aby lud słyszał, gdy będę rozmawiał z tobą, i uwierzył tobie na zawsze. (...)
Trzeciego dnia rano rozległy się grzmoty z błyskawicami, a gęsty obłok rozpostarł się nad g├│rą i rozległ się głos potężnej trąby, tak że cały lud przebywający w obozie drżał ze strachu.
Pan zstąpił na g├│rę Synaj, na jej szczyt. I wezwał Mojżesza na szczyt g├│ry, a Mojżesz wstąpił. Pan rzekł do Mojżesza: Zstąp na d├│ł i upomnij lud surowo, aby się nie zbliżał do Pana, chcąc Go zobaczyć, gdyż wielu z nich przypłaciłoby to życiem. Wtedy rzekł Mojżesz do Pana: Lud nie będzie śmiał podejść do g├│ry Synaj, gdyż zakazałeś mu tego surowo, m├│wiąc: Oznacz granicę około g├│ry i ogłoś ją jako świętą. Potem Pan powiedział do niego: Idź, zstąp na d├│ł, a potem przyjdź ty i Aaron z tobą. Kapłani i lud nie mogą przejść granicy, aby wstąpić do Pana, boby ich ukarał.

Lud stał ciągle z daleka, a Mojżesz zbliżył się do ciemnego obłoku, w kt├│rym był B├│g. Rzekł nadto Pan do Mojżesza: Tak powiesz Izraelitom: Wy sami widzieliście, że z nieba do was przemawiałem. Uczynisz Mi ołtarz z ziemi i będziesz składał na nim twoje całopalenia, twoje ofiary biesiadne z twojej trzody i z bydła na każdym miejscu, gdzie każę ci wspominać moje imię. Przyjdę do ciebie i będę ci błogosławił. Nie będziesz wstępował po stopniach do mojego ołtarza, żeby się nie odkryła nagość twoja. (cos jak promieniowanie Roentgena?)
------

"Gdy zaś Mojżesz wstąpił na g├│rę, obłok ją zakrył. Chwała Pana spoczęła na g├│rze Synaj, i okrywał ją obłok przez sześć dni. W si├│dmym dniu Pan przywołał Mojżesza z pośrodka obłoku. (...) Mojżesz wszedł w środek obłoku i wstąpił na g├│rę. I pozostał Mojżesz na g├│rze przez czterdzieści dni i przez czterdzieści nocy."


"Gdy się całe zgromadzenie zebrało przeciw Mojżeszowi i Aaronowi, oni skierowali się ku Namiotowi Spotkania. Wtedy obłok okrył Namiot, i ujrzeli Chwałę Pana. Mojżesz i Aaron weszli do Namiotu Spotkania, potem wyszli stamtąd i pobłogosławili lud. Wtedy Chwała Pana ukazała się całemu ludowi."


"Następnie Chwała Pańska podniosła się znad cheruba do progu świątyni, świątynia zaś napełniła się obłokiem, a dziedziniec był pełen blasku chwały Pańskiej. Rozległ się szum skrzydeł cherub├│w aż na dziedzińcu zewnętrznym, podobny do głosu Boga Wszechmogącego, gdy przemawia."

"W dniu, kiedy ustawiono przybytek, okrył go wraz z Namiotem Świadectwa obłok, i od wieczora aż do rana pozostawał nad przybytkiem na kształt ognia. I tak działo się zawsze: obłok okrywał go w dzień, a w nocy - jakby blask ognia."

------
Kiedy obłok podnosił się nad przybytkiem, Izraelici zwijali ob├│z, a w miejscu, gdzie się zatrzymał, rozbijali go znowu. Na rozkaz Pana Izraelici zwijali ob├│z i znowu na rozkaz Pana rozbijali go z powrotem; jak długo obłok spoczywał na przybytku, pozostawali w tym samym miejscu. Nawet wtedy, gdy obłok przez długi czas rozciągał się nad przybytkiem, Izraelici, posłuszni rozkazowi Pana, nie zwijali obozu. Lecz zdarzało się r├│wnież tak, że obłok kr├│tki czas pozostawał nad przybytkiem; wtedy r├│wnież rozbijali ob├│z na rozkaz Pana i na tenże rozkaz go zwijali.

Zdarzało się i tak, że obłok pozostawał tylko od wieczora do rana, a nad ranem się podnosił; wtedy oni zwijali ob├│z. Niekiedy pozostawał przez dzień i noc; skoro tylko się podni├│sł, natychmiast zwijali ob├│z. Jeśli pozostawał dwa dni, miesiąc czy dłużej - gdy obłok rozciągał się nad przybytkiem i okrywał go, pozostawali Izraelici w miejscu i nie zwijali obozu; skoro tylko się podni├│sł, zwijali ob├│z.

Drugiego roku, dwudziestego dnia drugiego miesiąca, podni├│sł się obłok znad Przybytku Świadectwa. Izraelici rozpoczęli swoją podr├│ż z pustyni Synaj, przestrzegając postoj├│w. Obłok zatrzymał się dopiero na pustyni Paran. Arka Przymierza Pańskiego szła przed nimi podczas trzech dni podr├│ży, gdy szukali miejsca postoju. Podczas dnia obłok Pana był nad nimi, gdy wychodzili z obozu.
Gdy arka wyruszała, m├│wił Mojżesz: Podnieś się, o Panie, i niech się rozproszą nieprzyjaciele Twoi; a ci, kt├│rzy Cię nienawidzą, niechaj uciekną przed Tobą. A gdy się zatrzymywała, m├│wił: Wr├│ć się, o Panie, do mn├│stwa izraelskich zastęp├│w.

Lecz lud zaczął szemrać przeciw Panu narzekając, że jest mu źle. Gdy to usłyszał Pan, zapłonął gniewem. Zapalił się przeciw nim ogień Pana ("dzialko laserowe?) i zniszczył ostatnią część obozu.
------

Widziałeś też i na pustyni: Pan ni├│sł cię, jak niesie ojciec swego syna, całą drogę, kt├│rą szliście, aż dotarliście do tego miejsca. Jednak mimo to nie ufaliście Panu, Bogu waszemu, idącemu przed wami w drodze, by wam szukać miejsca pod ob├│z - nocą w ogniu, by wam oświetlać drogę, a za dnia w obłoku.

Te słowa wyrzekł Pan do waszego zgromadzenia na g├│rze spośr├│d ognia, obłoku i ciemności donośnym głosem, niczego nie dodając. Gdy usłyszeliście głos spośr├│d ciemności, a g├│ra ogniem płonęła - zbliżyli się do mnie wszyscy wodzowie pokoleń i starsi, i rzekli: Oto Pan, B├│g nasz, okazał nam swoją chwałę i wielkość. Głos Jego słyszeliśmy spośr├│d ognia. Dziś widzieliśmy, że B├│g może przem├│wić do człowieka, a on pozostanie żywy. A kiedy kapłani wyszli z Miejsca Świętego, obłok wypełnił dom Pański. Kapłani nie mogli pozostać i pełnić swej służby z powodu tego obłoku, bo Chwała Pańska napełniła dom Pański. Wtedy przem├│wił Salomon: Pan powiedział, że będzie mieszkać w czarnej chmurze.

Świątynia napełniła się obłokiem Chwały Pańskiej, tak iż nie mogli kapłani tam pozostać i pełnić swej służby z powodu tego obłoku, bo Chwała Pańska wypełniła świątynię Bożą. Wtedy przem├│wił Salomon: Pan powiedział, że będzie mieszkać w czarnej chmurze.


Powiem krotko:
Naprawde potrzeba wiele zlej woli lub wielkiego zaslepienia, azeby nie dostrzec w biblijnych opisach przejawow technologii.

------
"Pan powiedział do Mojżesza: Powiedz Aaronowi, swojemu bratu, żeby nie w każdym czasie wchodził do Miejsca Najświętszego poza zasłonę, przed przebłagalnię, kt├│ra jest na arce, aby nie umarł, kiedy będę się ukazywać w obłoku nad przebłagalnią (...) I nie m├│gł Mojżesz wejść do Namiotu Spotkania, bo spoczywał na nim obłok i Chwała Pana wypełniała przybytek."

Owym nienaturalnie przemieszczajacym sie oblokiem (sic!) byl prawdopodobnie zakamuflowany wehikul kosmiczny, natomiast "Chwala Pana/Chwala Panska" to rodzaj jakiegos smiertelnego "pola energii", gdy nie jest sie odzianym w odpowiednie "szaty" (dosc obszerny opis wykonania tych szat i rezimowej rutyny odprawianej kazdorazowo przez Aarona i Mojzesza przed spotkaniem "twarza w twarz" z Panem - a takze po nim (jakby jakas dekontaminacja) - zawarty jest w Biblii).

------
"Anioł Boży, kt├│ry szedł na przedzie wojsk izraelskich, zmienił miejsce i szedł na ich tyłach. Słup obłoku r├│wnież przeszedł z przodu i zajął ich tyły, stając między wojskiem egipskim a wojskiem izraelskim. I tam był obłok ciemnością, tu zaś oświecał noc. I nie zbliżyli się jedni do drugich przez całą noc. (...) O świcie spojrzał Pan ze słupa ognia i ze słupa obłoku na wojsko egipskie i zmusił je do ucieczki.
(...)
A Pan szedł przed nimi podczas dnia, jako słup obłoku, by ich prowadzić drogą, podczas nocy zaś jako słup ognia, aby im świecić, żeby mogli iść we dnie i w nocy. Nie ustępował sprzed ludu słup obłoku we dnie ani słup ognia w nocy."

No, no, no! Zupelnie jak te slupy ognia wypuszczane z policyjnych smiglowcow, gdy przeszukuja teren po zmierzchu w poszukiwaniu kogos lub czegos... A owy "slup obloku" za dnia najwyrazniej byl jakims "hologramem"?

"Mojżesz poszedł z Jozuem i stawili się w Namiocie Spotkania. Pan ukazał się w Namiocie, w słupie obłoku. A słup obłoku stanął u wejścia do Namiotu."

"I zwr├│cił się nagle Pan do Mojżesza, Aarona i Miriam: ┼ĄPrzyjdźcie wszyscy troje do Namiotu Spotkania┼ą. I poszli wszyscy troje, a Pan zstąpił w słupie obłoku, zatrzymał się u wejścia do namiotu i zawołał na Aarona i Miriam."

"Słup obłoku nie odstępował od nich we dnie, aby ich prowadzić drogą; słup ognia nie odstępował w nocy, aby oświetlać im drogę, kt├│rą iść mieli."

"Przemawiał do nich w słupie obłoku: słyszeli Jego zlecenia i przykazania, kt├│re im nadał"

"A Pan zstąpił w obłoku, i Mojżesz zatrzymał się koło Niego, i wypowiedział imię Jahwe."


------
"Gdy płomień uni├│sł się z ołtarza ku niebu, Anioł Pana wstąpił w płomień ołtarza, a Manoach i jego żona widząc to padli twarzą na ziemię. Odtąd nie ukazał się już więcej Anioł Pana Manoachowi i jego żonie. W├│wczas poznał Manoach, że to był Anioł Pana.
(...) Wtedy Chwała Pana ukazała się całemu ludowi. Ogień wyszedł od Pana i strawił ofiarę całopalną razem z częściami tłustymi na ołtarzu. Widząc to cały lud krzyknął z radości i upadł na twarz."

Plomien/ogien przenoszacy obiekty (w tym materie ozywiona) mozna zobaczyc w serii filmow o Star Treku.  Cool


W gwoli jasnosci dodam, iz tzw. "aniola Pana" przebywajacego posrod ludzi nie bylo wcale tak latwo odroznic... Wystarczy sie wczytac:
-> http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1149

"Poszła więc kobieta do swego męża i tak rzekła do niego: ┼ĄPrzyszedł do mnie mąż Boży, kt├│rego oblicze było jakby obliczem Anioła Bożego - pełne dostojeństwa. Nie pytałam go, skąd przybył, a on nie oznajmił mi swego imienia."

"Manoach wstał, poszedł za swoją żoną i przyszedł do owego męża, zwracając się do niego słowami: ┼ĄCzy to ty jesteś owym mężem, kt├│ry rozmawiał z moją żoną?┼ą"

"Rzekł jeszcze Manoach do Anioła Pana: ┼ĄPozw├│l, że cię zatrzymamy i przygotujemy ci koźlątko┼ą. Nie wiedział bowiem Manoach, że to był Anioł Pana. Jednakże Anioł Pana rzekł do Manoacha: ┼ĄNawet gdybyś mnie zatrzymał, nie będę spożywał twojego chleba. Natomiast jeśli chcesz przygotować całopalenie, zł├│ż je dla Pana┼ą. W├│wczas rzekł Manoach do Anioła Pana: ┼ĄJakie jest imię twoje, abyśmy, gdy spełni się słowo twoje, mogli cię uczcić┼ą. Odpowiedział mu Anioł: ┼ĄDlaczego pytasz się o moje imię: ono jest tajemnicze┼ą.Reasumujac: pierwsza cywilizacja pozaziemska przybyla na Ziemie juz kilkadziesiat tysiecy lat temu, po czym nas tu "zasiala" i nauczala poprzez tzw. mitologie, religie czy filozofie.
Im szybciej to zrozumiemy i odejdziemy od klerykalnych bajeczek o Jezusie i Maryi oraz od cudacznych obrzadkow eucharystycznych, tym szybciej uznaja, ze moga bezpiecznie wpasc do nas ponownie z oficjalna wizyta, a my, ludzie, nie popadniemy w obled i depreche na skutek szoku, iz nie jestesmy tacy wyjatkowi...

Zapisane
Jarek
Full Member
***
wiadomoÂci: 14200


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #1 : 2016-09-21, 18:07:18 »

U mnie byli wczoraj ,i maj─ů zamiar znowu wpa┼Ť─ç  Laughing
Zapisane
administ
GoŠ


Email
Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #2 : 2016-09-21, 18:11:13 »

A o maszynie j─ůdrowej na pustyni co wspominali? Rolling Eyes Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoÂci: 36589


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #3 : 2016-09-21, 18:15:56 »

Ba┼Ťnie braci Grimm s─ů lepsze. Cool
Zapisane
Jarek
Full Member
***
wiadomoÂci: 14200


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #4 : 2016-09-21, 18:24:38 »

A o maszynie j─ůdrowej na pustyni co wspominali? Rolling Eyes Wink
Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoÂci: 23315

pind┼╝ar ryskow wyszy


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #5 : 2016-09-21, 18:32:52 »

Akurat w tych kwestiach zgadzam sie z anakiem w niemal 100% (zostawiam sobie pare % na ewentualna roznice zdan).

Mozna sobie doczytac troche zdroworozsadkowego myslenia na jednej z legendarnych polskich stron prowadzonych przez niezyjacego juz Leszka Klimka http://www.uleszka.uprowadzenia.cba.pl/
Polecam szczegolnie rozdzialy o Egipcie, tzw "cywilizacji Rzymskiej" (bzdury w rodzaju muru Hadriana, Akweduktu) i Atlantydzie. Egipt daje do myslenia, wlasnie w ten desen wyzej^^
Mozna tez znalesc np na chomiku jako calosc zebrana w ksiazke pt "Cywilizacja Bogow", wg mnie to jedna z lepszych pozycji z domeny paleoastro a przeczytalem tego sporo.
Zapisane

Work Buy Consume Die
vvv
Full Member
***
wiadomoÂci: 11324


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #6 : 2016-09-22, 00:46:46 »

Reasumuj─ůc: pierwsza cywilizacja pozaziemska przyby┼éa na Ziemi─Ö ju┼╝ kilkadziesi─ůt tysi─Öcy lat temu (...)
Jak bym mia┼é obstawia─ç na pieni─ůdze to bym doda┼é ze 4 zera.
 Wink
Zapisane
anakin
GoŠ


Email
Re: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #7 : 2016-09-22, 01:22:36 »

Reasumując: pierwsza cywilizacja pozaziemska przybyła na Ziemię już kilkadziesiąt tysięcy lat temu (...)
Jak bym miał obstawiać na pieniądze to bym dodał ze 4 zera.
 Wink

Na pieniadze to tym bardziej pozostalbym przy tych kilkudziesieciu tysiacach lat. Wcale nie wykluczam, a wrecz podejrzewam, ze faktycznie znacznie dawniej ktos juz tu zawital, ale bezpieczniej pozostac przy okresie, co do ktorego mam absolutne przekonanie, ze juz byli. ];>
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoÂci: 36589


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #8 : 2016-09-22, 07:21:15 »

Cytuj
absolutne przekonanie
Laughing
Pami─Ötam ju┼╝ takie, dotycz─ůce ko┼äca ┼Ťwiata.
Zapisane
administ
GoŠ


Email
Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #9 : 2016-09-22, 08:18:09 »

 Laughing
Tyle si─Ö ju┼╝ ko┼äc├│w ┼Ťwiata prze┼╝y┼éo, ┼╝e kolejne te┼╝ nie zrobi wra┼╝enia. Wiadomo - do┼Ťwiadczenie... Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoÂci: 23315

pind┼╝ar ryskow wyszy


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #10 : 2016-09-22, 09:00:08 »

Sa rzeczy gorsze niz koniec swiata, np rozwod Angeliny z Bradem.....
Zapisane

Work Buy Consume Die
Diogenes z Synopy
Full Member
***
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 11007


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #11 : 2016-09-22, 09:04:44 »

Komorowski odszed┼é z sokowir├│wk─ů.
Kijowski odszedł od dzieci.
Hasi odszedł z Legii.
Angelina odeszła od Brada.
Niesiołowski odszedł z PO.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoÂci: 23315

pind┼╝ar ryskow wyszy


Odp: Re: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #12 : 2016-09-22, 09:19:50 »

Reasumuj─ůc: pierwsza cywilizacja pozaziemska przyby┼éa na Ziemi─Ö ju┼╝ kilkadziesi─ůt tysi─Öcy lat temu (...)
Jak bym mia┼é obstawia─ç na pieni─ůdze to bym doda┼é ze 4 zera.
 Wink

Na pieniadze to tym bardziej pozostalbym przy tych kilkudziesieciu tysiacach lat. Wcale nie wykluczam, a wrecz podejrzewam, ze faktycznie znacznie dawniej ktos juz tu zawital, ale bezpieczniej pozostac przy okresie, co do ktorego mam absolutne przekonanie, ze juz byli. ];>

Oczywiscie, zwlaszcza po odkryciu 5 lat temu na Indonezji gigantycznej piramidy Gunung Padang, ktorej najstarsze probki ocenia sie na 22 tysiace lat. Wiekszosc kolejnych stopni jest wykonana z twardego andezytu, tak ulubionego przez "starozytnych" i np uzytego w Puma Punku.
Spora czesc  srodowisk akademickich i archeologow stwierdzila po tym odkryciu, ze ksiazki do historii i archeologii powinny zostac napisane od nowa, bo bazuja na przestarzalych teroriach z polowy ubieglego wieku.
Niestety chwilowo badania sa chyba w impasie wlasnie przez opor srodowisk akademickich i polityczne reperkusje. Nikomu nie jest na reke dalsze grzebanie, bo moga znalezc starsze probki niz 22tysiace lat i wtedy co? Kupa "panow profesorow" okaze sie zwyklymi bajkoopowiadaczami, hochsztaplerami i oszustami.
A to oznacza odciecie od kokosow i konfitur
Gunung Padang i obcy
https://www.youtube.com/watch?v=0qtWeOqd9Nk
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoÂci: 36589


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #13 : 2016-09-22, 09:51:57 »

 Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoÂci: 23315

pind┼╝ar ryskow wyszy


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #14 : 2016-09-22, 09:52:54 »

Na zdrowie! Tylko to ci pozostalo betonowy mozdzku  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoÂci: 36589


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #15 : 2016-09-22, 09:57:01 »

Jak zwykle, nie masz poj─Öcia o czy m├│wisz. Laughing
22 tysi─ůce lat?
Poczytaj kolego mo┼╝e o tym, zanim zaczniesz pisa─ç.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoÂci: 23315

pind┼╝ar ryskow wyszy


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #16 : 2016-09-22, 10:02:09 »

O przepraszam, myslalem, ze wypowiadanie sie bez czytania to tylko twoja domena Very Happy A teraz i moja  Shocked
Tak, podczas odwiertow w glab jedna z probek zostala odatowana na 22 tysiace. A co? Zle sie cos zguglowalo?  Laughing

Cytuj
Ta indonezyjska piramida jest bardziej starożytna nawet od słynnego Gobekli Tepe, ponieważ badanie najgłębszych warstw dało rezultat 22.000 p.n.e. (!)
http://www.tunguska.pl/gunung-padang-najstarsza-piramida/
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoÂci: 36589


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #17 : 2016-09-22, 10:04:13 »

A nie, jak takie źródło, to ja już nie fikam. Cool
Przepraszam bardzo, nie ma tematu.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoÂci: 23315

pind┼╝ar ryskow wyszy


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #18 : 2016-09-22, 10:08:47 »

Takie same jak te twoje "naukowe" Pudelki  Laughing
Ale moge dac ci 10 innych jezeli to ma znaczenie, po prostu wlepilem pierwsze lepsze.

http://www.andrewcollins.com/page/articles/gp.htm
http://www.ancient-code.com/gunung-padang-oldest-pyramid-planet/
https://www.sott.net/article/271881-Gunung-Padang-The-lost-records-of-Atlantis
http://beforeitsnews.com/beyond-science/2013/08/indonesian-pyramid-is-20000-years-old-claims-archaeologist-discovery-may-rewrite-history-2442948.html
http://www.messagetoeagle.com/gunung-padang-remarkable-megalithic-site-in-indonesia/
http://www.thelivingmoon.com/43ancients/02files/Pyramid_Gunung_Padang_Indonesia.html
http://www.wakingtimes.com/2014/09/10/lost-civilizations-existed/
http://soundofheart.org/awakeningdaily/content/gunung-padang-may-hold-evidence-lost-city-atlantis-remarkable-megalithic-site-west-java
https://pl.pinterest.com/pin/232990980694624959/
http://www.jasoncolavito.com/blog/graham-hancock-indonesian-site-may-be-part-of-atlantis
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoÂci: 36589


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #19 : 2016-09-22, 10:23:25 »

Nie chodzi mi o datowanie, bo jak pokopa─ç g┼é─Öbiej to i sprzed 50.000 lat znajd─ů si─Ö artefakty dzia┼éalno┼Ťci cz┼éowieka, np. ogniska czy pi─Ö┼Ťciaki. Wink
Chodzi o interpretacj─Ö wynik├│w, kolego, nie znaleziono tam ┼╝adnej budowli, kt├│ra nosi znamiona dzia┼éalno┼Ťci ludzkiej, starszej ni┼╝ 5.000 lat.
Proponuj─Ö czerpa─ç informacje od kogo┼Ť, kto rozumie up┼éyw czasu wyra┼╝ony kolejno┼Ťci─ů warstw, cho─ç mo┼╝e nie, wtedy nie mia┼ébym zabawy...
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 9 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 19 zapytaniami.