forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-08-18, 05:22:50

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
531343 wiadomoÂci w 3968 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Janek S
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Spora utrata wagi
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 18 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Spora utrata wagi  (Przeczytany 24351 razy)
Ukko
Newbie
*
wiadomoÂci: 178

Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #80 : 2018-01-06, 19:38:04 »

Przyczyn─ů mog─ů by─ç jakie┼Ť zaburzenia w przemianie w─Öglowodan├│w w organizmie, jaki┼Ť niedob├│r insuliny po kilku latach t┼éuszczowego jedzenia? Troch─Ö wstyd si─Ö przyzna─ç, ale przy wzro┼Ťcie 180 cm obecnie wa┼╝─Ö 58kg w ubraniu Shocked

Sowy nie s─ů tym, czym si─Ö wydaj─ů.
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 5410

[email protected]

« Odpowiedz #81 : 2018-01-06, 19:43:18 »

Nie wiem niestety.  Confused

Ukko
Newbie
*

« Odpowiedz #82 : 2018-01-06, 20:23:28 »

Spox, rozumiem  Smile Cool Mia┼éem ostatnio skierowanie do szpitala, ponad siedem godzin stracone na wykonanie kilku podstawowych bada┼ä, jak morfologia krwi, elektrolity, profil nerkowy, glukoza, profil zapalny i profil w─ůtrobowy, do tego nie wiem po co prze┼Ťwietlenie klatki piersiowej - chyba, ┼╝eby mnie napromieniowa─ç. Lekarz m├│wi┼é, ┼╝e wyniki ok. Liczy┼éem, z  moj─ů sylwetk─ů szkieletora, ┼╝e dostane badania na jakie┼Ť niedobory witamin czy minera┼é├│w, ale c├│┼╝, ┼╝le do tego podszed┼éem  Sad za ma┼ée mam do┼Ťwiadczenia z s┼éu┼╝b─ů choroby, dopiero ciotka mnie po fakcie u┼Ťwiadomi┼éa, ┼╝e moje przyj─Öcie do szpitala powinno si─Ö inaczej odby─ç. Mianowicie na pocz─ůtku powinienem i┼Ť─ç prywatnie do lekarki, kt├│ra pracuje na oddziale w szpitalu, zap┼éaci─ç jej te 150 z┼é-200 z┼é za wizyt─Ö. Dopiero potem uda─ç si─Ö ze skierowaniem (od niej) do szpitala  i przyj─ů─ç si─Ö do niej na oddzia┼é - wtedy mog─Ö liczy─ç na inne potraktowanie i wi─Öksz─ů ilo┼Ť─ç bada┼ä.

admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #83 : 2018-01-06, 20:35:09 »

Wiadomo, "procedury medycznej" trzeba przestrzega─ç. Wink
Mo┼╝na poprosi─ç o badanie poziomu enzym├│w trzustkowych, je┼Ťli nie by┼éy robione.
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35001

« Odpowiedz #84 : 2018-01-06, 21:28:06 »

Napisz dok┼éadnie co zjad┼ée┼Ť wczoraj i przedwczoraj.
Z mojego do┼Ťwiadczenia wynika, ┼╝e szkieletory zawsze twierdz─ů, ┼╝e jedz─ů "du┼╝o", a grubasy, ┼╝e "prawie nic". Wink
Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 37813

« Odpowiedz #85 : 2018-01-06, 21:31:06 »

Tak w┼éa┼Ťnie jest.  Laughing
admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #86 : 2018-01-06, 21:32:09 »

Fakt!  Very Happy
Ukko
Newbie
*

« Odpowiedz #87 : 2018-01-07, 12:04:44 »

Z mojego do┼Ťwiadczenia wynika, ┼╝e szkieletory zawsze twierdz─ů, ┼╝e jedz─ů "du┼╝o", a grubasy, ┼╝e "prawie nic". Wink

Mam taki "problem", ze jak zjem te 60g kaszy, do tego ze 2-4 ┼éy┼╝eczki cukru + maliny/jagody, troch─Ö pomidor├│w w postaci jakiego┼Ť przecieru albo ketchupu do tego ze 100 g chudego mi─Ösa, to mnie to syci na d┼éu┼╝szy czas Sad

Pewnie masz racje jak teraz patrze, to ma┼éo jem, potrzeby napychania si─Ö te┼╝ nie mam, ale zaczn─Ö ofensyw─Ö w tym kierunku, tak troch─Ö wbrew apetytowi. Generalnie to wygl─ůda mniej wi─Öcej tak B 50 Ww 130-140 T25, czasami jak patrzy┼éem to troch─Ö mniej wychodzi┼éo. Wiem,┼Ťmieszne ilo┼Ťci┬á Smile a mi si─Ö czasami wydaje, ┼╝e si─Ö jeszcze troch─Ö ob┼╝eram... Mo┼╝e problemem jest to, ┼╝e za du┼╝o w─Öglowodan├│w z┼éo┼╝onych, bo takie 40-50g w─Ögla z ziemniaka do tego mi─Ösiwo i z ┼éy┼╝ka cukru to jest dla mnie mocno syc─ůcy i raczej ci─Ö┼╝ki posi┼éek. Ostatnie dwa dni dzia┼éam ju┼╝ z 5 ┼éy┼╝eczkami "bia┼éej ┼Ťmierci" Very Happy Cool
Zreszt─ů problemy mog─ů by─ç r├│┼╝ne Sad jakie┼Ť upo┼Ťledzone przyswajanie substancji od┼╝ywczych (niew┼éa┼Ťciwe wytwarzanie kwasu solnego, co ma pewnie wp┼éyw na wch┼éanianie minera┼éow i witamin),┬á jakie┼Ť niedobory czego┼Ť, co  potrzebne jest do produkcji czego┼Ť innego itp. mo┼╝liwo┼Ťci w tym temacie s─ů du┼╝e. Teraz czeka mnie droga wybadania z czym problem.
 Na razie postaram si─Ö wi─Öcej je┼Ť─ç, zobaczymy co z tego wyjdzie. W sumie to jest prosta odpowiedz, chudniesz, to jedz wi─Öcej:)

Ukko
Newbie
*

« Odpowiedz #88 : 2018-01-07, 12:05:40 »

Wiadomo, "procedury medycznej" trzeba przestrzega─ç. Wink
Mo┼╝na poprosi─ç o badanie poziomu enzym├│w trzustkowych, je┼Ťli nie by┼éy robione.
Zrobi si─Ö, my┼Ťla┼éem nad tym, ┼╝eby z jakimi┼Ť enzymami trawiennymi mo┼╝e zadzia┼éa─ç Smile

Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #89 : 2018-01-07, 12:08:01 »

Sam widzisz, nic dziwnego, ┼╝e wa┼╝ysz jak modelka, skoro jesz jak one. Cool
Naucz si─Ö je┼Ť─ç jak facet, to zawa┼╝ysz jak facet. Wink
admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #90 : 2018-01-07, 12:14:04 »

Gavro mia┼ée┼Ť nosa!  Very Happy
Wychodzi dieta 1000kcal...  Confused
Do samego ┼╝ycia przy wzro┼Ťcie powy┼╝ej 1,8m potrzeba pono─ç oko┼éo 1800kcal, a gdzie tu jeszcze wydajno┼Ť─ç produkcyjna.
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #91 : 2018-01-07, 12:15:58 »

Dok┼éadnie, nie ma co sobie wkr─Öca─ç jakich┼Ť wydumanych problem├│w, tylko wzi─ů─ç si─Ö za jedzenie. Cool
Proste rozwi─ůzania s─ů zwykle skuteczne. Wink
Ukko
Newbie
*

« Odpowiedz #92 : 2018-01-07, 12:19:44 »

Problemem jest brak apetytu, nie wiem mo┼╝e jaki┼Ť spowolniony metabolizm czy co┼Ť Smile Musz─Ö si─Ö chyba zacz─ů─ç traktowa─ç, jak wi─Özie┼ä co opu┼Ťci┼é niedawno ob├│z, i teraz powoli zaczyna wi─Öcej je┼Ť─ç, tylko nie wiem czy te porcje strawi odpowiednio.  Na razie przyj─ů┼éem takie rozwi─ůzanie - wi─Öcej cukru prostego Smile

renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 49599

Re: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #93 : 2018-01-07, 12:21:21 »

... B 50 Ww 130-140 T25, czasami jak patrzy┼éem to troch─Ö mniej wychodzi┼éo. Wiem,┼Ťmieszne ilo┼Ťci┬á Smile a mi si─Ö czasami wydaje, ┼╝e si─Ö jeszcze troch─Ö ob┼╝eram...

A mo┼╝e to jest anoreksja... Rolling Eyes

admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #94 : 2018-01-07, 12:23:50 »

Modna "choroba", ale wtedy si─Ö sobie wydaje grubasem, a tu jest ┼Ťwiadomo┼Ť─ç wychudzenia.  Cool
Ukko
Newbie
*

« Odpowiedz #95 : 2018-01-07, 12:24:15 »

Dok┼éadnie, nie ma co sobie wkr─Öca─ç jakich┼Ť wydumanych problem├│w, tylko wzi─ů─ç si─Ö za jedzenie. Cool
Proste rozwi─ůzania s─ů zwykle skuteczne. Wink
Dzia┼éam w temacie ju┼╝ od rana, Very Happy ju┼╝ od 7, chocia┼╝ przewa┼╝nie zaczynam po 9. Teraz si─Ö placek ziemniaczany z mi─Ösem piecze w piekarniku, po wczorajszym sma┼╝eniu na patelni wybra┼éem teraz szybsz─ů opcje Cool

Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #96 : 2018-01-07, 12:28:48 »

W hodowli płazów i gadów istnieje takie pojęcie jak "rozkarmianie".
Drapie┼╝ne zwierz─Öta zmiennocieplne ┼éatwo wpadaj─ů w anoreksj─Ö na skutek r├│┼╝nych b┼é─Öd├│w hodowlanych, dlatego rozkarmia si─Ö je, by min─ů─ç newralgiczny okres, czasem nawet stosuj─ůc karmienie przymusowe. Cool
Rozkarmianie polega po prostu na wywo┼éaniu anabolizmu przez przejadanie si─Ö; porcje maj─ů by─ç obfite, regularne i niezale┼╝ne od apetytu.
Oczywi┼Ťcie nadmiar pokarmu dzia┼éa anabolicznie tylko przez kr├│tki czas, potem odpalaj─ů mechanizmy hamuj─ůce, ale ten okres wystarcza zwykle, by odpowiednie geny si─Ö uruchomi┼éy w odpowiedzi na poda┼╝ substratu pokarmowego.

Wskocz nawet na koryto na jaki┼Ť czas, a na pewno zwi─Öksz kaloryczno┼Ť─ç porcji przez dodatek t┼éuszczu. Cool
Wiem, ┼╝e koryto jest nie "po linii" partii zdrowusi├│w, ale nieszablonowe rozwi─ůzania s─ů czasem konieczne dla nieszablonowych problem├│w. Wink
Ukko
Newbie
*

« Odpowiedz #97 : 2018-01-07, 12:38:40 »

Dzi─Öki, taki mam w┼éa┼Ťnie plan. Tak si─Ö zastanawiam, czy je┼Ť─ç 3 posi┼éki, co z jednej strony by mi bardziej pasowa┼éo, bo do jedzenia 5 razy jako┼Ť nie mie┼Ťci mi si─Ö w g┼éowie, a jak czytam, to ludzie jedz─ů i po siedem razy dziennie... ale mo┼╝e trzeba b─Ödzie i tak zadzia┼éa─ç. ( te 4-5)

Wskocz nawet na koryto na jaki┼Ť czas, a na pewno zwi─Öksz kaloryczno┼Ť─ç porcji przez dodatek t┼éuszczu. Cool
Wiem, ┼╝e koryto jest nie "po linii" partii zdrowusi├│w, ale nieszablonowe rozwi─ůzania s─ů czasem konieczne dla nieszablonowych problem├│w. Wink
W sumie tak z 3-4 dni na "korycie", zobaczy si─Ö Cool

Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 37813

« Odpowiedz #98 : 2018-01-07, 12:43:48 »

A mo┼╝e zwyczajnie ci nie smakuje, to co jesz? Polecam na takie "problemy" dobrze gotuj─ůc─ů ┼╝on─Ö, co poda jeszcze talerz pod nos - trzeba si─Ö wr─Öcz hamowa─ç ┼╝eby si─Ö nie przeje┼Ť─ç. Wink
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #99 : 2018-01-07, 12:44:50 »

Jak Tomasz Ci pisa┼é; jedz 3 posi┼éki g┼é├│wne i 2 przek─ůski oraz kielicha na wiecz├│r. Wink
Przesta┼ä sobie wkr─Öca─ç jakie┼Ť schorzenia, jedz du┼╝o dobrego ┼╝arcia, a jak dobijesz do 70kg we┼║ si─Ö za jakie┼Ť ─çwiczenia, najlepiej oporowe, albo p┼éywanie, bo dobrze podbijaj─ů apetyt. Very Happy
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 18 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.298 sekund z 20 zapytaniami.