forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-10-22, 21:27:07

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. W─Öglowodany staramy si─Ö zjada─ç w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
538352 wiadomoÂci w 3975 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: EWA
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Spora utrata wagi
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 18 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Spora utrata wagi  (Przeczytany 31106 razy)
Ukko
Newbie
*
wiadomoÂci: 185

Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #120 : 2018-01-07, 16:17:17 »

A co się składa na deklarowane 50 g. B ?
Z jajek, sera ┼╝├│┼étego i┬á mi─Ösa ( przewa┼╝nie wo┼éowina, ostatnio przewaga wieprzowiny, bo jest troch─Ö mi─Ösa w zamra┼╝arce z paczki na ┼Ťwi─Öta z zak┼éadu pracy, kt├│r─ů wypada┼éoby doko┼äczy─ç. Czasami wchodzi troch─Ö w─ůtr├│bki, ┼╝eby wzbogaci─ç mi─Ösiwo, albo ryba, ┼╝eby pewnie obni┼╝y─ç warto┼Ť─ç biologiczn─ů bia┼éka.)
W sumie to my┼Ťla┼éem, ┼╝e taki w┼éa┼Ťciwy zakres bia┼éka, to od 50 do 80g dla osoby o wadze niskiej i niedu┼╝ym zapotrzebowaniu metabolicznym, pod t─ů doln─ů granice bym si─Ö ┼éapa┼é Razz Po czasie widz─Ö, ┼╝e trzeba b─Ödzie powoli to zwi─Öksza─ç.

Sowy nie s─ů tym, czym si─Ö wydaj─ů.
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 51261

Re: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #121 : 2018-01-07, 16:39:54 »

Liczy si─Ö waga nale┼╝na, a nie ta, jak─ů aktualnie masz...

Jarek
Full Member
wiadomoÂci: 11619

« Odpowiedz #122 : 2018-01-07, 17:00:03 »

Chyba trzeba napisa─ç aktualnie swoj─ů wag─Ö dla potrzeb pacjenta. No bo jak tak radzi─ç a samemu nic.
Ukko
Newbie
*

« Odpowiedz #123 : 2018-01-07, 18:12:50 »

Zastanawiam si─Ö jeszcze nad odpowiedni─ů proporcj─ů, generalnie rozchodzi si─Ö o wyj┼Ťcie z jakiego┼Ť stanu niedo┼╝ywienia, ┼╝eby to w miar─Ö sprawnie i zdrowo posz┼éo, bez ┼╝adnych syndrom├│w metabolicznych czy czego┼Ť r├│wnie z┼éowieszczego... Takie zej┼Ťcie z wunglem do 2,5g na gram bia┼éka, t┼éuszczu te┼╝ stosownie do proporcjum mniej, b─Ödzie ok?  Zak┼éadaj─ůc, ┼╝e na razie, przez jaki┼Ť tydzie┼ä/dwa b─Ödzie niska aktywno┼Ť─ç fizyczna. Czy wypada┼éoby je┼Ť─ç te 3g w─Öglowodan├│w na gram bia┼éka?

vvv
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 6948

!! postimg.org mo┼╝na zamieni─ç na postimg.cc !!

« Odpowiedz #124 : 2018-01-08, 17:20:19 »

Napisz dok┼éadnie co zjad┼ée┼Ť wczoraj i przedwczoraj.
Nie znasz się, tu się nie spisuje tego co się zjadło, co się zjadło to już trudno.

Tu si─Ö planuje, najwa┼╝niejsze by zacz─ů─ç codziennie od jajec(┼╝├│┼étek) na t┼éuszczu, a potem jeszcze 2 posi┼éki bia┼ékowe, bo wiadomo, ┼╝e bez ┼Ťwie┼╝ego sma┼╝onego bia┼éka co kilka godzin - organizm si─Ö starzeje, bo kom├│rki nie dostaj─ů wszystkiego co im potrzebne, a nawet wi─Öcej.
A to bia┼éko ma ton─ůc w t┼éuszczu, ┼╝e by si─Ö za szybko nie wch┼éania┼éo i by┼éo go jeszcze w jelitach na zak┼éadk─Ö przy kilku kolejnych posi┼ékach, kom├│rki maj─ů mie─ç pe┼ény wachlarz wachlarzy aminokwas├│w, a jelita maj─ů si─Ö regenerwowa─ç w biegu.

Mr. Green Wink
Ukko
Newbie
*

« Odpowiedz #125 : 2018-01-08, 19:59:22 »

Zastanawiam si─Ö nad powrotem na t┼éust─ů stron─Ö mocy, ponad 2 miechy na wysokich w─Öglach...
Teraz jak planuje zwi─Ökszy─ç kaloryczno┼Ť─ç, to ci─Ö┼╝ko to wygl─ůda na wunglu, pewnie nie wyrobi┼ébym z jedzeniem odpowiednich porcji, chyba, ┼╝e z do┼Ť─ç znaczn─ů przewag─ů cukr├│w prostych.
Do tego jeszcze ta presja rodziny, żebym jednak miło spędził czas podczas kolonoskopii/gastroskopii...
Objawów pod to nie mam, a to żem szkielet wynika raczej z tego, żem niejadek - i to przez dłuższy okres Very Happy
Z drugiej strony podobno jaki┼Ť film puszczaj─ů, szkoda, ┼╝e nie gustuje w gore Confused

vigo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #126 : 2018-01-11, 16:13:10 »

Ukko, ale te┼╝ i "Dziku" Smile je┼Ťli macie tzw. problemy jelitowe o szerokim spectrum to polecam z w┼éasnego do┼Ťwiadczenie peptyd BPC-157. Najkorzystniej kupisz ┼Ťci─ůgaj─ůc z GB (wrzu─ç w google peptides uk) koszt ok. 250pln miesi─ůc. Inne probiotyki, srobiotyki itp. zostaw sobie na p├│┼║niejsze czasy.
Wiem co m├│wi─Ö z do┼Ťwiadczenia, mam 44 latka i ok. 20 lat "bawi┼éem" si─Ö w WZJG i tym podobne historie. Nawet DO nie pomog┼éa na d┼éu┼╝sz─ů met─Ö. I to DO w rozmaitych wariacjach: eliminacje, rotacje, surowizna, ┼Ťcis┼ée proporcje itp. Wszystko o kant d... pot┼éuc. Dopiero ten peptyd pom├│g┼é i od 3 lat mam spok├│j.
Je┼Ťli chcesz przypakowa─ç w miar─Ö bezpiecznie, to opr├│cz michy (to fundament) zarzu─ç ┼Ťrodek MK-677.
Poczytaj.
Je┼Ťli masz problemy depresyjno-nerwicowe to zbadaj te┼╝ poziom testosteronu, estradiolu, prolaktyny i ewentualnie LH - zobacz czy mieszcz─ů si─Ö w wide┼ékach. Aczkolwiek testosteron minium w Twoim wieku to ok. 600 ng/dl. Je┼Ťli masz niby w normie powiedzmy 350 to b─Ödzie psychiczna dupa. S─ů sposoby na zwi─Ökszenie tego poziomu i to bez SAA.
Te┼╝ Ci to m├│wi─Ö z do┼Ťwiadczenia - jak sobie pi─Öknie rozwali┼éem gospodark─Ö hormonaln─ů, w┼éa┼Ťnie SAA i jak si─Ö czu┼éem maj─ůc "norm─Ö" 350.
Zainteresuj si─Ö te┼╝ suplementem NSI-189, obni┼╝a kortyzol, a przy problemach nerwicowo-jelitowych wywalony kortyzol w kosmos to standard.
I odstaw dokumentnie etanol, na uj Ci to? Rozwala tylko układ GABA i każdy depresant z czasem robi z faceta cipkę.

M├│wi Ci to kolega po fachu, kt├│ry w szczytowym okresie "walki z jelitami" kiedy┼Ť wa┼╝y┼é 58kg prz 176cm. A dzisiaj wa┼╝─Ö 82kg i wygl─ůdam jak m┼éody B├│g Cool ze zdrowymi jelitkami┬á Smile
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35258

« Odpowiedz #127 : 2018-01-11, 16:55:38 »

Bada┼ée┼Ť peptydy w labie czy ufa┼ée┼Ť Angolom? Wink
Pepki ile s─ů na rynku, 10 lat?
Sarmy też miały być super i co?
┼╗ycz─Ö Ci jak najlepiej, ale ┼╝eby┼Ť nie p┼éaka┼é, bo 3 lata remisji to ludzie siemieniem lnianym osi─ůgaj─ů.

Sterydy s─ů super i to sprawdzone od lat '30, tylko trzeba wiedzie─ç co si─Ö robi, bo tu niestety znik─ůd pomocy; endokrynologia le┼╝y i kwiczy, a czarodzieje z Internetu te┼╝ g┼éupoty gadaj─ů. Very Happy
vigo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #128 : 2018-01-11, 17:26:21 »

Zaufa┼éem Angolom podobnie jaki i chi┼äczykom  Smile
Za "sprawdzone" sterydy ju┼╝ podzi─Ökuj─Ö - nie te latka i odblok coraz ci─Ö┼╝szy, chyba ┼╝e w niedalekiej przysz┼éo┼Ťci jakie┼Ť HTZ, albo cu┼Ť  Cool

, bo 3 lata remisji to ludzie siemieniem lnianym osi─ůgaj─ů.
yes of course, naturlich ja wohl
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 51261

« Odpowiedz #129 : 2018-01-11, 17:35:02 »

"Da, kanieszna"... Cool Laughing

Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #130 : 2018-01-11, 17:50:43 »

A bo odbloki to bzdura. Wink
Mnie u┼╝ycie steryd├│w w sporcie nie interesuje, natomiast jestem zwolennikiem HTZ.
Zawsze mia┼éem testosteron poza g├│rnymi wide┼ékami (normy s─ů zani┼╝one wsp├│┼écze┼Ťnie) i estradiol w g├│rnej normie i czu┼éem si─Ö wy┼Ťmienicie, obecnie mam 40+ lat, testosteron 6-7 w skali do 9 i od dw├│ch tygodni jestem na mesterolonie, jest super. Cool
To m├│j pierwszy kontakt ze sterydami, wcze┼Ťniej na rozgrzewk─Ö polecia┼éem kilka miesi─Öcy DHEA i te┼╝ by┼éo supcio, pr─Ödzej czy p├│┼║niej czeka mnie ig┼éa, wi─Öc studiuj─Ö temat testosteronu iniekcyjnego, HCG i HMG, pregnenolonu i GH, bo jak m├│wi┼ée┼Ť, u nas jest jedna norma dla 80 i 20 latka, a endo jak widzi w wide┼ékach to nie chce leczy─ç samopoczucia, bo norma wa┼╝niejsza. Wink

Badaj wszystko, to kosztuje, ale masz pewno┼Ť─ç co bijesz, ja ten mesterolon wyci─ůgn─ů┼éem osobi┼Ťcie z apteki, mam jeszcze met─Ö z tajlandzkiej apteki, a wszystko inne badam u kumpla w labie.
Przykładowo kupiony w necie DHEA z firmy Puritans Pride miał 31 mg dehydroepiandrosteronu, a deklarowali 100mg, pregnenolon z MRM miał pregnenolonu 29,5 mg z deklarowanych 50, do tego 11mg DHEA oraz 0,25 mg strychniny. Wink
W pepkach najcz─Ö┼Ťciej jest prednizon, prednizolon lub encorton, analogi kortyzonu, a w GH jest frag, dlatego ostrzegam, ┼╝e Twoja remisja mo┼╝e si─Ö sko┼äczy─ç, ale zak┼éadam, ┼╝e tam jednak siedzi co ma siedzie─ç, tylko st─Ö┼╝enia nie trzyma.
Pozdro.
vvv
Jr. Member
**

« Odpowiedz #131 : 2018-01-11, 18:12:31 »

Chuchnie taki jeden z drugim na sportowca
i
sportowiec na olimpiad─Ö ju┼╝ w ┼╝yciu nie pojedzie.
Mr. Green Wink
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #132 : 2018-01-11, 18:16:07 »

True. Cool
Obecne testy s─ů tak czu┼ée, ┼╝e wystarczy zje┼Ť─ç mi─Öso z nandrolonami (stosowane w chowie byd┼éa) i gotowe. Wink
vigo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #133 : 2018-01-11, 18:19:39 »

wow, duże zmiany u Ciebie skoro chcesz sięgać po igłę.
Puritans Pride i Swanson możesz zostawić w spokoju, już bardziej celowałbym w Now Foods z ogólnie u nas dostępnych na rynku polskim. DHEA Eljot z apteki też ponoć pewniak.
Jak masz dost─Öp do "apteki" to zazdroszcz─Ö.
Proviron brałem na PCT w celu podniesienia libido i samopoczucia, ale to prawie DHT i wywalało mi syfy i włosy przerzedzało  Smile.
Z HTZ mo┼╝esz si─Ö zainteresowa─ç uzyciem samego HCG w ma┼éych dawkach 2x250IU/week zamiast te┼Ťcia, na zachodnich forach co┼Ť o tym czyta┼éem. Te┼╝ dobrze robi robot─Ö, mostkowa┼éem tak kiedy┼Ť zamiast PCT i bada┼éem testosteron - by┼éo ok.

Co do mojego BPC-157 jednak jestem spokojny - dzia┼éanie na m├│j organizm ksi─ů┼╝kowe, tak jak powinien dzia┼éa─ç ten peptyd.
MK-677 - rzeczywi┼Ťcie jest troch─Ö wa┼ék├│w, ale mam pewne, sprawdzone chi┼äskie ┼║r├│de┼éko ┬áVery Happy
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #134 : 2018-01-11, 18:27:00 »

Wiesz co m├│wi─ů o krowach i zmianie zdania? Razz
Nie widzę powodu, dla którego miałbym nie korzystać z farmakologii w celu utrzymania status quo.

HCG i clomifen oraz inne SERMy to terapia off label, działa owszem, ale dużo pitolenia z tym, trzeba brać IA, bo estro wywala mocno.
A testosteron 50mg d┼éugiego estru (u nas w aptece Prolongatum i Nebido) bite 2x w tygodniu w tkank─Ö t┼éuszczow─ů nie wymaga ┼╝adnych dodatk├│w. Wink
Na atrofi─Ö j─ůder mo┼╝na polecie─ç okresowo HCG lub clomid, albo ola─ç temat, drugie dziecko ju┼╝ w drodze. Very Happy
madre
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 1633

« Odpowiedz #135 : 2018-01-11, 18:33:02 »

Jak dobrze, że ja nie kumam tego żargonu.  Laughing
Dzi─Öki Ci Bo┼╝e, ┼╝e mnie nie pokara┼ée┼Ť tymi "wynalazkami"┬á Laughing
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #136 : 2018-01-11, 18:34:31 »

Podobnie m├│wili o antybiotykach, morfinie, autach i Internecie. Cool
vvv
Jr. Member
**

« Odpowiedz #137 : 2018-01-11, 18:40:51 »

Nie widzę powodu, dla którego miałbym nie korzystać z farmakologii w celu utrzymania status quo.

testosteron 50mg d┼éugiego estru (u nas w aptece Prolongatum i Nebido) bite 2x w tygodniu w tkank─Ö t┼éuszczow─ů

What are the risks of testosterone therapy for normal aging?

Testosterone therapy has various risks. For example, testosterone therapy may:

Contribute to sleep apnea ? a potentially serious sleep disorder in which breathing repeatedly stops and starts
    Cause acne or other skin reactions
    Stimulate noncancerous growth of the prostate (benign prostatic hyperplasia) and growth of existing prostate cancer
    Enlarge breasts
    Limit sperm production or cause testicle shrinkage
    Increase the risk of a blood clot forming in a deep vein (deep vein thrombosis), which could break loose, travel through your bloodstream and lodge in your lungs, blocking blood flow (pulmonary embolism)

In addition, testosterone therapy may impact your risk of heart disease. Research has had conflicting results, so the exact risk isn't clear yet.
Should you talk to your doctor about testosterone therapy?

If you wonder whether testosterone therapy might be right for you, talk with your doctor about the risks and benefits. Your doctor will likely measure your testosterone levels at least twice before discussing whether testosterone therapy is an option for you.

A medical condition that leads to an unusual decline in testosterone may be a reason to take supplemental testosterone. However, treating normal aging with testosterone therapy is not currently advisable.

Your doctor will also likely suggest natural ways to boost testosterone, such as losing weight and increasing muscle mass through resistance exercise.
https://www.mayoclinic.org/healthy-lifestyle/sexual-health/in-depth/testosterone-therapy/art-20045728?pg=2

Cool
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #138 : 2018-01-11, 18:43:34 »

Ju┼╝ Ci m├│wi┼éem, ┼╝e trz─Ösidupa jeste┼Ť. Laughing
vigo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #139 : 2018-01-11, 21:43:02 »

HCG i clomifen oraz inne SERMy to terapia off label, działa owszem, ale dużo pitolenia z tym, trzeba brać IA, bo estro wywala mocno.
A testosteron 50mg d┼éugiego estru (u nas w aptece Prolongatum i Nebido) bite 2x w tygodniu w tkank─Ö t┼éuszczow─ů nie wymaga ┼╝adnych dodatk├│w. Wink

to juz bardziej estro wywali po 100mg/week tescia niz 2x250 HCG/week. I mowie to z praktyki - nie z teorii Wink Przy tak malych dawkach HCG zadne IA nie jest potrzebne, blokuje tylko troszeczke przysadke i troche spada LH. Lepsze to niz zanik komorek leydiga w jadrach gdy dlugo bija tescia na HTZ.
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 18 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.36 sekund z 20 zapytaniami.