forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:13:39

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658438 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .  (Przeczytany 114708 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #20 : 2016-12-03, 07:26:39 »

Targanie żelastwa to nie moja bajka  Shocked a w sporcie ktory uprawiam jest duży wydatek energi dlatego chciałbym tak dobrać dietke zeby nie chudnąc a i nawet podpalać te kilka kg . Skoro zachwiań stosunek B:T:W tylko bede jadł troche wiecej to dowie jest dieta optymalna czyż nie ? A co do startych chrząstek w stawi kolanowym czy ktoś miał podobny problem ? Czy mozna odbudować chrząstki ?
Panujący tu łaskawie Admin, zrobił ponad 10kg masy mięśniowej, a nie można go podejrzewać o to, że nie był na ŻO. Wink
Jest gdzieś w starych postach o tym, tu na Forum.
Słuchaj Anakina, a będziesz taki sam durny i chudy, na ŻO jak najbardziej zbudujesz co chcesz i jak chcesz, bo to elastyczna dieta dla zdrowych ludzi, ale to trzeba wiedzieć, a nie pitolić smutki. Very Happy
Twoje cele są jak najbardziej realne.
Zapisane
superkiel11
Go


Email
Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #21 : 2016-12-03, 14:38:16 »

Cytuj
Panujący tu łaskawie Admin, zrobił ponad 10kg masy mięśniowej, a nie można go podejrzewać o to, że nie był na ŻO. Wink
Jest gdzieś w starych postach o tym, tu na Forum.
Słuchaj Anakina, a będziesz taki sam durny i chudy, na ŻO jak najbardziej zbudujesz co chcesz i jak chcesz, bo to elastyczna dieta dla zdrowych ludzi, ale to trzeba wiedzieć, a nie pitolić smutki. Very Happy
Twoje cele są jak najbardziej realne.
Cytuj
Gavroche czy moglbys mi pomoc ustalic diete optymalna tak bym mogl podlapac troche miesnia   Cool? Narazie moja dieta wyglada tak :
 Jak ide na trening to przed treningiem zjadam 2 cale jajka ( Jest to godzina 6 rano i nie mam za bardzo ochoty na nic większego do przekąszenia ) no i potem normalnie jak w kazdy inny dzien poza treningowy .

I.Sniadanie
250g twarog
100g masla   wartosc odzywcza      1538kcl         B:40           T:150              W:13


I. Sniadanie
Jajecznica
4jajka cale
50g cebuli
50g masla klarowanego
100ml Smietanki 50%         Wartosc posilku  1320 kcl    B:31     T:100    W:6

I. Sniadanie  inna wersja
4 jajka cale ugotowane
100g watrobianka
50 majonez
100 smietanka 50%     Wartosc posilku   1448 kcl  B:41   T:136  W:5

I Sniadanie inna wersja
2cale jajka
3 zoltka
50g cebula
25g maslo klarowane
100ml smietanka 50%    wartosc posilkow 1120 kcl   B:27  T:92,5  W :6


II Przed praca
Orzechy 40 g    wartosc posilkow   206 kcl     B:5      T:20    W: 11


III/ IV.  Obiad /Kolacja   ( przewaznie jem to samo na te dwa posilki )

300g miesa mielonego wieprzowego
50g ser mozzarla
200g fasolki szparagowej zielonej(mrozona)
200g ziemniak
3jajka cale
40g smalcu
150ml smietanki 50%        wartosc kaloryczna 2 posilkow 2015kcl        B:74       T:188       W:6


III/IV. Obiad /Kolacja 
360g Karkowka
200g fasolka szparagowa
60g cebula
80g smalec        wartosci kaloryczne    2 posilkow        2086kcl          B:70      T: 188    W: 10



III/IV. Obiad /Kolacja

260g salami
200g pomidor/ salata
40g slonecznik /siemie lniane
80ml smietanki50%                      wartosc kaloryczna 2 posilkow          2010kcl        B:67         T:184          W: 5

Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #22 : 2016-12-03, 16:53:42 »

Targanie żelastwa to nie moja bajka  Shocked a w sporcie ktory uprawiam jest duży wydatek energi dlatego chciałbym tak dobrać dietke zeby nie chudnąc a i nawet podpalać te kilka kg . Skoro zachwiań stosunek B:T:W tylko bede jadł troche wiecej to dowie jest dieta optymalna czyż nie ? A co do startych chrząstek w stawi kolanowym czy ktoś miał podobny problem ? Czy mozna odbudować chrząstki ?
Panujący tu łaskawie Admin, zrobił ponad 10kg masy mięśniowej, a nie można go podejrzewać o to, że nie był na ŻO. Wink
Jest gdzieś w starych postach o tym, tu na Forum.
Słuchaj Anakina, a będziesz taki sam durny i chudy, na ŻO jak najbardziej zbudujesz co chcesz i jak chcesz, bo to elastyczna dieta dla zdrowych ludzi, ale to trzeba wiedzieć, a nie pitolić smutki. Very Happy
Twoje cele są jak najbardziej realne.
Potwierdzam.  Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #23 : 2016-12-03, 16:54:33 »

Targanie żelastwa to nie moja bajka  Shocked a w sporcie ktory uprawiam jest duży wydatek energi dlatego chciałbym tak dobrać dietke zeby nie chudnąc a i nawet podpalać te kilka kg . Skoro zachwiań stosunek B:T:W tylko bede jadł troche wiecej to dowie jest dieta optymalna czyż nie ? A co do startych chrząstek w stawi kolanowym czy ktoś miał podobny problem ? Czy mozna odbudować chrząstki ?
Panujący tu łaskawie Admin, zrobił ponad 10kg masy mięśniowej, a nie można go podejrzewać o to, że nie był na ŻO. Wink
Jest gdzieś w starych postach o tym, tu na Forum.
Słuchaj Anakina, a będziesz taki sam durny i chudy, na ŻO jak najbardziej zbudujesz co chcesz i jak chcesz, bo to elastyczna dieta dla zdrowych ludzi, ale to trzeba wiedzieć, a nie pitolić smutki. Very Happy
Twoje cele są jak najbardziej realne.
Potwierdzam.  Very Happy

A i jeszcze .
Gavroche co klasa to klasa.
Kocham Cię niezmiennie.  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #24 : 2016-12-03, 18:11:17 »

I moja miłość płonie równym i jasnym płomieniem.  Very Happy
To jak już się tak miło zrobiło, to odpowiem koledze Superkiel.

Słuchaj, uważam, że ludzie się nie żywią cyferkami tylko jedzeniem.
Więc przede wszystkim wywal te wyliczanki do śmieci, a zacznij jeść, by zaspokoić potrzeby organizmu.
Jedz smacznie, to co lubisz z puli pokarmów ŻO, wtedy, kiedy czujesz głód (z potrzeby, a nie z nudów), do syta (co oznacza tylko zaspokojenie głodu) i przestań stale o tym myśleć, wyluzuj po prostu.
Myślisz, że jak zjesz raz 20g za mało białka, a drugi za dużo o 30g węglowodanów, to co się stanie, ja myślę, że pójdzie na zdrowie. Wink

Jeśli chcesz mięśni, musisz dać im powód do wzrostu, więc jakiś trening siłowy trzeba wprowadzić; nie musi to być przerzucanie żelastwa, choć to najlepsza droga, może to być trening z masą ciała czy odpowiedni rodzaj sparingów z partnerem.
Jeśli czujesz potrzebę jedzenia rano, to jedz, ale jeśli nie, to się nie katuj i nie martw treningiem na czczo, odżywianie to proces całodobowy, pojedyncze posiłki nie mają wielkiego znaczenia (podobnie jak trening to proces długofalowy, pojedyncza sesja z tego punktu widzenia, nie jest bardzo istotna).
Jeśli zdecydujesz się jeść coś przed treningiem to śmietanka jest lepszym wyborem niż gołe jajka. Wink
Na patologie w strukturach stawowych najlepsza jest dieta bogata w substancje konieczne do regeneracji; białka (żółtka, skórki wieprzowe, salcesony), węglowodany na budulec (glikoproteiny i proteoglikany) oraz witamina C (papryka, owoce jagodowe, pietruszka) i energię (tłuszcz zwierzęcy) oraz ruch dostosowany do stopnia uszkodzenia (nie wiem czy grappling i nabieranie masy jest ok w tym przypadku, ortopeda sportowy powinien rozwiać wątpliwości).
Oczywiście to moje zdanie i nie trzeba się z nim zgadzać.

Ta miła dziewczyna, która napisała powyższe posty, uprawia olimpijskie podnoszenie ciężarów, bierze udział zawodach, w dodatku zaczęła treningi w wieku, który dla wielu kobiet oznacza bawienie wnuków i łupanie w krzyżu, do tego jest biznesmenem działającym w dwu krajach i czasami trenuje z własnym synem, który się od niej może wiele nauczyć.
A to wszystko na ŻO, oczywiście. Very Happy
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3997


Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #25 : 2016-12-03, 18:36:06 »

WSZYSTKO!

Nie ma dwóch takich samych osób, z dwoma takimi samymi aktywnościami, warunkami życia itd.itp.
Po to człowiek ma apetyt, rozum, i książki Doktora Smile żeby jeść wg.nich. Cyferki są dla ortodoksów, którzy całe życie się męczą. Albo dla początkujących...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #26 : 2016-12-03, 18:37:13 »

Jakiego Doktora? Dr Witoszek? Rolling Eyes Cool
Zapisane

Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3997


Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #27 : 2016-12-03, 18:52:38 »

Jakiego Doktora? Dr Witoszek? Rolling Eyes Cool

Reklama dźwignią handlu  Very Happy

Między innymi.
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3997


Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #28 : 2016-12-03, 18:55:37 »

Jakiego Doktora? Dr Witoszek? Rolling Eyes Cool

A jak już się tak domagasz, to Pani Doktor Witoszek dostała certyfikat od samego Doktora, więc chyba wie trochę więcej od Ciebie.
I nie masz żadnego prawa, do kwestionowania decyzji Doktora, oraz wiedzy Pani Doktor.

A najlepiej skończ tą darmową reklamę dla Pani Doktor, bo jesteś na nie swoim forum, i Admin może się zdenerwować. Smile
Masz swoje forum, tam ją reklamuj...
Zapisane
superkiel11
Go


Email
Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #29 : 2016-12-03, 19:06:20 »

Maniek jak sam powiedziałeś cyferki sa dla ortodoksyjnych albo początkujących i wlasnie jestem początkującym ktory nie chce popełnić błędów żywieniowych .

Dzieki wielkie Gavroche za uświadomienie , od dzisiaj a moze bardziej od jutra jem wtedy kiedy zgłodnieje ,bez wyliczeń . Gdzies widziałem na forum ze nie chodzi o wyliczenia tylko o obserwacje swojego ciała , jesli chudniemy to zwiększamy korytko i tyle - nie wiem czy to prawda . Co do żółtek , salcesonu to jadam go multum , skórki świnskie bardzo rzadko ale to chyba dlatego ze niewiem jak je przyrządzić  Shocked


Dasna z całego serca gratuluje zapału i wyników w sporcie , tak trzymac . Do tego jeszcze dobre wyniki w biznesie , coraz bardziej sie przekonuje do diety optymalnej ktora jak widac na Pani przykładzie daje duzo energi .
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #30 : 2016-12-03, 19:11:13 »

i nie bój się węglowodanów, nie gryzą.   Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #31 : 2016-12-03, 19:29:22 »

Jakiego Doktora? Dr Witoszek? Rolling Eyes Cool

A jak już się tak domagasz, to Pani Doktor Witoszek dostała certyfikat od samego Doktora, więc chyba wie trochę więcej od Ciebie.
I nie masz żadnego prawa, do kwestionowania decyzji Doktora, oraz wiedzy Pani Doktor.

A najlepiej skończ tą darmową reklamę dla Pani Doktor, bo jesteś na nie swoim forum, i Admin może się zdenerwować. Smile
Masz swoje forum, tam ją reklamuj...

Ty nie musisz mi mówić co ja mam robić. Jestem odpowiedzialną osobą. Ty piszesz złośliwie, wulgarnie, na blogu Teresy Stachurskiej polecałeś książkę dr Witoszek i niepotrzebnie przez to ją kupiłam. Stek bzdur i bajdurzenie, że ona leczy ofiary Diety Optymalnej dr Kwaśniewskiego. Jesteś fałszywy...
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30300


Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #32 : 2016-12-03, 20:11:06 »

Jakiego Doktora? Dr Witoszek? Rolling Eyes Cool

A jak już się tak domagasz, to Pani Doktor Witoszek dostała certyfikat od samego Doktora, więc chyba wie trochę więcej od Ciebie.
I nie masz żadnego prawa, do kwestionowania decyzji Doktora, oraz wiedzy Pani Doktor.

A najlepiej skończ tą darmową reklamę dla Pani Doktor, bo jesteś na nie swoim forum, i Admin może się zdenerwować. Smile
Masz swoje forum, tam ją reklamuj...
Laughing
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30300


Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #33 : 2016-12-03, 20:20:52 »

Jakiego Doktora? Dr Witoszek? Rolling Eyes Cool

A jak już się tak domagasz, to Pani Doktor Witoszek dostała certyfikat od samego Doktora, więc chyba wie trochę więcej od Ciebie.
I nie masz żadnego prawa, do kwestionowania decyzji Doktora, oraz wiedzy Pani Doktor.

A najlepiej skończ tą darmową reklamę dla Pani Doktor, bo jesteś na nie swoim forum, i Admin może się zdenerwować. Smile
Masz swoje forum, tam ją reklamuj...

Ty nie musisz mi mówić co ja mam robić. Jestem odpowiedzialną osobą. Ty piszesz złośliwie, wulgarnie, na blogu Teresy Stachurskiej polecałeś książkę dr Witoszek i niepotrzebnie przez to ją kupiłam. Stek bzdur i bajdurzenie, że ona leczy ofiary Diety Optymalnej dr Kwaśniewskiego. Jesteś fałszywy...
Kto Maniek ? Shocked No popa Laughing i jeszcze przez niego książkę kupiłaś ,co za łotr . Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #34 : 2016-12-03, 20:47:46 »

Sporo kupców na nie tam znalazł...http://www.stachurska.eu/?p=9218
Pewnie profity ma... Rolling Eyes do spółki z Adamem...

"maniek669 pisze:
Grudzień 15, 2013 o 20:44
(...) ODKRYWCĄ jest dr JAN Kwaśniewski a nie Kwaśniewscy Smile no i dr Ewa oczywiście Smile

z całym szacunkiem do TK i niewyobrażalnego lizusa G…e "

Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #35 : 2016-12-03, 20:51:38 »

Renia lubi rozdmuchiwać konflikty chyba? Rolling Eyes Wink  Laughing
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30300


Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #36 : 2016-12-03, 20:59:02 »

Zapomniała co pisała , a szczególnie o zachowaniu sprawiedliwym na tym forum Laughing
Zapisane
Bobby
Go


Email
Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #37 : 2016-12-03, 21:27:08 »

WSZYSTKO!

Nie ma dwóch takich samych osób, z dwoma takimi samymi aktywnościami, warunkami życia itd.itp.
Po to człowiek ma apetyt, rozum, i książki Doktora Smile żeby jeść wg.nich. Cyferki są dla ortodoksów, którzy całe życie się męczą. Albo dla początkujących...

Cyferki napędzają popyt na kalkulatory.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #38 : 2016-12-03, 21:32:20 »

Renia lubi rozdmuchiwać konflikty chyba? Rolling Eyes Wink  Laughing

Nie lubię udawać, że deszcz pada jak ktoś pluje... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Brazylijskie jiu jitsu a dieta optymalna .
« Odpowiedz #39 : 2016-12-04, 09:20:19 »

Renia lubi rozdmuchiwać konflikty chyba? Rolling Eyes Wink  Laughing

Pisałeś, że można mieć różne zdania, różne poglądy polityczne, ale tutaj na Forum nie powinno być wulgaryzmów, chamstwa i personalnie obrażających epitetów.
Ale nie egzekwujesz tego...Pozwalanie na takie permanentne zachowania jest nieszanowaniem Użytkowników i własnego słowa...
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 20 zapytaniami.