forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 23:13:45

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
658481 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Dieta Pana Boga
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dieta Pana Boga  (Przeczytany 71447 razy)
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30305


Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #160 : 2017-03-12, 20:27:09 »

Nie martwić się, bo co PiS dał PO nie odbierze... Wink  Laughing Laughing Laughing
Bo to "demokracja" jest.  Cool
Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #161 : 2017-03-12, 20:47:48 »

To ja się wypisuję z takiej komunii... Cool

Apostazja się to nazywa jakby co.  Cool
Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #162 : 2017-03-12, 21:12:25 »

To nie takie proste "wypisać się" z kościoła katolickiego. Spróbujcie kiedyś to się przekonacie  Wink
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #163 : 2017-03-12, 21:14:39 »

Ale Renia da radę...  Cool Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #164 : 2017-03-12, 22:00:07 »

Może sami mnie wykreślą... Cool Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #165 : 2017-03-13, 10:43:01 »

To niemożliwe, bo sami sobie statystyk nie psują.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #166 : 2017-03-13, 10:56:49 »

Niech się dzieje wola nieba... Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #167 : 2017-03-13, 13:40:03 »

Wiadomo" "bóg dał, bóg wziął"... Wink  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #168 : 2017-03-13, 13:47:06 »

Ale, kto daje i odbiera ten się....  Twisted Evil Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #169 : 2017-03-13, 13:53:27 »

Ale boga i jego funkcjonariuszy archanielskich i aniołów miesięcy to nie obowiązuje.  Cool Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #170 : 2017-03-13, 13:58:55 »

Jesteś z niebem "za pan brat"... Cool Laughing
Zapisane

Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #171 : 2017-03-13, 14:01:09 »

Ale Renia da radę...  Cool Wink
Renia nawet z OSBO nie dała rady  Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #172 : 2017-03-13, 14:39:05 »

 Laughing nawet nie wiem czy jestem wypisana... Cool
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30305


Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #173 : 2017-03-13, 16:17:02 »

Ale Renia da radę...  Cool Wink
Renia nawet z OSBO nie dała rady  Laughing
Dała rady, tylko tęsknota za OSO ostała Laughing
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #174 : 2017-04-04, 10:28:43 »

A nie możesz się po prostu spytać tej swojej wydumanej istoty?  Rolling Eyes
Może odpowie i będziesz wiedział.  Cool
Jest nie obecny. Odpoczywa i wraca za parę milionów lat. Pozostawił swoje Królestwo, ale nikt nie chce w nim być. Ludzie przywłaszczyli sobie Dekalog i każdy coś do niego dodał albo wyrzucił dostosowując go do swoich potrzeb.
Podobnie jest z wiedzą na temat żywienia dr Jana Kwaśniewskiego. Jest ona dostępna dla każdego i każdy może uzyskać korzyści gdy skrupulatnie będzie ją stosował. Tak jednak nie dzieje się, bo zamiast szacunku do prawa żywieniowego mamy do czynienia z cwaniactwem. Polega to na coraz powszechnym mechanizmie przywłaszczania jej sobie i poprzez modyfikację tworzenia nowej jej wersji.
Sęk w tym, że kradzione nie tuczy. Zarówno Dekalog jak i dieta dr Jana Kwaśniewskiego zmodyfikowane nie działają dla dobra, a w wręcz szkodzą. Wtedy podnoszą się głosy, że są nic nie warte i trzeba o nich zapomnieć.

Można byłoby ten temat zakończyć, bo Królestwo jest puste. Tak jakby Boga nie było, a co za tym idzie nie może być też diety Pana Boga. Bo kto miałby ją stosować?

Podobnie jest z dietą dr Jana Kwaśniewskiego. Jest wielu, którzy do niej przyznają się i nawet twierdzą, że ją stosują. Ale to są tylko ich twierdzenia, bo nie mają żadnych dowodów na potwierdzenie bycia na ŻO. Nie wiemy czy stosują dietę prawidłowo, a nie tą własną, zmodyfikowaną. Społeczność Optymalna więc nie istnieje i nie jest prawdą, że jest sektą. Dr Jan Kwaśniewski nie czerpie dochodów z altruizmu. Wyleczył wiele osób, ale czy one go wspierają?

Jedno jest tylko pewne, że Dekalog istnieje, tak jak istnieją książki dr Jana Kwaśniewskiego. Łączy te idee to, że są trudne do zrozumienia. Wydają się proste w swej konstrukcji, a naprawdę są zaawansowaną wiedzą. Aby je zrozumieć, trzeba posiąść zdolność do myślenia, a przynajmniej wyjść ze stanu otępienia wywołanym zjadanymi truciznami. Samodzielnie trudno tego dokonać.

Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #175 : 2017-04-20, 18:03:12 »

A wiecie że w Irlandii masło się kopie? Ale jeszcze nie wiedzą czy to "bog butter" bogowi jakiemuś z ofiary zajumali, czy zwyczajnie komuś z lodówki. Wink
http://www.realmofhistory.com/2016/06/15/2000-year-old-preserved-butter-irish-bog/
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #176 : 2017-04-20, 18:53:39 »

No proszę jacy zaradni kiedyś byli, a potem urządzili sobie kartoflisko i kwiczeli jak świnki przy korycie kiedy żarcia braknie.  Cool
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #177 : 2017-06-10, 12:06:09 »

To jak w końcu, czy istnieje dieta Pana Boga? Na pewno istnieje w zależności od rodzaju Boga jakiego sobie wybierzemy. Będzie ona jednak za każdym razem inna i zgodna z wartościami jakie stoją za wyborem. Trochę to nielogiczne, bo większość religii monoteistycznych uznaje, że istnieje tylko jeden Bóg i życie pośmiertne. W tym życiu po życiu jest największy problem. Po co "duch" ma odżywiać się skora i tak będzie żyć wiecznie? 

Rozwiązuję ten problem inaczej odsuwając odżywianie od religii. Tym samym od Boga, które te religie właściwie sobie przywłaszczyły. Problem diety w zasadzie nie dotyczy samego Boga, bo nie powinniśmy nawet sobie wyobrażać tego czym on właściwie jest, a co dopiero tego czym się żywi. Problem diety dotyczy Królestwa Boga, a te natomiast składa się z ludzi i to żyjących tu na Ziemi. Co to jest to Królestwo? To społeczność składająca się z tych, którzy świadomie wybrali służenie Bogu o określonych wartościach. Zatem zarówno sam Bóg jak i jego słudzy powinni być zainteresowani tym, aby te Królestwo trwało jak najdłużej. Przy takim podejściu nie ulega wątpliwości, że długość życia sługi bożego, a także jego jakość nie jest bez znaczenia dla trwania Królestwa i samego Boga. Idąc dalej długość życia człowieka z pewnością zależy od sposobu jego odżywiania się i nie tylko. W ten sposób drogą dedukcji doszliśmy to związku diety z Bogiem. Co więcej, dieta ta ma przynosić określone skutki w postaci długości i jakości życia człowieka. Nie może więc być byle-jaka, a opierać się na konkretnej wiedzy potwierdzonej badaniami naukowymi. 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Re: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #178 : 2017-06-10, 13:15:35 »

Dzisiaj do nas przyszli Jehowi (czekali przed furtką bo jest pies Cool Laughing) gdy wyszłam babka mi powiedziała, że chciałaby porozmawiać o tym, czy Biblia zawiera słowa Boga? Podziękowałam, powiedziałam, że nie jestem zainteresowana i poszłam...
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: Dieta Pana Boga
« Odpowiedz #179 : 2017-06-10, 13:55:11 »

Mam w rodzinie jednego, który jest nieźle obcykany w religiach, historii starożytności, archeologii itp.  Cool
Było to wiele lat temu, gdy dla odświeżenia pamięci przyjął świadków jehowy. Najpierw przyszli jedni i poszli, potem przysłali lepszych i ci też poszli, a na sam koniec przyszedł jakiś ichni przełożony i - o z tym to już sobie mogłem porozmawiać, bo już coś niecoś wiedział - powiedział.
A na koniec dyskusji, gdy już wyczerpały się argumenty, ten "biskup" mówi:
- no tak, ale w coś trzeba wierzyć.  Cool
Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.277 sekund z 20 zapytaniami.