forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 09:05:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659698 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  Hubert Czerniak i ŻO
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Hubert Czerniak i ŻO  (Przeczytany 142059 razy)
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17067


Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #200 : 2019-11-01, 20:30:46 »

 Cool Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55799


Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #201 : 2019-11-01, 20:39:41 »

 Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25510

pindżar ryskow wyszy


Re: Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #202 : 2019-11-02, 09:04:48 »

To na zakneblowanie antyszczepionkowców, a że padło na dr Czerniaka, to nie przypadek.  Confused

Niestety nie, jest aktualnie najbardziej medialny, Ziebie przetrzepali hurtownie, Jaskowskiego troche pociagali po sadach ale on nie jest tak medialny jak Czerniak.
Zapisane

Work Buy Consume Die
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17067


Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #203 : 2019-11-02, 12:37:35 »

A to tym bardziej chyba.
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23880


WWW
Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #204 : 2019-11-02, 12:43:32 »

Spoko, zanim się "uprawomocni", to emerytury doczeka.  Cool
Zapisane

madre
Go


Email
Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #205 : 2019-11-03, 11:13:55 »

https://www.youtube.com/watch?v=if4PXntgWcs

1) Z obrzydzeniem oglądam i słucham:

"....Nie ma możliwości bycia zdrowym, nie zapadania na choroby bez suplementacji..." (10.40)

2) formuła optymalna 1:5:0,5-0,8, bez określenia jaką wagę ma na myśli) zawieszonego "doktora" chyba kierowana dla harujących drwali na 30 stopniowym mrozie (11.01)
3) łyżka ziemniaków czyni różnicę dla "ketogenicznej diety optymalnej" p. Celiny (9.32)

Tak mi się wryło w mózg, że Żywienie Optymalne zawiera wszystkie niezbędne dla człowieka składniki w idealnych ilościach i proporcjach, obrobione wstępnie termicznie poza organizmem człowieka, bez zbędnych składników balastowych i trujących, skoncentrowane w możliwie małej objętości aby nie obciążać organizmu zbędnymi procesami metabolicznymi.
Jeśliby żywienie człowieka wymagałoby suplementacji nie miałoby prawa do roszczenia sobie nazwy najlepszej z możliwych czyli inaczej Optymalnej.
Każdy kto mówi że współcześnie nie ma możliwości prawidłowego odżywiania się bez supli jest krytykantem Doktora a mi dodatkowo śmierdzi geszefciarstwem.



Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #206 : 2019-11-03, 11:17:01 »

Jedzie jak cholera. Pełno gościu bzdur opowiada, jedno wyklucza drugie,szkoda czasu na oglądanie jego bajek moim zdaniem. No i konkretnie nawiedzony.
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23880


WWW
Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #207 : 2019-11-03, 11:50:27 »

Spokojnie!  Very Happy
Nie jest źle.  Cool
Zapisane

vvv
Go


Email
Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #208 : 2019-11-03, 11:57:51 »

Ściągam i zaraz obadam, musi być coś ciekawego, skoro się nie zgadza z wyrytym w mózgu.
/
Shocked Mr. Green Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25510

pindżar ryskow wyszy


Re: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #209 : 2019-11-03, 12:23:04 »

Oj jak wsiedli na chlopa nasze optytaliby Very Happy nie myli sie ten co nic nie robi, nie ? Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23880


WWW
Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #210 : 2019-11-03, 13:29:18 »

Nie ma co się podniecać.  Cool
Zapisane

Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Re: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #211 : 2019-11-03, 14:05:32 »

Oj jak wsiedli na chlopa nasze optytaliby Very Happy nie myli sie ten co nic nie robi, nie ? Wink

UU, teraz już awans na opty-taliba? Wink
Renia nie podzieliłaby Twojej opinii. Smile
Jak ktoś lubi słuchać o l-karnitynach, witaminach, wapniach, śrutowaniu, to spoko, mi nic do tego.
Dla mnie nie ma nic lepszego niż jajecznica i rosołek przepisany przez Doktora, ewentualnie dla opty-żarłoków rotacja, na ustabilizowanie i opanowanie apetytu. Wink

Próbowałem słuchac i Czerniaka, i Ziębę, ale to jakieś takie nieusystematyzowane, pomieszane, nienaturalne.
Na cmentarzach obserwowałem nagrobki ludzi chowanych w latach 80-tych: 89, 90, 92, 95 nawet 102 latek było.
I niepotrzebne im były nasiona chia, sklepiki zięby, wlewy witaminowe,pestki, czy inne czary. Smile
Nawet profesory medyczne nie były konieczne.
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #212 : 2019-11-03, 14:06:46 »

Nie ma co się podniecać.  Cool
Pewnie, że nie. Ale chyba promowac też nie ma co.
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23880


WWW
Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #213 : 2019-11-03, 15:24:33 »

Mnie tylko jedno interesuje - jak koledzy od supli wytłumaczą plon pszenicy na poziomie 6-11t/ha! To ja pamiętam, jak się w pewnym przodującym PGR chwalili, jak zebrali 3-3,5t/ha...  Shocked
I teraz  - skoro ta gleba taka jałowa, to skąd takie plonowanie? Skoro takie plonowanie, to jak jest możliwe ominięcie prawa Liebiga z wyjałowionej gleby? Odpowiadać nie zamierzam jakby co.  Laughing
Napiszę tylko, że przy 10t/ha, pszenica samego azotu ciągnie pod 250-300kg, a zasobność gleby w azot naturalny, przy prawidłowej agrotechnice, szacuje się na poziomie około 50-70kg! A gdzie reszta makro i mikropierwiastków? Rolling Eyes Z ekologicznego gnoju ni jak nie starczy!  Confused
Może zanim zaleci się suplementowanie, bo "żywność jest jałowa", a jedynie słuszna jest pasza z "gospodarstw ekologicznych"  - lepiej trochę poczytać fachowców od agrokultury? Rolling Eyes Wink
No i tak chociaż troszeczkę o porównawczym w latach składzie chemicznym ciała zwierząt i roślin z uwzględnieniem zawartości makro, mikroskładników i witamin, bo nie na wszystkich się robi tą "jałową" gadką o konieczności suplementacji, wrażenie.  Cool
Tylko dodam, że jak "wątroba jest pełna toksyn", to zwierzę się utylizuje, a nie wywozi do rzeźni - tak z drugiej już niewege strony.  Cool
Zapisane

vvv
Go


Email
Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #214 : 2019-11-03, 16:41:44 »

Może chodzi o jod, nie o azot.
Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #215 : 2019-11-03, 17:02:31 »

Może pierwiastek ten nie należy do mikroskładników pokarmowych roślin?
Może przeczytaj skład paszy dla tuczników? Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25510

pindżar ryskow wyszy


Re: Odp: Re: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #216 : 2019-11-03, 17:28:27 »

Oj jak wsiedli na chlopa nasze optytaliby Very Happy nie myli sie ten co nic nie robi, nie ? Wink

UU, teraz już awans na opty-taliba? Wink
Renia nie podzieliłaby Twojej opinii. Smile
Jak ktoś lubi słuchać o l-karnitynach, witaminach, wapniach, śrutowaniu, to spoko, mi nic do tego.
Dla mnie nie ma nic lepszego niż jajecznica i rosołek przepisany przez Doktora, ewentualnie dla opty-żarłoków rotacja, na ustabilizowanie i opanowanie apetytu. Wink

Próbowałem słuchac i Czerniaka, i Ziębę, ale to jakieś takie nieusystematyzowane, pomieszane, nienaturalne.
Na cmentarzach obserwowałem nagrobki ludzi chowanych w latach 80-tych: 89, 90, 92, 95 nawet 102 latek było.
I niepotrzebne im były nasiona chia, sklepiki zięby, wlewy witaminowe,pestki, czy inne czary. Smile
Nawet profesory medyczne nie były konieczne.
No tak to talibansko zabrzmialo. Ja tez go czasami slucham i czytam i nie ze wszystkim sie zgadzam, ale jak mowilem, nie myli sie ten co nic nie robi.
Oni wychodza z zalozenia, ze dzisiejsza zywnosc jest uboga w te mineraly i witaminy i dlatego zalecaja suplementacje, moze chorym to rzeczywiscie pomaga wyjsc z czegos.
Inna sprawa, ze tez musza placic rachunki za paliwo, prad i jedzenie Wink
Ale to nie powod zeby je...chac kolesia w czambul dla zasady Very Happy

Na pewno robi dobra robote, bo nazwiska Doktora nie przekreca Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #217 : 2019-11-03, 17:39:18 »

Fajnie, że gada inaczej, ale kiepsko, że nie znał umiaru. Cool
A witamina D, którą tak ukochał, to prawie hormon, na pewno w niektórych schorzeniach pomaga, a i skutki uboczne są znane i akceptowalne.
Z życia znam dobroczynne działanie dużych jej dawek w hipogonadyzmie i stanach depresyjnych, zwłaszcza u osób jedzących mało tłuszczu.
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #218 : 2019-11-03, 17:41:28 »

Może przeczytaj skład paszy dla tuczników? Very Happy

W paszy dla tuczników jodu jest w okolicach 1mg/kg, a w mięsie/tłuszczu wieprzowym w okolicach 10ug/kg czyli wieprzowina źródłem jodu nie jest.

Z drugiej strony suplementuje się tuczniki jodem bo tak jest zdrowiej czyli bardziej ekonomicznie, a ludzi fluorem bo tak jest bardziej ekonomicznie.

Mr. Green Wink
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Hubert Czerniak i ŻO
« Odpowiedz #219 : 2019-11-03, 17:50:34 »

Mnie tylko jedno interesuje - jak koledzy od supli wytłumaczą plon pszenicy na poziomie 6-11t/ha! To ja pamiętam, jak się w pewnym przodującym PGR chwalili, jak zebrali 3-3,5t/ha...  Shocked
I teraz  - skoro ta gleba taka jałowa, to skąd takie plonowanie? Skoro takie plonowanie, to jak jest możliwe ominięcie prawa Liebiga z wyjałowionej gleby? Odpowiadać nie zamierzam jakby co.  Laughing
Napiszę tylko, że przy 10t/ha, pszenica samego azotu ciągnie pod 250-300kg, a zasobność gleby w azot naturalny, przy prawidłowej agrotechnice, szacuje się na poziomie około 50-70kg! A gdzie reszta makro i mikropierwiastków? Rolling Eyes Z ekologicznego gnoju ni jak nie starczy!  Confused
Może zanim zaleci się suplementowanie, bo "żywność jest jałowa", a jedynie słuszna jest pasza z "gospodarstw ekologicznych"  - lepiej trochę poczytać fachowców od agrokultury? Rolling Eyes Wink
No i tak chociaż troszeczkę o porównawczym w latach składzie chemicznym ciała zwierząt i roślin z uwzględnieniem zawartości makro, mikroskładników i witamin, bo nie na wszystkich się robi tą "jałową" gadką o konieczności suplementacji, wrażenie.  Cool
Tylko dodam, że jak "wątroba jest pełna toksyn", to zwierzę się utylizuje, a nie wywozi do rzeźni - tak z drugiej już niewege strony.  Cool
Very Happy
A te dawne 'ekologiczne' świnie, krowy, czy kury, to dopiero były wyżarte. Szczególnie jak ludzie sami nie mieli co do gara włożyć. Bogactwo mikroskladników, nie to co teraz.
Szukanie na siłę spisków, niedoborów, chemtrailsów, itp. to takie samo zamydlanie oczu jak naukowo nieuleczalna cukrzyca, czy genetyczna otylość w usa. Smile
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.