forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 00:53:26

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Spora utrata wagi
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 18 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Spora utrata wagi  (Przeczytany 187616 razy)
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30305


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #160 : 2018-01-13, 12:08:47 »

 Laughing
Tutaj to Ty pomagałaś chorym, niestety. Laughing
Oprócz jednej osoby.
Zapisane
Ukko
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #161 : 2018-01-13, 12:38:34 »

Przydatna jest też jedna umiejętność, na której wypadałoby zwrócić uwagę, mianowicie słuchanie własnego ciała. Chociaż pewnie są sytuacje, ze ciało nie daje dobrych znaków, albo nie ma się wprawy w ich odczytywaniu. Ciało daje znaki dymne, a człowiek, zamiast patrzeć w niebo szuka czegoś napisanego na piasku. Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #162 : 2018-01-13, 12:47:02 »

Jestem w tak dużym szoku, że aż nie wiem, co powiedzieć. Gratulacje. Ja wierzę w dyrdymały?
Oczywiście. Laughing
Po pierwsze nie próbuj zrzucać na nas odpowiedzialności za swoje zdrowie.
Po drugie bądź konsekwentny; skoro jesteś zwolennikiem konwencjonalnej medycyny, to korzystaj z konwencjonalnej dietetyki, a nie troszkę tu, troszkę tam wedle własnego uznania i oto masz efekty.
Po trzecie nie lecz się przez Internet i nie słuchaj "forumowiczów", tylko czep się jednego wiarygodnego wg Ciebie fachowca w realu i się go trzymaj, konsultując na bieżąco i raportując swoje odczucia i sugestie.
Po czwarte nie chwytaj się brzytew, tylko weź się za porządne jedzenie, skoro chudniesz, proste rozwiązania, a nie cuda, są skuteczne w normalnym życiu.
Zdrowia.
http://www.tlustezycie.pl/2014/08/testy-na-alergie-i-nietolerancje.html
Zapisane
Dzik
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #163 : 2018-01-13, 13:05:51 »

-Nie da się być fachowcem we wszystkim. Ja nie bardzo się znam na dietetyce, dlatego pytam. Gdybym się znał, to bym nie pytał.
-W którym miejscu zrzucam na kogokolwiek odpowiedzialność za swoje zdrowie? Mówię jedynie o celowym wprowadzaniu mnie w błąd, co jest zwyczajnie nikczemne. A robienie tego bezinteresownie, dla rozrywki - nawet niesmaczne.
-ŻO nie leży w nurcie "konwencjonalnej medycyny", ale jest z nią po części sprzężone poprzez naukę i badania.
-Dopytuję ludzi z doświadczeniem, co jeszcze mogę zrobić. O fachowców w realu, jak widać jest bardzo ciężko. Gdyby tacy byli to bym się ich czepił.
-Skorzystałem z badania u lekarza, nie szamana. W podanym przez Ciebie linku jest mowa o badaniach na przeciwciała IGg i IGe - ja robiłem badanie MRT, które zgodnie z moimi informacjami jest dużo skuteczniejsze (w ogóle skuteczne). Mało jest o nim w polskim internecie, natomiast na stronach anglojęzycznych zbiera dobre recenzje.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #164 : 2018-01-13, 13:12:09 »

Wszystko co piszesz świadczy o totalnej ignorancji dietetycznej oraz wierze w magiczne moce "nowoczesnych testów" i "zagranicznych stron". Laughing
Szkoda, że zapomniałeś przy tym o jedzeniu.

Szkoda mojego czasu dla Ciebie, ale na koniec napiszę tylko, że dawniej każdy wsiowy głupek wiedział, że jak się chudnie, to trzeba więcej jeść. Cool
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30305


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #165 : 2018-01-13, 13:16:32 »

Po trzecie nie lecz się przez Internet i nie słuchaj "forumowiczów"
Cytuj
Shocked
Jakich forumowiczów?
Mnie się nie czepiaj, bo ja dawno temu leczyłem, jak sam chory byłem. Laughing
Zapisane
Dzik
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #166 : 2018-01-13, 13:55:13 »

Zapomniałem o jedzeniu? Trzymam się tego, co mi powiedziano. Od miesięcy żrę ten syf z żółtek, który smakuje, jak płynne wymiociny, bo tak mi powiedzieli "fachowcy od ŻO" - rzecz jasna za kasę, nie ci z łaski. Mam wbijać go więcej na siłę, gdy już mam dość? Wtedy będzie, że "nie trzymasz proporcji". A może mam wbijać wtedy, gdy po 15 min po obfitym posiłku czuję się znowu głodny - próbowałem, zawsze się kończy niestrawnością. Tak jak wspominałem wcześniej - zawsze się znajdzie "hak", że "coś robisz źle". Sam stwierdziłeś, że może muszę się przemęczyć. Wtedy też mi tak powiedzieli "doradcy". Przemęczam się. Jakoś nie pomaga.

A co do nowoczesnych testów to wolę takie, niż proponowany mi przez jedną z wiodących arkadii biorezonans. Pewnie spec od czytania aury był na urlopie...
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #167 : 2018-01-13, 13:58:09 »

 Laughing
Mam dobrą czutkę do ludzi, jesteś zwyczajnym idiotą. Cool
Przeczytaj sobie mój pierwszy wpis w tym temacie, jest nadal aktualny, dwa miesiące, a Ty dalej drepczesz w kółeczko.
Nawet mi Ciebie nie szkoda, jeść syf na siłę, bo mu tak kazali, zrobiłeś mi Internety na dziś! Laughing
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #168 : 2018-01-13, 14:02:54 »

Od miesięcy żrę ten syf z żółtek, który smakuje, jak płynne wymiociny, bo tak mi powiedzieli "fachowcy od ŻO" - rzecz jasna za kasę, nie ci z łaski.
Wysłałem w prywatnej wiadomości linka o podejściu od strony nietolerancji. Chyba już skojarzyłeś, że forum ma forumułę "zabawnych" ripost po zastrzykach z testosteronem, więc tyle się tylko spieraj o ile po spieraniu czujesz się lepiej, ani ani krzty więcej, taka inspiracja.
 Mr. Green Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #169 : 2018-01-13, 14:11:11 »

Jak to szło?
Jadłospis z trzech dni co do słonego paluszka i kropli śmietanki do kawy? Laughing
Jedno źródło białka, olej słonecznikowy i soczek z kartonika?
Brzuszki z łososia, serduszka duszone do płynności i 20 jaj na raz, ale nie za często?
Od tego ma się oczy jak nowe, choć po korekcji laserowej, a siłę taką, że pijaczków z osiedla przenosi się lepiej od zawodowego ciężarowca, czyli bez ubrudzenia się? Razz
Kocham Cię, Adaś!
Zapisane
Dzik
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #170 : 2018-01-13, 15:42:36 »

Chwilę później pisałeś, żeby "przetrwać" i żebym "robił to co robię cierpliwie". Może zatem zastanów się co piszesz, zanim napiszesz, bo zaprzeczając samemu sobie sam wypadasz nie najlepiej. Proponowałbym Ci również ubicie słomy w butach i powstrzymanie się od epitetów.
Zapisane
Ukko
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #171 : 2018-01-13, 17:32:17 »

. Od miesięcy żrę ten syf z żółtek, który smakuje, jak płynne wymiociny, bo tak mi powiedzieli "fachowcy od ŻO" - rzecz jasna za kasę, nie ci z łaski.
Shocked Jak dla mnie żółtka, to jest poezja smaku, cóż różne gusta bywają, ale żeby aż taki niesmak.
- Ukko Adept Kultu Wiekuistego Żółtka Very Happy Teraz w sumie działam z całymi jajkami Smile
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #172 : 2018-01-13, 23:21:53 »

Dziku, jak już chodzisz do lekarzy to mogę polecić dr. Mariusza Głowackiego w W-wie. Było ponoć trzech, których wyszkolił na początku sam dr. Kwaśniewski: Głowacki, Garbień i Pala, ale nie wiem ile w tym prawdy a ile legendy. Akurat jeszcze z 12-14 lat temu miałem kontakt z nimi trzema (chociaż z Palą chyba w Jastrzębiej Górze - nie pamiętam, nie ważne).
Ale dr. Głowacki nadal przyjmuje w W-wie i leczy DO i nie jest ortodoksem, podobnie jak dr. Pala, ale on w Jastrzębiej - przynajmniej był.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #173 : 2018-01-14, 09:30:11 »

Jeśli nie jest "ortodoksem", to znaczy, że dokładnie słuchał i przestrzega zaleceń Doktora przekazanych na szkoleniu, o ile takie było, bo to może legenda jaka? Rolling Eyes  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #174 : 2018-01-14, 09:44:32 »

"Słuchajcie ich ale nie naśladujcie", może mieć po prostu proste znaczenie, że z naśladowania, jako czynności tępej z natury nic dobrego wyniknąć nie może, chyba że przez przypadek, dla którego naśladowca i tak granic stabilności nie określi.
Mr. Green Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #175 : 2018-01-14, 09:55:10 »

No ale jak jaki intelektualista przeczyta, że "30g" i z tego sobie "formułę 30g", albo co gorszego wykuje, to jaka w tym wina ... Wink  Laughing
A pamiętam, jak Szponar przekonywał pewną komisję składającą się z laików dietetycznych, że "Doktor zaleca po 4000kcal na dzień"...  Shocked
Bo nie doczytał, że je się "do woli", ale co tam podatnym tłumaczyć - szkoda czasu i i tak nie zrozumieją.
Marszałkiem wtedy Oleksy był i po spotkaniu zaraz Olka wykorzystali, aby ciemny lud mylił "dietę prezydencką" z "Dietą Optymalną", bo obie usiłowali sprowadzić do nazwiska.  Very Happy
I jak tu nie kochać takich miłośników ludu.  Cool
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #176 : 2018-01-14, 09:59:17 »

po 4000kcal na dzień"...  Shocked
nie doczytał, że je się "do woli"

Bo w Polsce "do woli"
znaczy "co najmniej 4000kcal i do woli więcej"
jak ktoś ma silną wolę to i 6500kcal wyciągnie.
 Mr. Green Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #177 : 2018-01-14, 10:02:42 »

 Laughing
I tego Doktor nie przewidział... Wink
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #178 : 2018-01-14, 10:14:31 »

Na pewno przewidział, zawsze warto inspirować do wyrażania woli,
to oszczędza czas, nawet jeśli nie oszczędza na ilości wcieleń,
jak ktoś woli naśladować czy brodzić powoli
to to też na ten sposób w pełni swoją wolę wyraża,
aż mu się szybciej przeje i dojrzeje do następnego etapu.

^^^^
Proste zdanie - wielokrotnie złożone.
Mr. Green Wink
Zapisane
Ukko
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #179 : 2018-01-14, 10:15:13 »

po 4000kcal na dzień"...  Shocked
nie doczytał, że je się "do woli"

Bo w Polsce "do woli"
znaczy "co najmniej 4000kcal i do woli więcej"
jak ktoś ma silną wolę to i 6500kcal wyciągnie.
 Mr. Green Wink
Dla niektórych, to 6500kcal będzie mało. Smile
https://www.youtube.com/watch?v=bs40BtGpuCA
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 18 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 19 zapytaniami.