forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-16, 20:52:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
667623 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 282 283 284 285 286 [287] 288 289 Do dou Drukuj
Autor Wtek: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO  (Przeczytany 993874 razy)
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17887


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5720 : 2024-09-04, 19:07:25 »

Ale ci tuskowcy doskonale przejęli metody kręcenia lodów po tych, co osiem ostatnich lat kradli "zgodnie z prawem"...  Cool
Pewnie algidy.  Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56767


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5721 : 2024-09-04, 19:09:10 »

Ale ci tuskowcy doskonale przejęli metody kręcenia lodów po tych, co osiem ostatnich lat kradli "zgodnie z prawem"...  Cool

No przecież, że dostali na tacy maszynkę do ich kręcenia i grzech byłoby nie korzystać. Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71817


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5722 : 2024-09-05, 08:36:00 »

"W obliczu braku szczepionek Ministerstwo Zdrowia poszukuje alternatywnych rozwiązań. W tym celu rozważa możliwość zakupu preparatów od innego kraju członkowskiego UE, który posiada szczepionki Pfizera."

Nie poddają się.  Laughing

I to dla naszego "dobra"... Cool
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56767


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5723 : 2024-09-05, 09:53:23 »

No niestety.  Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71817


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5724 : 2024-09-05, 10:42:56 »

Teraz w szkołach mają szczepić dzieciaki przeciw HPV. Powiedziałam synowej aby się najpierw zapoznała ze skutkami ubocznymi, zanim zdecyduje się szczepić ich 14 letniego syna. Mówiłam jej, że siostrzenica w Niemczech kupila tę szczepionkę za 150 euro (i to 2 razy, bo jest dwufazowa) i po chyba roku byla na badaniu cytologii i się okazało, że miała raka szyjki macicy. Była i wystraszona i zbulwersowana tym. Myslała, że się zabezpieczyła. Jakoś się podleczyła, komórki rakowe jej wycięli (to było bardzo lekkie, początkowe stadium) i jest ponoć zdrowa.
Synowa sprawdzała w internecie i nic nagatywnego o tych szczepionkach tam nie jest napisane, ani nie ma już tych filmików z NOP-ami. Pamiętam jak pokazywali dziewczynki na wózkach inwalidzkich po tych szczepieniach. Wszystko w internecie "wyczyszczyli" i szczepienia są "bezpieczne".

Tylko to jej przesłałam... https://rampa.net.pl/dr-jerzy-jaskowski-wzrost-zachorowan-na-raka-szyjki-macicy-po-szczepieniach/
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25942


WWW
Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5725 : 2024-09-05, 12:23:21 »

Ale Jaśkowski się ostatnio naraził, bo stwierdził zgodnie ze stanem faktycznym, że 3-omega to "przekręt" dietetyczny, co uzasadniam w ŁONTP.  Cool
Z BTW do życia potrzebne jest jedynie B i T właśnie ze względu na "niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe (tzw. NNKT), które się takie stają jedynie na diecie beztłuszczowej. Niewielka ilość tych NNKT jest w każdym tłuszczu zwierzęcym i to w ilości niezbędnej do życia (np: w żółtku - 30-80mg tej 3-łamagi jest), norma zaś jest tak zawyżona sztucznie przez "suplemenciarzy", że bez "łykania kapsułek", ewentualnie jedzenia "rybki" raz w tygodniu lub łyżki oleju lnianego np.się nie da żyć.!
Ale to nie moje klimaty, bo piszę jak jest, a ci co się dają nabierać "na niedobora" niech się ratują po aptekach... Wink
Napiszę wyraźnie - na dietach wysokotłuszczowych na tłuszczu zwierzęcym - nie ma żadnego uzasadnienia do suplementacji NNKT (napiszę też skrót ang. - EFA, bo niektórzy po polsku nie rozumieją Wink ), gdyż tłuszcze te są dostarczane codziennie w wystarczającej ilości zapobiegając nawet bezobjawowemu, "teoretycznemu niedoborowi".
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56767


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5726 : 2024-09-05, 12:42:26 »

My też nie zdecydowaliśmy się na szczepienia przeciw HPV naszych dziewczyn.  Cool
Ale to jest tak indywidualna decyzja, że nikomu bez zapytania o tym nie mówiliśmy.
Potem przyjdzie co do czego...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71817


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5727 : 2024-09-05, 12:46:07 »

Ale Jaśkowski się ostatnio naraził, bo stwierdził zgodnie ze stanem faktycznym, że 3-omega to "przekręt" dietetyczny, co uzasadniam w ŁONTP.  Cool
..................

Syn mi w odpowiedzi na artykuł przysłał film...  Laughing W sumie dobry... Very Happy A, że stracił prawo wykonywania zawodu, tylko tylko źle świadczy o medycynie konwencjonalnej...
https://www.youtube.com/watch?v=5HyNAIRs7g0&t=28s
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71817


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5728 : 2024-09-05, 12:47:42 »

My też nie zdecydowaliśmy się na szczepienia przeciw HPV naszych dziewczyn.  Cool
Ale to jest tak indywidualna decyzja, że nikomu bez zapytania o tym nie mówiliśmy.
Potem przyjdzie co do czego...

Ja mówię im, że oni decydują, a ja tylko przekazuję co wiem i co wystąpiło w naszej rodzinie... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71817


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5729 : 2024-09-05, 12:51:00 »

Ale Jaśkowski się ostatnio naraził, bo stwierdził zgodnie ze stanem faktycznym, że 3-omega to "przekręt" dietetyczny, co uzasadniam w ŁONTP.  Cool
Z BTW do życia potrzebne jest jedynie B i T właśnie ze względu na "niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe (tzw. NNKT), które się takie stają jedynie na diecie beztłuszczowej. Niewielka ilość tych NNKT jest w każdym tłuszczu zwierzęcym i to w ilości niezbędnej do życia (np: w żółtku - 30-80mg tej 3-łamagi jest), norma zaś jest tak zawyżona sztucznie przez "suplemenciarzy", że bez "łykania kapsułek", ewentualnie jedzenia "rybki" raz w tygodniu lub łyżki oleju lnianego np.się nie da żyć.!
Ale to nie moje klimaty, bo piszę jak jest, a ci co się dają nabierać "na niedobora" niech się ratują po aptekach... Wink
Napiszę wyraźnie - na dietach wysokotłuszczowych na tłuszczu zwierzęcym - nie ma żadnego uzasadnienia do suplementacji NNKT (napiszę też skrót ang. - EFA, bo niektórzy po polsku nie rozumieją Wink ), gdyż tłuszcze te są dostarczane codziennie w wystarczającej ilości zapobiegając nawet bezobjawowemu, "teoretycznemu niedoborowi".

Te normy mają na ogół "z sufitu"... Confused
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56767


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5730 : 2024-09-05, 13:13:33 »

Ja mówię im, że oni decydują, a ja tylko przekazuję co wiem i co wystąpiło w naszej rodzinie... Confused

Spoko, ale mi chodziło o moje relacje ze znajomymi, bo ja mało asertywny jestem. Wink  Cool
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25942


WWW
Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5731 : 2024-09-10, 09:48:26 »

Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25942


WWW
Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5732 : 2024-09-10, 11:40:31 »

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/s%C5%82owacja-odrzuca-ets-2-fico-chce-renegocjacji-dyrektywy/ar-AA1qiHLA?ocid=msedgntp&pc=U531&cvid=a0e23d15f30940f5eec2c2d7fbaa7961&ei=13 - O! Słowacy się buntują?  Shocked
Ciekawe jaką plagę ześle im brukselka?  Sad
Cyt.: "trwają prace nad Społecznym Funduszem Klimatycznym o wartości 86,7 mld euro, który ma pomóc zrównoważyć skutki "zielonej polityki" dla zwykłych obywateli." - kolejny sposób na rabowanie, bo każdy fundusz to przekręt finansowy.  Cool
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56767


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5733 : 2024-09-10, 12:33:14 »

Cały ten klimatyzm to dobijanie gospodarek wschodzących.  Cool
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17887


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5734 : 2024-09-10, 14:57:29 »

W dzisiejszych realiach UE i NATO to za mało. Należy przystąpić do BRICS, pane tuski.
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25942


WWW
Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5735 : 2024-09-11, 08:55:03 »

Ale tak się nie da, bo BRICS się nie składa na piramidę finansową ETS, dlatego konkurencyjność komunii jest żadna.
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Re: Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5736 : 2024-09-11, 09:16:20 »

Ale Jaśkowski się ostatnio naraził, bo stwierdził zgodnie ze stanem faktycznym, że 3-omega to "przekręt" dietetyczny, co uzasadniam w ŁONTP.  Cool
Z BTW do życia potrzebne jest jedynie B i T właśnie ze względu na "niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe (tzw. NNKT), które się takie stają jedynie na diecie beztłuszczowej. Niewielka ilość tych NNKT jest w każdym tłuszczu zwierzęcym i to w ilości niezbędnej do życia (np: w żółtku - 30-80mg tej 3-łamagi jest), norma zaś jest tak zawyżona sztucznie przez "suplemenciarzy", że bez "łykania kapsułek", ewentualnie jedzenia "rybki" raz w tygodniu lub łyżki oleju lnianego np.się nie da żyć.!
Ale to nie moje klimaty, bo piszę jak jest, a ci co się dają nabierać "na niedobora" niech się ratują po aptekach... Wink
Napiszę wyraźnie - na dietach wysokotłuszczowych na tłuszczu zwierzęcym - nie ma żadnego uzasadnienia do suplementacji NNKT (napiszę też skrót ang. - EFA, bo niektórzy po polsku nie rozumieją Wink ), gdyż tłuszcze te są dostarczane codziennie w wystarczającej ilości zapobiegając nawet bezobjawowemu, "teoretycznemu niedoborowi".
Jaskowski wycal pare ksiazek, ale cena mnie z lekka powtrzymuje przed zakupem
Zapisane

Work Buy Consume Die
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25942


WWW
Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5737 : 2024-09-11, 09:45:43 »

 Laughing
Też mógłbym wydać "szmatławca" klejonego w miękkiej, matowej oprawie za parę złotych, ale szacunek dla czytelnika kosztuje! Wink
Do tego trzy tasiemki w różnych kolorach powinny być, a nie tylko jedna - biała.  Cool
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Re: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5738 : 2024-09-11, 10:21:18 »

A jak Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25942


WWW
Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5739 : 2024-09-11, 10:32:02 »

Zapisane

Strony: 1 ... 282 283 284 285 286 [287] 288 289 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 19 zapytaniami.