forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-07-21, 05:31:18

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pi─ç nale┼╝y tyle, na ile mamy ochot─Ö i wtedy, kiedy mamy ochot─Ö.
527714 wiadomoÂci w 3965 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: jonava51
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Spora utrata wagi
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 18 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Spora utrata wagi  (Przeczytany 22613 razy)
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 34708

Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #180 : 2018-01-14, 10:17:44 »

Bo kalorie to mo┼╝na sobie wsadzi─ç w buty. Wink
vvv
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 5587

!! postimg.org mo┼╝na zamieni─ç na postimg.cc !!

« Odpowiedz #181 : 2018-01-14, 10:22:52 »

Bo kalorie to mo┼╝na sobie wsadzi─ç w buty. Wink
Cz─Ö┼Ťciej w porcelan─Ö.
 Laughing
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #182 : 2018-01-14, 10:31:44 »

Tylko jak si─Ö zd─ů┼╝y. Wink
madre
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 1311

« Odpowiedz #183 : 2018-01-14, 10:46:11 »

po 4000kcal na dzień"...  Shocked
nie doczytał, że je się "do woli"

Bo w Polsce "do woli"
znaczy "co najmniej 4000kcal i do woli wi─Öcej"
jak kto┼Ť ma siln─ů wol─Ö to i 6500kcal wyci─ůgnie.
 Mr. Green Wink
Ale s─ů tacy spryciarze, kt├│rzy dostrzegaj─ů, ┼╝e doba ma r├│wnie┼╝ noc i zalecenie: na dzie┼ä "do woli" rozszerzaj─ů na noc, kiedy domownicy ┼Ťpi─ů i mo┼╝na wreszcie poje┼Ť─ç "do woli". Laughing
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #184 : 2018-01-14, 10:50:22 »

A co w tym złego?
Skoro si─Ö budzisz g┼éodny, to trzeba zje┼Ť─ç, nie wolno si─Ö g┼éodzi─ç. Cool
Niejedzenie w nocy, "bo nie wolno", to odmiana formuły 30g czy innego kretyństwa.
Dzik
GoŠ

Email
« Odpowiedz #185 : 2018-01-14, 12:04:50 »

Vigo - by┼éem u G┼éowackiego. Zrobi┼é na mnie dobre wra┼╝enie, aczkolwiek nie trafili┼Ťmy chyba z diagnoz─ů. W trakcie i po leczeniu nie by┼éo praktycznie ┼╝adnej zmiany. Po ┼Ťrodku przeciwgrzybiczym poleci┼é, tak jak Admin, probiotyk. Bior─Ö do teraz. Objawy si─Ö zmieni┼éy, ale czy na lepsze, to nie powiem. Do uczucia zm─Öczenia i nieustaj─ůcego napi─Öcia zd─ů┼╝y┼éem ju┼╝ przywykn─ů─ç. Teraz odczuwam pobudzenie, ale wszystko jest jak za szyb─ů i przez mg┼é─Ö.
Z racji mojej pracy nie bardzo mam kiedy si─Ö do niego znowu wybra─ç, wi─Öc czekaj─ůc na okazj─Ö kombinuj─Ö sam, co innego mog─Ö robi─ç?
madre
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 1311

« Odpowiedz #186 : 2018-01-14, 12:30:15 »

A co w tym złego?
Skoro si─Ö budzisz g┼éodny, to trzeba zje┼Ť─ç, nie wolno si─Ö g┼éodzi─ç. Cool
Niejedzenie w nocy, "bo nie wolno", to odmiana formuły 30g czy innego kretyństwa.
A kto powiedzia┼é, ┼╝e to co┼Ť w tym z┼éego?┬á Cool
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #187 : 2018-01-14, 12:32:08 »

S─ůdz─ůc po autorze posta, to pewno Doktor. Laughing
Dzik
GoŠ

Email
« Odpowiedz #188 : 2018-01-14, 16:31:59 »

Nic dziwnego, ┼╝e ludzie m├│wi─ů przer├│┼╝ne, niezwi─ůzane z prawd─ů rzeczy na temat tego ┼╝ywienia. Przy takim systemowym poziomie dezinformacji trudno si─Ö spodziewa─ç czego┼Ť innego. Skoro lekarz w arkadii poleca opychanie si─Ö warzywami dla "odkwaszenia", w samym o┼Ťrodku poleca si─Ö Zi─Öb─Ö, w innym - badanie biorezonansem i niszczenie paso┼╝yt├│w jakimi┼Ť czarami, wywalanie grup produkt├│w ze wzgl─Ödu na nietolerancje (w ko┼äcu nie wiem, co mam o tym my┼Ťle─ç - jedni upieraj─ů si─Ö, ┼╝e trzeba z tym walczy─ç, inni, ┼╝e nie) - to jak si─Ö w tym po┼éapa─ç? Dziwi mnie za to zrzucanie winy na zdezorientowanych ludzi.
Lekarza przynajmniej obowi─ůzuj─ů oficjalne metody leczenia - jak to wygl─ůda w praktyce to osobny temat, ale s─ů jakie┼Ť normy. Tutaj? Z tego, co widz─Ö, wolna amerykanka. Nikt tego nie pilnuje, a opinia obejmuje ca┼ée ┼╗ywienie i Doktora. Przez takie podej┼Ťcie, cho─çby nie wiem jak skuteczna by┼éaby to metoda, nigdy nie wyjdzie z marginesu i nie straci ┼éatki "jeszcze jednej pseudonaukowej metody od poszukiwaczy Reptilian".
Czyta┼éem jaki┼Ť czas temu list, w kt├│rym jacy┼Ť starsi pa┼ästwo skar┼╝yli si─Ö, ┼╝e po pobycie w jednej z arkadii ich stan si─Ö pogorszy┼é i ┼╝e serwowane tam posi┼éki na oko mocno odbiega┼éy od tego, jak nauczono ich si─Ö ┼╝ywi─ç. Taka arkadia powinna straci─ç akredytacj─Ö, bo szkodz─ů ludziom i szkodz─ů spo┼éeczno┼Ťci Optymalnych, siej─ůc dezinformacj─Ö. Podobnie lekarze i doradcy promuj─ůcy magiczne metody leczenia i wypaczone formy ┼╗O.
Uwa┼╝am, ┼╝e je┼╝eli walczy si─Ö z betonem medycznym nie ma miejsca na takie gafy.
Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 37388

« Odpowiedz #189 : 2018-01-14, 16:44:09 »

No i fajnie, chcesz si─Ö zaanga┼╝owa─ç i podj─ů─ç r─Ökawic─Ö?  Cool
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 4563

[email protected]

« Odpowiedz #190 : 2018-01-14, 17:02:01 »

Very Happy
┼Üwietny pomys┼é...  Cool
Jarek
Full Member
wiadomoÂci: 11258

« Odpowiedz #191 : 2018-01-14, 17:56:02 »

Nic dziwnego, ┼╝e ludzie m├│wi─ů przer├│┼╝ne, niezwi─ůzane z prawd─ů rzeczy na temat tego ┼╝ywienia. Przy takim systemowym poziomie dezinformacji trudno si─Ö spodziewa─ç czego┼Ť innego. Skoro lekarz w arkadii poleca opychanie si─Ö warzywami dla "odkwaszenia", w samym o┼Ťrodku poleca si─Ö Zi─Öb─Ö, w innym - badanie biorezonansem i niszczenie paso┼╝yt├│w jakimi┼Ť czarami, wywalanie grup produkt├│w ze wzgl─Ödu na nietolerancje (w ko┼äcu nie wiem, co mam o tym my┼Ťle─ç - jedni upieraj─ů si─Ö, ┼╝e trzeba z tym walczy─ç, inni, ┼╝e nie) - to jak si─Ö w tym po┼éapa─ç? Dziwi mnie za to zrzucanie winy na zdezorientowanych ludzi.
Lekarza przynajmniej obowi─ůzuj─ů oficjalne metody leczenia - jak to wygl─ůda w praktyce to osobny temat, ale s─ů jakie┼Ť normy. Tutaj? Z tego, co widz─Ö, wolna amerykanka. Nikt tego nie pilnuje, a opinia obejmuje ca┼ée ┼╗ywienie i Doktora. Przez takie podej┼Ťcie, cho─çby nie wiem jak skuteczna by┼éaby to metoda, nigdy nie wyjdzie z marginesu i nie straci ┼éatki "jeszcze jednej pseudonaukowej metody od poszukiwaczy Reptilian".
Czyta┼éem jaki┼Ť czas temu list, w kt├│rym jacy┼Ť starsi pa┼ästwo skar┼╝yli si─Ö, ┼╝e po pobycie w jednej z arkadii ich stan si─Ö pogorszy┼é i ┼╝e serwowane tam posi┼éki na oko mocno odbiega┼éy od tego, jak nauczono ich si─Ö ┼╝ywi─ç. Taka arkadia powinna straci─ç akredytacj─Ö, bo szkodz─ů ludziom i szkodz─ů spo┼éeczno┼Ťci Optymalnych, siej─ůc dezinformacj─Ö. Podobnie lekarze i doradcy promuj─ůcy magiczne metody leczenia i wypaczone formy ┼╗O.
Uwa┼╝am, ┼╝e je┼╝eli walczy si─Ö z betonem medycznym nie ma miejsca na takie gafy.
Na choler─Ö Ci ta sprawiedliwo┼Ť─ç, swoje budowa─ç i tyle. Laughing
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 2953

« Odpowiedz #192 : 2018-01-14, 18:00:55 »

A co tu jest do wiedzenia? Kup sobie ksi─ů┼╝ki Doktora, jedz wed┼éug tego co tam napisane, nie ob┼╝eraj─ůc si─Ö pod korek, jak co poniekt├│rzy 'optymalni', i wszystko.
Cudaki si─Ö odkwaszaj─ů, oczyszczaj─ů i b├│g wie co jeszcze.
A to jest zbyteczne. Wystarczy stosowa─ç Diet─Ö Optymaln─ů, nie ob┼╝eraj─ůc si─Ö.
Jak to napisał Doktor: "lepiej nie wiedzieć, niż wiedzieć źle".

Moim zdaniem ┼╝adna z diet niskow─Öglowodanowych, wysokot┼éuszczowych nie wyjdzie poza jaki┼Ť tam niedu┼╝y margines. M─ůka, cukier to bardzo silne narkotyki, i ludzie wol─ů straci─ç zdrowie, ni┼╝ z nich zrezygnowa─ç. Sam si─Ö czasem na tym ┼éapi─Ö.
Dzik
GoŠ

Email
« Odpowiedz #193 : 2018-01-14, 18:52:44 »

Blackend - jasne, ┼╝e nie. Nie m├│j cyrk, nie moje ma┼épy. Dziwi mnie jednak, ┼╝e ludzie, kt├│rych sprawa ewidentnie gryzie, nic z tym nie robi─ů. A wr─Öcz przelewaj─ů swoje frustracje na innych.

Jarek, Maniek - nie chodzi mi o sprawiedliwo┼Ť─ç. Ksi─ů┼╝ki mam, by┼éem w o┼Ťrodku - tam ju┼╝ czu┼éem si─Ö ┼║le. Szuka┼éem zatem kogo┼Ť, kto zna si─Ö na rzeczy i mi pomo┼╝e to pouk┼éada─ç. Trafia┼éem na "cudak├│w-odkwaszaczy" w dobrej wierze, my┼Ťl─ůc, ┼╝e je┼╝eli kto┼Ť ma dyplom doradcy to reprezentuje sob─ů "oficjalne stanowisko". Za to, ┼╝e tych ludzi s┼éucham, a s┼éucham co do joty, jestem nazywany idiot─ů. Dla mnie to jest paranoja.
admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #194 : 2018-01-14, 19:03:29 »

Laughing
Problem w tym, ┼╝e ju┼╝ nie gryzie i to najbardziej gryzie tych, co my┼Ťleli, ┼╝e jednak gryzie. Wink Laughing
Maniek
Jr. Member
**

« Odpowiedz #195 : 2018-01-14, 19:06:15 »

Blackend - jasne, ┼╝e nie. Nie m├│j cyrk, nie moje ma┼épy. Dziwi mnie jednak, ┼╝e ludzie, kt├│rych sprawa ewidentnie gryzie, nic z tym nie robi─ů. 

Tutaj takich raczej nie ma. Po co na si┼é─Ö uszcz─Ö┼Ťliwia─ç, przecie┼╝ wszystko co jest potrzebne, jest dost─Öpne.
No chyba, ┼╝e do Reni uderzysz, jej zale┼╝y na szcz─Ö┼Ťciu ludzko┼Ťci. Wink
Maniek
Jr. Member
**

« Odpowiedz #196 : 2018-01-14, 19:10:05 »

Ps. A jak masz w─ůtpliow┼Ťci, to przecie┼╝ nie ma problemu, jest 1000 alternatyw. Weganizm, picie w┼éasnego moczu, b17, dieta kapu┼Ťciana, picie sody, octu. I wszystko podobnie┼╝ nie┼║le dzia┼éa. Wink
Twoje zdrowie, Tw├│j wyb├│r, co nam do tego?
admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #197 : 2018-01-14, 19:13:27 »

No w tym mi─Ödzy innymi problem, ┼╝e tu ten "z┼éy owoc" nie b┼éaga na kolanach i do "formu┼éy..." nie przekonuje!  Shocked
A powinien se ┼╝y┼éy pru─ç "dla dobra i na rzecz, a tak┼╝e ludzko┼Ťci..." Wink  Laughing
A tu wa┼éa.  Confused
Dlatego taki "z┼éy".  Cool
Dzik
GoŠ

Email
« Odpowiedz #198 : 2018-01-14, 19:24:45 »

No w┼éa┼Ťnie w tym problem, ┼╝e nie znalaz┼éem odpowiedzi na sw├│j problem. Jedyne, co ja znalaz┼éem w ksi─ů┼╝kach, listach itd. to paso┼╝yty, kt├│re mam wykluczone. Dlatego pytam ludzi, kt├│rzy maj─ů wi─Öksz─ů wiedz─Ö...

Co do w─ůtpliwo┼Ťci to pr├│bowa┼éem wielu r├│┼╝nych rzeczy i z drobnymi wyj─ůtkami efekt jest tylko tutaj. Dlatego si─Ö tego trzymam i tak mi zale┼╝y, ┼╝eby poci─ůgn─ů─ç to dalej. Serio od samego pocz─ůtku nie mog─Ö skuma─ç czemu tutaj macie tak─ů pasywnie-agresywn─ů postaw─Ö.

Admin - no nie wiem czy nie gryzie. Nie mo┼╝esz przesta─ç o tym m├│wi─ç i projektowa─ç na mnie najwyra┼║niej stanowisk swoich dawnych adwersarzy.
Jarek
Full Member
wiadomoÂci: 11258

« Odpowiedz #199 : 2018-01-14, 19:40:12 »

Bo tutaj jednostka elitarna, nie ma zmiłuj się Laughing
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 18 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.126 sekund z 19 zapytaniami.