forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-07-04, 12:29:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
664674 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 32 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Krzysiek456
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  CO TO JEST KORONA WIRUS
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 302 303 304 305 306 [307] 308 309 310 311 312 ... 314 Do dou Drukuj
Autor Wtek: CO TO JEST KORONA WIRUS  (Przeczytany 1208597 razy)
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56376


Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6120 : 2023-12-06, 10:47:14 »

Alkoholikowi jak się zaproponuje "leczenie" albo całkowite odstawienie alkoholu, też wybierze to pierwsze.  Confused

Ale dlaczego tak w przypadku Wałęsy uważam?
Tu jest artykuł z 2020r. https://www.medonet.pl/narodowy-test-zdrowia-polakow/cukrzyca,lech-walesa-chwali-sie--ze-odstawil-insuline--czy-to-mozliwe-po-tylu-latach-walki-z-choroba-,artykul,55668911.html

Chwali się w nim, że dieta mu pomogła odstawić insulinę i podkreśla że cyt. "NIE WIERZYŁEM A JEDNAK .DIETA CUD, POTWIERDZAM OSOBIŚCIE."
A przecież dokładnie to samo mówił po zastosowaniu DO i rozmowie z Doktorem.

Pytanie dlaczego poległ?
Można wzruszyć ramionami, że nierozumny i tym podobne przymiotniki, ale ja mam dokładnie takie same obserwacje w moim skromnym otoczeniu.
Ludzie zajadając ciastko patrzyli mi prosto w oczy i mówili, że nie lubią słodyczy.  Shocked
Od chłopaka, który nie skończył podstawówki po magistrów, wykształcenie nie miało znaczenia.
Po prostu nie są w stanie żyć bez cukru, jak narkoman czy inny uzależniony.
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25095


WWW
Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6121 : 2023-12-06, 11:15:04 »

 Laughing
Najważniejsze, że teraz "ketodieta" święci triumfy. Zawsze to poprawia zdrowie ogółu, ku zmartwieniu "procedury medycznej".  Cool
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 32460


Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6122 : 2023-12-06, 12:03:47 »

Alkoholikowi jak się zaproponuje "leczenie" albo całkowite odstawienie alkoholu, też wybierze to pierwsze.  Confused

Ale dlaczego tak w przypadku Wałęsy uważam?
Tu jest artykuł z 2020r. https://www.medonet.pl/narodowy-test-zdrowia-polakow/cukrzyca,lech-walesa-chwali-sie--ze-odstawil-insuline--czy-to-mozliwe-po-tylu-latach-walki-z-choroba-,artykul,55668911.html

Chwali się w nim, że dieta mu pomogła odstawić insulinę i podkreśla że cyt. "NIE WIERZYŁEM A JEDNAK .DIETA CUD, POTWIERDZAM OSOBIŚCIE."
A przecież dokładnie to samo mówił po zastosowaniu DO i rozmowie z Doktorem.

Pytanie dlaczego poległ?
Można wzruszyć ramionami, że nierozumny i tym podobne przymiotniki, ale ja mam dokładnie takie same obserwacje w moim skromnym otoczeniu.
Ludzie zajadając ciastko patrzyli mi prosto w oczy i mówili, że nie lubią słodyczy.  Shocked
Od chłopaka, który nie skończył podstawówki po magistrów, wykształcenie nie miało znaczenia.
Po prostu nie są w stanie żyć bez cukru, jak narkoman czy inny uzależniony.
Jak ktos  mowi na poczatku DO ze jest zdrowy, to przewaznie sie tak to konczy. Głowa wolniej sie przebudowywuje,niz dobre samopoczucie, i odstawieniu lekow. Na poczatek przewaznie jest nadmiar euforii. Trzeba głowe  uczy zyc bez lekow,cukru, czyli odwyk, głowka spokoju potrzebuje w tym czasie .  Praca na soba, to nie zakupy w markecie, lub wizyta u lekarza cud, ktory leczy w 5 min...
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 32460


Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6123 : 2023-12-06, 12:06:18 »

Laughing
Najważniejsze, że teraz "ketodieta" święci triumfy. Zawsze to poprawia zdrowie ogółu, ku zmartwieniu "procedury medycznej".  Cool
Na Dukanie tez swietowali Laughing ...
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56376


Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6124 : 2023-12-06, 12:44:12 »

Jak ktos  mowi na poczatku DO ze jest zdrowy, to przewaznie sie tak to konczy. Głowa wolniej sie przebudowywuje,niz dobre samopoczucie, i odstawieniu lekow. Na poczatek przewaznie jest nadmiar euforii. Trzeba głowe  uczy zyc bez lekow,cukru, czyli odwyk, głowka spokoju potrzebuje w tym czasie .  Praca na soba, to nie zakupy w markecie, lub wizyta u lekarza cud, ktory leczy w 5 min...

Doktor podał taką historię o młodzieży, która mieszkała wysoko w górach z rodzicami i odżywiała się (przypadkowo) prawidłowo po czym zjeżdżała na dół na studia przejmując nowy model żywienia i głupiała.
Wracając na wakacje do rodziców znowu wracała do poprzedniego modelu i mądrzała, a następnie wracała do miasta i znowu powtórka.
I tak w kółko.  Laughing
Dlaczego nie mądrzała na stałe?

Na diecie mieszanej można całkiem długo pożyć, do 80-tki niektórzy dochodzą bezproblemowo. Podobnie z nałogowym pijaństwem.
Nie wszystkim się udaje, ale na nieszczęście niektórym tak.

Ostatnio spotkałem koleżankę ze szkoły i po wymianie uprzejmości pytam ją co u męża?
Wiedziałem, że jest bardzo otyły, ma wymienione obydwa biodra, lewdo chodzi.
I mi odpowiada, że kiepsko bo miał sepsę i bardzo się obawia czy w ogóle przeżyje.
Zeszliśmy na temat diety (koleżanka jest szczupła) i pytam delikatnie, czy nie chchiałby się odchudzić.
Ona mi na to - daj spokój, toczymy od lat o to batalie, ale spasowałam, bo mi odpowiedział, że jeżeli nie będzie mógł jeść jak teraz, to woli umrzeć.
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25095


WWW
Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6125 : 2023-12-07, 09:42:44 »

Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 32460


Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6126 : 2023-12-07, 10:08:47 »

Jak ktos  mowi na poczatku DO ze jest zdrowy, to przewaznie sie tak to konczy. Głowa wolniej sie przebudowywuje,niz dobre samopoczucie, i odstawieniu lekow. Na poczatek przewaznie jest nadmiar euforii. Trzeba głowe  uczy zyc bez lekow,cukru, czyli odwyk, głowka spokoju potrzebuje w tym czasie .  Praca na soba, to nie zakupy w markecie, lub wizyta u lekarza cud, ktory leczy w 5 min...

Doktor podał taką historię o młodzieży, która mieszkała wysoko w górach z rodzicami i odżywiała się (przypadkowo) prawidłowo po czym zjeżdżała na dół na studia przejmując nowy model żywienia i głupiała.
Wracając na wakacje do rodziców znowu wracała do poprzedniego modelu i mądrzała, a następnie wracała do miasta i znowu powtórka.
I tak w kółko.  Laughing
Dlaczego nie mądrzała na stałe?

Na diecie mieszanej można całkiem długo pożyć, do 80-tki niektórzy dochodzą bezproblemowo. Podobnie z nałogowym pijaństwem.
Nie wszystkim się udaje, ale na nieszczęście niektórym tak.

Ostatnio spotkałem koleżankę ze szkoły i po wymianie uprzejmości pytam ją co u męża?
Wiedziałem, że jest bardzo otyły, ma wymienione obydwa biodra, lewdo chodzi.
I mi odpowiada, że kiepsko bo miał sepsę i bardzo się obawia czy w ogóle przeżyje.
Zeszliśmy na temat diety (koleżanka jest szczupła) i pytam delikatnie, czy nie chchiałby się odchudzić.
Ona mi na to - daj spokój, toczymy od lat o to batalie, ale spasowałam, bo mi odpowiedział, że jeżeli nie będzie mógł jeść jak teraz, to woli umrzeć.
Laughing
Nie brali prowiantu jak schodzili do miasta, no i PS na centralny nie znali... Laughing
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25095


WWW
Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6127 : 2023-12-07, 10:12:53 »

W Warszawie na takich z własnym prowiantem "słoiki" mówią. Wink Cool
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 32460


Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6128 : 2023-12-07, 10:27:42 »

Chlebojady zazdrosne  jak nie po ich myśli... Laughing
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25095


WWW
Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6129 : 2023-12-07, 10:32:35 »

 Laughing
Największą krzywdę młodym zrobili "przerwą na lunch" - jedzą na szybko byle co!
Młodzi odzwyczaili się przez to robić sobie jedzenie w domu! KATASTROFA!  Confused
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 32460


Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6130 : 2023-12-07, 10:53:02 »

Trendy luzak rasa - kino filmy - ameryka  jest przecie Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56376


Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6131 : 2023-12-07, 11:10:17 »

Laughing
Nie brali prowiantu jak schodzili do miasta, no i PS na centralny nie znali... Laughing

Ale za to byli wyedukowani żeby bez obaw szpryce przyjąć. Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 32460


Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6132 : 2023-12-07, 11:30:59 »

 Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17489


Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6133 : 2023-12-07, 12:03:51 »

Laughing
Największą krzywdę młodym zrobili "przerwą na lunch" - jedzą na szybko byle co!
Młodzi odzwyczaili się przez to robić sobie jedzenie w domu! KATASTROFA!  Confused
"To takie wygodne/przystępne/etc." Tak całe narody rozłożone.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71269


Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6134 : 2023-12-07, 13:15:05 »

Takie trendy, poziom anglosaski... Laughing
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 32460


Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6135 : 2023-12-07, 13:20:40 »

Widac na przykładzie silnej w tradycjach Bawarii, jak przechodza na strone USA... Confused
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56376


Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6136 : 2023-12-07, 13:25:17 »

To przecież dobrze, bo z jankesami nie mamy wojen, tylko z Niemcami. Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 32460


Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6137 : 2023-12-07, 13:43:24 »

Jesli chodzi o wojny, to niemcy maja z tym problem , a po takim zarciu, moga chciec jeszcze bardziej byc ponad wszystko Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17489


Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6138 : 2023-12-07, 13:47:26 »

Na Zapiecku "burmiszcz" się chwalił że wpuścił dziada (KFC) na atrakcyjną działkę. Pamiętam jak kilka lat wstecz Mcclowna wpuścili. Trudno było zaśmiecenia okolicy nie odnotować. Zcukrzone byty+.
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 32460


Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #6139 : 2023-12-07, 13:57:51 »

Tutaj na sredniowiecznej starowce, zamiast pieczen wieprzowa serwowac, postawili szybka jadke na wzor kfc, pasuje do otoczenia jak te wiatraki na polach...
Zapisane
Strony: 1 ... 302 303 304 305 306 [307] 308 309 310 311 312 ... 314 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 19 zapytaniami.