forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-12-16, 18:14:21

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno g┼éodzi─ç si─Ö ani po┼Ťci─ç.
544758 wiadomoÂci w 3985 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Octaver
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Spora utrata wagi
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 18 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Spora utrata wagi  (Przeczytany 34532 razy)
Jarek
Full Member
wiadomoÂci: 11829

Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #160 : 2018-01-13, 12:08:47 »

Laughing
Tutaj to Ty pomaga┼éa┼Ť chorym, niestety. Laughing
Opr├│cz jednej osoby.
Ukko
Newbie
*
wiadomoÂci: 185

« Odpowiedz #161 : 2018-01-13, 12:38:34 »

Przydatna jest te┼╝ jedna umiej─Ötno┼Ť─ç, na kt├│rej wypada┼éoby zwr├│ci─ç uwag─Ö, mianowicie s┼éuchanie w┼éasnego cia┼éa. Chocia┼╝ pewnie s─ů sytuacje, ze cia┼éo nie daje dobrych znak├│w, albo nie ma si─Ö wprawy w ich odczytywaniu. Cia┼éo daje znaki dymne, a cz┼éowiek, zamiast patrze─ç w niebo szuka czego┼Ť napisanego na piasku. Smile

Sowy nie s─ů tym, czym si─Ö wydaj─ů.
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35399

« Odpowiedz #162 : 2018-01-13, 12:47:02 »

Jestem w tak dużym szoku, że aż nie wiem, co powiedzieć. Gratulacje. Ja wierzę w dyrdymały?
Oczywi┼Ťcie. Laughing
Po pierwsze nie pr├│buj zrzuca─ç na nas odpowiedzialno┼Ťci za swoje zdrowie.
Po drugie b─ůd┼║ konsekwentny; skoro jeste┼Ť zwolennikiem konwencjonalnej medycyny, to korzystaj z konwencjonalnej dietetyki, a nie troszk─Ö tu, troszk─Ö tam wedle w┼éasnego uznania i oto masz efekty.
Po trzecie nie lecz si─Ö przez Internet i nie s┼éuchaj "forumowicz├│w", tylko czep si─Ö jednego wiarygodnego wg Ciebie fachowca w realu i si─Ö go trzymaj, konsultuj─ůc na bie┼╝─ůco i raportuj─ůc swoje odczucia i sugestie.
Po czwarte nie chwytaj si─Ö brzytew, tylko we┼║ si─Ö za porz─ůdne jedzenie, skoro chudniesz, proste rozwi─ůzania, a nie cuda, s─ů skuteczne w normalnym ┼╝yciu.
Zdrowia.
http://www.tlustezycie.pl/2014/08/testy-na-alergie-i-nietolerancje.html
Dzik
GoŠ

Email
« Odpowiedz #163 : 2018-01-13, 13:05:51 »

-Nie da się być fachowcem we wszystkim. Ja nie bardzo się znam na dietetyce, dlatego pytam. Gdybym się znał, to bym nie pytał.
-W kt├│rym miejscu zrzucam na kogokolwiek odpowiedzialno┼Ť─ç za swoje zdrowie? M├│wi─Ö jedynie o celowym wprowadzaniu mnie w b┼é─ůd, co jest zwyczajnie nikczemne. A robienie tego bezinteresownie, dla rozrywki - nawet niesmaczne.
-┼╗O nie le┼╝y w nurcie "konwencjonalnej medycyny", ale jest z ni─ů po cz─Ö┼Ťci sprz─Ö┼╝one poprzez nauk─Ö i badania.
-Dopytuj─Ö ludzi z do┼Ťwiadczeniem, co jeszcze mog─Ö zrobi─ç. O fachowc├│w w realu, jak wida─ç jest bardzo ci─Ö┼╝ko. Gdyby tacy byli to bym si─Ö ich czepi┼é.
-Skorzystałem z badania u lekarza, nie szamana. W podanym przez Ciebie linku jest mowa o badaniach na przeciwciała IGg i IGe - ja robiłem badanie MRT, które zgodnie z moimi informacjami jest dużo skuteczniejsze (w ogóle skuteczne). Mało jest o nim w polskim internecie, natomiast na stronach anglojęzycznych zbiera dobre recenzje.
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #164 : 2018-01-13, 13:12:09 »

Wszystko co piszesz ┼Ťwiadczy o totalnej ignorancji dietetycznej oraz wierze w magiczne moce "nowoczesnych test├│w" i "zagranicznych stron". Laughing
Szkoda, ┼╝e zapomnia┼ée┼Ť przy tym o jedzeniu.

Szkoda mojego czasu dla Ciebie, ale na koniec napisz─Ö tylko, ┼╝e dawniej ka┼╝dy wsiowy g┼éupek wiedzia┼é, ┼╝e jak si─Ö chudnie, to trzeba wi─Öcej je┼Ť─ç. Cool
Jarek
Full Member
wiadomoÂci: 11829

« Odpowiedz #165 : 2018-01-13, 13:16:32 »

Po trzecie nie lecz się przez Internet i nie słuchaj "forumowiczów"
Shocked
Jakich forumowicz├│w?
Mnie się nie czepiaj, bo ja dawno temu leczyłem, jak sam chory byłem. Laughing
Dzik
GoŠ

Email
« Odpowiedz #166 : 2018-01-13, 13:55:13 »

Zapomnia┼éem o jedzeniu? Trzymam si─Ö tego, co mi powiedziano. Od miesi─Öcy ┼╝r─Ö ten syf z ┼╝├│┼étek, kt├│ry smakuje, jak p┼éynne wymiociny, bo tak mi powiedzieli "fachowcy od ┼╗O" - rzecz jasna za kas─Ö, nie ci z ┼éaski. Mam wbija─ç go wi─Öcej na si┼é─Ö, gdy ju┼╝ mam do┼Ť─ç? Wtedy b─Ödzie, ┼╝e "nie trzymasz proporcji". A mo┼╝e mam wbija─ç wtedy, gdy po 15 min po obfitym posi┼éku czuj─Ö si─Ö znowu g┼éodny - pr├│bowa┼éem, zawsze si─Ö ko┼äczy niestrawno┼Ťci─ů. Tak jak wspomina┼éem wcze┼Ťniej - zawsze si─Ö znajdzie "hak", ┼╝e "co┼Ť robisz ┼║le". Sam stwierdzi┼ée┼Ť, ┼╝e mo┼╝e musz─Ö si─Ö przem─Öczy─ç. Wtedy te┼╝ mi tak powiedzieli "doradcy". Przem─Öczam si─Ö. Jako┼Ť nie pomaga.

A co do nowoczesnych test├│w to wol─Ö takie, ni┼╝ proponowany mi przez jedn─ů z wiod─ůcych arkadii biorezonans. Pewnie spec od czytania aury by┼é na urlopie...
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #167 : 2018-01-13, 13:58:09 »

Laughing
Mam dobr─ů czutk─Ö do ludzi, jeste┼Ť zwyczajnym idiot─ů. Cool
Przeczytaj sobie m├│j pierwszy wpis w tym temacie, jest nadal aktualny, dwa miesi─ůce, a Ty dalej drepczesz w k├│┼éeczko.
Nawet mi Ciebie nie szkoda, je┼Ť─ç syf na si┼é─Ö, bo mu tak kazali, zrobi┼ée┼Ť mi Internety na dzi┼Ť! Laughing
vvv
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 7792

!! postimg.org mo┼╝na zamieni─ç na postimg.cc !!

« Odpowiedz #168 : 2018-01-13, 14:02:54 »

Od miesięcy żrę ten syf z żółtek, który smakuje, jak płynne wymiociny, bo tak mi powiedzieli "fachowcy od ŻO" - rzecz jasna za kasę, nie ci z łaski.
Wys┼éa┼éem w prywatnej wiadomo┼Ťci linka o podej┼Ťciu od strony nietolerancji. Chyba ju┼╝ skojarzy┼ée┼Ť, ┼╝e forum ma forumu┼é─Ö "zabawnych" ripost po zastrzykach z testosteronem, wi─Öc tyle si─Ö tylko spieraj o ile po spieraniu czujesz si─Ö lepiej, ani ani krzty wi─Öcej, taka inspiracja.
 Mr. Green Wink
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #169 : 2018-01-13, 14:11:11 »

Jak to szło?
Jad┼éospis z trzech dni co do s┼éonego paluszka i kropli ┼Ťmietanki do kawy? Laughing
Jedno źródło białka, olej słonecznikowy i soczek z kartonika?
Brzuszki z ┼éososia, serduszka duszone do p┼éynno┼Ťci i 20 jaj na raz, ale nie za cz─Östo?
Od tego ma si─Ö oczy jak nowe, cho─ç po korekcji laserowej, a si┼é─Ö tak─ů, ┼╝e pijaczk├│w z osiedla przenosi si─Ö lepiej od zawodowego ci─Ö┼╝arowca, czyli bez ubrudzenia si─Ö? Razz
Kocham Ci─Ö, Ada┼Ť!
Dzik
GoŠ

Email
« Odpowiedz #170 : 2018-01-13, 15:42:36 »

Chwil─Ö p├│┼║niej pisa┼ée┼Ť, ┼╝eby "przetrwa─ç" i ┼╝ebym "robi┼é to co robi─Ö cierpliwie". Mo┼╝e zatem zastan├│w si─Ö co piszesz, zanim napiszesz, bo zaprzeczaj─ůc samemu sobie sam wypadasz nie najlepiej. Proponowa┼ébym Ci r├│wnie┼╝ ubicie s┼éomy w butach i powstrzymanie si─Ö od epitet├│w.
Ukko
Newbie
*

« Odpowiedz #171 : 2018-01-13, 17:32:17 »

. Od miesięcy żrę ten syf z żółtek, który smakuje, jak płynne wymiociny, bo tak mi powiedzieli "fachowcy od ŻO" - rzecz jasna za kasę, nie ci z łaski.
Shocked Jak dla mnie ┼╝├│┼étka, to jest poezja smaku, c├│┼╝ r├│┼╝ne gusta bywaj─ů, ale ┼╝eby a┼╝ taki niesmak.
- Ukko Adept Kultu Wiekuistego Żółtka Very Happy Teraz w sumie działam z całymi jajkami Smile

vigo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #172 : 2018-01-13, 23:21:53 »

Dziku, jak ju┼╝ chodzisz do lekarzy to mog─Ö poleci─ç dr. Mariusza G┼éowackiego w W-wie. By┼éo pono─ç trzech, kt├│rych wyszkoli┼é na pocz─ůtku sam dr. Kwa┼Ťniewski: G┼éowacki, Garbie┼ä i Pala, ale nie wiem ile w tym prawdy a ile legendy. Akurat jeszcze z 12-14 lat temu mia┼éem kontakt z nimi trzema (chocia┼╝ z Pal─ů chyba w Jastrz─Öbiej G├│rze - nie pami─Ötam, nie wa┼╝ne).
Ale dr. Głowacki nadal przyjmuje w W-wie i leczy DO i nie jest ortodoksem, podobnie jak dr. Pala, ale on w Jastrzębiej - przynajmniej był.
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 2953

toan@q4.pl

« Odpowiedz #173 : 2018-01-14, 09:30:11 »

Je┼Ťli nie jest "ortodoksem", to znaczy, ┼╝e dok┼éadnie s┼éucha┼é i przestrzega zalece┼ä Doktora przekazanych na szkoleniu, o ile takie by┼éo, bo to mo┼╝e legenda jaka? Rolling Eyes  Laughing Laughing Laughing
vvv
Jr. Member
**

« Odpowiedz #174 : 2018-01-14, 09:44:32 »

"S┼éuchajcie ich ale nie na┼Ťladujcie", mo┼╝e mie─ç po prostu proste znaczenie, ┼╝e z na┼Ťladowania, jako czynno┼Ťci t─Öpej z natury nic dobrego wynikn─ů─ç nie mo┼╝e, chyba ┼╝e przez przypadek, dla kt├│rego na┼Ťladowca i tak granic stabilno┼Ťci nie okre┼Ťli.
Mr. Green Wink
admin
Administrator
Jr. Member
*

toan@q4.pl

« Odpowiedz #175 : 2018-01-14, 09:55:10 »

No ale jak jaki intelektualista przeczyta, że "30g" i z tego sobie "formułę 30g", albo co gorszego wykuje, to jaka w tym wina ... Wink  Laughing
A pami─Ötam, jak Szponar przekonywa┼é pewn─ů komisj─Ö sk┼éadaj─ůc─ů si─Ö z laik├│w dietetycznych, ┼╝e "Doktor zaleca po 4000kcal na dzie┼ä"...┬á Shocked
Bo nie doczyta┼é, ┼╝e je si─Ö "do woli", ale co tam podatnym t┼éumaczy─ç - szkoda czasu i i tak nie zrozumiej─ů.
Marsza┼ékiem wtedy Oleksy by┼é i po spotkaniu zaraz Olka wykorzystali, aby ciemny lud myli┼é "diet─Ö prezydenck─ů" z "Diet─ů Optymaln─ů", bo obie usi┼éowali sprowadzi─ç do nazwiska.┬á Very Happy
I jak tu nie kocha─ç takich mi┼éo┼Ťnik├│w ludu.┬á Cool
vvv
Jr. Member
**

« Odpowiedz #176 : 2018-01-14, 09:59:17 »

po 4000kcal na dzień"...  Shocked
nie doczytał, że je się "do woli"

Bo w Polsce "do woli"
znaczy "co najmniej 4000kcal i do woli wi─Öcej"
jak kto┼Ť ma siln─ů wol─Ö to i 6500kcal wyci─ůgnie.
 Mr. Green Wink
admin
Administrator
Jr. Member
*

toan@q4.pl

« Odpowiedz #177 : 2018-01-14, 10:02:42 »

Laughing
I tego Doktor nie przewidział... Wink
vvv
Jr. Member
**

« Odpowiedz #178 : 2018-01-14, 10:14:31 »

Na pewno przewidział, zawsze warto inspirować do wyrażania woli,
to oszcz─Ödza czas, nawet je┼Ťli nie oszcz─Ödza na ilo┼Ťci wciele┼ä,
jak kto┼Ť woli na┼Ťladowa─ç czy brodzi─ç powoli
to to te┼╝ na ten spos├│b w pe┼éni swoj─ů wol─Ö wyra┼╝a,
a┼╝ mu si─Ö szybciej przeje i dojrzeje do nast─Öpnego etapu.

^^^^
Proste zdanie - wielokrotnie złożone.
Mr. Green Wink
Ukko
Newbie
*

« Odpowiedz #179 : 2018-01-14, 10:15:13 »

po 4000kcal na dzień"...  Shocked
nie doczytał, że je się "do woli"

Bo w Polsce "do woli"
znaczy "co najmniej 4000kcal i do woli wi─Öcej"
jak kto┼Ť ma siln─ů wol─Ö to i 6500kcal wyci─ůgnie.
 Mr. Green Wink
Dla niektórych, to 6500kcal będzie mało. Smile
https://www.youtube.com/watch?v=bs40BtGpuCA

Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 18 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 1.851 sekund z 19 zapytaniami.