forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-20, 23:49:37

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
667777 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 ... 3973 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11887964 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71845


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1460 : 2009-09-29, 08:43:09 »

A co do prawa - to powinno ono tak samo traktować Polańskiego  jak i "Kowalskiego"..
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1461 : 2009-09-29, 08:49:36 »

nie powinien "napadać" na osobę o zdaniu odmiennym.

"Renia"
odebrałem radę "Hanka" jako troskę o mnie i właściwie powinienem podziękować, że się przejął moją wypowiedzią.  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71845


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1462 : 2009-09-29, 09:00:28 »

..ja inaczej się troszczę o moich bliskich. Ale może ja jestem jakaś dziwna.. Shocked
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71845


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1463 : 2009-09-29, 09:32:53 »

Zapisane

michal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1464 : 2009-09-29, 09:55:35 »

Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2880


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1465 : 2009-09-29, 10:03:53 »

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1466 : 2009-09-29, 15:45:48 »

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1467 : 2009-09-29, 15:48:57 »

Polański. Ożenił się z Francuzką, doczekał dzieci, w tym córki. Mam nadzieję, że wie jakim draniem się okazał wobec 13-letniej Samanthy. Mam nadzieję, że jej to draństwo, na ile to było możliwe, zrekompensował. Dziwnie brzmi słowo “rekompensata” w obliczu tamtego czynu, bo czy Polański uważałby za możliwe zrekompensowanie gwałtu wobec jego córki? Miał wiele lat na refleksje, teraz dostała mu się dodatkowa “okazja”.

Nie mam uznania dla karania więzieniem, a już jeżeli to po to by resocjalizować, nie zaś degenerować, co jest w tych przybytkach nagminne. Jeśli Pani Samantha uznaje dziś, że Polański spłacił swój dług wobec niej, to sąd powinien wziąć to pod uwagę. I tak dochodzę do listu naszych obrońców Polańskiego naszej “bohemy”. Lepiej by zrobili, gdyby to do Samanthy napisali i wobec niej deklarowali swoje serdeczne intencje, w miarę możliwości ewentualnie (wg jej potrzeb?) dokładając się do ograniczenia jej (tu wraca słowo rekompensata) strat. Cóż władze Szwajcarii? A! Czy w Ameryce istnieje możliwość dobrowolnego poddania się karze?

Ciekawe, że nikt się nie martwi, inaczej niż w sprawie Alicji Tysiąc, jak wiedzę o decyzjach Taty zniosą jegp dzieci, w tym córka. Oraz dzieci Samanthy.


Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2880


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1468 : 2009-09-29, 16:13:50 »

1 W trzech rzeczach upodobałem sobie,
które są przyjemne Panu i ludziom:
zgoda wśród braci, przyjaźń między sąsiadami
oraz żona i mąż dobrze zgadzający się wzajemnie.
2 Trzech rodzajów ludzi znienawidziła moja dusza,
a życie ich szczególnie mnie gniewa:
żebraka pysznego, bogacza kłamcy,
starca cudzołożnego, ogołoconego z rozumu.


Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1469 : 2009-09-29, 19:07:53 »


1 W trzech rzeczach upodobałem sobie,
które są przyjemne Panu i ludziom:
zgoda wśród braci, przyjaźń między sąsiadami
oraz żona i mąż dobrze zgadzający się wzajemnie.
2 Trzech rodzajów ludzi znienawidziła moja dusza,
a życie ich szczególnie mnie gniewa:
żebraka pysznego, bogacza kłamcy,
starca cudzołożnego, ogołoconego z rozumu.


"Malgosia":
Nie rozumem, dlaczego, w odniesieniu do mojej wypowiedzi, zamieszczasz posty, które nie mają z nią nic wspólnego (ani z treścią, ani z intencjami).
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1470 : 2009-09-29, 19:44:59 »

...Mam nadzieję, że wie jakim draniem się okazał wobec 13-letniej Samanthy...

Mam nadzieje, ze wie Pani jak bardzo chca dziewczyny
zostac "modelkami" i "aktorkami", zdajac sobie doskonale sprawe jaka jest "droga do takiej kariery"?

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71845


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1471 : 2009-09-29, 19:51:10 »

..to nic nie zmienia..
Zapisane

Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2880


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1472 : 2009-09-30, 05:19:12 »


1 W trzech rzeczach upodobałem sobie,
które są przyjemne Panu i ludziom:
zgoda wśród braci, przyjaźń między sąsiadami
oraz żona i mąż dobrze zgadzający się wzajemnie.
2 Trzech rodzajów ludzi znienawidziła moja dusza,
a życie ich szczególnie mnie gniewa:
żebraka pysznego, bogacza kłamcy,
starca cudzołożnego, ogołoconego z rozumu.


"Malgosia":
Nie rozumem, dlaczego, w odniesieniu do mojej wypowiedzi, zamieszczasz posty, które nie mają z nią nic wspólnego (ani z treścią, ani z intencjami).

Michał, z intencjami to nie wiem, bo nie sądzę, ale z treścią to ma ścisły związek!!!!
Jeżeli napisałeś, "Te dziewczyny to nie jakieś małe dzieci gnębione i przymuszane fizyczne, tylko dojrzałe kobiety", to jesteś w błędzie. To ,że są fizycznie rozwinięte, to nie znaczy, że psychicznie i emocjonalnie. A im bardziej przyspieszony rozwój fizyczny(brojler US) tym słabszy rozwój umysłowy. Czy mężczyzni "stare konie" mają prawo wykorzystywać dziecięcą naiwność i zwodzić wyrafonowanymi sztuczkami ? A gdzie inne wartości moralne takich mężczyzn........ Starcy ogołoceni z rozumu!
Pozdrawiam 

Ps. Czy piękną dorosłą kobietę, ale chorą psychicznie i nieświadomą można zwodzić do seksu?

Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1473 : 2009-09-30, 07:41:29 »

Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1474 : 2009-09-30, 07:50:46 »

Michał, z intencjami to nie wiem, bo nie sądzę, ale z treścią to ma ścisły związek!!!!
Jeżeli napisałeś, "Te dziewczyny to nie jakieś małe dzieci gnębione i przymuszane fizyczne, tylko dojrzałe kobiety", to jesteś w błędzie. To ,że są fizycznie rozwinięte, to nie znaczy, że psychicznie i emocjonalnie. A im bardziej przyspieszony rozwój fizyczny(brojler US) tym słabszy rozwój umysłowy. Czy mężczyzni "stare konie" mają prawo wykorzystywać dziecięcą naiwność i zwodzić wyrafonowanymi sztuczkami ? A gdzie inne wartości moralne takich mężczyzn........ Starcy ogołoceni z rozumu!
Pozdrawiam 

Ps. Czy piękną dorosłą kobietę, ale chorą psychicznie i nieświadomą można zwodzić do seksu?

Nie mnie rozwiązywać zagadki chorych mózgów, nie potrafię wytłumaczyć wszystkiego, co lęgnie się w głowach takim ludziom jak ta parka dziadek-wnuczka. W artykule napisano jasno, że dziewczyna ma 23 lata gdy urodziła (być może) dziecko tego gościa. Upośledzona najprawdopodobniej nie jest -- media by o tym napisały. Jasne, że to jakieś wynaturzenia... po obu stronach...
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1475 : 2009-09-30, 07:55:58 »


Cytuj
Więzień odbywający karę w celi kosztuje państwo dużo więcej, bo ok. 2300 zł.

Niech mi ktoś wytłumaczy jak dziecku, jak miska zupy rano i miska zupy wieczorem przez 30 dni w miesiącu może kosztować 2300 złotych. Ogrzewania nie mają, prądu nie używają, bo w celach jest tylko siennik, poza tym goły kamień na ścianach... Wink To ile zarabiają panowie ze służby więziennej, że to aż tyle kosztuje? Wink
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1476 : 2009-09-30, 08:04:31 »

A do tego jeśli to SDE ma kosztować docelowo 100zł/m-c - to w tej cenie powinni za darmo zaobrączkować docelowo 230tys. więźniów. A obecnie jest wszystkiego w Polsce ze 100tys.!


PS
Najśmieszniejsze jest to, że ktoś klepnie cyfrę, a reszta nawet tego nie sprawdzi, tylko powtarza, bo tak powiedział np: prof. dr "naukoweic" - to takie "tłuste ryby morskie"  Wink
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1477 : 2009-09-30, 08:36:35 »

Niech mi kto¶ wytłumaczy jak dziecku, jak miska zupy rano i miska zupy wieczorem przez 30 dni w miesi±cu może kosztować 2300 złotych. Ogrzewania nie maj±, pr±du nie używaj±, bo w celach jest tylko siennik, poza tym goły kamień na ¶cianach... Wink To ile zarabiaj± panowie ze służby więziennej, że to aż tyle kosztuje? Wink
Przecież to proste Wink więzienie więźnia musi spełniać normy unijne ;P
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1478 : 2009-09-30, 08:38:54 »

PS
Naj¶mieszniejsze jest to, że kto¶ klepnie cyfrę, a reszta nawet tego nie sprawdzi, tylko powtarza, bo tak powiedział np: prof. dr "naukoweic" - to takie "tłuste ryby morskie"  Wink
No to smutne Sad czytałem wczoraj Bocheńskiego i inspiruje mnie on do logicznego wytłumaczenia tego FENOMENU Wink

P.S.
jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ..............
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71845


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1479 : 2009-09-30, 10:05:27 »

Zapisane

Strony: 1 ... 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 ... 3973 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 19 zapytaniami.