forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 07:27:25

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658486 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma  (Przeczytany 87995 razy)
Teresa Stachurska
Go


Email
50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« : 2017-09-13, 18:54:31 »

Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #1 : 2017-09-13, 20:24:19 »

Pięknie się czyta takie historie  Very Happy
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #2 : 2017-09-13, 20:42:58 »

A mnie nie.
Tak się zastanawiam jakim trzeba być gamoniem, żeby przytyć 50kg. Laughing
I co?
Niezauważenie, czy jak?
W nocy podrzucili?

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #3 : 2017-09-13, 20:47:21 »

Ja wolę czytać jak kogo na ŻrO "pokręci", bo większego doświadczenia i biegłości w dietetyce nabywam.  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #4 : 2017-09-13, 20:56:24 »

A mnie nie.
Tak się zastanawiam jakim trzeba być gamoniem, żeby przytyć 50kg. Laughing
I co?
Niezauważenie, czy jak?
W nocy podrzucili?

No co Ty, przecież to z powietrza. Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #5 : 2017-09-13, 20:57:34 »

Szczególnie na Śląsku... Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #6 : 2017-09-13, 21:00:41 »

 Laughing
Jasne parę haustów dziennie wystarczy zamiast jakiegoś tam pluszzza. Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Re: Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #7 : 2017-09-13, 21:05:14 »

A mnie nie.
Tak się zastanawiam jakim trzeba być gamoniem, żeby przytyć 50kg. Laughing
I co?
Niezauważenie, czy jak?
W nocy podrzucili?

Ale jeśli ktoś słucha porad "naukowych dietetyków" lub lekarzy, to tak może być... Rolling Eyes
Otyłość i niedobory niektórych składników odżywczych - np. białka. Rolling Eyes
Albo równa ilość kalorii z tłuszczu i z węglowodanów... Rolling Eyes Przy tych chorobach raczej ta druga opcja...
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #8 : 2017-09-13, 21:10:04 »

No bez jaj, nawet zwykły dietetyk nie dopuści do takiej nadwagi.  Confused  Cool
Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #9 : 2017-09-13, 21:22:27 »

Niestety, sama miałam ogromną nadwagę, a jadłam bardzo "zdrowo" - polecany chleb na zakwasie (sama piekłam), dużo owoców i warzyw,  zboża z grubego przemiału, a do tego mleko, sery, zdrowe jogurty. I odchudzałam się wielokrotnie, czasem na bardzo rygorystycznych dietach, po których chudłam, a potem kilogramy wracały wraz z małym lub większym gratisem. Takie problemy może zrozumieć tylko osoba, która to przeszła, jak widzę.  Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #10 : 2017-09-13, 21:31:20 »

A! Czyli jednak z powietrza... Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #11 : 2017-09-13, 21:37:14 »

To jest jak narkotyk, oglądam czasami programy z otyłymi, którzy próbują się odchudzić i oszukują wszystkich dookoła, a najbardziej siebie podjadając po cichu.  Confused  Sad
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #12 : 2017-09-14, 08:09:50 »

Niestety, sama miałam ogromną nadwagę, a jadłam bardzo "zdrowo" - polecany chleb na zakwasie (sama piekłam), dużo owoców i warzyw,  zboża z grubego przemiału, a do tego mleko, sery, zdrowe jogurty. I odchudzałam się wielokrotnie, czasem na bardzo rygorystycznych dietach, po których chudłam, a potem kilogramy wracały wraz z małym lub większym gratisem. Takie problemy może zrozumieć tylko osoba, która to przeszła, jak widzę.  Confused
Ale jak?
Schudłaś, bierzesz regularnie prysznic i co, udajesz, że nie widzisz jak poziom smalcu rośnie, a sylwetka się deformuje? Shocked
Nie zauważasz, że sapiesz przy zakładaniu butów i wchodzeniu po schodach, że kolana i kręgosłup bolą, że masz napady głodu i apetyt na słodkie, co jest znakiem kiepskiego odżywiania?
Tak jak Black mówi, oszukiwanie samego siebie, bo kurdę nie uwierzę, że jak kupujesz coraz większą garderobę, to nie przychodzi refleksja...
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #13 : 2017-09-14, 08:34:58 »

Można tak łatwo oceniać, ale od narkotyku trudno się samemu uwolnić. Narkoman na głodzie nie panuje nad sobą. Cukry to też rodzaj narkotyku. Co dwie godziny doprowadzają do szału i tylko silne jednostki potrafią się oprzeć. Na dodatek w naszym życiu, to one stanowią podstawę tworzenia zapasów. Bardzo szybko zamieniają się w tłuszcz. Wystarczy dwa dni aby odbudować straty dwutygodniowe.
Zapisane
Radomiak
Go


Email
Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #14 : 2017-09-14, 08:45:50 »

Można tak łatwo oceniać, ale od narkotyku trudno się samemu uwolnić. Narkoman na głodzie nie panuje nad sobą. Cukry to też rodzaj narkotyku. Co dwie godziny doprowadzają do szału i tylko silne jednostki potrafią się oprzeć. Na dodatek w naszym życiu, to one stanowią podstawę tworzenia zapasów. Bardzo szybko zamieniają się w tłuszcz. Wystarczy dwa dni aby odbudować straty dwutygodniowe.

Diametralna zmiana stylu bycia i życia, nie tylko michy daje efekt 100%, gwarantuję! Co nie znaczy, że tak być powinno zawsze i u wszystkich.
Można na DO dalej pierdzieć w fotel, bawiąc się pilotem albo myszką, i biadolić, że to nie działa, albo na krótko.
Ale gwarantuję, że i z "utrwalonej rutyny" żaden problem wyjść, ale tylko tym, którym żaden problem wyjść. Cool
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #15 : 2017-09-14, 08:54:01 »

Taka jest bolesna prawda, że otyłośc bierze sie z nieumiarkowania w jedzeniu i piciu oraz z braku wysiłku fizycznego . Nie pisze ruchu , bo sięgnięcie po pilota od telewizora , tez jest ruchem. Laughing

No, cóż to zachowanie dobrej sylwetki i mięsni w tonusie to walka ze samym soba , swoimi słabościami.  Very Happy W zasadzie nic nowego pod słońcem.  Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #16 : 2017-09-14, 08:55:07 »

Taka jest bolesna prawda, że otyłośc bierze sie z nieumiarkowania w jedzeniu i piciu oraz z braku wysiłku fizycznego . Nie pisze ruchu , bo sięgnięcie po pilota od telewizora , tez jest ruchem. Laughing

No, cóż to zachowanie dobrej sylwetki i mięsni w tonusie to walka ze samym soba , swoimi słabościami.  Very Happy W zasadzie nic nowego pod słońcem.  Very Happy
Ale procentuje to zdrowiem . Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #17 : 2017-09-14, 08:58:22 »

Można tak łatwo oceniać, ale od narkotyku trudno się samemu uwolnić. Narkoman na głodzie nie panuje nad sobą. Cukry to też rodzaj narkotyku. Co dwie godziny doprowadzają do szału i tylko silne jednostki potrafią się oprzeć. Na dodatek w naszym życiu, to one stanowią podstawę tworzenia zapasów. Bardzo szybko zamieniają się w tłuszcz. Wystarczy dwa dni aby odbudować straty dwutygodniowe.
Bzdury.
Mam dwie dziewczyny w domu na diecie Ww, starsza na bardzo niskotłuszczowej odmianie, a młodsza troszkę więcej masła je. Very Happy
Starsza schudła ze 7kg i nabrała mięśni, że o wyleczeniu alergii nie wspomnę, a młodsza jest szczupła i zdrowa, jak to normalne dziecko.

Obwinianie o wszystko węglowodanów jest zwyczajnym kłamstwem.
Zapisane
Radomiak
Go


Email
Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #18 : 2017-09-14, 08:59:11 »

Dodam,  że obserwując to forum zauważam, że prawie nikt nie "pierdzi tu w fotel".
Raczej miałem na myśli zmianę nawyków tych, co dotąd całe życie pi...i.t.d. Laughing
Zapisane
Radomiak
Go


Email
Odp: 50 kg mniej, cukrzycy i nadciśnienia też już nie ma
« Odpowiedz #19 : 2017-09-14, 09:06:30 »

Taka jest bolesna prawda, że otyłośc bierze sie z nieumiarkowania w jedzeniu i piciu oraz z braku wysiłku fizycznego . Nie pisze ruchu , bo sięgnięcie po pilota od telewizora , tez jest ruchem. Laughing

No, cóż to zachowanie dobrej sylwetki i mięsni w tonusie to walka ze samym soba , swoimi słabościami.  Very Happy W zasadzie nic nowego pod słońcem.  Very Happy

Ale...
Z moich obserwacji. Na budowach 90% "roboli"  (bo o tych piszę) ma nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu, i to bardzo znaczne nieumiarkowanie, ( Laughing) a spróbuj tam spotkać tłuściocha. Laughing
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.257 sekund z 20 zapytaniami.