forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:44:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658437 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!  (Przeczytany 61697 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #60 : 2016-09-23, 11:03:16 »

Tiaaa... To jest problem, ale przy założeniu że "nikt" byłby w stanie kosmitę rozpoznać.  Neutral

http://wiedzoholik.pl/kosmici-moga-wygladac-zupelnie-tak-samo-jak-my-twierdza-eksperci-od-ewolucji/
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #61 : 2016-09-23, 11:13:10 »

Ja zaczynam siebie podejrzewac. Otoz historia jest dosc niesamowita: gavro (a on wszystko wie najlepiej) powiedzial mi, ze z zerwanym wiezadlem nie da sie biegac ani uprawiac sportu, bo wiezadla sie naukowo nie zrastaja i wtedy lipa, ze sportu pozstaje tylko pilot, piwko i Eurosport. Niestety (dla mnie) ja wbrew temu co mowi gavro (a on wszystko wie najlepiej)  biegam i gram w pilke, dodatkowo sportowy fizjoterapeuta ogladal moja noge i powiedzial, ze wyglada ok. Pokazalem mu gdzie mnie jeszcze boli przy nacisnieciu i mowi, ze po zerwaniu wiezadel tego tam nie powinno byc w tym miejscu. Wtedy pomyslalem, ze cos moze (o boze!) nienaukowo mi sie w nodze pozrastalo czy cos i  nagle oblal mnie zimny pot, potem pomyslalem, ze to takie ludzkie i wtedy oblal mnie z kolei pot goracy... Shocked Confused
Pomyslalem, ze to moze dlatego, ze moze jestem kosmita zupelnie niepodobnym do kosmity i troche sie zdenerwowalem, bo zawsze chcialem zobaczyc kosmite a okazuje sie, ze codziennie go widzialem w lustrze i nie jest to jakis nadzwyczajny widok nie liczac fajnych muskli i szesciopaka... Confused Czy wy tez macie jakies swoje przezycia zwiazane z kosmitami?
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #62 : 2016-09-23, 11:41:25 »

Zyon, przyjedź kiedyś na spotkanie Optymalnych, ja też chcę zobaczyć Kosmitę... Shocked Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #63 : 2016-09-23, 11:58:13 »

Renia zapragnęła bliższego spotkania trzeciego stopnia? Rolling Eyes Wink 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #64 : 2016-09-23, 12:14:41 »

Może piątego by dało radę... Rolling Eyes Trzeba iść z postępem... Cool
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #65 : 2016-09-23, 12:19:14 »

Przyznaj sie, ze najbardziej cie ciekawi ten szesciopaczek... Wink

Ale sprobuje sie teleportowac, tylko nie moge sobie przypomniec, gdzie ten teleporter zostawili(/em?).....nie powiedzieli mi, ze jestem kosmita  Confused
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #66 : 2016-09-23, 12:21:45 »

Przyznaj sie, ze najbardziej cie ciekawi ten szesciopaczek... Wink

Najlepiej Lech, ale Żywiec też ujdzie! Wink
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #67 : 2016-09-23, 12:27:18 »

Jeśli pomidor to głownie schemizowana, brudna woda to piwo to schemizowane popłuczyny ze zgrzybiałego zboża z dodatkiem ziela, ale zaraz czy nie jest to niepokojąca wiadomość, po co takie rzeczy pisać.
Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #68 : 2016-09-23, 12:30:54 »

Ale alkohol dość tanio wychodzi. Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #69 : 2016-09-23, 12:32:41 »

Przyznaj sie, ze najbardziej cie ciekawi ten szesciopaczek... Wink

Najlepiej Lech, ale Żywiec też ujdzie! Wink
Koncerniakow moje delikatne kosmiczne plucotchawki nie akcceptuja, no moze jakis Kasztelan od biedy przejdzie Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #70 : 2016-09-23, 13:04:17 »

Tiaaa... To jest problem, ale przy założeniu że "nikt" byłby w stanie kosmitę rozpoznać.  Neutral

http://wiedzoholik.pl/kosmici-moga-wygladac-zupelnie-tak-samo-jak-my-twierdza-eksperci-od-ewolucji/
Jacy eksperci takie twierdzenia. Wink

Wystarczyłoby, żeby z jakiegokolwiek powodu dobór preferował prawoskrętne aminokwasy i lewoskrętne cukry i już nie byłoby nas. Wink
Wystarczyłoby, żeby tlen na początku istnienia fotosyntezy wytruł więcej lub mniej organizmów, nas by nie było.
Żeby asteroida, która zgładziła dinozaury minęła nas o włos, nigdy by nas nie było.
Żeby nasi hominidzcy antenaci nie prześlizgnęli się przez którąś z licznych "szyjek od butelki" czy "wąskich gardeł", to samo.
Można mnożyć takie przykłady, tylko po co w ogóle gadać o idiotyzmach? Very Happy

Jedyną hipotetyczną możliwością jest, że Obcy w jakiś sposób zrobili nas "na obraz i podobieństwo" i dlatego mogliby być nieodróżnialni od nas, inaczej - nie ma mowy.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #71 : 2016-09-23, 13:16:08 »

Jedyną hipotetyczną możliwością jest, że Obcy w jakiś sposób zrobili nas "na obraz i podobieństwo" i dlatego mogliby być nieodróżnialni od nas, inaczej - nie ma mowy.
No ale to chyba oczywiste, zrobili to Igigowie na polecenie Annunakow, mowia o tym wyraznie pisma sumeryjskie. Pierwsze wersje byly niezbyt udane, nie trzymaly moczu, mialy problemy z nerkami i nie mogly sie rozmnazac. Potem to poprawiono. Sadzisz, ze to bajania "naprutych winem i upalonych zielskiem kolesi?" Sumerow, ktorzy jak wszyscy starozytni mieli hopla na punkcie budowania "swiatyn" i wymyslaniu bezsensownych "bajek" do przekazywania ich potem przez stulecia? Prawo Lebiegi nawet temu przeczy Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #72 : 2016-09-23, 13:30:51 »

Przyznaj sie, ze najbardziej cie ciekawi ten szesciopaczek... Wink


 Embarassed Nie myślałam, że tak łatwo jest mnie rozgryźć... Rolling Eyes Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #73 : 2016-09-23, 14:10:11 »

Jedyną hipotetyczną możliwością jest, że Obcy w jakiś sposób zrobili nas "na obraz i podobieństwo" i dlatego mogliby być nieodróżnialni od nas, inaczej - nie ma mowy.
Sadzisz, ze to bajania "naprutych winem i upalonych zielskiem kolesi?"
Nie mam pewności co do stanu upojenia środkami psychoaktywnymi, bo to raczej teksty dla kontroli prostych umysłów, a nie opisy własnych drugtripów, ale tak, to ewidentnie bajania, jakich zresztą pełno w każdej "wielkiej księdze". Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #74 : 2016-09-23, 14:23:23 »

ale tak, to ewidentnie bajania, jakich zresztą pełno w każdej "wielkiej księdze". Very Happy
Zapomniales dodac z przodu "wg moich redukcjonistycznych urojen" i wszystko byloby OK Wink

Niepojete, tyle pracy i znoju starozytni wlozyli po to zeby te "bajania" spisac i przekazac potomnym i pomyslec, ze te glupki jednoczesnie mieli technologie, ktorych dzisiaj nie znamy  Shocked Nie wiem kolego czego dzisiaj nie dojadles, ale osrodki mozgu odpowiedzialne za logike cos ci iskrza  Laughing Podjedz no troche mjodku spadziowego zeby zalepil ci te iskrzace koncowki Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #75 : 2016-09-23, 14:56:15 »

 Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #76 : 2016-09-23, 15:21:54 »

Embarassed Nie myślałam, że tak łatwo jest mnie rozgryźć... Rolling Eyes Laughing

" border="0   Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #77 : 2016-09-23, 15:53:57 »

No ekstra... Cool Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #78 : 2016-09-23, 16:41:17 »

 Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: (...)A wreszcie rzekli Elohim: uczynmy czlowieka na Nasz obraz, podobnego Nam!
« Odpowiedz #79 : 2016-09-23, 17:31:22 »

ja też chcę zobaczyć Kosmitę... Shocked Cool
W sobotę. Uliczne spotkania w większym miastach.  Niedużo już przychodzi, ale zawsze coś.  Wink
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 20 zapytaniami.