forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 06:47:39

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Spora utrata wagi
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 18 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Spora utrata wagi  (Przeczytany 188302 razy)
Radomiak
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #100 : 2018-01-07, 12:45:08 »

Znam takich, co jedzą raz dziennie, od przebudzenia do zaśnięcia. I nie żartuję... Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #101 : 2018-01-07, 12:46:23 »

To dieta cud. Cool
"Będzie cud jak schudnę". Wink
Zapisane
Radomiak
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #102 : 2018-01-07, 12:49:11 »

I dodam, że misz-masz totalny, korytoto przy tym przedszkole.  Rolling Eyes
Zapisane
Ukko
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #103 : 2018-01-07, 12:54:50 »

A może zwyczajnie ci nie smakuje, to co jesz? Polecam na takie "problemy" dobrze gotującą żonę, co poda jeszcze talerz pod nos - trzeba się wręcz hamować żeby się nie przejeść. Wink
W jakimś stopniu pewnie tak, po przejściu z wysokiego tłuszczu na wysoki wungiel, trochę ma się  innego smaka Smile Suchy schab, a pływająca w maśle karkówka.... suche ziemniaki, a  ziemniak z tłuszczem, to jednak jest różnica. Ostatnio daje więcej przypraw i staram się o większą finezję. Szkoda, że to bardziej czasochłonne, dawniej dodanie masła do czegokolwiek +100 do smakowitości, a teraz masło nie idzie prawie w ogóle.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #104 : 2018-01-07, 12:57:40 »

Chleb ze smalcem powinien rozkręcić apetyt. Wink
Zapisane
Ukko
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #105 : 2018-01-07, 13:01:19 »

Jak Tomasz Ci pisał; jedz 3 posiłki główne i 2 przekąski oraz kielicha na wieczór. Wink
Teraz głupie pytanie Very Happy, wiem, że "normalni" ludzie się nie zastanawiają nad takimi błahostkami i wóda włazi kiedy mają ochotę, z czym  mają ochotę . Ten kielich na wieczór, to lepiej sobie aplikować z jedzeniem, czy np. tak z 1h po albo przed? Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Re: Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #106 : 2018-01-07, 13:03:19 »

A może zwyczajnie ci nie smakuje, to co jesz? Polecam na takie "problemy" dobrze gotującą żonę, co poda jeszcze talerz pod nos - trzeba się wręcz hamować żeby się nie przejeść. Wink

Ale musi mieć jeszcze płaską głowę... Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Re: Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #107 : 2018-01-07, 13:04:24 »

Jak Tomasz Ci pisał; jedz 3 posiłki główne i 2 przekąski oraz kielicha na wieczór. Wink
Teraz głupie pytanie Very Happy, wiem, że "normalni" ludzie się nie zastanawiają nad takimi błahostkami i wóda włazi kiedy mają ochotę, z czym  mają ochotę . Ten kielich na wieczór, to lepiej sobie aplikować z jedzeniem, czy np. tak z 1h po albo przed? Very Happy

Godzinę po zaśnięciu... Laughing Wink
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55828


Odp: Re: Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #108 : 2018-01-07, 13:05:01 »

Ale musi mieć jeszcze płaską głowę... Laughing

W przypadku pisowskiej żony jak najbardziej. Wink  Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #109 : 2018-01-07, 13:06:31 »

Jak Tomasz Ci pisał; jedz 3 posiłki główne i 2 przekąski oraz kielicha na wieczór. Wink
Teraz głupie pytanie Very Happy, wiem, że "normalni" ludzie się nie zastanawiają nad takimi błahostkami i wóda włazi kiedy mają ochotę, z czym  mają ochotę . Ten kielich na wieczór, to lepiej sobie aplikować z jedzeniem, czy np. tak z 1h po albo przed? Very Happy
Najlepiej dwa, jeden jako aperitif, na pobudzenie apetytu, a drugi w trakcie wieczerzy. Very Happy
Aha, jedz też tak szybko jak się da, chodzi o to, aby wyprzedzić, zawsze nieco opóźnioną reakcję organizmu na jedzenie - czyli sytość.
Zapisane
Ukko
Go


Email
Odp: Re: Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #110 : 2018-01-07, 13:07:44 »

Jak Tomasz Ci pisał; jedz 3 posiłki główne i 2 przekąski oraz kielicha na wieczór. Wink
Teraz głupie pytanie Very Happy, wiem, że "normalni" ludzie się nie zastanawiają nad takimi błahostkami i wóda włazi kiedy mają ochotę, z czym  mają ochotę . Ten kielich na wieczór, to lepiej sobie aplikować z jedzeniem, czy np. tak z 1h po albo przed? Very Happy

Godzinę po zaśnięciu... Laughing Wink
Wtedy, to pewnie można zamiast skromnego kieliszka, zacząć bardziej ambitnie. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #111 : 2018-01-07, 13:09:30 »

 Laughing
Przed snem o dowolnej porze.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Re: Odp: Re: Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #112 : 2018-01-07, 13:10:24 »

Ale musi mieć jeszcze płaską głowę... Laughing

W przypadku pisowskiej żony jak najbardziej. Wink  Cool

Ale to ponoć tylko marzenie kogoś tam jest... Rolling Eyes  Marzenie ściętej głowy... Laughing
Zapisane

Ukko
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #113 : 2018-01-07, 13:12:59 »

Jak Tomasz Ci pisał; jedz 3 posiłki główne i 2 przekąski oraz kielicha na wieczór. Wink
Teraz głupie pytanie Very Happy, wiem, że "normalni" ludzie się nie zastanawiają nad takimi błahostkami i wóda włazi kiedy mają ochotę, z czym  mają ochotę . Ten kielich na wieczór, to lepiej sobie aplikować z jedzeniem, czy np. tak z 1h po albo przed? Very Happy
Najlepiej dwa, jeden jako aperitif, na pobudzenie apetytu, a drugi w trakcie wieczerzy. Very Happy
Aha, jedz też tak szybko jak się da, chodzi o to, aby wyprzedzić, zawsze nieco opóźnioną reakcję organizmu na jedzenie - czyli sytość.
Z tym będzie problem, bo lubię powoli jeść, zresztą chyba węglowodany złożone powinno się trochę żuć, żeby ta amylaza tą skrobię rozłożyła. Do tego się pewnie nie zastosuje, będę jadł po prostu na przekór uczuciu sytości, jest porcja na talerzu, to trzeba wszystko zjeść, a nawet dodać. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Re: Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #114 : 2018-01-07, 13:14:47 »

zamiast skromnego kieliszka, zacząć bardziej ambitnie. Very Happy

Setka wódki, ale nie więcej niż ćwiartka, dwie szklanki wina, ale nie więcej niż butelka, dwie półlitrowe flaszki piwa, ale nie więcej niż pięć ... Wink  
Bo później za bardzo suszy!   Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #115 : 2018-01-07, 13:18:31 »

Jak Tomasz Ci pisał; jedz 3 posiłki główne i 2 przekąski oraz kielicha na wieczór. Wink
Teraz głupie pytanie Very Happy, wiem, że "normalni" ludzie się nie zastanawiają nad takimi błahostkami i wóda włazi kiedy mają ochotę, z czym  mają ochotę . Ten kielich na wieczór, to lepiej sobie aplikować z jedzeniem, czy np. tak z 1h po albo przed? Very Happy
Najlepiej dwa, jeden jako aperitif, na pobudzenie apetytu, a drugi w trakcie wieczerzy. Very Happy
Aha, jedz też tak szybko jak się da, chodzi o to, aby wyprzedzić, zawsze nieco opóźnioną reakcję organizmu na jedzenie - czyli sytość.
Z tym będzie problem, bo lubię powoli jeść, zresztą chyba węglowodany złożone powinno się trochę żuć, żeby ta amylaza tą skrobię rozłożyła. Do tego się pewnie nie zastosuje, będę jadł po prostu na przekór uczuciu sytości, jest porcja na talerzu, to trzeba wszystko zjeść, a nawet dodać. Very Happy
Masz głowę nabitą różnymi bzdurami.
Amylaza ślinowa to kropla w morzu enzymów rozkładających cukrowce.
Nie ważne jak lubisz.
Popijaj i łykaj, masz konkretny cel przecież, sposób jedzenia też można trenować, jak wszystko.
Chyba, że wierzysz również w niepopijanie po posiłku. Wink

Prosisz o rady, a potem i tak swoje, ech! Laughing
Zapisane
Ukko
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #116 : 2018-01-07, 13:23:32 »

Coś w tym jest. Jak czasami patrze jak Azjaci jedzą ramen, albo ryż, to jadło szybko znika Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #117 : 2018-01-07, 13:29:52 »

Pooglądaj treningi Azjatów, którzy żyją z zawodów w jedzeniu na czas. Very Happy
I nie bój się, że sobie zrobisz krzywdę, bo to tylko kilka/kilkanaście tygodni i szlus.

Ja nigdy nie mogłem przeskoczyć 96kg na wadze, a chciałem zaważyć 105.
Więc zacząłem jeść i w 12 tygodni zrobiłem 105kg
Teraz już jest łatwiej, bo "już tam byłem" i obecnie ważę 98kg bez specjalnego wysiłku.
Przy takim wzroście jak Twój. Wink
Zapisane
madre
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #118 : 2018-01-07, 15:09:12 »

A co się składa na deklarowane 50 g. B ? Przy wzroście 180cm białko powinno być najwyższej jakości, a tu wyczytałem że 100g karkówki zamiennie ze schabem, troszkę sera czasami jajko. Jak to się sumuje ilościowo i jakościowo? Smile
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30804


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #119 : 2018-01-07, 15:56:31 »

Pooglądaj treningi Azjatów, którzy żyją z zawodów w jedzeniu na czas. Very Happy
I nie bój się, że sobie zrobisz krzywdę, bo to tylko kilka/kilkanaście tygodni i szlus.

Ja nigdy nie mogłem przeskoczyć 96kg na wadze, a chciałem zaważyć 105.
Więc zacząłem jeść i w 12 tygodni zrobiłem 105kg
Teraz już jest łatwiej, bo "już tam byłem" i obecnie ważę 98kg bez specjalnego wysiłku.
Przy takim wzroście jak Twój. Wink
Nie potrzebnie się tak nakręcasz, bo przecież głowa w odżywianiu najważniejsza. Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 18 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.