forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-08, 04:25:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
667342 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  Książka kolekcjonerska.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książka kolekcjonerska.  (Przeczytany 84104 razy)
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25856


WWW
Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #360 : 2024-07-12, 20:12:35 »

Właśnie to wywłaszczanie chłopów i przejmowanie ziemi przez korpo z tworzeniem latyfundiów jak na Ukrainie jest groźne!  Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71761


Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #361 : 2024-07-12, 20:16:04 »

Tusk na to nie pozwoli... Cool
Zapisane

Jarek
Go


Email
Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #362 : 2024-07-12, 20:20:33 »

Ksiazki dotaryły do Nördlingen!
Elegancko oprawione - takie zylety ze mucha nie siada - zakładka jest super  Laughing
Kolekcja ksiazek Doktora  ozyła i sie powiekszyła dzieki Tobie   Laughing
Wielkie dziekuje za kawał prezentu  Laughing
 

Świetnie, miłej lektury.
Swietnie zredagowane, bedzie sie miło czytało... Laughing

Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #363 : 2024-07-12, 21:02:12 »

Tusk na to nie pozwoli... Cool
Laughing
na niego mozna zawsze liczyc, zycie odda za kazdego rolnika Laughing
Zapisane
startom
Newbie
*
wiadomoci: 14


Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #364 : 2024-07-12, 21:23:27 »

https://youtu.be/c4zyLDT2HQY?si=LdYyCMYpUk8KES7d&t=1748 - tak jest śmietanka, śmietana masło - dostarczają najszybciej energii ze wszystkich spożytych pokarmów. Są bezkonkurencyjne, bo w kilka minut po spożyciu są już wydychane z płuc... Wink
Tomaszowi Jakielowi dziękuję szczególnie za końcowe wnioski, które podał po lekturze tekstu. Nie ma doskonalszego paliwa pokarmowego do natychmiastowego wykorzystania energetycznego niż krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe z produktów mlecznych. Przypominam, że po posiłku tłuszczowym, białkowym i tłuszczowo-białkowym nie stwierdza się zmiany IG, dlatego ten bezwatrościowy parametr oraz cała teoria z nim związana jest nieprzydatna na Żywieniu Optymalnym i ketodiecie czyli nieudolnej modyfikacji zaleceń Doktora, Very Happy
Bardzo dziękuję Tomaszu za to podkreślenie mojej pracy i mam nadzieję,że uda się trafić z tak prostymi wnioskami do szerszego grona  Very Happy.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17843


Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #365 : 2024-07-12, 22:06:34 »

...Prawdą jest natomiast, że z BTW można wyeliminować całkowicie z diety jedynie węglowodany, natomiast bez białka i tłuszczu się nie da żyć, dlatego polecali na dietach niskotłuszczowych "tłuste ryby morskie" w ilości przynajmniej raz w tygodniu, a teraz polecają olejową suplementację z wit.D, ale to drogo wychodzi, a chętnych i tak nie brakuje. 
Ewolucyjnie-środowiskowo również dałoby się uzasadnić.  Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71761


Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #366 : 2024-07-13, 07:39:28 »

Tusk na to nie pozwoli... Cool
Laughing
na niego mozna zawsze liczyc, zycie odda za kazdego rolnika Laughing


 Laughing Widać było jak się troszczył o nich w ich protestach, nawet głodowych.  Cool
Ale to nie ten wątek, sorry... Embarassed
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71761


Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #367 : 2024-07-13, 07:42:39 »

https://youtu.be/c4zyLDT2HQY?si=LdYyCMYpUk8KES7d&t=1748 - tak jest śmietanka, śmietana masło - dostarczają najszybciej energii ze wszystkich spożytych pokarmów. Są bezkonkurencyjne, bo w kilka minut po spożyciu są już wydychane z płuc... Wink
Tomaszowi Jakielowi dziękuję szczególnie za końcowe wnioski, które podał po lekturze tekstu. Nie ma doskonalszego paliwa pokarmowego do natychmiastowego wykorzystania energetycznego niż krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe z produktów mlecznych. Przypominam, że po posiłku tłuszczowym, białkowym i tłuszczowo-białkowym nie stwierdza się zmiany IG, dlatego ten bezwatrościowy parametr oraz cała teoria z nim związana jest nieprzydatna na Żywieniu Optymalnym i ketodiecie czyli nieudolnej modyfikacji zaleceń Doktora, Very Happy

Bardzo dziękuję Tomaszu za to podkreślenie mojej pracy i mam nadzieję,że uda się trafić z tak prostymi wnioskami do szerszego grona  Very Happy.

 Very Happy
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25856


WWW
Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #368 : 2024-07-13, 09:49:00 »

https://youtu.be/c4zyLDT2HQY?si=LdYyCMYpUk8KES7d&t=1748 - tak jest śmietanka, śmietana masło - dostarczają najszybciej energii ze wszystkich spożytych pokarmów. Są bezkonkurencyjne, bo w kilka minut po spożyciu są już wydychane z płuc... Wink
Tomaszowi Jakielowi dziękuję szczególnie za końcowe wnioski, które podał po lekturze tekstu. Nie ma doskonalszego paliwa pokarmowego do natychmiastowego wykorzystania energetycznego niż krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe z produktów mlecznych. Przypominam, że po posiłku tłuszczowym, białkowym i tłuszczowo-białkowym nie stwierdza się zmiany IG, dlatego ten bezwatrościowy parametr oraz cała teoria z nim związana jest nieprzydatna na Żywieniu Optymalnym i ketodiecie czyli nieudolnej modyfikacji zaleceń Doktora, Very Happy
Bardzo dziękuję Tomaszu za to podkreślenie mojej pracy i mam nadzieję,że uda się trafić z tak prostymi wnioskami do szerszego grona  Very Happy.

 Very Happy
To ja dziękuję, że udowadniasz w codziennej praktyce, to co Dr opracował teoretycznie... Wink
Znaczy może nie Doktor opracował, ale opublikował pod swoim nazwiskiem.  Cool
Zapisane

Jarek
Go


Email
Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #369 : 2024-07-13, 10:15:08 »

Jeden udowadnia stu psuje  Confused
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25856


WWW
Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #370 : 2024-07-13, 10:41:31 »

Ostatnio chcą przesunąć daty udomowienia zwierząt, bo jednak wcześniej to tyło.  Cool
Ponoć zaraz po zlodowaceniu już pierwsze tury zamieszkały z człowiekiem. 
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71761


Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #371 : 2024-07-13, 18:41:43 »

Ale to tylko tak dla towarzystwa, turnieje sobie urządzali... Wink
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17843


Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #372 : 2024-07-13, 22:54:33 »

Ale to tylko tak dla towarzystwa, turnieje sobie urządzali... Wink
Nie je, nie je bo mu żer wykosili. W Turowie może... Cool
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25856


WWW
Odp: Re: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #373 : 2024-07-14, 10:22:22 »

Czytalem dzis jadac autobusem, take wlasnie chcialem czytac , troche naukowosci dorzucone zeby te wszystkie ketoguru nie mogly zerznac i udawac, ze to ich,  i to jest git. Sam bym taka chcial napisac Very Happy
czekam na drugi tom  Cool

Jak na niepowiązane ze sobą pytania, ksiązka wyszła dość spójnie, tylko jest jeden problem - nie ma nic z nawiedzeństwa oraz zaleceń dietetycznych typu "30g"! Wink
To o czym jest w końcu ta książka? Wink 
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71761


Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #374 : 2024-07-14, 10:37:27 »

I do czego się tutaj przyczepić... Confused Laughing
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25856


WWW
Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #375 : 2024-07-14, 10:51:01 »

Najgorsze, że ten "zakaz jedzenia jabłek na diecie wysokotłuszczowej" nie wynika z tego, że "jabłko to grzech pierworodny" - jak to napisał Doktor dla wyznawców "jedynie słusznej religii", a (tu muszę dopisać - zakaz wynika - bo te moje zdania wielokrotnie złożone zmuszając do myślenia - wielu zniechęca do czytania) z blokowania wchłaniania glukozy w jelitach*, co na diecie wysokotłuszczowej niskowęglowodanowej prowadzi prosto do syndromu metabolicznego - tłuszczycy - to coś jak cukrzyca, tylko zamiast glukozy w moczu pojawia się "tłuszcz".  "Zapomniałem" dopisać jak na ketodiecie uzyskać mydlane kupy, aby złagodzić zakwaszenie organizmu i obniżyć ketony w moczu, no ale czy ja muszę pisać wszystko co wiem? Wink 

A "jabłko" uwolniło bezwolnego człeczego niewolnika od bezmyślnego, beztroskiego podporządkowania się obyczajom w Edenie - to "jabłko" właśnie stworzyło Człowieka Myślącego z pełnymi konsekwencjami wolnego wyboru.

* wyjaśnienie procesu w ŁONTP - s. 137
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17843


Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #376 : 2024-07-14, 10:58:24 »

A propos wspominek... Wakacje'99 - dzieło Doktora znajduje mnie w okolicznościach (nie)ciekawych. Zestaw startowy śniadaniowy (jajecznica+salami) - do dziś kojarzony  Smile . Potem reszta...
"Wakacje" '24 - ćwierć wieku później dzieło Jana i Tomasza znajduje mnie ok. tuż pod "szczytowym obozem"  Cool . Wyśmienicie...  Smile
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25856


WWW
Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #377 : 2024-07-14, 10:59:46 »

 Very Happy
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17843


Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #378 : 2024-07-14, 11:04:49 »

...
A "jabłko" uwolniło bezwolnego człeczego niewolnika od bezmyślnego, beztroskiego podporządkowania się obyczajom w Edenie - to "jabłko" właśnie stworzyło Człowieka Myślącego z pełnymi konsekwencjami wolnego wyboru.
Pewnie Eden (komuna) plajtował i musieli zwijać, migrantów innym  Cool podrzucić. Wysłali węża... Wink
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25856


WWW
Odp: Książka kolekcjonerska.
« Odpowiedz #379 : 2024-07-14, 11:14:00 »

 Laughing
Zapisane

Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.