forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 16:26:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz  (Przeczytany 52890 razy)
Marcin458
Go


Email
Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« : 2019-01-02, 17:07:38 »

Witam

Napisze o moich efektach diety zero carb jak sposobu odchudzania

Stosowalem zero carb 18 dni głównie żeby zrzucić zbędne kilogramy i przerwałem bo efekt odchudzania z 0,6kg na dzień spadło do 0,1-0,2 co było dla mnie za mało.Może będe robił krótkie okresy na zmiane co 3 lata temu dało mi zrzucenie w 2 miesiące 15 kg.4 dni zerbo carb 4 dni hig carb.

Przez pierwsze 10 dni zrzucałem 0,6kg dziennie!! Potem efekt spadł do 0,1-0,2 kg na dzień co wyczytałem w pewnych ksiazkach że organizm zmienia metabolizm i mniej sie traci.

W każdym razie 0,6kg nawet przez pierwsze dni to świetny wynik

Pozdrawiam
Marcin
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Re: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #1 : 2019-01-02, 18:27:22 »

O co chodzi z tym dublowaniem tematow tutaj i na DD?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #2 : 2019-01-02, 18:44:28 »

To tylko woda i glikogen, Marcin, może odrobina tłuszczu. Wink
Swoją drogą, po co się zapuszczać tak, by musieć potem 15kg zrzucać? Shocked
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Re: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #3 : 2019-01-02, 20:13:08 »

O co chodzi z tym dublowaniem tematow tutaj i na DD?

A bo tam najwyraźniej się nie spisali, jak trzeba. Wink
Unikanie węglowodanów jest niekorzystne dla zdrowia, ale rozwijać nie chce mi się. Śliwka w czekoladzie jest najsposobniejsza z wieczora, jakby co. Cool
Teraz chociaż u JW już wiedzą, że są aminokwasy endo i egzogenne, a nawet że jedne są gliko, a drugie keto, ale nie mam pewności, czy wiedzą, że są i takie co i w cukier, i w tłuszcz potrafią się zmienić zatruwając toksynami krew, ale jak nery wódą nieszarpnięte, to nawet 1,5g białka na kg nmc nie zaszkodzi, a co najwyżej podagrę spowoduje, jeśli będzie zbyt mało tłuszczu lub węglowodanów w dobowej dawce pokarmowej.  Cool
Szkoda, że temu młodemu Kwaśniewskiemu się odechciało wyjaśniać prosto biochemię, bo jeszcze by się dokształcili na DD, a tak to kicha.  Very Happy
Ale sposób życzeniowego myślenia o "szkodliwości Diety Optymalnej" wyjaśnię dość prosto na przykładzie trójkąta, bo ma też trzy dane jak BTW, czyli: jeśli jeden z kątów trójkąta jest rozwarty, to dwa pozostałe muszą być koniecznie ostre, ale jak kto se pomyśli, że jeśli w trójkącie dwa kąty są ostre, to trzeci musi być rozwarty, koniecznie musi sobie zastosować "formuły", a szczególnie słynną "formułę 4es", której objaśniać chyba tu nie muszę.  Laughing
Za skomplikowane? Rolling Eyes Trudno. Wink
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: Re: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #4 : 2019-01-02, 21:09:00 »

...
Ale sposób życzeniowego myślenia o "szkodliwości Diety Optymalnej" wyjaśnię dość prosto na przykładzie trójkąta, bo ma też trzy dane jak BTW, czyli: jeśli jeden z kątów trójkąta jest rozwarty, to dwa pozostałe muszą być koniecznie ostre, ale jak kto se pomyśli, że jeśli w trójkącie dwa kąty są ostre, to trzeci musi być rozwarty, koniecznie musi sobie zastosować "formuły", a szczególnie słynną "formułę 4es", której objaśniać chyba tu nie muszę.  Laughing
Za skomplikowane? Rolling Eyes Trudno. Wink
Ja bym jeszcze dodał że kwadratura koła w istocie swej jest wieloraka, nie raka.  Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #5 : 2019-01-02, 21:28:11 »

No tak, do tego zapomniałem dodać, że rozwartość musi wynosić mniej niż 180o i że chodzi o kąty wewnętrze, a do tego, że dwie wysokości mierzy się poza polem trójkąta, że trójkąt prostokątny jest szczególnym rodzajem trójkąta, a do tego....  Shocked
I tak oto z trzech robi się kompletnie niezrozumiała zabawa dla przeciętnego kowalsky!  Confused
Dlatego przyjąć co następuje:  to nie jest wina Doktora Kwaśniewskiego, ani Diety Optymalnej jak kto sobie rujnuje własne zdrowie z powodu zastosowania własnej "formuły 4es"!
Poprawne zastosowanie Żywienia Optymalnego zaś jest gwarancją utrzymania pełnej homeostazy o ile i na ile jest to możliwe.  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Re: Odp: Re: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #6 : 2019-01-02, 21:32:28 »

O co chodzi z tym dublowaniem tematow tutaj i na DD?

A bo tam najwyraźniej się nie spisali, jak trzeba. Wink
Ze Grzegorz sie nie spisal? Very Happy Nie wierze, on zna wszystkie odpowiedzi Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
vvv
Go


Email
Odp: Re: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #7 : 2019-01-02, 21:42:12 »

czyli: jeśli jeden z kątów trójkąta jest rozwarty, to dwa pozostałe muszą być koniecznie ostre, ale jak kto se pomyśli, że jeśli w trójkącie dwa kąty są ostre, to trzeci musi być rozwarty

 https://i.postimg.cc/65wmtbvF/BTW.png


 Shocked
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #8 : 2019-01-02, 21:45:03 »

 Laughing
Z równoramiennym jest dość prosto, bo tam ze wszystkim po równo... Wink
Jak w komunie.  Cool
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #9 : 2019-01-02, 21:52:35 »

Laughing
Z równoramiennym jest dość prosto, bo tam ze wszystkim po równo... Wink
Jak w komunie.  Cool

Ale szerszej patrząc to widać i dajmy na to trójkąt ABS, ale jak nie pokolorowane to nie widać, takie czasy.
 Mr. Green Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #10 : 2019-01-02, 21:55:04 »

 Laughing
Każdy widzi, co mu wygodnie, co nie znaczy, że ze mnie zaraz komunista jaki!  Shocked Wink
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #11 : 2019-01-02, 22:02:05 »

A w temacie ...

zamienić wodę w wino to jest sztuka,
ale
zamienić sadło w wodę to też sztuka

i badziej praktyczna i bardziej możliwa,

ale to się fizjologom w głowach nie mieści,
a taki wielbłąd wie i nie powie.

Mr. Green  Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #12 : 2019-01-02, 22:10:37 »

A bo tym fizjonomom węglowodan lepiej od tłuszczu tlen "wykorzystuje", bo tak "ze stechiometrii wychodzi" - takie mądre i uczone są fizjonomy normalnie.  Shocked  Laughing
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #13 : 2019-01-02, 22:43:02 »

Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #14 : 2019-01-02, 23:22:30 »

Sześciokąt.  Cool
A będą podawali fałszywe trójkąty - jak głosi legenda.  Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Re: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #15 : 2019-01-03, 08:34:58 »

O co chodzi z tym dublowaniem tematow tutaj i na DD?

A bo tam najwyraźniej się nie spisali, jak trzeba. Wink
Unikanie węglowodanów jest niekorzystne dla zdrowia, ale rozwijać nie chce mi się. Śliwka w czekoladzie jest najsposobniejsza z wieczora, jakby co. Cool
Teraz chociaż u JW już wiedzą, że są aminokwasy endo i egzogenne, a nawet że jedne są gliko, a drugie keto, ale nie mam pewności, czy wiedzą, że są i takie co i w cukier, i w tłuszcz potrafią się zmienić zatruwając toksynami krew, ale jak nery wódą nieszarpnięte, to nawet 1,5g białka na kg nmc nie zaszkodzi, a co najwyżej podagrę spowoduje, jeśli będzie zbyt mało tłuszczu lub węglowodanów w dobowej dawce pokarmowej.  Cool
Szkoda, że temu młodemu Kwaśniewskiemu się odechciało wyjaśniać prosto biochemię, bo jeszcze by się dokształcili na DD, a tak to kicha.  Very Happy
Ale sposób życzeniowego myślenia o "szkodliwości Diety Optymalnej" wyjaśnię dość prosto na przykładzie trójkąta, bo ma też trzy dane jak BTW, czyli: jeśli jeden z kątów trójkąta jest rozwarty, to dwa pozostałe muszą być koniecznie ostre, ale jak kto se pomyśli, że jeśli w trójkącie dwa kąty są ostre, to trzeci musi być rozwarty, koniecznie musi sobie zastosować "formuły", a szczególnie słynną "formułę 4es", której objaśniać chyba tu nie muszę.  Laughing
Za skomplikowane? Rolling Eyes Trudno. Wink

A!
I nadal nie mam pewności, czy są niektórzy w stanie pojąć dlaczego niektórym normatywnie wystarczy 0,5g białka na kg nmc, a dlaczego niektórym 2-3g a nawet i kilogram może być mało!  Cool
Ale to całkowicie nie mój problem jakby co.
Natomiast jeśli ktoś pisze, że "Doktor się gdziekolwiek pomylił", to znaczy że kłamie, lub brak mu podstawowych wiadomości z dietetyki, ale to też nie jest mój problem, bo robi na swoją własną "renomę".  Laughing
A Doktor jest niedościgniony w dietetyce, ponieważ to wyjątkowo wybitny umysł, który nie powinien się leczeniem ludzi zajmować, a zupełnie czymś innym - szkoda zmarnowany potencjał, ale z drugiej strony... Nie ma tego złego, co by na dobre mnie nie wyszło.  Cool
Dzięki Doktorowi mam wymarzone życie, tylko mi żal Człowieka, że tak musiał się w życiu z niedouczonymi "naukowcami" różnej maści naszarpać, co za jedyny argument mieli: "Ale amerykańscy naukowcy udowodnili, że Doktor nie ma racji..."  Laughing
Trudno, ktoś musiał, padło na Jana.  Confused
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #16 : 2019-01-03, 10:17:45 »

A więc jednak, toksyny... przebiałczenie...  Idea Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #17 : 2019-01-03, 10:24:49 »

Jasne, wątroba i nerki siadają na diecie zbyt bogatej w białko w wyniku nieustannego odtruwania z toksyn. Skóra też śmierdzi, mino stosownej higieny.
Zapisane
madre
Go


Email
Odp: Re: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #18 : 2019-01-03, 10:37:20 »

A!
I nadal nie mam pewności, czy są niektórzy w stanie pojąć dlaczego niektórym normatywnie wystarczy 0,5g białka na kg nmc, a dlaczego niektórym 2-3g a nawet i kilogram może być mało!  Cool....
Ja też nie mam pewności czy aby nie robią jaja soie z kilograma białka na kg nmc.  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
« Odpowiedz #19 : 2019-01-03, 10:50:29 »

A to zależy, jaka ilość spożytego białka zapewni zapotrzebowanie organizmu na aminokwasy egzogenne - długotrwały brak nawet jednego - zawsze powoduje skutki uboczne - najczęściej przyspieszone starzenie się organizmu, ale nie tylko! Nie prawdą jest, że "organizm nie magazynuje białka", czyli aminokwasów, ale to już kompletnie inna kwestia nad którą rozwodzić się nie będę ani tu i teraz, ani w przyszłości. Przy poprawnym odżywianiu wątroba ma zapas aminokwasów egzogennych na około miesiąc normalnego funkcjonowania organizmu, a w głodzie włącza się szybko mechanizm oszczędzania niezbędnych do życia związków chemicznych w tym aminokwasów. Jak kogo interesuje to w Lumbert Stryerze jest to dość przystępnie wytłumaczone.  Cool
O zapotrzebowaniu na białko, prócz Doktora, przystępnie jeszcze pisze Szczygieł.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.