forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-25, 10:28:46

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660303 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Ĺťywienie Optymalne
| | |-+  Niedobory?
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Niedobory?  (Przeczytany 37776 razy)
kodar
Gość


Email
Odp: Niedobory?
« Odpowiedz #40 : 2006-11-04, 10:45:00 »

Luton to napisz jeszcze jak sie pozbyc wirusow z organizmu , o tym nic nie wspominasz.Czy mam rozumiec,ze tez pracowitoscia?
Zapisane
elmo
Gość


Email
Odp: Niedobory?
« Odpowiedz #41 : 2006-11-04, 11:29:00 »

Niestety ,ale zadnych chorob spowodowanymi bakteriami czy tez wirusami czy tez grzybami nie pozbedziemy sie ,poniewaz czlowiek chcac sobie "ulatwic zycie" spowodowal rozwoj cywilizacji.Wszystko jest postawione na ilosc a nie na jakosc.Ludzie maja malo ruchu.Nawet w gospodarstwach wiejskich juz "chlopi" nie pracuja od switu do nocy,przestali byc "chlopami" .Siedza w swoich maszynach i maszyny wykonuja robote za nich.pieknie prace na roli opisuje Maria Rodziewiczowna ,gdzie chlop pracowal od switu do nocy malo jadl byl chudy i zdrowy.Kobiety mialy tez swoje stanowisko i tez pracowaly od switu do nocy ,ale i choroby byly,byly ,sa i beda.A to ,ze ruch ma na zdrowie zasadniczy wplyw ,nie da sie zaprzeczyc.
Te czasy ,ktore opisuje dawno minely i nie wroca.Nie wiem czy chcialabym zyc w tamtych czasach czy w tych ,ale chcialabym aby bylo milo.Dziecinstwo swoje spedzilam na wsi i powiem ,ze tesknie za tamtymi czasami,a miasto to tylko pozorna "wygoda".Bo czyz Wy"optymalni"  nie staracie sie sprowadzac wszelkich produktow zywnosciowych z wiejskich sprawdzonych gospodarstw ,a nie z tych"miejskich "sklepow? gdzie sprzedawane jest doslownie swinstwo...
Zapisane
kodar
Gość


Email
Odp: Niedobory?
« Odpowiedz #42 : 2006-11-04, 13:08:16 »

Na moje pytanie, ironiczne zreszta, daje odpowiedz Dieta i Zywienie Optymalne.
Zapisane
lutonn
Gość


Email
Odp: Niedobory?
« Odpowiedz #43 : 2006-11-04, 14:27:16 »

Luton to napisz jeszcze jak sie pozbyc wirusow z organizmu , o tym nic nie wspominasz.Czy mam rozumiec,ze tez pracowitoscia?
Kadar!!   a czy ty wiesz ze w naszym przewodzie pokarmowym jest  setki a moze i tysiace roznych odmian bakterii ,spelniaja one jakas role jesli jest ich liczba optymalna to jest rola pozytywna ale gdy nastepuje zachwianie rownowagi musza wystapic zaburzenia zarowno jak jest brak jak i nadmiar .  aby nasz organizm funkcjonowal normalnie te bakterie musza byc oczywiscie w ilosci optymalnej . Tak samo jest z wirami i grzybami tylko ze nauka jeszcze tego nie wyjasnila a moze juz wyjasnila tego nie wiem..oczywiscie ze pracowitoscia wplywamy korzystnie na wiele procesow . Ale ja tak bym sie szybko nie pozbywal na zero.Bo tak samo jest w przyrodzie naukowcy twierdza ze gdyby w lesie zabraklo np lisa las by umarl. to jest zwiazane z lancuchem pokarmowym .Nasz swiat istnieje dzieki rownowadze , dlatego powtarzaja sie pory roku i rozne zjawiska i aby ta rownowaga mogla zaistniec wszystko na tym swiecie ma swoja opty   hehe alee Laughing Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomości: 41536


Odp: Niedobory?
« Odpowiedz #44 : 2016-03-02, 15:37:36 »

ZnaleĹşli gen siwienia! Laughing
To juĹź nie niedobory, ani wiek, ale geny. Wink
http://www.focus.pl/czlowiek/odkryto-gen-siwych-wlosow-13759
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Płeć: Kobieta
wiadomości: 70490


Odp: Niedobory?
« Odpowiedz #45 : 2016-03-02, 15:40:28 »

Pewnie przy tym odkryciu osiwieli z radości... Shocked  Laughing
Zapisane

Strony: 1 2 [3] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 19 zapytaniami.