forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-12-19, 10:17:45

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. W─Öglowodany staramy si─Ö zjada─ç w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
544931 wiadomoÂci w 3985 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Octaver
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Spora utrata wagi
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Spora utrata wagi  (Przeczytany 34726 razy)
Jarek
Full Member
wiadomoÂci: 11835

Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #280 : 2018-01-18, 18:34:16 »

Ok. Notuję w pamięci  Wink
Wink Laughing
Anulka177
Jr. Member
**
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 3867

« Odpowiedz #281 : 2018-01-19, 13:11:34 »

To ja dorzuc─Ö od siebie. Very Happy
Koleżanka mojej połówki, ze 20kg nadwagi, masa schorzeń od alergii wziewnych, po torbiele na jajniku.
Sama przysz┼éa do mnie, bo moja po┼é├│wka na diecie Ww wygl─ůda dobrze i pozby┼éa si─Ö tego i owego, wi─Öc podpowiedzia┼éem kilka rzeczy, zaordynowa┼éem ─çwiczenia i po niespe┼éna roku efekt to 27kg mniej na wadze, wszelkie nietolerancje przesz┼éy, smarkania, nawet torbiel na jajniku zmniejszy┼éa si─Ö do nieoperowalnego poziomu. Wink
A wszystko to bez zmian na eko-sreko-domowe-organic, tylko więcej dobrego białka, mniej tłuszczu i trochę ćwiczeń. Cool
Ja schud┼éam prawie 40kg i wyleczy┼éam astm─Ö, alergi─Ö na py┼éki, egzem─Ö, sztywno┼Ť─ç kr─Ögos┼éupa, nawracaj─ůce anginy, stan zapalny ┼╝y┼é i wiele innych, wi─Öc mnie tymi efektami jako┼Ť specjalnie nie zaskoczy┼ée┼Ť. A nietolerancje pozosta┼éy, p├│ki co.

Anulka177
Jr. Member
**

« Odpowiedz #282 : 2018-01-19, 13:17:07 »

I jednak zostan─Ö przy eco- sreko- domowe- organic bo tak lubi─Ö i tak mi smakuje. Ka┼╝dy dokonuje swoich wybor├│w, tak┼╝e ┼╝ywieniowych. Dieta optymalna zadzia┼éa tak┼╝e na marnej jako┼Ťci produktach, co udowodni┼éy lata 80-te, kiedy by┼éo trudno o dobrej jako┼Ťci po┼╝ywienie, a ludzie zdrowieli po zastosowaniu Z┼éotej Proporcji. Co nie oznacza, ┼╝e nie mog─Ö dok┼éadniej zwraca─ç uwagi na sk┼éad tego, co sama wk┼éadam do ust. Ot, takie moje hobby  Cool

vvv
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 7812

!! postimg.org mo┼╝na zamieni─ç na postimg.cc !!

« Odpowiedz #283 : 2018-01-19, 13:45:35 »

A nietolerancje pozostały, póki co.

Obstawia┼ébym bardziej, ┼╝e na podstawie obserwacji ustali┼éa┼Ť, kt├│re produkty idealne (dla Ciebie) nie s─ů, ale niewielkie i niecz─Öste nimi sponiewieranie daje coraz mniejsze efekty niepo┼╝─ůdane i coraz mniej do tych produkt├│w ci─ůgnie.

Zwa┼╝, ┼╝e konsumenci (kilkukrotnie na dob─Ö, mieszanek wszystkiego ze wszystkim), zwykle nie zdaj─ů sobie sprawy, ┼╝e mo┼╝e by─ç lepiej i pewne objawy uznaj─ů za normalne co si─Ö w par─Ö godzin rozejd─ů po ko┼Ťciach, st─ůd nie tyle nie maj─ů nietolerancji co ich nie postrzegaj─ů jako platformy do ulepsze┼ä.

Przykładowo, nie ma we wsi, żeby
konsument piwa
uznał, że objawy po spożyciu piwa
s─ů przejawem nietolerancji piwa.

Dla wi─Ökszo┼Ťci ludzi "katar - dop├│ki da si─Ö oddycha─ç przez nos" to normalne nic, takie jak, ┼╝e po bu┼ékach suszy.
 Cool Wink
vigo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #284 : 2018-01-19, 13:49:20 »

Dieta optymalna zadzia┼éa tak┼╝e na marnej jako┼Ťci produktach, co udowodni┼éy lata 80-te, kiedy by┼éo trudno o dobrej jako┼Ťci po┼╝ywienie,

Hmmm, tutaj bym dyskutowa┼é. Chyba w┼éasnie "wtedy" by┼éo ┼éatwiej o lepsz─ů jako┼Ťciowo ┼╝ywno┼Ť─ç, bez wype┼éniaczy, ulepszaczy, fosforan├│w, pompowania w─Ödlin itp.
Zwłaszcza przed 2003r kiedy to zniesiono Polskie Normy: https://www.menshealth.pl/dieta/Jak-oszukuja-producenci-zywnosci-raport-MH,10435,3
Chyba, ┼╝e masz na my┼Ťli chroniczne niedobory w sklepach, kartki itp. Ale ludzie i tak "jako┼Ť" sobie radzili ┬áSmile
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 3073

« Odpowiedz #285 : 2018-01-19, 13:55:02 »

I jednak zostan─Ö przy eco- sreko- domowe- organic bo tak lubi─Ö i tak mi smakuje. Ka┼╝dy dokonuje swoich wybor├│w, tak┼╝e ┼╝ywieniowych. Dieta optymalna zadzia┼éa tak┼╝e na marnej jako┼Ťci produktach, co udowodni┼éy lata 80-te, kiedy by┼éo trudno o dobrej jako┼Ťci po┼╝ywienie, a ludzie zdrowieli po zastosowaniu Z┼éotej Proporcji. Co nie oznacza, ┼╝e nie mog─Ö dok┼éadniej zwraca─ç uwagi na sk┼éad tego, co sama wk┼éadam do ust. Ot, takie moje hobby┬á Cool
Very Happy
Dok┼éadnie, dla mnie jaja, kt├│re przywioz─Ö ze wsi, s─ů bez por├│wnania ze sklepowymi. Od twardo┼Ťci skorupy, g─Östo┼Ťci, do smaku.Nie m├│wi─ůc ju┼╝ o serze, ┼Ťmietance, czy mleku.
Jarek
Full Member

« Odpowiedz #286 : 2018-01-19, 14:04:43 »

Mnie te┼╝ tak na duszy jako┼Ť l┼╝ej, jak kurka po gnojowniku spaceruje. Laughing
Jarek
Full Member

« Odpowiedz #287 : 2018-01-19, 14:08:33 »

Koleżanka mojej połówki, ze 20kg nadwagi, masa schorzeń od alergii wziewnych, po torbiele na jajniku.
Sama przysz┼éa do mnie, bo moja po┼é├│wka na diecie Ww wygl─ůda dobrze i pozby┼éa si─Ö tego i owego, wi─Öc podpowiedzia┼éem kilka rzeczy, zaordynowa┼éem ─çwiczenia i po niespe┼éna roku efekt to 27kg mniej na wadze, wszelkie nietolerancje przesz┼éy, smarkania, nawet torbiel na jajniku zmniejszy┼éa si─Ö do nieoperowalnego poziomu. Wink
A wszystko to bez zmian na eko-sreko-domowe-organic, tylko więcej dobrego białka, mniej tłuszczu i trochę ćwiczeń. Cool
Ja schud┼éam prawie 40kg i wyleczy┼éam astm─Ö, alergi─Ö na py┼éki, egzem─Ö, sztywno┼Ť─ç kr─Ögos┼éupa, nawracaj─ůce anginy, stan zapalny ┼╝y┼é i wiele innych, wi─Öc mnie tymi efektami jako┼Ť specjalnie nie zaskoczy┼ée┼Ť. A nietolerancje pozosta┼éy, p├│ki co.
Kawał dobrej roboty Laughing
Jarek
Full Member

« Odpowiedz #288 : 2018-01-19, 14:32:12 »

A nietolerancje pozostały, póki co.

Obstawia┼ébym bardziej, ┼╝e na podstawie obserwacji ustali┼éa┼Ť, kt├│re produkty idealne (dla Ciebie) nie s─ů, ale niewielkie i niecz─Öste nimi sponiewieranie daje coraz mniejsze efekty niepo┼╝─ůdane i coraz mniej do tych produkt├│w ci─ůgnie.

Zwa┼╝, ┼╝e konsumenci (kilkukrotnie na dob─Ö, mieszanek wszystkiego ze wszystkim), zwykle nie zdaj─ů sobie sprawy, ┼╝e mo┼╝e by─ç lepiej i pewne objawy uznaj─ů za normalne co si─Ö w par─Ö godzin rozejd─ů po ko┼Ťciach, st─ůd nie tyle nie maj─ů nietolerancji co ich nie postrzegaj─ů jako platformy do ulepsze┼ä.

Przykładowo, nie ma we wsi, żeby
konsument piwa
uznał, że objawy po spożyciu piwa
s─ů przejawem nietolerancji piwa.

Dla wi─Ökszo┼Ťci ludzi "katar - dop├│ki da si─Ö oddycha─ç przez nos" to normalne nic, takie jak, ┼╝e po bu┼ékach suszy.
 Cool Wink

No nie wciskaj kitu ┼╝e sie na tolerancji piwa znasz.
Radomiak
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 4366

« Odpowiedz #289 : 2018-01-19, 14:47:29 »

I jednak zostan─Ö przy eco- sreko- domowe- organic bo tak lubi─Ö i tak mi smakuje. Ka┼╝dy dokonuje swoich wybor├│w, tak┼╝e ┼╝ywieniowych. Dieta optymalna zadzia┼éa tak┼╝e na marnej jako┼Ťci produktach, co udowodni┼éy lata 80-te, kiedy by┼éo trudno o dobrej jako┼Ťci po┼╝ywienie, a ludzie zdrowieli po zastosowaniu Z┼éotej Proporcji. Co nie oznacza, ┼╝e nie mog─Ö dok┼éadniej zwraca─ç uwagi na sk┼éad tego, co sama wk┼éadam do ust. Ot, takie moje hobby┬á Cool
Nie koniecznie marne, bo: nie mieli┼Ťmy konkurencji w produkcji, handlu, reklamie, a dzi─Öki temu "marne" przetw├│rnie produkowa┼éy "marny" towar, kt├│ry szybko si─Ö PSU┼é!!! A poza tym masa ┼╝arcia z przemytu (przez rogatki Laughing).
  Smile
vvv
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 7812

!! postimg.org mo┼╝na zamieni─ç na postimg.cc !!

« Odpowiedz #290 : 2018-01-19, 15:24:23 »

na tolerancji piwa

M├│g┼éby by─ç dramat, jak to kto┼Ť chcia┼é by─ç zdrowszy by m├│c wi─Öcej piwa wypi─ç, ale po drodze do zdrowia zatraci┼é smak na piwo.

Cho─ç to nie jest taka "abstrakcja" skoro si─Ö spotyka w TV reklamy tabletek na w─ůtrob─Ö, kt├│re pozwalaj─ů na imprezie wi─Öcej ciast i tort├│w ze┼╝re─ç.

Mr. Green Wink
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35399

« Odpowiedz #291 : 2018-01-19, 17:43:21 »

Bo pewno nadal sporo sadełka siedzi. Wink
Ukko
Newbie
*
wiadomoÂci: 185

« Odpowiedz #292 : 2018-01-19, 18:25:09 »

Very Happy
Dok┼éadnie, dla mnie jaja, kt├│re przywioz─Ö ze wsi, s─ů bez por├│wnania ze sklepowymi. Od twardo┼Ťci skorupy, g─Östo┼Ťci, do smaku.Nie m├│wi─ůc ju┼╝ o serze, ┼Ťmietance, czy mleku.

┼Ümietana od "dobrodziejki" z targu <wzdycha t─Ösknie>  Sad

Sowy nie s─ů tym, czym si─Ö wydaj─ů.
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #293 : 2018-01-19, 18:25:42 »

Ukko
Newbie
*

« Odpowiedz #294 : 2018-01-19, 18:29:18 »

Zwłaszcza przed 2003r kiedy to zniesiono Polskie Normy: https://www.menshealth.pl/dieta/Jak-oszukuja-producenci-zywnosci-raport-MH,10435,3
"Ot├│┼╝ uwa┼╝ajcie na skr├│t MOM (lub MDOM). To jest mi─Öso oddzielone mechanicznie, masa mi─Ösno-t┼éuszczowa wyprodukowana z odpad├│w: zmielonych ko┼Ťci, chrz─ůstek i sk├│r. Opr├│cz tego w par├│wkach znajdziesz soj─Ö, kasz─Ö mann─Ö, b┼éonnik, substancje zwi─Ökszaj─ůce wch┼éanianie wody, substancje konserwuj─ůce ? fosforany. Wydawa┼éoby si─Ö, ┼╝e stosunkowo najmniej trefny jest zwyk┼éy boczek ? po prostu kawa┼éek mi─Ösa z t┼éuszczem."
Pomijaj─ůc te dodatki jak soja itp. to je┼╝eli dobrze rozumiem mi─Öso MOM jest ok? ( jak kto┼Ť je t┼éusto)

Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #295 : 2018-01-19, 18:36:33 »

Przede wszystkim nie słuchaj tych rozhisteryzowanych ludzi od eko-bio-organic, poczytaj tutaj Tomasza, chyba, że znasz lepszego dietetyka w tym kraju. Wink

MOM jest super, prozdrowotny jak ta lala, niestety, co si─Ö wi─ů┼╝e z wysok─ů warto┼Ťci─ů biologiczn─ů, jest bardzo lubiany przez mikroby, wi─Öc albo mocno nawalony konserwantem, albo podejrzany bakteriologicznie, na szcz─Ö┼Ťcie wi─Ökszo┼Ť─ç du┼╝ych w─Ödliniarni ma sw├│j, wi─Öc droga jest kr├│tka.
Ukko
Newbie
*

« Odpowiedz #296 : 2018-01-19, 18:43:43 »

Tak w┼éa┼Ťnie my┼Ťla┼éem, ze MOM jest ok. Cool Dawno par├│wek nie jad┼éem, jest co┼Ť wartego uwagi na p├│┼ékach sklepowych? W sumie, taka par├│wka, to mo┼╝e by─ç dobra opcja jak kto┼Ť jest w delegacji.

Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #297 : 2018-01-19, 19:00:36 »

Poczytaj składy i sam zdecyduj. Very Happy
Ja kupuj─Ö najcz─Ö┼Ťciej jakie┼Ť Viando i Berlinki, ale tylko dlatego, ┼╝e wiem gdzie le┼╝─ů w sklepie. Laughing

A Ty nie jeste┼Ť na Ww? Confused
Ukko
Newbie
*

« Odpowiedz #298 : 2018-01-19, 19:28:44 »

Jestem, ale s─ů plany powrotu.┬á Smile Cool┬á
Tak przy okazji, je┼╝eli chodzi o cukry proste, to kt├│ry jest najlepszy? Mi├│d, fruktoza, zukkero prosto z cukiernicy, mo┼╝e czysta glukoza?

Anulka177
Jr. Member
**

« Odpowiedz #299 : 2018-01-19, 19:46:53 »

Tak w┼éa┼Ťnie my┼Ťla┼éem, ze MOM jest ok. Cool Dawno par├│wek nie jad┼éem, jest co┼Ť wartego uwagi na p├│┼ékach sklepowych? W sumie, taka par├│wka, to mo┼╝e by─ç dobra opcja jak kto┼Ť jest w delegacji.
Ca┼ékiem niez┼éy sk┼éad maj─ů te z serii PURE z Lidla.

Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.998 sekund z 19 zapytaniami.