forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-16, 22:05:15

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
667626 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 223 224 225 226 227 [228] 229 230 231 232 233 ... 289 Do dou Drukuj
Autor Wtek: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO  (Przeczytany 994066 razy)
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17887


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4540 : 2023-09-04, 09:15:32 »

Tak w ogóle... Jak kto myśli (a właściwie nie przypuszcza) że wysycanie przestrzeni życiowych energią jest fizykalnie obojętne dla żywych to i również o Sedlaku zapewne nie słyszał, o czytaniu itd. nie wspominając.
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25945


WWW
Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4541 : 2023-09-04, 09:16:38 »


Szkoda, że Tusk nie rządził... Confused  Cool
A ci z po byli za wariantem austriackim - wyszczepić wszystko i wszystkich pod przymusem!
O ile mnie pamięć nie myli.  Cool
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17887


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4542 : 2023-09-04, 09:20:58 »


Szkoda, że Tusk nie rządził... Confused  Cool
A ci z po byli za wariantem austriackim - wyszczepić wszystko i wszystkich pod przymusem!
O ile mnie pamięć nie myli.  Cool
Kopacz nie kupiła szczepionek i zmienili na "dobry" rząd.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71817


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4543 : 2023-09-04, 09:25:55 »

https://naturazdrowie.com/tlenek-grafenu-pierwsze-doniesienia-o-antidotum/ - tu coś jest z płaskoziemskich teorii odtruwania...  Cool
Ale nie interesowałem się tym bliżej.  Confused

Kwas Humusowy, ponoć działa jako nawóz dla roślin i odtrutka dla ludzi... Rolling Eyes Jakoś nieciekawie to brzmi...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71817


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4544 : 2023-09-04, 09:27:58 »


Szkoda, że Tusk nie rządził... Confused  Cool
A ci z po byli za wariantem austriackim - wyszczepić wszystko i wszystkich pod przymusem!
O ile mnie pamięć nie myli.  Cool
Kopacz nie kupiła szczepionek i zmienili na "dobry" rząd.  Cool

To było jedyne dobre posunięcie z jej strony i nie wiadomo, czy ona sama o tym decydowała... Rolling Eyes
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56767


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4545 : 2023-09-04, 09:30:50 »

To faktycznie było zaskakujące posunięcie.  Cool
Pamiętam jak rzecznik praw obywatelskich odgrażał się, że ludzie wyginą.  Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71817


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4546 : 2023-09-04, 09:32:55 »

Wtedy jej argumenty mi się podobały i jej stanowczy sprzeciw...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71817


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4547 : 2023-09-04, 09:33:30 »

To faktycznie było zaskakujące posunięcie.  Cool
Pamiętam jak rzecznik praw obywatelskich odgrażał się, że ludzie wyginą.  Confused

A tylko dinozaury wyginęły od obrywania kamieniami... Laughing
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25945


WWW
Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4548 : 2023-09-04, 09:34:37 »

 Laughing
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56767


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4549 : 2023-09-04, 09:36:46 »

https://naturazdrowie.com/tlenek-grafenu-pierwsze-doniesienia-o-antidotum/ - tu coś jest z płaskoziemskich teorii odtruwania...  Cool
Ale nie interesowałem się tym bliżej.  Confused

"glutatnionu (GSH), silnego naturalnego antyoksydantu odgrywającego istotną rolę w oczyszczaniu organizmu z toksyn."

Naczytałem się swego czasu sporo o tym chemicznym związku i jego istotnych właściwościach.  Cool
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25945


WWW
Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4550 : 2023-09-04, 09:37:10 »

Teraz jest choroba legionów na tapecie, ale to stara choroba, a nie taka "nowość" jak covid, więc samoistnie zniknie.
Stawiam, że zgony na legionelle wystąpiły tylko u wyszczepionych z powodu aids poszczepiennego.  Cool
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25945


WWW
Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4551 : 2023-09-04, 09:42:02 »

https://naturazdrowie.com/tlenek-grafenu-pierwsze-doniesienia-o-antidotum/ - tu coś jest z płaskoziemskich teorii odtruwania...  Cool
Ale nie interesowałem się tym bliżej.  Confused

"glutatnionu (GSH), silnego naturalnego antyoksydantu odgrywającego istotną rolę w oczyszczaniu organizmu z toksyn."

Naczytałem się swego czasu sporo o tym chemicznym związku i jego istotnych właściwościach.  Cool

Ale karierę robi vit.C we wlewach żylnych, a nie jakiś tam glutation, który i tak się chowa przy cholesterolu i jego pochodnych, które są superantyoksydantami, dlatego "nasycone tłuszcze zwierzęce" zakazywali , a szczególnie "łamaga 6" przez tyle lat .   Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71817


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4552 : 2023-09-04, 09:44:41 »

https://naturazdrowie.com/tlenek-grafenu-pierwsze-doniesienia-o-antidotum/ - tu coś jest z płaskoziemskich teorii odtruwania...  Cool
Ale nie interesowałem się tym bliżej.  Confused

"glutatnionu (GSH), silnego naturalnego antyoksydantu odgrywającego istotną rolę w oczyszczaniu organizmu z toksyn."

Naczytałem się swego czasu sporo o tym chemicznym związku i jego istotnych właściwościach.  Cool


A stosowałeś? Nawet jest w sprzedaży... https://www.medverita.com.pl/pl/p/Glutation-zredukowany-250-mg-60-kapsulek/211?gclid=Cj0KCQjwgNanBhDUARIsAAeIcAtRUBpzWPkNmST8IyrH0PebJ1cEcwsA96iH4cCxWxBIkM-1YQX38scaAusREALw_wcB

Ale czy to by pomogło w likwidacji grafenu... Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71817


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4553 : 2023-09-04, 09:47:00 »

https://naturazdrowie.com/tlenek-grafenu-pierwsze-doniesienia-o-antidotum/ - tu coś jest z płaskoziemskich teorii odtruwania...  Cool
Ale nie interesowałem się tym bliżej.  Confused

"glutatnionu (GSH), silnego naturalnego antyoksydantu odgrywającego istotną rolę w oczyszczaniu organizmu z toksyn."

Naczytałem się swego czasu sporo o tym chemicznym związku i jego istotnych właściwościach.  Cool

Ale karierę robi vit.C we wlewach żylnych, a nie jakiś tam glutation, który i tak się chowa przy cholesterolu i jego pochodnych, które są superantyoksydantami, dlatego "nasycone tłuszcze zwierzęce" zakazywali , a szczególnie "łamaga 6" przez tyle lat .   Confused

Czyli suplementacja glutationem odpada... Laughing
Zapisane

Jarek
Go


Email
Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4554 : 2023-09-04, 10:01:27 »


Szkoda, że Tusk nie rządził... Confused  Cool
A ci z po byli za wariantem austriackim - wyszczepić wszystko i wszystkich pod przymusem!
O ile mnie pamięć nie myli.  Cool
Kopacz nie kupiła szczepionek i zmienili na "dobry" rząd.  Cool
Miała szczęście ze nie brali nas wtedy pod uwage, a wogole mieli już inne plany...Ulepszone Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56767


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4555 : 2023-09-04, 10:08:43 »


Łykałem przeróżne rzeczy.  Laughing
Ale pamiętam z tamtych czasów smak brokułów. Wink

A co do grafenu trzeba poczekać na potwierdzenie jego użycia. Znając naturę ludzką, to nie ma takiej możliwości aby taki fakt ukryć.  Cool
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25945


WWW
Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4556 : 2023-09-04, 10:32:21 »

Suplementacja glutationem jest bez sensu, ponieważ strawność tego trójpeptydu wynosi 100%. Jednakże... Wink
Synteza glutationu zachodzi we wszystkich komórkach zwierzęcych przez kompleks syntetaz i jest limitowana jedynie dostępnością substratów - głównie cysteiny, choć to rzadki przypadek, albowiem aminokwas ten występuje masowo w produktach zwierzęcych. Cysteina w stanie wolnym jest silnie toksyczna, dlatego jest utleniana do mniej "agresywnej" cystyny wykorzystywanej również przez organizm do tworzenia mostków dwusiarczkowych utrzymujących trzeciorzędowość białka, a w razie jej braku w pożywieniu (mało prawdopodobne) do jej syntezy wykorzystywany jest cykl metioninowy, aby na syntezę glutationu nie brakło. Glutaminian sodu jako powszechnie występujące w żywności E-coś tam oraz glicyna (skórki wieprzowe, wywar mięsno-kostny zwany "zupą Kwaśniewskiego" lub dla zmyłki "zupą prezydencką" Wink) nie wymagają żadnej suplementacji przy poprawnie skomponowanej diecie. Ilość glutationu wzrasta 5-ciokrotnie przy spożywaniu mioglobiny i albumin.
Starczy tego mądrzenia,bo mi się odechciało.
Reasumując - poprawnie stosowane zalecenia Doktora zapewniają stosowną do potrzeb syntezę glutationu w organizmie i tyle... Wink
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25945


WWW
Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4557 : 2023-09-04, 10:33:33 »


 Confused
Żółtka na śmietance też? Wink Bo żółtka na śmietance postawią zawsze na nogi każdego.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71817


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4558 : 2023-09-04, 10:51:24 »

Suplementacja glutationem jest bez sensu, ponieważ strawność tego trójpeptydu wynosi 100%. Jednakże... Wink
Synteza glutationu zachodzi we wszystkich komórkach zwierzęcych przez kompleks syntetaz i jest limitowana jedynie dostępnością substratów - głównie cysteiny, choć to rzadki przypadek, albowiem aminokwas ten występuje masowo w produktach zwierzęcych. Cysteina w stanie wolnym jest silnie toksyczna, dlatego jest utleniana do mniej "agresywnej" cystyny wykorzystywanej również przez organizm do tworzenia mostków dwusiarczkowych utrzymujących trzeciorzędowość białka, a w razie jej braku w pożywieniu (mało prawdopodobne) do jej syntezy wykorzystywany jest cykl metioninowy, aby na syntezę glutationu nie brakło. Glutaminian sodu jako powszechnie występujące w żywności E-coś tam oraz glicyna (skórki wieprzowe, wywar mięsno-kostny zwany "zupą Kwaśniewskiego" lub dla zmyłki "zupą prezydencką" Wink) nie wymagają żadnej suplementacji przy poprawnie skomponowanej diecie. Ilość glutationu wzrasta 5-ciokrotnie przy spożywaniu mioglobiny i albumin.
Starczy tego mądrzenia,bo mi się odechciało.
Reasumując - poprawnie stosowane zalecenia Doktora zapewniają stosowną do potrzeb syntezę glutationu w organizmie i tyle... Wink

 Very Happy i tyle...
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56767


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #4559 : 2023-09-04, 10:53:39 »

W szpitalu jadłem żółtka na twardo i popijałem śmietanką.  Cool
Musiałem się z tym ukrywać, bo jak lekarka zobaczyła kubek śmietany na szafce, to zapytała z przerażeniem - co to tu robi?
To odpowiadam - śmietankę do kawy sobie dolewam. Wink
Proszę to natychmiast wylać!
Komedia.  Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 223 224 225 226 227 [228] 229 230 231 232 233 ... 289 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.