forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2017-12-14, 21:48:47

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
499311 wiadomoÂci w 3936 w▒tkach; wys│ane przez 66 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: jwar
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .  (Przeczytany 14436 razy)
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 33044

Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #20 : 2016-12-03, 07:26:39 »

Targanie ┼╝elastwa to nie moja bajka ┬áShocked a w sporcie ktory uprawiam jest du┼╝y wydatek energi dlatego chcia┼ébym tak dobra─ç dietke zeby nie chudn─ůc a i nawet podpala─ç te kilka kg . Skoro zachwia┼ä stosunek B:T:W tylko bede jad┼é troche wiecej to dowie jest dieta optymalna czy┼╝ nie ? A co do startych chrz─ůstek w stawi kolanowym czy kto┼Ť mia┼é podobny problem ? Czy mozna odbudowa─ç chrz─ůstki ?
Panuj─ůcy tu ┼éaskawie Admin, zrobi┼é ponad 10kg masy mi─Ö┼Ťniowej, a nie mo┼╝na go podejrzewa─ç o to, ┼╝e nie by┼é na ┼╗O. Wink
Jest gdzie┼Ť w starych postach o tym, tu na Forum.
Słuchaj Anakina, a będziesz taki sam durny i chudy, na ŻO jak najbardziej zbudujesz co chcesz i jak chcesz, bo to elastyczna dieta dla zdrowych ludzi, ale to trzeba wiedzieć, a nie pitolić smutki. Very Happy
Twoje cele s─ů jak najbardziej realne.
superkiel11
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2016-12-03, 14:38:16 »

Panuj─ůcy tu ┼éaskawie Admin, zrobi┼é ponad 10kg masy mi─Ö┼Ťniowej, a nie mo┼╝na go podejrzewa─ç o to, ┼╝e nie by┼é na ┼╗O. Wink
Słuchaj Anakina, a będziesz taki sam durny i chudy, na ŻO jak najbardziej zbudujesz co chcesz i jak chcesz, bo to elastyczna dieta dla zdrowych ludzi, ale to trzeba wiedzieć, a nie pitolić smutki. Very Happy
Gavroche czy moglbys mi pomoc ustalic diete optymalna tak bym mogl podlapac troche miesnia   Cool? Narazie moja dieta wyglada tak :
 Jak ide na trening to przed treningiem zjadam 2 cale jajka ( Jest to godzina 6 rano i nie mam za bardzo ochoty na nic wi─Ökszego do przek─ůszenia ) no i potem normalnie jak w kazdy inny dzien poza treningowy .

I.Sniadanie
250g twarog
100g masla   wartosc odzywcza      1538kcl         B:40           T:150              W:13

I. Sniadanie
Jajecznica
4jajka cale
50g cebuli
50g masla klarowanego
100ml Smietanki 50%         Wartosc posilku  1320 kcl    B:31     T:100    W:6

I. Sniadanie  inna wersja
4 jajka cale ugotowane
100g watrobianka
50 majonez
100 smietanka 50%     Wartosc posilku   1448 kcl  B:41   T:136  W:5

I Sniadanie inna wersja
2cale jajka
3 zoltka
50g cebula
25g maslo klarowane
100ml smietanka 50%    wartosc posilkow 1120 kcl   B:27  T:92,5  W :6

II Przed praca
Orzechy 40 g    wartosc posilkow   206 kcl     B:5      T:20    W: 11

III/ IV.  Obiad /Kolacja   ( przewaznie jem to samo na te dwa posilki )

300g miesa mielonego wieprzowego
50g ser mozzarla
200g fasolki szparagowej zielonej(mrozona)
200g ziemniak
3jajka cale
40g smalcu
150ml smietanki 50%        wartosc kaloryczna 2 posilkow 2015kcl        B:74       T:188       W:6

III/IV. Obiad /Kolacja 
360g Karkowka
200g fasolka szparagowa
60g cebula
80g smalec        wartosci kaloryczne    2 posilkow        2086kcl          B:70      T: 188    W: 10

III/IV. Obiad /Kolacja

260g salami
200g pomidor/ salata
40g slonecznik /siemie lniane
80ml smietanki50%                      wartosc kaloryczna 2 posilkow          2010kcl        B:67         T:184          W: 5

Dasna
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 24703

« Odpowiedz #22 : 2016-12-03, 16:53:42 »

Targanie ┼╝elastwa to nie moja bajka ┬áShocked a w sporcie ktory uprawiam jest du┼╝y wydatek energi dlatego chcia┼ébym tak dobra─ç dietke zeby nie chudn─ůc a i nawet podpala─ç te kilka kg . Skoro zachwia┼ä stosunek B:T:W tylko bede jad┼é troche wiecej to dowie jest dieta optymalna czy┼╝ nie ? A co do startych chrz─ůstek w stawi kolanowym czy kto┼Ť mia┼é podobny problem ? Czy mozna odbudowa─ç chrz─ůstki ?
Potwierdzam.  Very Happy
Dasna
Hero Member
wiadomoÂci: 24703

« Odpowiedz #23 : 2016-12-03, 16:54:33 »

Potwierdzam.  Very Happy

A i jeszcze .
Gavroche co klasa to klasa.
Kocham Ci─Ö niezmiennie.  Very Happy
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 33044

« Odpowiedz #24 : 2016-12-03, 18:11:17 »

I moja mi┼éo┼Ť─ç p┼éonie r├│wnym i jasnym p┼éomieniem.┬á Very Happy
To jak już się tak miło zrobiło, to odpowiem koledze Superkiel.

S┼éuchaj, uwa┼╝am, ┼╝e ludzie si─Ö nie ┼╝ywi─ů cyferkami tylko jedzeniem.
Wi─Öc przede wszystkim wywal te wyliczanki do ┼Ťmieci, a zacznij je┼Ť─ç, by zaspokoi─ç potrzeby organizmu.
Jedz smacznie, to co lubisz z puli pokarm├│w ┼╗O, wtedy, kiedy czujesz g┼é├│d (z potrzeby, a nie z nud├│w), do syta (co oznacza tylko zaspokojenie g┼éodu) i przesta┼ä stale o tym my┼Ťle─ç, wyluzuj po prostu.
My┼Ťlisz, ┼╝e jak zjesz raz 20g za ma┼éo bia┼éka, a drugi za du┼╝o o 30g w─Öglowodan├│w, to co si─Ö stanie, ja my┼Ťl─Ö, ┼╝e p├│jdzie na zdrowie. Wink

Je┼Ťli chcesz mi─Ö┼Ťni, musisz da─ç im pow├│d do wzrostu, wi─Öc jaki┼Ť trening si┼éowy trzeba wprowadzi─ç; nie musi to by─ç przerzucanie ┼╝elastwa, cho─ç to najlepsza droga, mo┼╝e to by─ç trening z mas─ů cia┼éa czy odpowiedni rodzaj sparing├│w z partnerem.
Je┼Ťli czujesz potrzeb─Ö jedzenia rano, to jedz, ale je┼Ťli nie, to si─Ö nie katuj i nie martw treningiem na czczo, od┼╝ywianie to proces ca┼éodobowy, pojedyncze posi┼éki nie maj─ů wielkiego znaczenia (podobnie jak trening to proces d┼éugofalowy, pojedyncza sesja z tego punktu widzenia, nie jest bardzo istotna).
Je┼Ťli zdecydujesz si─Ö je┼Ť─ç co┼Ť przed treningiem to ┼Ťmietanka jest lepszym wyborem ni┼╝ go┼ée jajka. Wink
Na patologie w strukturach stawowych najlepsza jest dieta bogata w substancje konieczne do regeneracji; bia┼éka (┼╝├│┼étka, sk├│rki wieprzowe, salcesony), w─Öglowodany na budulec (glikoproteiny i proteoglikany) oraz witamina C (papryka, owoce jagodowe, pietruszka) i energi─Ö (t┼éuszcz zwierz─Öcy) oraz ruch dostosowany do stopnia uszkodzenia (nie wiem czy grappling i nabieranie masy jest ok w tym przypadku, ortopeda sportowy powinien rozwia─ç w─ůtpliwo┼Ťci).
Oczywi┼Ťcie to moje zdanie i nie trzeba si─Ö z nim zgadza─ç.

Ta mi┼éa dziewczyna, kt├│ra napisa┼éa powy┼╝sze posty, uprawia olimpijskie podnoszenie ci─Ö┼╝ar├│w, bierze udzia┼é zawodach, w dodatku zacz─Ö┼éa treningi w wieku, kt├│ry dla wielu kobiet oznacza bawienie wnuk├│w i ┼éupanie w krzy┼╝u, do tego jest biznesmenem dzia┼éaj─ůcym w dwu krajach i czasami trenuje z w┼éasnym synem, kt├│ry si─Ö od niej mo┼╝e wiele nauczy─ç.
A to wszystko na ┼╗O, oczywi┼Ťcie. Very Happy
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 2290

« Odpowiedz #25 : 2016-12-03, 18:36:06 »

WSZYSTKO!

Nie ma dw├│ch takich samych os├│b, z dwoma takimi samymi aktywno┼Ťciami, warunkami ┼╝ycia itd.itp.
Po to cz┼éowiek ma apetyt, rozum, i ksi─ů┼╝ki Doktora Smile ┼╝eby je┼Ť─ç wg.nich. Cyferki s─ů dla ortodoks├│w, kt├│rzy ca┼ée ┼╝ycie si─Ö m─Öcz─ů. Albo dla pocz─ůtkuj─ůcych...
renia
Hero Member
wiadomoÂci: 43536

« Odpowiedz #26 : 2016-12-03, 18:37:13 »

Jakiego Doktora? Dr Witoszek? Rolling Eyes Cool

Maniek
Jr. Member
**

« Odpowiedz #27 : 2016-12-03, 18:52:38 »

Reklama d┼║wigni─ů handlu  Very Happy

Mi─Ödzy innymi.
Maniek
Jr. Member
**

« Odpowiedz #28 : 2016-12-03, 18:55:37 »

A jak już się tak domagasz, to Pani Doktor Witoszek dostała certyfikat od samego Doktora, więc chyba wie trochę więcej od Ciebie.
I nie masz ┼╝adnego prawa, do kwestionowania decyzji Doktora, oraz wiedzy Pani Doktor.

A najlepiej sko┼äcz t─ů darmow─ů reklam─Ö dla Pani Doktor, bo jeste┼Ť na nie swoim forum, i Admin mo┼╝e si─Ö zdenerwowa─ç. Smile
Masz swoje forum, tam j─ů reklamuj...
superkiel11
GoŠ

Email
« Odpowiedz #29 : 2016-12-03, 19:06:20 »

Maniek jak sam powiedzia┼ée┼Ť cyferki sa dla ortodoksyjnych albo pocz─ůtkuj─ůcych i wlasnie jestem pocz─ůtkuj─ůcym ktory nie chce pope┼éni─ç b┼é─Öd├│w ┼╝ywieniowych .

Dzieki wielkie Gavroche za u┼Ťwiadomienie , od dzisiaj a moze bardziej od jutra jem wtedy kiedy zg┼éodnieje ,bez wylicze┼ä . Gdzies widzia┼éem na forum ze nie chodzi o wyliczenia tylko o obserwacje swojego cia┼éa , jesli chudniemy to zwi─Ökszamy korytko i tyle - nie wiem czy to prawda . Co do ┼╝├│┼étek , salcesonu to jadam go multum , sk├│rki ┼Ťwinskie bardzo rzadko ale to chyba dlatego ze niewiem jak je przyrz─ůdzi─ç ┬áShocked

Dasna z całego serca gratuluje zapału i wyników w sporcie , tak trzymac . Do tego jeszcze dobre wyniki w biznesie , coraz bardziej sie przekonuje do diety optymalnej ktora jak widac na Pani przykładzie daje duzo energi .
Diogenes z Synopy
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #30 : 2016-12-03, 19:11:13 »

i nie b├│j si─Ö w─Öglowodan├│w, nie gryz─ů.┬á ┬áVery Happy
renia
Hero Member

« Odpowiedz #31 : 2016-12-03, 19:29:22 »

A jak już się tak domagasz, to Pani Doktor Witoszek dostała certyfikat od samego Doktora, więc chyba wie trochę więcej od Ciebie.
I nie masz ┼╝adnego prawa, do kwestionowania decyzji Doktora, oraz wiedzy Pani Doktor.

A najlepiej sko┼äcz t─ů darmow─ů reklam─Ö dla Pani Doktor, bo jeste┼Ť na nie swoim forum, i Admin mo┼╝e si─Ö zdenerwowa─ç. Smile

Ty nie musisz mi m├│wi─ç co ja mam robi─ç. Jestem odpowiedzialn─ů osob─ů. Ty piszesz z┼éo┼Ťliwie, wulgarnie, na blogu Teresy Stachurskiej poleca┼ée┼Ť ksi─ů┼╝k─Ö dr Witoszek i niepotrzebnie przez to j─ů kupi┼éam. Stek bzdur i bajdurzenie, ┼╝e ona leczy ofiary Diety Optymalnej dr Kwa┼Ťniewskiego. Jeste┼Ť fa┼észywy...

Jarek
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 8823

« Odpowiedz #32 : 2016-12-03, 20:11:06 »

Laughing
Jarek
Jr. Member
**

« Odpowiedz #33 : 2016-12-03, 20:20:52 »

Ty nie musisz mi m├│wi─ç co ja mam robi─ç. Jestem odpowiedzialn─ů osob─ů. Ty piszesz z┼éo┼Ťliwie, wulgarnie, na blogu Teresy Stachurskiej poleca┼ée┼Ť ksi─ů┼╝k─Ö dr Witoszek i niepotrzebnie przez to j─ů kupi┼éam. Stek bzdur i bajdurzenie, ┼╝e ona leczy ofiary Diety Optymalnej dr Kwa┼Ťniewskiego. Jeste┼Ť fa┼észywy...
Kto Maniek ? Shocked No popa Laughing i jeszcze przez niego ksi─ů┼╝k─Ö kupi┼éa┼Ť ,co za ┼éotr . Laughing
renia
Hero Member

« Odpowiedz #34 : 2016-12-03, 20:47:46 »

Sporo kupców na nie tam znalazł...http://www.stachurska.eu/?p=9218
Pewnie profity ma... Rolling Eyes do spółki z Adamem...

"maniek669 pisze:
Grudzień 15, 2013 o 20:44
(...) ODKRYWC─ä jest dr JAN Kwa┼Ťniewski a nie Kwa┼Ťniewscy Smile no i dr Ewa oczywi┼Ťcie Smile

z ca┼éym szacunkiem do TK i niewyobra┼╝alnego lizusa G…e "

admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 2624

[email protected]

« Odpowiedz #35 : 2016-12-03, 20:51:38 »

Renia lubi rozdmuchiwa─ç konflikty chyba? Rolling Eyes Wink  Laughing
Jarek
Jr. Member
**

« Odpowiedz #36 : 2016-12-03, 20:59:02 »

Zapomniała co pisała , a szczególnie o zachowaniu sprawiedliwym na tym forum Laughing
Bobby
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 532

« Odpowiedz #37 : 2016-12-03, 21:27:08 »

WSZYSTKO!

Nie ma dw├│ch takich samych os├│b, z dwoma takimi samymi aktywno┼Ťciami, warunkami ┼╝ycia itd.itp.
Po to cz┼éowiek ma apetyt, rozum, i ksi─ů┼╝ki Doktora Smile ┼╝eby je┼Ť─ç wg.nich. Cyferki s─ů dla ortodoks├│w, kt├│rzy ca┼ée ┼╝ycie si─Ö m─Öcz─ů. Albo dla pocz─ůtkuj─ůcych...

Cyferki nap─Ödzaj─ů popyt na kalkulatory.
renia
Hero Member

« Odpowiedz #38 : 2016-12-03, 21:32:20 »

Renia lubi rozdmuchiwać konflikty chyba? Rolling Eyes Wink  Laughing

Nie lubi─Ö udawa─ç, ┼╝e deszcz pada jak kto┼Ť pluje... Confused

renia
Hero Member

« Odpowiedz #39 : 2016-12-04, 09:20:19 »

Renia lubi rozdmuchiwać konflikty chyba? Rolling Eyes Wink  Laughing

Pisa┼ée┼Ť, ┼╝e mo┼╝na mie─ç r├│┼╝ne zdania, r├│┼╝ne pogl─ůdy polityczne, ale tutaj na Forum nie powinno by─ç wulgaryzm├│w, chamstwa i personalnie obra┼╝aj─ůcych epitet├│w.
Ale nie egzekwujesz tego...Pozwalanie na takie permanentne zachowania jest nieszanowaniem Użytkowników i własnego słowa...

Strony: 1 [2] 3 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.283 sekund z 19 zapytaniami.