forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 23:05:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658481 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Bezpłatne szkolenie z zakresu stosowania Żywienia Optymalnego dr Kwasniewskiego
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bezpłatne szkolenie z zakresu stosowania Żywienia Optymalnego dr Kwasniewskiego  (Przeczytany 4729 razy)
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Bezpłatne szkolenie z zakresu stosowania Żywienia Optymalnego dr Kwasniewskiego
« : 2018-05-17, 11:57:34 »

Szkolenie bezpłatne z zakresu prawidłowego odżywiania.
Zapraszam na szkolenie z zakresu prawidłowego stosowania :
- Żywienia Optymalnego (niskowęglowodanowego - wysokotłuszczowego)
- Żywienia niskotłuszczowego ? wysokowęglowodanowego.
Szkolenie odbędzie się w ramach projektu Niezaleznej Telewizji NTV Janusza Zagórskiego i doradcy Żywienia Optymalnego Celiny Chacińskiej w Sobótce w dniu 12 czerwca 2018 wtorek godz. 10. Prosimy o zgłaszanie się osób z cukrzycą, nadciśnieniem, problemami z układem pokarmowym, hormonalnym, chorobami z autoagresji, RZS, SM, nadwagą, ADHD, dysleksje, bezpłodnością i innymi dolegliwościami Zgłoszenia proszę kierować mailowo na adres niezależnej telewizji  ntvwroclaw@gmail.com w temacie maila proszę wpisać Dieta Kwaśniewskiego lub na adres Celiny Chacińskiej celina-38@wp.pl lub telefonicznie 661838304.
Szczegóły projektu omówione są na Youtube w nagraniu NTV z dnia 14 maja 2018 pod tytułem ?Dwa modele żywienia Jana Kwaśniewskiego?.
Szkolenie jest bezpłatne dla osób posiadających książkę dr Jana Kwaśniewskiego lub swoje tabele wartości odżywczych lub książkę ?Świadome Odżywianie ? Świadome życie? .Dla tych co nie posiadają ww możliwe jest nabycie koniecznych materiałów dydaktycznych na miejscu  cena 30zł. Prosimy o zabranie uśmiechu, kalkulatorów, długopisów i używanych do czytania okularów.
Zapraszamy!
         Janusz Zagórski i Celina Chacińska


https://www.youtube.com/watch?v=17gH5sRKWSc
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Bezpłatne szkolenie z zakresu stosowania Żywienia Optymalnego dr Kwasniewskiego
« Odpowiedz #1 : 2018-05-17, 13:24:03 »

Wszystko ładnie i pięknie. Dieta Optymalna jest propagowana w ten sposób Very Happy,
ale zastanawiam się, czy nie lepiej by było (a raczej czy nie powinien być),
gdyby na tym pierwszym spotkaniu z chorymi był też lekarz optymalny...  Rolling Eyes
Zapisane

Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: Bezpłatne szkolenie z zakresu stosowania Żywienia Optymalnego dr Kwasniewskiego
« Odpowiedz #2 : 2018-05-17, 13:36:52 »

To pytanie możesz zadać organizatorom Smile Ja tylko spełniłam prośbę, by zamieścić tu, na forum, tę informację  Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Bezpłatne szkolenie z zakresu stosowania Żywienia Optymalnego dr Kwasniewskiego
« Odpowiedz #3 : 2018-05-17, 13:44:57 »

OK, OK... ja tylko się "głośno" zastanawiam... Rolling Eyes Laughing Nie jestem w to szkolenie osobiście zaangażowana,
żeby dzwonić do Organizatorów i się wypytywać. Na pewno zrobią tak, żeby było dobrze... Very Happy
Zapisane

vvv
Go


Email
Odp: Bezpłatne szkolenie z zakresu stosowania Żywienia Optymalnego dr Kwasniewskiego
« Odpowiedz #4 : 2018-05-17, 14:07:35 »

Niezaleznej Telewizji NTV
Zagooglało mi się i jaka świeżynka wyskoczyła

13 maja 2018 r.
https://www.youtube.com/watch?v=3_z9SK1Q8EQ

 Shocked Cool
(pierwszy post to pierwszy post, a wątek, żeby był popularny to trzeba o czymś pisać - szerokie poparcie)
 Wink
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Bezpłatne szkolenie z zakresu stosowania Żywienia Optymalnego dr Kwasniewskiego
« Odpowiedz #5 : 2018-05-17, 14:28:48 »

https://www.youtube.com/watch?v=3_z9SK1Q8EQ >>>(mp4)>>>www.clipconverter.cc>>>128kbps.mp3(79MB)

i niech sobie leci w tle zamiast "radia"
(bo strasznie długie)
 Cool
Zapisane
Anulka177
Jr. Member
**
Pe: Kobieta
wiadomoci: 3981



Odp: Bezpłatne szkolenie z zakresu stosowania Żywienia Optymalnego dr Kwasniewskiego
« Odpowiedz #6 : 2018-05-17, 15:36:33 »

OK, OK... ja tylko się "głośno" zastanawiam... Rolling Eyes Laughing Nie jestem w to szkolenie osobiście zaangażowana,
żeby dzwonić do Organizatorów i się wypytywać. Na pewno zrobią tak, żeby było dobrze... Very Happy
Do tego trzeba dodać, że porządnego lekarza optymalnego trzeba ze świecą szukać. Choć nie twierdzę, że nie ma ich wcale  Wink
Zapisane

Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.261 sekund z 20 zapytaniami.