forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 14:46:41

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Pomidory
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pomidory  (Przeczytany 50213 razy)
Ukko
Go


Email
Pomidory
« : 2017-11-07, 09:55:29 »

Jako neofita tajemniczego, kosmicznego kultu Mistycznego POMIDORA, muszę stwierdzić, że żadne forum nie może się obejść bez oddzielnego tematu poświęconego pomidorom, a konkretnie przetworom z tego warzywa.
U mnie coś z pomidora codziennie musi być, czasami pół butelki soku, jakiś przecier, koncentrat albo też keczup ( który to ostatnio chciał mnie zabić - teraz medytuję nad znaczeniem tego znaku...)
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Pomidory
« Odpowiedz #1 : 2017-11-07, 10:18:22 »

Pomidory to GMO, ale kto się tym przejmuje skoro "nieświadomość jest łaską"... Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Pomidory
« Odpowiedz #2 : 2017-11-07, 11:23:34 »

Moja córka uwielbia keczup.
Ja czasem też.
Kiedyś przeczytałem, że w Stanach, w zbiorowym żywieniu, nazywano łyżkę keczupu (15-20g) "porcją owoców i warzyw". Wink
Bardzo się to mojej córce podobało i powtarzamy to do dziś. Very Happy
Zapisane
Ukko
Go


Email
Odp: Pomidory
« Odpowiedz #3 : 2017-11-07, 13:00:05 »

Pomidory to GMO, ale kto się tym przejmuje skoro "nieświadomość jest łaską"... Wink
GMO mi nie straszne, jeżeli chodzi o kult pomidora, to jestem zaledwie adeptem.  Do  tajemnej organizacji Wiekuistego ŻÓŁTKA należę od dłuższego czasu, i to ona zapewnia mi ochronę  Cool

Kiedyś przeczytałem, że w Stanach, w zbiorowym żywieniu, nazywano łyżkę keczupu (15-20g) "porcją owoców i warzyw". Wink
Dawniej powiedziałbym, że są to moi ludzie od ilości warzyw w diecie Very Happy Teraz jem  trochę więcej warzyw, czasami nawet owoc się trafi. Ostatnio jabłko, niestety nie podane przez nagą Ewę.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Pomidory
« Odpowiedz #4 : 2017-11-07, 14:08:37 »

Warzywa i owoce to szajs. Smile
Moje dziecko nie je ich praktycznie w ogóle.
Witaminę C dostaje w kroplach, resztę robi jej flora w jelicie. Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Pomidory
« Odpowiedz #5 : 2017-11-07, 14:45:04 »

 Shocked
Ale jak tak można!  Confused
Przecież każdy wie, że wio to niezastąpione źródło glifosatu i innych cennych składników "odżywczych"...  Cool
Ponoć już jest nawet w wacie, podpaskach, tamponach, że o stringach i t-shirt's nie wspominając! Wink
Zapisane
madre
Go


Email
Odp: Pomidory
« Odpowiedz #6 : 2017-11-07, 16:03:19 »

Do  tajemnej organizacji Wiekuistego ŻÓŁTKA należę od dłuższego czasu, i to ona zapewnia mi ochronę  Cool
Co to za zakonspirowana organizacja? Confused
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Pomidory
« Odpowiedz #7 : 2017-11-07, 16:24:01 »

Do  tajemnej organizacji Wiekuistego ŻÓŁTKA należę od dłuższego czasu, i to ona zapewnia mi ochronę  Cool
Co to za zakonspirowana organizacja? Confused
Laughing
Zapisane
Ukko
Go


Email
Odp: Pomidory
« Odpowiedz #8 : 2017-11-07, 16:49:39 »

Do  tajemnej organizacji Wiekuistego ŻÓŁTKA należę od dłuższego czasu, i to ona zapewnia mi ochronę  Cool
Co to za zakonspirowana organizacja? Confused
Na początku w ramach wstępnej inicjacji należy  zjeść 21 zótek w jeden dzień, używając do tego lewej ręki z delikatnie zgiętym małym palcem. Powoduje to, że w nocy podczas snu zostaje się nawiedzonym przez Mistyczne Wiekuiste Zółtko, które wyjaśnia doktrynę kultu...
Zapisane
madre
Go


Email
Odp: Pomidory
« Odpowiedz #9 : 2017-11-07, 17:30:39 »

Do  tajemnej organizacji Wiekuistego ŻÓŁTKA należę od dłuższego czasu, i to ona zapewnia mi ochronę  Cool
Co to za zakonspirowana organizacja? Confused
Na początku w ramach wstępnej inicjacji należy  zjeść 21 zótek w jeden dzień, używając do tego lewej ręki z delikatnie zgiętym małym palcem. Powoduje to, że w nocy podczas snu zostaje się nawiedzonym przez Mistyczne Wiekuiste Zółtko, które wyjaśnia doktrynę kultu...
Domniemuję, że to nawiedzenie doświadczyłeś na sobie. Ale ja nadal nie wiem co to za organizacja tajemna?  Cool
Zapisane
Ukko
Go


Email
Odp: Pomidory
« Odpowiedz #10 : 2017-11-07, 19:21:44 »

Nie mogę tak na forum, są pewne zasady, różnorakie tajemnice wyjawia Żółtko podczas snu Cool
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30301


Odp: Pomidory
« Odpowiedz #11 : 2017-11-07, 19:24:02 »

Lepiej napisz co to za zioło, też tak chce. Laughing Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Pomidory
« Odpowiedz #12 : 2017-11-07, 19:25:05 »

No nie wiem, bo jak nie to guru we śnie nawiedzi? Rolling Eyes Wink  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30301


Odp: Pomidory
« Odpowiedz #13 : 2017-11-07, 19:37:12 »

 Laughing
Zapisane
Ukko
Go


Email
Odp: Pomidory
« Odpowiedz #14 : 2017-11-08, 08:24:46 »

Lepiej napisz co to za zioło, też tak chce. Laughing Wink
Właśnie żadne, a może należałoby w jakiś nałóg wpaść, najbardziej do takiego goblinoidalnego stwora pasowałyby pewnie jakieś grzybki Very Happy
Teraz dla odmiany wypadałoby napisać coś o pomidorach, najlepsza pasta (passata), którą miałem okazje spróbować jest od Petti - polecam  Smile
Zapisane
madre
Go


Email
Odp: Pomidory
« Odpowiedz #15 : 2017-11-08, 09:07:10 »

O tej tajnej tajemniczej organizacji się nie dowiem. To może napiszesz czy te nocne nawiedzenia są trwałym stanem umysłu, czy tylko incydentanie pojawiają się po tych 21 żółtkach. Czy te stany umysłu mają wpływ na postrzeganie sów? Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Re: Pomidory
« Odpowiedz #16 : 2017-11-08, 09:12:26 »

Sów czy snów... Rolling Eyes
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Pomidory
« Odpowiedz #17 : 2017-11-08, 11:14:07 »

Nie ma znaczenia, najważniejsze jest to guru! Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Re: Pomidory
« Odpowiedz #18 : 2017-11-08, 11:42:39 »

Sowa jest symbolem mądrości, to może mieć znaczenie... Rolling Eyes Cool
Zapisane

Ukko
Go


Email
Odp: Pomidory
« Odpowiedz #19 : 2017-11-08, 13:17:46 »

To może napiszesz czy te nocne nawiedzenia są trwałym stanem umysłu,
Chciałbym Cool A tak na serio, jeżeli chodzi o jakiś wpływ jedzenia na sny, to jakiś czas temu miałem ciekawą serię... Przez długi okres jadałem pierwszy posiłek B+T ( czasami minimalnie węgli), drugi B+T+Ww i większość węglowodanów wieczorem bez tłuszczu. Zmieniłem to trochę i wieczorny wungiel wrzuciłem do pieca z tłuszczem (w proporcji 1:1). Pierwszej nocy miałem dwa sny, że biegam. Przyjąłem to sugestie podświadomości i sobie z rana po przebudzeniu pobiegałem. Następnego wieczora Ww+T na noc, też bieganie, tym razem mnie ktoś gonił. Trzeciego dnia Ww+T na noc, skakałem po dachach Very Happy Czwartego dnia ziemniory z masełe wieczorem  = sen z bieganiem Shocked Niestety seria skończyła się na 4 razach, w sumie dziwne...
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 20 zapytaniami.