forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 13:56:19

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Spora utrata wagi
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 18 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Spora utrata wagi  (Przeczytany 187587 razy)
Ukko
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #120 : 2018-01-07, 16:17:17 »

A co się składa na deklarowane 50 g. B ?
Z jajek, sera żółtego i  mięsa ( przeważnie wołowina, ostatnio przewaga wieprzowiny, bo jest trochę mięsa w zamrażarce z paczki na święta z zakładu pracy, którą wypadałoby dokończyć. Czasami wchodzi trochę wątróbki, żeby wzbogacić mięsiwo, albo ryba, żeby pewnie obniżyć wartość biologiczną białka.)
W sumie to myślałem, że taki właściwy zakres białka, to od 50 do 80g dla osoby o wadze niskiej i niedużym zapotrzebowaniu metabolicznym, pod tą dolną granice bym się łapał Razz Po czasie widzę, że trzeba będzie powoli to zwiększać.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Re: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #121 : 2018-01-07, 16:39:54 »

Liczy się waga należna, a nie ta, jaką aktualnie masz...
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30301


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #122 : 2018-01-07, 17:00:03 »

Chyba trzeba napisać aktualnie swoją wagę dla potrzeb pacjenta. No bo jak tak radzić a samemu nic.
Zapisane
Ukko
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #123 : 2018-01-07, 18:12:50 »

Zastanawiam się jeszcze nad odpowiednią proporcją, generalnie rozchodzi się o wyjście z jakiegoś stanu niedożywienia, żeby to w miarę sprawnie i zdrowo poszło, bez żadnych syndromów metabolicznych czy czegoś równie złowieszczego... Takie zejście z wunglem do 2,5g na gram białka, tłuszczu też stosownie do proporcjum mniej, będzie ok?  Zakładając, że na razie, przez jakiś tydzień/dwa będzie niska aktywność fizyczna. Czy wypadałoby jeść te 3g węglowodanów na gram białka?
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #124 : 2018-01-08, 17:20:19 »

Napisz dokładnie co zjadłeś wczoraj i przedwczoraj.
Nie znasz się, tu się nie spisuje tego co się zjadło, co się zjadło to już trudno.

Tu się planuje, najważniejsze by zacząć codziennie od jajec(żółtek) na tłuszczu, a potem jeszcze 2 posiłki białkowe, bo wiadomo, że bez świeżego smażonego białka co kilka godzin - organizm się starzeje, bo komórki nie dostają wszystkiego co im potrzebne, a nawet więcej.
A to białko ma tonąc w tłuszczu, że by się za szybko nie wchłaniało i było go jeszcze w jelitach na zakładkę przy kilku kolejnych posiłkach, komórki mają mieć pełny wachlarz wachlarzy aminokwasów, a jelita mają się regenerwować w biegu.

 Mr. Green Wink
Zapisane
Ukko
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #125 : 2018-01-08, 19:59:22 »

Zastanawiam się nad powrotem na tłustą stronę mocy, ponad 2 miechy na wysokich węglach...
Teraz jak planuje zwiększyć kaloryczność, to ciężko to wygląda na wunglu, pewnie nie wyrobiłbym z jedzeniem odpowiednich porcji, chyba, że z dość znaczną przewagą cukrów prostych.
Do tego jeszcze ta presja rodziny, żebym jednak miło spędził czas podczas kolonoskopii/gastroskopii...
Objawów pod to nie mam, a to żem szkielet wynika raczej z tego, żem niejadek - i to przez dłuższy okres Very Happy
Z drugiej strony podobno jakiś film puszczają, szkoda, że nie gustuje w gore Confused
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #126 : 2018-01-11, 16:13:10 »

Ukko, ale też i "Dziku" Smile jeśli macie tzw. problemy jelitowe o szerokim spectrum to polecam z własnego doświadczenie peptyd BPC-157. Najkorzystniej kupisz ściągając z GB (wrzuć w google peptides uk) koszt ok. 250pln miesiąc. Inne probiotyki, srobiotyki itp. zostaw sobie na późniejsze czasy.
Wiem co mówię z doświadczenia, mam 44 latka i ok. 20 lat "bawiłem" się w WZJG i tym podobne historie. Nawet DO nie pomogła na dłuższą metę. I to DO w rozmaitych wariacjach: eliminacje, rotacje, surowizna, ścisłe proporcje itp. Wszystko o kant d... potłuc. Dopiero ten peptyd pomógł i od 3 lat mam spokój.
Jeśli chcesz przypakować w miarę bezpiecznie, to oprócz michy (to fundament) zarzuć środek MK-677.
Poczytaj.
Jeśli masz problemy depresyjno-nerwicowe to zbadaj też poziom testosteronu, estradiolu, prolaktyny i ewentualnie LH - zobacz czy mieszczą się w widełkach. Aczkolwiek testosteron minium w Twoim wieku to ok. 600 ng/dl. Jeśli masz niby w normie powiedzmy 350 to będzie psychiczna dupa. Są sposoby na zwiększenie tego poziomu i to bez SAA.
Też Ci to mówię z doświadczenia - jak sobie pięknie rozwaliłem gospodarkę hormonalną, właśnie SAA i jak się czułem mając "normę" 350.
Zainteresuj się też suplementem NSI-189, obniża kortyzol, a przy problemach nerwicowo-jelitowych wywalony kortyzol w kosmos to standard.
I odstaw dokumentnie etanol, na uj Ci to? Rozwala tylko układ GABA i każdy depresant z czasem robi z faceta cipkę.

Mówi Ci to kolega po fachu, który w szczytowym okresie "walki z jelitami" kiedyś ważył 58kg prz 176cm. A dzisiaj ważę 82kg i wyglądam jak młody Bóg Cool ze zdrowymi jelitkami  Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #127 : 2018-01-11, 16:55:38 »

Badałeś peptydy w labie czy ufałeś Angolom? Wink
Pepki ile są na rynku, 10 lat?
Sarmy też miały być super i co?
Życzę Ci jak najlepiej, ale żebyś nie płakał, bo 3 lata remisji to ludzie siemieniem lnianym osiągają.


Sterydy są super i to sprawdzone od lat '30, tylko trzeba wiedzieć co się robi, bo tu niestety znikąd pomocy; endokrynologia leży i kwiczy, a czarodzieje z Internetu też głupoty gadają. Very Happy
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #128 : 2018-01-11, 17:26:21 »

Zaufałem Angolom podobnie jaki i chińczykom  Smile
Za "sprawdzone" sterydy już podziękuję - nie te latka i odblok coraz cięższy, chyba że w niedalekiej przyszłości jakieś HTZ, albo cuś  Cool

, bo 3 lata remisji to ludzie siemieniem lnianym osiągają.
yes of course, naturlich ja wohl
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #129 : 2018-01-11, 17:35:02 »

 "Da, kanieszna"... Cool Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #130 : 2018-01-11, 17:50:43 »

A bo odbloki to bzdura. Wink
Mnie użycie sterydów w sporcie nie interesuje, natomiast jestem zwolennikiem HTZ.
Zawsze miałem testosteron poza górnymi widełkami (normy są zaniżone współcześnie) i estradiol w górnej normie i czułem się wyśmienicie, obecnie mam 40+ lat, testosteron 6-7 w skali do 9 i od dwóch tygodni jestem na mesterolonie, jest super. Cool
To mój pierwszy kontakt ze sterydami, wcześniej na rozgrzewkę poleciałem kilka miesięcy DHEA i też było supcio, prędzej czy później czeka mnie igła, więc studiuję temat testosteronu iniekcyjnego, HCG i HMG, pregnenolonu i GH, bo jak mówiłeś, u nas jest jedna norma dla 80 i 20 latka, a endo jak widzi w widełkach to nie chce leczyć samopoczucia, bo norma ważniejsza. Wink

Badaj wszystko, to kosztuje, ale masz pewność co bijesz, ja ten mesterolon wyciągnąłem osobiście z apteki, mam jeszcze metę z tajlandzkiej apteki, a wszystko inne badam u kumpla w labie.
Przykładowo kupiony w necie DHEA z firmy Puritans Pride miał 31 mg dehydroepiandrosteronu, a deklarowali 100mg, pregnenolon z MRM miał pregnenolonu 29,5 mg z deklarowanych 50, do tego 11mg DHEA oraz 0,25 mg strychniny. Wink
W pepkach najczęściej jest prednizon, prednizolon lub encorton, analogi kortyzonu, a w GH jest frag, dlatego ostrzegam, że Twoja remisja może się skończyć, ale zakładam, że tam jednak siedzi co ma siedzieć, tylko stężenia nie trzyma.
Pozdro.
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #131 : 2018-01-11, 18:12:31 »

Chuchnie taki jeden z drugim na sportowca
i
sportowiec na olimpiadę już w życiu nie pojedzie.
Mr. Green Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #132 : 2018-01-11, 18:16:07 »

True. Cool
Obecne testy są tak czułe, że wystarczy zjeść mięso z nandrolonami (stosowane w chowie bydła) i gotowe. Wink
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #133 : 2018-01-11, 18:19:39 »

wow, duże zmiany u Ciebie skoro chcesz sięgać po igłę.
Puritans Pride i Swanson możesz zostawić w spokoju, już bardziej celowałbym w Now Foods z ogólnie u nas dostępnych na rynku polskim. DHEA Eljot z apteki też ponoć pewniak.
Jak masz dostęp do "apteki" to zazdroszczę.
Proviron brałem na PCT w celu podniesienia libido i samopoczucia, ale to prawie DHT i wywalało mi syfy i włosy przerzedzało  Smile.
Z HTZ możesz się zainteresować uzyciem samego HCG w małych dawkach 2x250IU/week zamiast teścia, na zachodnich forach coś o tym czytałem. Też dobrze robi robotę, mostkowałem tak kiedyś zamiast PCT i badałem testosteron - było ok.

Co do mojego BPC-157 jednak jestem spokojny - działanie na mój organizm książkowe, tak jak powinien działać ten peptyd.
MK-677 - rzeczywiście jest trochę wałków, ale mam pewne, sprawdzone chińskie źródełko  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #134 : 2018-01-11, 18:27:00 »

Wiesz co mówią o krowach i zmianie zdania? Razz
Nie widzę powodu, dla którego miałbym nie korzystać z farmakologii w celu utrzymania status quo.

HCG i clomifen oraz inne SERMy to terapia off label, działa owszem, ale dużo pitolenia z tym, trzeba brać IA, bo estro wywala mocno.
A testosteron 50mg długiego estru (u nas w aptece Prolongatum i Nebido) bite 2x w tygodniu w tkankę tłuszczową nie wymaga żadnych dodatków. Wink
Na atrofię jąder można polecieć okresowo HCG lub clomid, albo olać temat, drugie dziecko już w drodze. Very Happy
Zapisane
madre
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #135 : 2018-01-11, 18:33:02 »

Jak dobrze, że ja nie kumam tego żargonu.  Laughing
Dzięki Ci Boże, że mnie nie pokarałeś tymi "wynalazkami"  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #136 : 2018-01-11, 18:34:31 »

Podobnie mówili o antybiotykach, morfinie, autach i Internecie. Cool
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #137 : 2018-01-11, 18:40:51 »

Nie widzę powodu, dla którego miałbym nie korzystać z farmakologii w celu utrzymania status quo.

testosteron 50mg długiego estru (u nas w aptece Prolongatum i Nebido) bite 2x w tygodniu w tkankę tłuszczową


Cytuj
What are the risks of testosterone therapy for normal aging?

Testosterone therapy has various risks. For example, testosterone therapy may:

    Contribute to sleep apnea ? a potentially serious sleep disorder in which breathing repeatedly stops and starts
    Cause acne or other skin reactions
    Stimulate noncancerous growth of the prostate (benign prostatic hyperplasia) and growth of existing prostate cancer
    Enlarge breasts
    Limit sperm production or cause testicle shrinkage
    Increase the risk of a blood clot forming in a deep vein (deep vein thrombosis), which could break loose, travel through your bloodstream and lodge in your lungs, blocking blood flow (pulmonary embolism)

In addition, testosterone therapy may impact your risk of heart disease. Research has had conflicting results, so the exact risk isn't clear yet.
Should you talk to your doctor about testosterone therapy?

If you wonder whether testosterone therapy might be right for you, talk with your doctor about the risks and benefits. Your doctor will likely measure your testosterone levels at least twice before discussing whether testosterone therapy is an option for you.

A medical condition that leads to an unusual decline in testosterone may be a reason to take supplemental testosterone. However, treating normal aging with testosterone therapy is not currently advisable.

Your doctor will also likely suggest natural ways to boost testosterone, such as losing weight and increasing muscle mass through resistance exercise.
https://www.mayoclinic.org/healthy-lifestyle/sexual-health/in-depth/testosterone-therapy/art-20045728?pg=2

 Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #138 : 2018-01-11, 18:43:34 »

Już Ci mówiłem, że trzęsidupa jesteś. Laughing
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Spora utrata wagi
« Odpowiedz #139 : 2018-01-11, 21:43:02 »

HCG i clomifen oraz inne SERMy to terapia off label, działa owszem, ale dużo pitolenia z tym, trzeba brać IA, bo estro wywala mocno.
A testosteron 50mg długiego estru (u nas w aptece Prolongatum i Nebido) bite 2x w tygodniu w tkankę tłuszczową nie wymaga żadnych dodatków. Wink

to juz bardziej estro wywali po 100mg/week tescia niz 2x250 HCG/week. I mowie to z praktyki - nie z teorii Wink Przy tak malych dawkach HCG zadne IA nie jest potrzebne, blokuje tylko troszeczke przysadke i troche spada LH. Lepsze to niz zanik komorek leydiga w jadrach gdy dlugo bija tescia na HTZ.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 18 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.