forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 19:53:29

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660328 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Jak zaczac ...
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jak zaczac ...  (Przeczytany 11023 razy)
Monikaf
Go


Email
Jak zaczac ...
« : 2006-07-09, 18:05:07 »

Za dwa tygodnie jade  po raz pierwszy do Jastrzebiej Gory. Nigdy nie stosowalam zywienia optymalnego.  Czy jest ktos, kto moglby mi doradzic jak zaczac odzywiac sie  w sposob propagowany przez dr. Kwasniewskiego.Na dzien dziesiejszy  nie mam  mozliwosci kupienia  zadnego poradnika, dlatego tutaj wlasnie zwarcam sie z ta prosba... A czytajac rewelacyjne doniesienia o poprawie zdrowia chcialbym zaczac juz od jutra Smile
Zapisane
maxi38
Go


Email
Odp: Jak zaczac ...
« Odpowiedz #1 : 2006-07-09, 18:59:09 »

Chyba najlepiej będzie jak kupisz książke dr. Kwaśniewskiego. W każdej są szczegułowe porady nt. stosowania diety optymalnej. Są tam również przykładowe jadłospisy. Najłatwiej kupić książke przez internet Na stronie na której teraz jesteśmy jest przecież opcja "sklep" gdzie możesz taką książke zamówić i kupić.


pzdr
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: Jak zaczac ...
« Odpowiedz #2 : 2006-07-09, 19:10:23 »

Maxi dzieki :-)mieszkam za granica zanim dojdzie ksiazka juz dawno bede w Jastrzebiej Gorze, dlatego pytalam tutaj wlasnie... Po prostu troche sie boje tak na wlasna reke  zaczac jesc duzo jajek, masla i smalcu, nie mam zileonego pojecia o proporcjach.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Jak zaczac ...
« Odpowiedz #3 : 2006-07-09, 19:49:03 »

W Jastrzebiej Gorze lub pobliskiej miejscowosci sa ksiegarnie i tam mozna kupic ksiazki dr J. Kwasniewskiego.
Na miejscu dostaniesz caly pakiet broszur z ktorych tez mozna sie duzo nauczyc !!
Milego wypoczynku i powrotu do zdrowia zyczy   Hana
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Jak zaczac ...
« Odpowiedz #4 : 2006-07-17, 19:56:50 »

W oczekiwaniu na książkę możesz rozpocząć żywienie optymalne od zaraz.Błędy żywieniowe na początku prawie wszyscy popełniamy.Wyklucz z swojego żywienia wszystkie produkty zbożowe oraz cukier.
Śniadanie najlepiej oparte na jajkach/gotowanych lub smażonych na maśle lub słoninie/,jako węglowodany możesz np.pomidor z zieloną cebulką i śmietaną.
Obiad-jakieś mięsko najlepiej wieprzowe usmazone na smalcu,ziemniaki 100-150gram polane stopionym masełkiem i oczywiście jakaś przystawka z warzyw jaką lubisz.
Kolacja/jeśli będziesz głodna/możesz zjeść kawałek sernika optymalnego albo kiełbaskę z grila.
W Jastrzębiej Górze wytłumaczą wszystko dokładnie.

    Życzę udanego pobytu w Jastrzębiej Górze.
                       
                                       Fewa
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Jak zaczac ...
« Odpowiedz #5 : 2006-07-18, 08:25:58 »

Przede wszystkim zciągnij z internetu tabele optymalne i kup wagę elektroniczną. Tabele podają zawartość białka, tłuszczu i węglowodanów w 100 g danego produktu. Następnie trzeba ustalić dzienne spożycie BTW konkretnie dla Ciebie do tego są potrzebne takie dane jak wiek waga i wzrost. Nie przestrasz się tylko to nie jest takie trudne, ale wymaga dokładności i dyscypliny. Pozdrawiam.
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Jak zaczac ...
« Odpowiedz #6 : 2006-07-18, 09:45:05 »

...kup wagę elektroniczną.

To dobra rada - reszta nie bardzo. Lepiej kupić "Książkę Kucharską -700 przesów" - masz tam wszystko policzone, więc nic nie musisz liczyć. Poważ tylko dokładnie produkty użyte do receptur i dlatego dobrze mieć dobrą wagę Laughing. Nie daj się wpędzić w te durne zalecenia "matematyki wyższej" propagowane przez doradców, bo oni świetnie potrafią komplikować proste zasady Shocked Confused. Tylko proporcja BTW jest istotna. Przeczytaj "Żywienie Optymalne" - jeśli zrozumiesz - nic więcej nie jest Ci potrzebne do poprawbego stosowania ŻO Confused.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Jak zaczac ...
« Odpowiedz #7 : 2006-07-18, 09:56:39 »

A co wtedy jeżeli masz ochotę na kawałek czekolady, jakieś owoce, a nawet spontanicznie karkóweczkę z grila? Trzymać się latami sztywnych jadłospisów kto by to wytrzymał? A co zrobić na wczasach, wyjazdach, imprezach? Sprawdzam w tabelach i dzięki temu mogę jeść wszystko na co mam ochotę w danej chwili oczywiście z zachowaniem proporcji między BTW
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Jak zaczac ...
« Odpowiedz #8 : 2006-07-18, 10:05:12 »

A ci co wytrzymują z radością (bez musu) bardzo sobie chwalą. Najgorzej mają tacy co lubią kombinować z "deiami niskowęglowodanowymi". Przemyśl sobie co tu jest napisane - http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80 , a takie problemy " jeżeli masz ochotę na kawałek czekolady, jakieś owoce, a nawet spontanicznie karkóweczkę z grila" - same się rozwiążą. Jeśli nie - to GORSZA sprawa. W takim przypadku - ŻO - może "zaszkodzić" Shocked Confused
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Jak zaczac ...
« Odpowiedz #9 : 2006-07-18, 10:33:54 »

Kto mówi o kombinowaniu z dietami niskowęglowodanowymi stosuję tylko jedną z pozytywnym efektem. Jeżeli chodzi o zasady DO to poznałam je dogłębnie jeszcze przed zastosowaniem diety. Bezprzedmiotowy jest spór  o to czy lepiej korzystać z gotowych przepisów czy przygotowywać posiłki samemu.Chodzi o to aby zachowywać odpowiednie proporcje a każdy postępuje tak jak jest mu wygodnie. Po drugie osoba zainteresowana na dzień dzisiejszy nie ma dostępu do literatury ŻO.
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Jak zaczac ...
« Odpowiedz #10 : 2006-07-18, 12:39:42 »

Kto mówi o kombinowaniu z dietami niskowęglowodanowymi...

A ja mówię, ale nie do Ciebie MONIKOW, tylko do Monikif. Ponieważ ma zaczynać ŻO, to po co ma się na początku dać nabrać na "dietę półkorytkową - niskowęglowodanową" - biochemika ś.p. dr Ponomarenko lub inną niskowęglowodanową bardzo dobrą dietę typu Lutz, czy Atkins?. Ona chce ŻO - a nie jakieś substytuty. Laughing
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Jak zaczac ...
« Odpowiedz #11 : 2006-07-18, 12:59:14 »

O to się chyba nie musimy martwić jedzie przecież do J.G. i to niedługo.
Pozdrawiam.
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Jak zaczac ...
« Odpowiedz #12 : 2006-07-18, 13:31:15 »

Nie znam się na Arkadiach, nigdy nie korzystałem z ich usług, ale z tego co na tym forum wyczytałem - powinno się unikać jakiejś "Polonii z Kobylej Góry" - bo tam ponoć straszą Kwaśniewskim?.
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: Jak zaczac ...
« Odpowiedz #13 : 2006-08-07, 13:30:52 »

wrocilam wczoraj z Jastrzebiej Gory, SA EFEKTY !!!!!!!!!!!!!!! Ale jakie !!!! Musze to opisac koniecznie Smile))) Dawno juz nie czulam sie taka szczesliwa Smile))
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Jak zaczac ...
« Odpowiedz #14 : 2006-08-07, 14:17:25 »

A nie mówiłam? Gratujuję!!!
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.