forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-11-22, 03:48:39

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
567455 wiadomoÂci w 4026 w▒tkach; wys│ane przez 48 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: jujo7
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!  (Przeczytany 24297 razy)
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35663

Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #140 : 2016-09-26, 20:39:02 »

Znasz pojęcie "legendy" stosowane w przypadku fałszywej historii życia agenta?

Ka┼╝dy, kto ma wzmocni─ç t─Ö legend─Ö, czyli "┼╝ona", "brat", "pracodawca" czy "dzieci" musz─ů zna─ç t─Ö sam─ů jej wersj─Ö , prawda?
┼╗eby ca┼éo┼Ť─ç by┼éa bardziej przekonywaj─ůca, powinno temu towarzyszy─ç bogactwo szczeg├│┼é├│w zgodnych w czasie i przestrzeni, bo przecie┼╝ pastuchy si─Ö naucz─ů tej "legendy" i b─Öd─ů j─ů przekazywa─ç mi─Ödzy sob─ů, mi─Ödzy pokoleniami i podczas podr├│┼╝y. Wink
Po to w┼éa┼Ťnie spisywano "zeznania", by w┼éadz─Ö sprawowa─ç na wi─Ökszym terenie. Very Happy

Gdzie Ty ┼╝yjesz, ch┼éopie?  Shocked
administ
GoŠ

Email
Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #141 : 2016-09-26, 20:47:11 »

Shocked
Ło Matko!
To co ju┼╝ za 10 lat b─Ödzie z katastrofy smole┼äskiej, jak tu co kole┼Ť, to inna "bajka"┬á Shocked Wink
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 22547

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #142 : 2016-09-26, 20:55:05 »

Znasz pojęcie "legendy" stosowane w przypadku fałszywej historii życia agenta?

Ka┼╝dy, kto ma wzmocni─ç t─Ö legend─Ö, czyli "┼╝ona", "brat", "pracodawca" czy "dzieci" musz─ů zna─ç t─Ö sam─ů jej wersj─Ö , prawda?
┼╗eby ca┼éo┼Ť─ç by┼éa bardziej przekonywaj─ůca, powinno temu towarzyszy─ç bogactwo szczeg├│┼é├│w zgodnych w czasie i przestrzeni, bo przecie┼╝ pastuchy si─Ö naucz─ů tej "legendy" i b─Öd─ů j─ů przekazywa─ç mi─Ödzy sob─ů, mi─Ödzy pokoleniami i podczas podr├│┼╝y. Wink
Po to w┼éa┼Ťnie spisywano "zeznania", by w┼éadz─Ö sprawowa─ç na wi─Ökszym terenie. Very Happy

Gdzie Ty żyjesz, chłopie?  Shocked
No wlasnie nie wiem, dopasowujesz jakies nowoczesne chomato w postaci technik szpiegowskich XX wieku do starozytnego konia w postaci prastarych eposow i swietych ksiag i jeszcze uwazasz przy tym, ze nie zaszles od tylu logiki i nie zrobiles jej z dupy jesieni sredniowecza....  Shocked Zadziwiajaca dychotomia, wszystko jest takie proste a dysponujesz do tego jedynie lebska lepetyna  Shocked
No no imponujace, i tak wszyscy na calym swiecie spiskowali i Majowie, i Aztecy, na dalekim wschodzie i na bliskim, matko boska, te techniki sa naprawde przerazajace  Shocked Shocked

A jak pytam o takie banaly czy przeszlifowac panewki na korbowidzie to zas umykasz jak sploszona sarna...  Laughing

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #143 : 2016-09-26, 21:38:59 »

Laughing
Widzisz?
Zaczynasz ┼éapa─ç, wszyscy spiskowali, dla w┼éasnej korzy┼Ťci, natura ludzka, kolego.
Najlepszym tego dowodem jest, ┼╝e po tylu tysi─ůcach lat, Ty nadal si─Ö na to nabierasz. Wink Laughing
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #144 : 2016-09-26, 21:39:43 »

Shocked
Ło Matko!
To co ju┼╝ za 10 lat b─Ödzie z katastrofy smole┼äskiej, jak tu co kole┼Ť, to inna "bajka"┬á Shocked Wink
Ci─ůgle ta sama, tylko nieco inne szaty, a przecie┼╝ nie szata... Wink
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #145 : 2016-09-26, 22:38:45 »

Laughing
Widzisz?
Zaczynasz ┼éapa─ç, wszyscy spiskowali, dla w┼éasnej korzy┼Ťci, natura ludzka, kolego.
Najlepszym tego dowodem jest, ┼╝e po tylu tysi─ůcach lat, Ty nadal si─Ö na to nabierasz. Wink Laughing

A ty nadal spiskujesz......mowia, ze to choroba Macieriewicza, ja bym poszedl sie zbadac na twoim miejscu  Laughing

Work Buy Consume Die
vvv
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 9701

« Odpowiedz #146 : 2016-09-27, 02:45:02 »

panewki na korbowidzie
To się chyba fotoplastykon nazywało, w sumie nie wiedziałem, że to była stereoskopowa zabawka.
 Shocked

http://fotoplastikon.stereos.pl/index-pl.html
Fotoplastikony wymy┼Ťlono w Niemczech w drugiej po┼éowie XIX wieku.

Nowy wynalazek szybko zdoby┼é ogromn─ů popularno┼Ť─ç, dawa┼é bowiem przeci─Öt┬şnemu cz┼éo┬şwiekowi mo┼╝liwo┼Ť─ç obej┬şrzenia nawet najodleg┬şlejszych zak─ůtk├│w ┼Ťwiata, za cen─Ö nie┬şdrogiego biletu wst─Öpu, bez podej┬şmowania trudu i niebez┬şpiecze┼ästw podr├│┼╝y.

Wra┼╝enie by┼éo doprawdy nad┬şzwyczajne, gdy┼╝ dzi─Öki specjalnej technice fotogra┬şfowania metod─ů stereo┬şskopow─ů widz otrzy┬şmywa┼é obraz tr├│j┬şwymiarowy, daj─ůcy iluzj─Ö obco┬şwania z rzeczy┬şwisto┼Ťci─ů.
Tak oto wiek pary i kolei ┼╝elaznej stworzy┼é tak┼╝e, nieskr─Ö┬şpowany czasem i prze┬şstrzeni─ů wehiku┼é do podej┬şmowania wirtu┬şalnych podr├│┼╝y. Fotopla┬şstikony ros┼éy jak grzyby po deszczu. Na prze┼éomie XIX i XX wieku by┼éo ich ok. 250, roz┬şsianych po ca┼éej Europie.
Wink
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #147 : 2016-09-27, 07:10:47 »

Tak sobie pomy┼Ťla┼éem, ┼╝e przecie┼╝ s─ů ludzie, dla kt├│rych Biblia/inne ┼Ťwi─Öte ksi─Ögi, s─ů wa┼╝n─ů cz─Ö┼Ťci─ů ┼╝ycia, a my tu pitolimy farmazony. Sad
Dlatego ja ju┼╝ milcz─Ö w tym temacie, nie obra┼╝am uczu─ç religijnych...

Żartowałem. Razz
Chc─Ö jutro pu┼Ťci─ç totka, dlatego dobrze mie─ç wszystkich po swojej stronie, nawet tego starego szale┼äca z Biblii, jego dziwnego syna, ┼╝e o Duchu nie wspomn─Ö. Wink
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #148 : 2016-09-27, 07:55:47 »

Ty juz Totka nie puszczaj, pono Macierewicza maja zdymisjonowac i szukaja goscia z wiekszym fisiem od spiskow. Podobno wzieli pod uwage twoja kandydature  Laughing Laughing

Work Buy Consume Die
RafałS
Jr. Member
**
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 9171

« Odpowiedz #149 : 2016-09-27, 08:02:15 »

Dzi┼Ť wszyscy wylosowuj─ů mann─Ö z nieba. https://youtu.be/uva8m6ZJaiM┬á ┬áWink
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #150 : 2016-09-27, 08:09:25 »

Eeee, tam, ja wylosowałem jajecznicę na słonince. Wink
administ
GoŠ

Email
« Odpowiedz #151 : 2016-09-27, 08:14:35 »

Laughing
RafałS
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 9171

« Odpowiedz #152 : 2016-09-27, 08:15:27 »

Ja mia┼éem ustawk─Ö, na ma┼Ťle, kawa┼éek salcesonu.
Diogenes z Synopy
Full Member
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #153 : 2016-09-28, 10:18:46 »

mam już kandydatów na podróż. Ale nie powiem.  Wink

http://www.rp.pl/Kosmos/160929289-Miliarder-Elon-Musk-przedstawil-plan-kolonizacji-Marsa.html#ap-1
Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 43134

« Odpowiedz #154 : 2016-09-28, 11:31:17 »

Laughing
administ
GoŠ

Email
« Odpowiedz #155 : 2016-09-28, 11:34:15 »

Mo┼╝e faktycznie pora wynosi─ç si─Ö z tej planety, bo za┼Ť na 2017 kolejny koniec ┼Ťwiata wieszcz─ů? Wink
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 58155

« Odpowiedz #156 : 2016-09-28, 11:39:33 »

Ja wol─Ö poczeka─ç na relacje pierwszych ochotnik├│w... Rolling Eyes Cool

Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #157 : 2016-09-28, 11:45:15 »

Naczelnik nic o końcu nie mówił, a On pierwszy by wiedział, bo trzy kroki naprzód. Wink
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #158 : 2016-09-28, 11:46:56 »

Jak wyleca ci wszyscy, ktorzy trzeba zeby wylecieli, to tutaj bedzie calkiem fajne miejsce do zostania Wink

Work Buy Consume Die
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #159 : 2016-09-28, 11:49:19 »

Ale kto b─Ödzie rz─ůdzi┼é?  Shocked Wink  Laughing
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.108 sekund z 19 zapytaniami.