forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 14:44:26

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660422 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017  (Przeczytany 82092 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Re: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #120 : 2017-09-03, 15:39:52 »

Oj, tym razem pod zły adres składasz zażalenie... Confused Laughing
Zapisane

jukor
Go


Email
Odp: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #121 : 2017-09-03, 15:44:37 »

No popatrz, parę dni tu nie zaglądałem i takie poważne zmiany zaszły? Komu przekazałaś pałeczkę?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Re: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #122 : 2017-09-03, 16:25:32 »

W Ciechocinku, co roku (chyba od trzech lat) w pierwszą sobotę września Grażyna Borkowicz organizuje te spotkania.
Ja w Ostrzycach organizowałam. Oj, "jukor" chyba za dużo żółtek jesz i skleroza Ciebie dopada... Confused  Laughing Wink
Lepiej się przestaw na grzyby z cebulą... Mr. Green Laughing
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31020


Odp: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #123 : 2017-09-03, 18:39:04 »

Ja pierdziule, ale oświecona przyjechałaś Shocked
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #124 : 2017-09-03, 19:03:10 »

http://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/nowoczesne-zycie/nowy-niebezpieczny-trend-na-instagramie-lekarze-ostrzegają-przed-konsekwencjami/ar-AAraYaR?li=AAaGjkQ&ocid=spartanntp - proszę bardzo!  Shocked
"... będziemy narażeni na urazy przewodu pokarmowego oraz problemy żołądkowe... " - a to oznacza, że może im się zmienić zapotrzebowanie na ppm, a to z kolei może prowadzić do wielu groźnych zaburzeń metabolicznych i nie tylko! Wink  Laughing
Zapisane
jukor
Go


Email
Odp: Re: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #125 : 2017-09-03, 19:12:27 »

W Ciechocinku, co roku (chyba od trzech lat) w pierwszą sobotę września Grażyna Borkowicz organizuje te spotkania.
Ja w Ostrzycach organizowałam. Oj, "jukor" chyba za dużo żółtek jesz i skleroza Ciebie dopada... Confused  Laughing Wink
Lepiej się przestaw na grzyby z cebulą... Mr. Green Laughing

Data zgodna z rozpoczęciem roku szkolnego. Cool   O Ostrzycach piszesz w czasie przeszłym, już nie organizujesz?.                                                                                                                                        A co do żółtek, to coś w tym chyba musi być. Jadłem pięć, to nie było tak źle, teraz siedem, osiem i zapominam o tym i owym. Wink                                                                                                          Cebulę mogę kupić, ale grzybów zbierać nie można. A pieczarki to nie grzyby.  Wink
Zapisane
jukor
Go


Email
Odp: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #126 : 2017-09-03, 19:17:00 »

http://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/nowoczesne-zycie/nowy-niebezpieczny-trend-na-instagramie-lekarze-ostrzegają-przed-konsekwencjami/ar-AAraYaR?li=AAaGjkQ&ocid=spartanntp - proszę bardzo!  Shocked
"... będziemy narażeni na urazy przewodu pokarmowego oraz problemy żołądkowe... " - a to oznacza, że może im się zmienić zapotrzebowanie na ppm, a to z kolei może prowadzić do wielu groźnych zaburzeń metabolicznych i nie tylko! Wink  Laughing


Ten brokat jest gorszy niż pestki moreli Very Happy
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17107


Odp: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #127 : 2017-09-03, 19:21:46 »

Przecież to się można zachłysnąć od tego instagramu.  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Re: Odp: Re: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #128 : 2017-09-03, 19:35:11 »

W Ciechocinku, co roku (chyba od trzech lat) w pierwszą sobotę września Grażyna Borkowicz organizuje te spotkania.
Ja w Ostrzycach organizowałam. Oj, "jukor" chyba za dużo żółtek jesz i skleroza Ciebie dopada... Confused  Laughing Wink
Lepiej się przestaw na grzyby z cebulą... Mr. Green Laughing

Data zgodna z rozpoczęciem roku szkolnego. Cool   O Ostrzycach piszesz w czasie przeszłym, już nie organizujesz?.                                                                                                                                        A co do żółtek, to coś w tym chyba musi być. Jadłem pięć, to nie było tak źle, teraz siedem, osiem i zapominam o tym i owym. Wink                                                                                                          Cebulę mogę kupić, ale grzybów zbierać nie można. A pieczarki to nie grzyby.  Wink

O Ostrzycach piszę w czasie przeszłym, gdyż następne spotkanie chcemy zrobić w innym ośrodku, bliżej Gdańska. Jeszcze miejsca nie mamy tak dokładnie wybranego. Może to będzie Otomin... Rolling Eyes
A grzybami się nie przejmu bo zgrzybiejesz... Cool Laughing Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Re: Odp: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #129 : 2017-09-03, 19:41:03 »

http://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/nowoczesne-zycie/nowy-niebezpieczny-trend-na-instagramie-lekarze-ostrzegają-przed-konsekwencjami/ar-AAraYaR?li=AAaGjkQ&ocid=spartanntp - proszę bardzo!  Shocked
"... będziemy narażeni na urazy przewodu pokarmowego oraz problemy żołądkowe... " - a to oznacza, że może im się zmienić zapotrzebowanie na ppm, a to z kolei może prowadzić do wielu groźnych zaburzeń metabolicznych i nie tylko! Wink  Laughing


Ten brokat jest gorszy niż pestki moreli Very Happy

Ale chcą zabłysnąć... Cool Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #130 : 2017-09-03, 19:41:56 »

O! Otomin też na "o". Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Re: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #131 : 2017-09-03, 19:47:00 »

O! to chodzi... Cool Laughing

A okolice Wejherowa też są na "o"... Cool Laughing
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55912


Odp: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #132 : 2017-09-04, 08:05:24 »

Był miły weekend ale szybko się skończył. Wink  Cool
Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytających, którzy byli na spotkaniu, a tych nie czytających też. Wink  Very Happy

A dla tych co nie byli, krótka relacja:
No więc, Admin jest w formie i mógł praktycznie do wieczora mówić, ale po godzinie zaczęli się już wiercić więc trzeba było zarządzić przerwę na kawę z sernikiem (a jak Wink).  Cool
Potem zaczął znowu mówić i nie miał ochoty kończyć.  Shocked
W końcu po kolejnej godzinie przestał i już była nadzieja na koniec, ale zaczęli zadawać pytania, na które Admin wyczerpująco odpowiadał.  Confused Wink  Laughing
Już myślałem, że to się nigdy nie skończy, ale skończyła mu się woda mineralna i chyba mu zaschło w gardle, bo zarządził koniec. Wink  Cool
A cały referat można skrócić do jednego zdania - unikaj ŻrO, nie głosuj na PiS, szanuj rodzinę jak siebie samego i zachowuj się przy stole jak człowiek. Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Re: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #133 : 2017-09-04, 08:29:26 »

Jeszcze dr Agada Płowecka mówiła o nowym spojrzeniu na leczenie chorób nowotworowych. O nieskuteczności chemioterapii. Bardzo ciekawie. Very Happy

Opierała się na treści książki "Rak nie jest chorobą".
Organizm sam się leczy, tylko trzeba mu zapewnić optymalne ku temu warunki....
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Re: Odp: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #134 : 2017-09-04, 08:38:01 »

Był miły weekend ale szybko się skończył. Wink  Cool
Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytających, którzy byli na spotkaniu, a tych nie czytających też. Wink  Very Happy

A dla tych co nie byli, krótka relacja:
No więc, Admin jest w formie i mógł praktycznie do wieczora mówić, ale po godzinie zaczęli się już wiercić więc trzeba było zarządzić przerwę na kawę z sernikiem (a jak Wink).  Cool
Potem zaczął znowu mówić i nie miał ochoty kończyć.  Shocked
W końcu po kolejnej godzinie przestał i już była nadzieja na koniec, ale zaczęli zadawać pytania, na które Admin wyczerpująco odpowiadał.  Confused Wink  Laughing
Już myślałem, że to się nigdy nie skończy, ale skończyła mu się woda mineralna i chyba mu zaschło w gardle, bo zarządził koniec. Wink  Cool
A cały referat można skrócić do jednego zdania - unikaj ŻrO, nie głosuj na PiS, szanuj rodzinę jak siebie samego i zachowuj się przy stole jak człowiek. Wink

Dodam jeszcze, że Tomasz mówi coraz bardziej w sposób przystępny dla ogółu, coraz mniej jest tych acetylocośtam Cool
Wszyscy słuchali z zaciekawieniem. Very Happy Pytań było sporo...
Jeszcze wymienił jakim szczepieniom warto poddać dziecko, a jakich lepiej unikać.
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #135 : 2017-09-04, 09:49:07 »

A mineralna była z kranu, bo kranówa jest smaczniejsza w Ciechocinku niż woda z pet... Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55912


Odp: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #136 : 2017-09-04, 10:10:47 »

Wiadomo, w końcu to Uzdrowisko. Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Re: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #137 : 2017-09-04, 10:11:59 »


O! A ja "ciągnęłam" butle z wodą "Żywiec" do pokoju, bo nie wiedziałam, czy ta kranówka jest dobra... Cool Laughing
W domu to wiem, że jest OK... Very Happy
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55912


Odp: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #138 : 2017-09-04, 10:17:06 »

W Żywcu tez mają spoko kranówę. Wiem bo akurat w sobotę uzupełniałem suplementację krzemową Żywcem. Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Re: Spotkanie w Ciechocinku - 2 września 2017
« Odpowiedz #139 : 2017-09-04, 10:18:10 »

 Laughing
Zapisane

Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.