forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-10-18, 02:36:29

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. ┼╗ywienie Optymalne nale┼╝y rozpocz─ů─ç od razu w pe┼énym zakresie, bez ┼╝adnego okresu przej┼Ťciowego.
537875 wiadomoÂci w 3975 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: EWA
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Spora utrata wagi
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 18 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Spora utrata wagi  (Przeczytany 30678 razy)
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35246

Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #140 : 2018-01-11, 21:52:33 »

Takie trochę komunały powtarzasz, bajki z mchu i paproci. Very Happy
Po pierwsze stymulacja j─ůder hCG, kt├│re dzia┼éa troch─Ö jak LH, ale jednak nie ca┼ékiem, wi─Öc nie robi tego samego, d┼éugofalowo si─Ö nie sprawdza; sygna┼é jest coraz s┼éabszy, bo kom├│rki Leydiga maj─ů z natury reagowa─ç na LH pulsacyjnie co rano, a nie na na hCH 2x w tygodniu.
Po drugie zmniejszenie masy j─ůder nie powoduje zaniku kom├│rek Leydiga, tylko zmniejszenie ich rozmiaru, poczytaj o relacjach o odzyskaniu normalnej p┼éodno┼Ťci po 10 i 15 latach na grubej bombie bez bicia hCG w trakcie. Wink
Po trzecie do niedawna sam produkowałem ze 100mg testosteronu tygodniowo i nie brałem IA, bo po co?

Praktyki stosowane przy u┼╝ywaniu SAA dopingowo nie maj─ů wiele wsp├│lnego z ich stosowaniem w HTZ. Very Happy
Ukko
Newbie
*
wiadomoÂci: 183

« Odpowiedz #141 : 2018-01-11, 22:27:39 »

Ukko, ale te┼╝ i "Dziku" Smile je┼Ťli macie tzw. problemy jelitowe o szerokim spectrum to polecam z w┼éasnego do┼Ťwiadczenie peptyd BPC-157.
Dzi─Öki za rad─Ö, zapisz─Ö to sobie , ale pewnie nie b─Öd─Ö stosowa┼é. U mnie z jelitami by┼éo troch─Ö zabawy, potem si─Ö poprawi┼éo -┬á zadzi┼éa┼é ser z├│┼éty, a moje problemy wynikaj─ů pewnie z czego┼Ť innego, chocia┼╝ nie wykluczam, ┼╝e w jakim┼Ť stopniu zawirowania z┬á flor─ů bakteryjn─ů, kt├│ra z tego co pami─Ötam jest inna u osoby na wysokich t┼éuszczach, a inna przy paleniu w piecu wunglem Very Happy Mo┼╝e jak przechodzi┼éem z t┼éuszczy na w─Ögiel, to flora si─Ö nie przestawi┼éa. Na razie ┼éykam probiotyka od NOW FOODS, ser z├│┼éty, kapusta kiszona i l-glutamina.

Przykładowo kupiony w necie DHEA z firmy Puritans Pride miał 31 mg dehydroepiandrosteronu, a deklarowali 100mg, pregnenolon z MRM miał pregnenolonu 29,5 mg z deklarowanych 50, do tego 11mg DHEA oraz 0,25 mg strychniny. Wink
Strach teraz jakie┼Ť supple kupowa─ç, nie bawi┼éem si─Ö w takie rzeczy, ale ostatnio magnez + jaka┼Ť multiwitamina i minera┼éy w┼éazi no i l-glutamina. Jest sens koenzym q10 bra─ç?┬á (przy za┼éo┼╝eniu, ┼╝e kto┼Ť jest w ci─Ö┼╝kim okresie┬á Mad)

Sowy nie s─ů tym, czym si─Ö wydaj─ů.
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #142 : 2018-01-11, 22:46:35 »

Kasa w błoto. Laughing
Jak masz ci─Ö┼╝ki okres to po co jeszcze obci─ů┼╝asz dodatkowo organizm? Wink
Glutamina? Laughing
Bez jaj, mo┼╝e HMB kup. Razz

Na diecie Ww sporadycznie mo┼╝e wzi─ů┼ébym multiwitamin─Ö, os┼éonowo i tyle.
Metandienon sobie kup, to przynajmniej dzia┼éa anabolicznie, 5mg przez miesi─ůc da Ci z 10kg wagi, odsapniesz sobie.
Ale oczywi┼Ťcie nie, bo to straszne sterydy, a przepuszcza─ç przez w─ůtrob─Ö B├│g wie co kupione w necie za kas─Ö 10x tak─ů, to mo┼╝na. Laughing
Jajcarz z Ciebie.
vvv
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 6903

!! postimg.org mo┼╝na zamieni─ç na postimg.cc !!

« Odpowiedz #143 : 2018-01-11, 23:03:26 »

Metandienon sobie kup, to przynajmniej dzia┼éa anabolicznie, 5mg przez miesi─ůc da Ci z 10kg wagi, odsapniesz sobie.
Ale oczywi┼Ťcie nie, bo to straszne sterydy

Typowe skutki uboczne stosowania metanabolu:

┬á ┬á toksyczno┼Ť─ç dla w─ůtroby, uzale┼╝niona od d┼éugo┼Ťci cyklu i dawki;
┬á ┬á silna aromatyzacja, gdy┼╝ metanabol konwertuje do 17alfa-metyloestradiolu, silniejszego ni┼╝ estradiol, retencja wody, obrz─Öki (szczeg├│lnie u os├│b w ┼Ťrednim wieku), uwaga: zjawisko o wiele bardziej nasilone u m─Ö┼╝czyzn w wieku powy┼╝ej 60 lat!
    zmiana profilu lipidowego krwi, wzrost LDL, spadek HDL;
    zwiększenie się hematokrytu; uwaga: zjawisko o wiele bardziej nasilone u mężczyzn w wieku powyżej 60 lat!
┬á ┬á ginekomastia (je┼Ťli zawodnik ma predyspozycje, nie stosuje ┼Ťrodk├│w do kontroli aromatyzacji; uwaga: z regu┼éy nadmierna ilo┼Ť─ç estrogen├│w jest skorelowana z wybuja┼éym poziomem prolaktyny - i jeden, i drugi hormon mo┼╝e powodowa─ç ginekomasti─Ö!);
┬á ┬á zahamowanie produkcji testosteronu w j─ůdrach, zablokowanie osi HPTA, wp┼éyw na LH i FSH;
┬á ┬á zwi─Ökszenie wagi cia┼éa (tak┼╝e po┼Ťrednio poprzez retencj─Ö wody);
┬á ┬á bezp┼éodno┼Ť─ç czasowa lub trwa┼éa;
┬á ┬á tr─ůdzik, t┼éusta cera;
    wypadanie włosów, łysienie.
http://doping.pl/metanabol-metandienone-methandrostenolone/
 Idea Mr. Green
vigo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #144 : 2018-01-11, 23:13:23 »

no w┼éa┼Ťnie mniej wi─Öcej pomy┼Ťla┼éem to samo o Tobie  Very Happy Dziwne.
U mnie HCG doskonale si─Ö sprawdza┼é w trzymaniu te┼Ťcia w g├│rnych wide┼ékach. Samopoczucie, libido na du┼╝y plus. A biciem te┼Ťcia ju┼╝ by┼éem znu┼╝ony i efekty nie by┼éy zadowalaj─ůce. Jednak endogenny to endogenny.
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #145 : 2018-01-12, 06:28:40 »

Ale oczywi┼Ťcie nie, bo to straszne sterydy

Typowe skutki uboczne stosowania metanabolu:

┬á ┬á toksyczno┼Ť─ç dla w─ůtroby, uzale┼╝niona od d┼éugo┼Ťci cyklu i dawki;
┬á ┬á silna aromatyzacja, gdy┼╝ metanabol konwertuje do 17alfa-metyloestradiolu, silniejszego ni┼╝ estradiol, retencja wody, obrz─Öki (szczeg├│lnie u os├│b w ┼Ťrednim wieku), uwaga: zjawisko o wiele bardziej nasilone u m─Ö┼╝czyzn w wieku powy┼╝ej 60 lat!
    zmiana profilu lipidowego krwi, wzrost LDL, spadek HDL;
    zwiększenie się hematokrytu; uwaga: zjawisko o wiele bardziej nasilone u mężczyzn w wieku powyżej 60 lat!
┬á ┬á ginekomastia (je┼Ťli zawodnik ma predyspozycje, nie stosuje ┼Ťrodk├│w do kontroli aromatyzacji; uwaga: z regu┼éy nadmierna ilo┼Ť─ç estrogen├│w jest skorelowana z wybuja┼éym poziomem prolaktyny - i jeden, i drugi hormon mo┼╝e powodowa─ç ginekomasti─Ö!);
┬á ┬á zahamowanie produkcji testosteronu w j─ůdrach, zablokowanie osi HPTA, wp┼éyw na LH i FSH;
┬á ┬á zwi─Ökszenie wagi cia┼éa (tak┼╝e po┼Ťrednio poprzez retencj─Ö wody);
┬á ┬á bezp┼éodno┼Ť─ç czasowa lub trwa┼éa;
┬á ┬á tr─ůdzik, t┼éusta cera;
    wypadanie włosów, łysienie.
http://doping.pl/metanabol-metandienone-methandrostenolone/
 Idea Mr. Green
Wypociny Knife'a. Very Happy
Znajd┼║ sobie ulotk─Ö naszego krajowego leku Metanabol.
I nie por├│wnuj dawek dopingowych z leczniczymi, trz─Ösidupo.
Je┼Ťli co┼Ť nie ma skutk├│w ubocznych, znaczy, ┼╝e nie dzia┼éa. Wink
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #146 : 2018-01-12, 06:37:04 »

no w┼éa┼Ťnie mniej wi─Öcej pomy┼Ťla┼éem to samo o Tobie┬á Very Happy Dziwne.
U mnie HCG doskonale si─Ö sprawdza┼é w trzymaniu te┼Ťcia w g├│rnych wide┼ékach. Samopoczucie, libido na du┼╝y plus. A biciem te┼Ťcia ju┼╝ by┼éem znu┼╝ony i efekty nie by┼éy zadowalaj─ůce. Jednak endogenny to endogenny.
Bez urazy. Cool
Jasne, endogenny lepszy, z powodu ca┼éej naturalnej kaskady reakcji i etap├│w po┼Ťrednich w jego produkcji i sekrecji, dlatego jak najd┼éu┼╝ej chc─Ö unikn─ů─ç zablokowania przysadki i wspieram si─Ö na razie doustn─ů, nieblokuj─ůc─ů zabaweczk─ů.
Jest jeszcze kilka opcji przede mn─ů.

Nie czytasz uważnie, napisałem, że jest różnica między używaniem dopingowym, a leczniczym.
HCG jest naturalnie dimerem, jest alfa hCG i beta hCG oraz ostatnio rhCG - rekombinowane.
Ka┼╝da z cz─ůsteczek dzia┼éa nieco inaczej, ale ┼╝adna nie jak LH.
HCG jako analog LH dzia┼éa, no bez w─ůtpienia, ale kr├│tko i coraz s┼éabiej w czasie, u┼╝ycie dopingowe to ile, most 2-3 miesi─ůce?
A na HTZ ludzie s─ů dziesi─ůtki lat i nie s─ů "znu┼╝eni" jak Ty biciem ponadfizjologicznych dawek i ca┼éym ba┼éaganem hormonalnym temu towarzysz─ůcym, s┼éowo klucz - "zast─Öpcza". Wink
vigo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #147 : 2018-01-12, 09:16:38 »

Zgadzam si─Ö z Tob─ů, posz┼éo o drobiazgi  Laughing
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 1181

[email protected]

« Odpowiedz #148 : 2018-01-12, 13:50:47 »

Ostatecznie liczy si─Ö efekt ostateczny... Wink
Dzik
GoŠ

Email
« Odpowiedz #149 : 2018-01-12, 19:50:01 »

Test na nietolerancj─Ö za mn─ů. Okaza┼éo si─Ö, ┼╝e musz─Ö zosta─ç weganinem czy innym ascet─ů, poniewa┼╝ nie toleruj─Ö:

jajek
kurczaka
sera żółtego
wieprzowiny
wołowiny

i troch─Ö innych, mniej wa┼╝nych. O ile warto┼Ťciowy t┼éuszcz znajd─Ö w ma┼Ťle, kt├│re jest dla mnie ok, o tyle jestem troch─Ö skonsternowany, co ja w┼éa┼Ťciwie mam je┼Ť─ç? ┼╗├│┼étka i wieprzowina to by┼éa podstawa mojej diety! Wszystkie "normalne" mi─Ösa s─ů przeze mnie nietolerowane. Podobno toleruj─Ö baranin─Ö, kt├│rej nigdy w ┼╝yciu nie widzia┼éem na oczy (chyba, ┼╝e w ZOO - w formie nieprzetworzonej Wink) i indyka, kt├│ry jest chudy jak portfel pod koniec miesi─ůca...
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 51139

« Odpowiedz #150 : 2018-01-12, 20:08:51 »

Niekt├│rzy nie toleruj─ů bia┼éka jajka, a ┼╝├│┼étka mog─ů je┼Ť─ç... Rolling Eyes

Dzik
GoŠ

Email
« Odpowiedz #151 : 2018-01-12, 20:28:11 »

Tak, s┼éysza┼éem o tym. Niestety nie ma pewno┼Ťci - testowane produkty by┼éy dobrane w do┼Ť─ç ciekawy, a zarazem ma┼éo przydatny dla mnie spos├│b. Na li┼Ťcie znalaz┼éo si─Ö mn├│stwo warzyw, kt├│rych prawie nie jadam i nie zapomniano o modnych produktach takich jak ma┼é┼╝e, quinoa, quantalupa czy inne przypominaj─ůce przekle┼ästwa po hiszpa┼äsku, a nie wyszczeg├│lniono bia┼éka i ┼╝├│┼étka (jaja podane w ca┼éo┼Ťci) i podano tylko kilka rodzaj├│w mi─Ösa.

Jak rozumiem nie toleruje si─Ö bia┼éek w danym pokarmie. Je┼╝eli mam nietolerancj─Ö wieprzowiny, to mog─Ö je┼Ť─ç t┼éuszcz z wieprza czy on te┼╝ odpada z uwagi na ┼Ťladowe ilo┼Ťci bia┼éek? (kocham s┼éonin─Ö...)
admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #152 : 2018-01-12, 21:09:50 »

Laughing
┼╗al, ale nic si─Ö nie poradzi.  Cool
admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #153 : 2018-01-12, 21:11:02 »

Znaczy może tak:  jak nie ma uczulenia na gluten, to tylko chleb ze smalcem.  Cool
Szczególnie smalcem gęsim, bo pewien dietetyczny autorytet "internetowy" twierdzi, że to "bogate źródło białka".  Shocked
I konieczny jest test buraczany na szczelno┼Ť─ç jelit, bo jak s─ů rozszczelnione, to tylko zaszczelnienie mo┼╝e pom├│c. Wink
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 51139

« Odpowiedz #154 : 2018-01-12, 21:15:20 »

A ciekawe czy uczulaj─ů bia┼éka z g─Ösiego smalcu... Rolling Eyes Wink

Dzik
GoŠ

Email
« Odpowiedz #155 : 2018-01-12, 22:04:22 »

Ja tam i tak si─Ö ciesz─Ö, ┼╝e co┼Ť wreszcie wysz┼éo Very Happy Najgorzej, jak si─Ö robi┼éo sto tysi─Öcy bada┼ä i "Pan jest zdrowy! Wi─Öcej pogody ducha!"...

Czyli jak to jest z tym t┼éuszczem? Mo┼╝na z mi─Ösa, na kt├│re ma si─Ö uczulenie? Tak Pa┼ästwo tu "┼Ťmieszkuj─ů", ┼╝e cz─Östo trudno odr├│┼╝ni─ç "┼Ťmieszkowanie" od cennych rad ;P

Ten test buraczany to serio? Brzmi jak czary z filmików o Płaskiej Ziemi oO
admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #156 : 2018-01-12, 22:07:35 »

Test buraczany to dla niektórych podstawa!  Cool
Najwa┼╝niejsze jednak, ┼╝e sam zacz─ů┼ée┼Ť bra─ç w┼éasne zdrowie we w┼éasne r─Öce!┬á Very Happy
Ci─Ö┼╝kie to, jak si─Ö nie ma stosownego przygotowania, ale pod─ů┼╝asz w dobrym kierunku.
Oby z powodzeniem.
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #157 : 2018-01-13, 08:03:17 »

Ja tam i tak si─Ö ciesz─Ö, ┼╝e co┼Ť wreszcie wysz┼éo Very Happy Najgorzej, jak si─Ö robi┼éo sto tysi─Öcy bada┼ä i "Pan jest zdrowy! Wi─Öcej pogody ducha!"...

Czyli jak to jest z tym t┼éuszczem? Mo┼╝na z mi─Ösa, na kt├│re ma si─Ö uczulenie? Tak Pa┼ästwo tu "┼Ťmieszkuj─ů", ┼╝e cz─Östo trudno odr├│┼╝ni─ç "┼Ťmieszkowanie" od cennych rad ;P

Ten test buraczany to serio? Brzmi jak czary z filmików o Płaskiej Ziemi oO
Jaja sobie z Ciebie robi─ů, bo wierzysz w dyrdyma┼éy. Laughing
Kaszpirowski był bardziej wiarygodny niż te Twoje "testy".
Jeszcze si─Ö Zapperem przebadaj, ┼╝yw─ů kropl─Ö krwi - koniecznie oraz okadzanie zalecam do kompletu. Razz

madre
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 1626

« Odpowiedz #158 : 2018-01-13, 09:10:28 »

A czy wyleczy┼ée┼Ť si─Ö ju┼╝ z potrzeby nieustannych bada┼ä? Bo jest wielu, kt├│rzy bez bada┼ä nie mog─ů ┼╝y─ç. Bez bada┼ä czuj─ů si─Ö porzuceni, odtr─ůceni, niepotrzebni i chorzy. Dopiero poddawani nieustannym badaniom czuj─ů si─Ö zaopiekowani i dowarto┼Ťciowani. Mog─ů w├│wczas powiedzie─ç, ┼╝e przecie┼╝ wiele czyni─Ö wydaj─ůc "wiadra kasy" w trosce o swoje zdrowie. Czasami niekt├│rzy potrzebuj─ů obej┼Ť─ç kul─Ö ziemsk─ů dooko┼éa (a poprawnie to: zaoblon─ů p┼éasko┼Ť─ç ziemi, zszyt─ů ko┼äcami Laughing) aby si─Ö dowiedzie─ç, ┼╝e w Polsce mieszka Wielki Doktor Jan Kwa┼Ťniewski cuda czyni─ůcy. Ale wiadomo mi┼éo┼Ťnicy bada┼ä musz─ů udowodni─ç niemo┼╝liwo┼Ť─ç cudotw├│rstwa Doktora i dlatego dalsze badania musz─ů trwa─ç dalej. Moja sugestia kt├│r─ů nale┼╝y ola─ç to, czasowe zaprzestanie czytania tego forum do momentu przeczytania ze zrozumieniem chocia┼╝ jednej z ksi─ů┼╝ek Doktora Kwa┼Ťniewskiego.┬á Smile
Dzik
GoŠ

Email
« Odpowiedz #159 : 2018-01-13, 11:52:49 »

Jestem w tak du┼╝ym szoku, ┼╝e a┼╝ nie wiem, co powiedzie─ç. Gratulacje. Ja wierz─Ö w dyrdyma┼éy? Nie przyszed┼éem tu z t─ů wiar─ů. Przyszed┼éem z konkretnymi objawami i dosta┼éem konkretne odpowiedzi od Was. Jeden z forumowicz├│w wspomnia┼é o nietolerancjach pokarmowych. Nikt nie oponowa┼é. Nikt wtedy nie m├│wi┼é, ┼╝e to "dyrdyma┼éy" i nikt nie wpad┼é na lepszy pomys┼é. Moja wina by┼éa taka, ┼╝e Wam zaufa┼éem. Je┼╝eli zaufanie trzeba rozpatrywa─ç, jako "win─Ö", to jak to ┼Ťwiadczy o Was? To jakby wzi─ů─ç ┼Ťlepego za r─Ök─Ö, ┼╝eby przeprowadzi─ç go przez ulic─Ö, tylko po to, ┼╝eby wpakowa─ç go dla ┼Ťmiechu pod tira. Wina ┼Ťlepego czy "patologicznej czynno┼Ťci m├│zgu"? Widzia┼éem ju┼╝ pod┼éo┼Ť─ç, ale nie spodziewa┼éem si─Ö jej znale┼║─ç tutaj.
Co do potrzeby nieustannych bada┼ä to jej nie mam i nigdy nie mia┼éem. Szukam konkretnej odpowiedzi. Utrata 10kg wagi przy dobrym samopoczuciu stanowi do┼Ť─ç obiektywn─ů przes┼éank─Ö, ┼╝e co┼Ť nie gra. Lekarz, u kt├│rego by┼éem stwierdzi┼é, ┼╝e diet─Ö trzymam prawid┼éowo, wi─Öc nie widz─Ö powodu, dla kt├│rego imputujesz mi brak czytania ze zrozumieniem ksi─ů┼╝ek Doktora. Czujesz wy┼╝szo┼Ť─ç, ┼╝e ty jeste┼Ť zdrowa, wi─Öc na pewno poj─Ö┼éa┼Ť ca┼é─ů tajemn─ů wiedz─Ö? Mo┼╝e jednak nie do ko┼äca, skoro musisz podnosi─ç swoj─ů warto┼Ť─ç poprzez umniejszanie warto┼Ťci innych.
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 18 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.468 sekund z 20 zapytaniami.