forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2020-06-02, 00:07:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
580143 wiadomoci w 4036 wtkach; wysane przez 38 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maokai
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Ogłoszenia parafajne.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ogłoszenia parafajne.  (Przeczytany 1077 razy)
madre
Jr. Member
**
wiadomoci: 2525

Ogłoszenia parafajne.
« : 2020-04-05, 11:16:06 »

Właśnie, taki lew jak poje, to zawsze musi swoje odleżeć żeby się dobrze ułożyło w żołądku - to król, więc wie co robi. Wink

10 sekund.
https://www.youtube.com/watch?v=djIPFMWGk-8&t=69m

Coś mnie gniotło i uwierało w środku. Teraz Blackend mi  przypomniał. To wdzięczność, która domagała się  uzewnętrznienia. Dlatego chciałbym podziękować po 40 latach w imieniu własnym i głównego filmowego załatwiacza, konsultanta ds. artystycznych pana HOCHWANDERA (cha, ha  Laughing) za to, że słoma dotarła na miejsce budowy misia. Dzięki społecznemu zaangażowaniu czynem ekipy z PGR-u ( i darmowy wsad ) i innych realizatorów-kombinatorów udało się kierownictwu produkcji zrealizować film pt. "Miś". Taka odpowiedzialna, obywatelska postawa powinna być powszechnie doceniona aby stanowiła wzór postępowania dla przyszłych pokoleń.
Aby podziękowanie mojej skromnej osoby dotarło do żyjących jeszcze żeńców i transportowców z PGR-a spod Koszalina, proszę  właściciela/kę białej (lub o jasno-kremowej, zbliżonej kolorystyce (wybaczcie ułomną pamięć)) Mazdy o pośrednictwo. Dlatego też zwracam się o pomoc w poszukiwaniu takiego szczególnego "koszalininiunia"- pośrednika, tj. konkretnej  osoby, która widziana była w Lublinie dnia 03-02-2020 r. o godz. 01.01 po południu (z dokładnością +/- 01 min.) na skrzyżowaniu ulic: Dolna 3 maja, Prusa i Al.Solidarności jadącą w samochodzie Mazda nr rej. ZK20*8G -(wybaczcie "koszaliniunianie" za gwiazdkę (RODO)) . Takiego poszukiwanego osobnika proszę o przekazanie w moim imieniu podziękowań: ?Bóg zapłać".

Znak charakterystyczny: Mazda z lwem w koronie na tylnej szybie.

Dlaczego akurat z Koszalina?
Bo  bliżej do PGR-a z Koszalina niż z Lublina
o czym "zapasowa skarpeta" przypomina. Wink Laughing

Blackend
Hero Member
wiadomoci: 45097

Odp: Ogłoszenia parafajne.
« Odpowiedz #1 : 2020-04-05, 12:40:03 »

"Miś" jest u mnie zawsze na propsie.  Very Happy
Tylko nie wolno tego oglądać jak komedię i doszukiwać się ukrytego dna, a oglądać jako reportaż czasów RRLowskich.  Cool
madre
Jr. Member
**

« Odpowiedz #2 : 2020-04-24, 10:48:38 »

Szukam tłumacza bo wpadł mi w oko scan z zaboru ruskiego dziedzica pruskiego.

Się oko zawiesiło mi
na szyldzie pokazanym w tiwi.
Z tłumaczeniem zaiwaniali
tylko adresu nie podali.

madre
Jr. Member
**

« Odpowiedz #3 : 2020-05-16, 13:01:07 »

Poszukuję pana kichawę z bzikiem korbą rozsadzającego maluszka XWA 1206.  W nosie mam tego białego grata ale czuję emocjonalną potrzebę poznania tego pana na okoliczność braku noszenia maski w dobie rozsiewania koronawirusa. Laughing

2:55 - 3:04
https://youtu.be/djIPFMWGk-8?t=175
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.