forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 17:09:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Leczenie energią
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Leczenie energią  (Przeczytany 5296 razy)
Marcin458
Go


Email
Leczenie energią
« : 2019-04-17, 18:47:51 »

Założyłem na dobrej diecie wątek o leczeniu energią ale sądze że i na tym forum dobrze by było usłyszeć o cudotwórczych metodach które moga dać wiele. W końcu sam Jezus pokazał że to możliwe.

Wkleje tylko swoje wypowiedzi bo inni moga sobie nie życzyć żebym ich wklejał.

napiszcie co sądzicie.

WKLEJKA 9 postów ponumerowanych
111
Jest wiele dziedzin zajmujących sie leczeniem energią

Bioenergoterapia huna magia ezoteryka alchemia reiki i wiele innych

Teoria jest taka że cała materia czyli wszystko w naszym świecie jest zbudowane z tej samej substancji mianowicie energii

Tak samo nasze myśli i umysł które bez przerwy promieniują energie Boga którą Bóg nam wysyła.

Dlatego też jeśli nasze myśli i uczucia są z tej samej substancji energii to mogą na nią wpływać i ją zmieniać(materie,wszystko w materii także ciało narządy)

Czyli w praktyce jeśli ktoś zaafirmuje(afirmacja to powtarzanie w kółko w myślach lub na głos tej samej formułki żeby skumulować więcej mocy twórczej myśli) "Bóg leczy moje stawy" bo na przykład ma problem ze stawami to energia myśli natychmiast leci w okolice stawów i zmienia też energie z której jest cała materia także ciało ludzkie w tym przypadku stawy.To bardzo proste wystarczy powtarzać w myslach formułke =afirmować żeby używać energii twórczej naszego umysłu na np.ciało.

Warto dodać że u jednego wystarczy powtórzyć 3x u innego potrzeba wiele tygodni lub miesiecy kilka razy dziennie ponieważ różni ludzie na różnych poziomach mają różną moc energetyczną.Może sie to różnić w tysiącach razy.Zazwyczaj czym wyższy poziom duchowy poziom świadomości osoby tym ma większą moc energetyczną do swojego użytku.

Ja stosuje energie jakieś ponad 10 lat z świetnym skutkiem od kiedy zajałem sie rozwojem duchowym.

222
Do tej pory używałem energii do leczenia oczu kręgosłupa przeziębień i objawów uzależnienia

Stosowałem energie setki razy i to działa.

333
Jednym z największych znanych wielkich mistrzów używania energii jest oczywiście jezus

wbrew fałszywemu poglądowi był on przykładem do nasladowania a nie wyjątkiem poziomu ktorego nikt poza nim nie może osiągnąć

mówie o nim bo jest ponad milaird chrześcijan na ziemi i jest on bardzo znany

jednak i większe cuda używania energii miały miejsce bo sam jezus zapowiedział że rzeczy i wieksze czynić będziecie.

wymienie tylko kilka dziedzin na szybko które zajmuja sie używaniem energii

reiki bioenergoterapia alchemia huna magia ezoteryka i inne

ziemia to szkoła więc siegnij po nauki i ucz sie Smile i rozwijaj sie
444
A może by marzenie wszelkich studentów alchemii materializacja złota albo przemiana ołowiu w złoto?

Studiuje alchmie od 12 lat i nadal nie udało mi sie tego osiągnąć Smile pomimo że czyniłem różne cuda za pomocą energii

może kiedyś sie uda

saint germain studium alchemii https://docer.pl/doc/8s101e

i druga część https://docer.pl/doc/xnn5ven

tak sobie zmaterializować czy przemienić w 10 kg złota po 60 000 pln kilo i juz jest pół bańki Smile
555
A może nieśmiertelność wieczna młodość?

Jest wielu mistrzów dziedzin duchowości którzy także to osiągneli

w sumie jeśli zrozumiało sie tą teorie o energii którą opisałem to czemu by nie afirmować zatrzymania starości i odmłodzenia? powinno działać
666
Według pewnych źródeł oczywiście sprzecznych z przyjęta dzisiaj oficjalną historią istniały w przeszłości piękne czasy tak zwane złote ery ludzkości

Były to na pewno setki przypadków albo i więcej gdyż ziemia istnieje bardzo długo

Według tych nauk w niektórych z nich nie tylko była wszechobecna doskonałość i nie istniały choroby(na marginesie) ale nawet udało sie wiekszości ludzi tych społeczeństw osiągnąć wieczna młodość wyeliminować starość

Jednak były to chyba rzadkie złote ery w reszcie starzenie sie istniało.

Dzisiaj udaje sie to bardzo rzadko tylko pojedyńczym jednostkom które osiągneły mistrzostwo duchowe.

Jak uczył Jezus wszystko jest możliwe a wiara przenosi góry.

Jednak zmiana wcieleń tez ma swoje zalety gdyż rodzimy sie w nowych warunkach wśród nowych ludzi w nowym miejscu co daje nam szanse na spotkanie sie z nowymi lekcjami życia i możemy sie lepiej rozwijać bo w starym wcieleniu były dawne lekcje i bez sensu jest w kółko uczyć sie tylko nich i być w tej samej sytuacji.
777
Jest świetny film sekret prawo przyciągania

jest za free na youtubie

twoje myśli tworzą

dlatego mega optymiści mega wygrywaja optymiści wygrywają a negatywni ludzie przegrywają

ci ludzie tworzą sukces lub porażke w swoich umysłach i to sie materialzuje i tego doświadczają

jest to też wiedza podstawowa w magii o 4 żywiołach i wielu dziedzinach duchowych.można też zamiast wody powietrza ziemi i wody opisać je

1rzeczytwistość tożsamości

2 rzeczywistość myśli

3 rzeczywistość uczuć

4 plan materialny (czyli życie)

wszystko czego doświadczasz zaczyna sie od tego jak siebie identyfikujesz ( np. jako zwycięzca czy przegrany) z tego wynikają odpowiednie myśli które stają sie uczuciami i to materializuje sie w 4 materii jako twoje doświadczenie

i kilka innych źródeł niż magia

biblia: co zasiejesz to zbierzesz
kto sieje wiatr ten zbiera burze

buddyzm: wszystko w twoim świecie zostało stworzone przez twój umysł

więc generalnie wszystko jest możliwe a ten proces materializacji wystarczy robić stosując afirmacje

chcesz miliona dolarów afirmuj Bóg sprawia że mam milion dolarów i tak miesiacami latami 10min 3x dz aż do skutku osiągnięcia celu

cokolwiek chcesz afirmuj ze zmianą czasu na końcu jako osiągnięte czyli staje sie żę osiągnąłem

to czy możesz coś osiągnąć czy nie decyduje sie w twoim umyśle.Jeśli wierzysz że możesz osiągnąć jakiś cel to możesz go osiągnąć jeśli wątpisz to właśnie to sie zmaterializuje w twoim życiu i cel zostanie zablokowany nieosiągniesz go

polecam ten film jeden z lepszych niż niejedne nudne książki o żywiołach i bardzo prosty

zresztą dam linka

https://www.youtube.com/watch?v=D1TvN8DSmWU

i jeszcze dodam nauke jezusa wiara czyni cuda
proście a będzie wam dane
szukajcie z znajdziecie
kołaczcie a otworzą wam

888

Więc wracając do tematu

Energia umysłu myśli jest w stanie zmieniać materie

Nasze myśli robią to w kółko a sposobem na zapanowanie nad tym twórczym procesem są afirmacje czyli powtarzanie myśli od kilku minut do wielu godzin.To skupia kumuluje energie wedługo afirmacji

Więc tak bardziej praktycznie afirmacje:

Bóg leczy NARZĄD/CZĘŚĆ CIAŁA

Bóg sprawia że osiągnąłem WSTAW CEL

dużymi literami to miejsce na wstawienie czego sie tylko chce

I tak na przykład 10 min dziennie przez 3 miesiące

Wraz z rozwojem duchowym wzrostem poziomu świadomości efekt materializacji myśli w materii przyspiesza i wzrasta też moc energetyczna i można to osiągnąć w ciągu sekund czy minut

Dla zwykłego człowieka jest to zazwyczaj długo i dlatego podałem aż 3 miesiące
999

Polecam też jeszcze raz ten film jest to świetny film

sekret prawo przyciągania

Jest tam podane jak za pomocą umysłu zmaterializować w swoim życiu cokolwiek chcemy

jest za free na youtubie
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Leczenie energią
« Odpowiedz #1 : 2019-04-17, 19:31:11 »

Zmień dilera, albo bierz połowę. Wink
Zapisane
Marcin458
Go


Email
Odp: Leczenie energią
« Odpowiedz #2 : 2019-04-17, 20:41:20 »

Moim dilerem jest Bóg a jego oferta jest ogromnie wielka bo jak obiecał sam jezus "szukajcie wpierw królestwa bożego a wszystko inne zostanie wam dodane" i "Królestwo boże jest w was"

Więc jeśli wiesz że twój umysł przynosi twoje doświadczenia w życiu to jeśli wzrastasz duchowo i osiągasz wewnętrzne królestwo boga świadomość która zaprezentował jezus to stopniowo twój umysł wchodzi na wyższy poziom i automatycznie przynosisz lepsze rzeczy do swojego życia. znów polec efilm sekret on pokazuje jak ważne mieć pozytywne myśli i uczucia

pozdrawiam
marcin
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: Leczenie energią
« Odpowiedz #3 : 2019-04-17, 20:59:38 »

Ale tu już chyba dodaje dobra zmiana+.  Wink
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.