forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 23:02:45

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658481 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  CO TO JEST KORONA WIRUS
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 311 Do dou Drukuj
Autor Wtek: CO TO JEST KORONA WIRUS  (Przeczytany 1064082 razy)
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23640


WWW
Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
« Odpowiedz #900 : 2020-08-01, 09:03:23 »

Napiszę mądrusiom z rządowego pis-u oraz całemu gronu "specjalistów" od siedmiu boleści i koronaświrusa prosto i zrozumiale: natychmiast zaprzestać robienia "testów", bo to kompletna strata pieniędzy!  Cool
Zajmować się tylko osobami z objawami choroby koronaświrusowej, a resztę odpuścić.  Very Happy Liczba zakażonych zaś powinna być jak najszybciej jak największa i tyle. Wtedy żadna "cudowna szczepionka", ani żadne inne "lekarstwo" na koronaświrusa nie będzie potrzebne.  Cool
Oczywiście nie posłuchają, choć czytają, bo tyle jest jeszcze kasy do zgarnięcia z powodu "pandemii"...  Shocked   Confused

Wczoraj miałem w ręce moją trójcę biochemii ( patrz - https://www.facebook.com/photo/?fbid=185728972912890&set=a.116573306495124&__cft__
  • =AZUbFIO9YsrpVMuOSK2n1z_EONpICvj59HY__LAKcsTgTs_fvT6utE9MBz3EtQ0fhfOrZ0fRTkZr2KtLy2-DmjroM9MKvy8IuCEHaL3jXeyeSJljbcbck6u0EXycVMX-0NI&__tn__=EH-R) - pierwszy raz od czerwca zeszłego roku!  Shocked
    Ale nie dlatego, że wracam jako najlepszy w kraju fachowiec i czołowy ekspert w świecie od biochemii żywienia (proszę o tym nie zapominać wspominając w wywiadach o Diecie Optymalnej i każdej innej zresztą).
    Że mało skromnie? No cóż takie są fakty, o których niektórzy nie wiedzą, a inni świadomie pomijają, ale mnie to rybka. Nigdy nie chciałem być "osobą publiczną" w przeciwieństwie do maluczkich, co muszą być "na świeczniku". Udało mi się świetnie to zrealizować.  Very Happy
    Wracając do tematu: w indeksie, czy w skorowidzu jak kto woli wyszukałem hasło: "wirus".
    Informacje zawarte w tych trzech książkach całkowicie mnie upewniły i uspokoiły w tym, co napisałem wcześniej o koronawirusie.
    Przestańcie experci i przestępcy medialni straszyć wreszcie ten biedny motłoch czymś co jest kompletnie niegroźne dla normalnie ukształtowanego bliźniego. Apel specjalnie w prowokacyjnej formie jakby co, bo jak trafi na głupków to się natychmiast obrażą, a jeśli jest tam kto myślący, to mogę podpowiedzieć co dalej robić.  Cool
    Za "Fundusz rozwoju Diety Optymalnej D-ra Jana Kwaśniewskiego" - dla przykładu - bo tak wam wypada zrobić.
  • Zapisane

    admin
    Administrator
    Hero Member
    *
    wiadomoci: 23640


    WWW
    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #901 : 2020-08-01, 09:37:41 »

    U Davidsona nie ma w skorowidzu hasła "wirus"  (tak dla ścisłości dodaję, aby kto na tej podstawie nie podważał mojej wiarygodności) - ale bardzo przystępnie jest o replikacji  nuklein.
    Zapisane

    Gavroche
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 41529


    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #902 : 2020-08-01, 10:06:25 »

    Że na świecie to nie wiedziałem, nie znam wszystkich, ale w kraju nie znam nikogo lepszego. Cool
    Mądra głowa, szkoda, że pauzujesz od wspomnianego czerwca, ale dla zdrowego, na tym Forum jest informacji aż nadto.
    Dzięki chłopie, bo przez obu Kwaśniewskich, moja rodzina cieszy się dobrym zdrowiem, a mnie się w głowie sporo poukładało i to tak mimochodem, podczas przyjemnego czytania.
    Zapisane
    Zofia
    Jr. Member
    **
    wiadomoci: 2291


    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #903 : 2020-08-01, 10:15:49 »

    Że na świecie to nie wiedziałem, nie znam wszystkich, ale w kraju nie znam nikogo lepszego. Cool
    Mądra głowa, szkoda, że pauzujesz od wspomnianego czerwca, ale dla zdrowego, na tym Forum jest informacji aż nadto.
    Dzięki chłopie, bo przez obu Kwaśniewskich, moja rodzina cieszy się dobrym zdrowiem, a mnie się w głowie sporo poukładało i to tak mimochodem, podczas przyjemnego czytania.
    Podpinam się pod to. Very Happy
    Zapisane
    Trzainacy
    Jr. Member
    **
    Pe: Mczyzna
    wiadomoci: 982


    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #904 : 2020-08-01, 10:32:12 »

    Że na świecie to nie wiedziałem, nie znam wszystkich, ale w kraju nie znam nikogo lepszego. Cool
    Mądra głowa, szkoda, że pauzujesz od wspomnianego czerwca, ale dla zdrowego, na tym Forum jest informacji aż nadto.
    Dzięki chłopie, bo przez obu Kwaśniewskich, moja rodzina cieszy się dobrym zdrowiem, a mnie się w głowie sporo poukładało i to tak mimochodem, podczas przyjemnego czytania.
    Podpisuje się obojgiem rąk.
    Zapisane
    admin
    Administrator
    Hero Member
    *
    wiadomoci: 23640


    WWW
    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #905 : 2020-08-01, 10:36:33 »

     Very Happy
    Dziekuję.  Cool
    Zapisane

    Blackend
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 55668


    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #906 : 2020-08-01, 11:43:45 »

    Podatni i tak swoje będą wiedzieć i dalej szamać chleb ze smalcem. Wink  Laughing
    Zapisane
    admin
    Administrator
    Hero Member
    *
    wiadomoci: 23640


    WWW
    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #907 : 2020-08-01, 12:07:10 »

    https://www.msn.com/pl-pl/news/other/restrykcji-trzeba-przestrzega%C4%87/ar-BB17rDiN?ocid=msedgntp - otóż to - za nie noszenie kagańca - pół mln zł, to może zrobi wrażenie, a jak trafi na swojaka, to się umorzy... Wink
    Zapisane

    admin
    Administrator
    Hero Member
    *
    wiadomoci: 23640


    WWW
    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #908 : 2020-08-01, 13:37:30 »


    Wczoraj miałem w ręce moją trójcę biochemii ...
    Do tego starczy jako lektura uzupełniająca J Bryła - "Regulacja metabolizmu komórki" i W. Minakowski - "Biochemia kręgowców" i w zasadzie starczy.  Cool
    Obie książki polecam ponieważ jest sporo dodatkowych informacji, których ani w Harperze, ani w Stryerze, ani w Davidsonie nie ma, a dobrze rozjaśniają w głowie.
    Zapisane

    Blackend
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 55668


    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #909 : 2020-08-01, 14:17:18 »

    Jak to człowieka do lat szczenięcych jednak ciągnie, pomimo amnezji. Wink
    Zapisane
    admin
    Administrator
    Hero Member
    *
    wiadomoci: 23640


    WWW
    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #910 : 2020-08-01, 14:56:48 »

      Laughing
    Zapisane

    Jarek
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 30305


    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #911 : 2020-08-02, 17:15:40 »

    Jak to człowieka do lat szczenięcych jednak ciągnie, pomimo amnezji. Wink

     Laughing Laughing
    Zapisane
    madre
    Go


    Email
    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #912 : 2020-08-02, 20:07:55 »

    https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/gis-sprzedawca-mo%C5%BCe-odm%C3%B3wi%C4%87-obs%C5%82ugi-klientowi-bez-maseczki/ar-BB17ms2N?ocid=msedgntp - ależ to mi się zdarzyło kilka razy, szczególnie w Czechach i Hiszpanii, a nawet dwa razy we Włocławku.  Very Happy
    Moja stopa nigdy więcej nie trafi do tych miejsc.  Cool
    Najlepszy był cooleś, co zaraz na początku marca jak wszedłem do niego do sklepu, a ten: "po co tu przyszedłem skoro wracam z Hiszpanii, to lepiej abym do jego sklepu nie zaglądał!" I tak też się stało - nigdy więcej u bydląt kupować nie będę...  Very Happy
    Very Happy
    I taki ktoś prowadzi interes Smile Smile Smile
    Ja też mam jedną żabkę, do której w życiu nie zajrzę...

    Może masz tak jak Górski Robcio, co mu się zwierz z tłem zlewa, i z lewa i z prawa ?
    https://youtu.be/dzXaYTK8ESU?t=391

    czyli jakoś taki podobny do maska kamiennego leona:
    https://photos.app.goo.gl/XixSmrp8mJVegn7q6
    https://photos.app.goo.gl/RckDrzZaiPCmScLUA

    Po zapachu go wywęszyć, gdzie pomieszkuje.
    Drzwi były zamknięte, bo pandemia, wiadomo wszędzie świrusy, a przez okno to nie pozwala brak godności.
    https://photos.app.goo.gl/pXYjJWetwm8pomm86
     Very Happy
    Zapisane
    Blackend
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 55668


    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #913 : 2020-08-04, 18:55:28 »

    https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-jak-dlugo-nosic-maseczke-lekarze-ostrzegaja,nId,4649945

    Niech się dogadają, nosić nie nosić, albo posmarować dobrze pulmonologom, to zmienią zdanie.  Laughing
    Zapisane
    Jarek
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 30305


    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #914 : 2020-08-05, 15:32:43 »

    Symbol pandemii musi być, bez tego w tydzień koniec świrusa. Laughing
    Zapisane
    Jarek
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 30305


    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #915 : 2020-08-05, 15:35:22 »

    https://www.o2.pl/informacje/szczepionka-na-koronawirusa-who-ostrzega-rosje-6539529789221696a

    A to nie problem w dzisiejszych czasach zrobić szczepionkę. Prawo do szczepienia trzeba mieć, i jaką szczepionką. Ciekawe czy się ruskie postawią? Cool
    Zapisane
    RafałS
    Sr. Member
    ****
    Pe: Mczyzna
    wiadomoci: 16964


    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #916 : 2020-08-05, 18:41:36 »

    Rosja se zrobi swoje. Ale to zbędne gierki bo jest jakby coś lekarstwo.
    Zapisane
    Jarek
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 30305


    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #917 : 2020-08-05, 18:49:50 »

    WHO ostrzega, czyli pandemia(trzecia fala) od ruskich bo sami kombinowali przy szczepionkach. Laughing
    Zapisane
    Blackend
    Hero Member
    *****
    wiadomoci: 55668


    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #918 : 2020-08-06, 18:17:38 »

    https://www.o2.pl/informacje/szczepionka-na-koronawirusa-who-ostrzega-rosje-6539529789221696a

    A to nie problem w dzisiejszych czasach zrobić szczepionkę. Prawo do szczepienia trzeba mieć, i jaką szczepionką. Ciekawe czy się ruskie postawią? Cool

    Obawiają, się że Rosja sprzątnie im u siebie tort z przed nosa.  Laughing
    Zapisane
    Maniek
    Jr. Member
    **
    wiadomoci: 3999


    Odp: CO TO JEST KORONA WIRUS
    « Odpowiedz #919 : 2020-08-07, 12:36:35 »

    Taki oto komentarz :

    "Znalezione w sieci a lekarze i rząd dalej brną.... [...] ?Wirusologia lekarska ? podręcznik dla studentów medycyny? pod red. Leona Jabłońskiego. Profesor Jabłoński był jednym z najwybitniejszych epidemiologów i wirusologów. Działał w czasach, kiedy medycyna w naszym kraju nie uległa jeszcze komercjalizacji. Otwieram książkę na stronie 170 i czytam ?Coronavirus?. ?Wyodrębniono u chorych na małe schorzenia układu oddechowego ? nieżyty górnych dróg oddechowych i zapalenia oskrzeli?. A na stronie 172: ?Wirusy występują u dorosłych, od dzieci nie wyosabnia się ich ? Prawdopodobnie przenoszą się drogą kropelkowo-powietrzną? Profilaktyka? Obowiązują zasady takie jak przy innych wirusowych chorobach dróg oddechowych?.
    Mówi się o koronawirusie (SARS-CoV-2, powodującym chorobę COVID-19), że to nowy wirus. Tymczasem grupa Coronavirus była odkryta ponad pięćdziesiąt lat temu, a dokładnie w 1965 roku. Więcej, już prof. Leon Jabłoński wiedział, że w porównaniu z innymi wirusami, koronawirus jest dosyć łagodny. Faktycznie nie zagraża dzieciom i młodzieży. Występuje ?u dorosłych, a u dzieci nie wyosabnia się ich?. Ofiarami śmiertelnymi są głownie osoby słabe i starsze, i to najczęściej po siedemdziesiątce, po przebytych chorobach lub z innymi komplikacjami zdrowotnymi. Dlaczego więc w mediach nie ma na ten temat rzetelnych informacji?[...]"


    Zapisane
    Strony: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 311 Do gry Drukuj 
    « poprzedni nastpny »
    Skocz do:  

    Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
    © 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
    Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
    Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 20 zapytaniami.