forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-14, 06:23:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
668493 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1357 1358 1359 1360 1361 [1362] 1363 1364 1365 1366 1367 ... 3984 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11997464 razy)
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27220 : 2016-03-13, 12:35:18 »

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/tata-siostra-brat-kuzyn-pis-obsadza-pa%c5%84stwo-krewnymi-i-znajomymi/ar-AAgIF6S?ocid=spartanntp - galopująca "dobra zmiana"... Wink
I nie jest moim zamiarem polaryzowanie nikogo - to jest tylko kamyczek do analizy zaistniałych faktów, które się w pół roku w tym kraju wydarzyły za sprawą bardzo nieszczęśliwego człowieka...  Cool
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27221 : 2016-03-13, 12:36:57 »

tak ze ja tam wielkiego podzialu nie zauwazam, przynajmniej takiego jak tutaj propaguje admin Very Happy

A bo ze mnie najwyraźniej drugi sort, co mi wcale nie przeszkadza, bo losem takich się nikt nie przejmuje, więc mogą żyć po swojemu!  Cool Wink
Jeszcze dodam, że nikt mnie nie przyspawywał, ani tym bardziej nie odspawywał do i od więc mnie to kompletna rybka jak Kaczyński chwyta za ryjek, szczególnie tych, co sobie tego życzą.  Laughing
Fanatycznie tylko nie znoszę fanatyków, więc głupek ze mnie jak widać na całego!  Shocked  Sad
No, ale to wina Doktora, co całe życie był szarpany przez stado fanatyków różnych szczebli, więc mój fanatyzm da się racjonalnie wytłumaczyć i w pewnym sensie usprawiedliwić.  Cool

Hmm, tak sobie czasem myślę - szkoda "...że nikt mnie nie przyspawywał,..."
Miałbym dzisiaj "trochę odłożone", trochę wywalone...
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27222 : 2016-03-13, 12:42:41 »

Nic nie stoi na przeszkodzie, bo zaraz mogą przyspawać, wystarczy być gorliwym PiS-owcem lub jego rodziną, a stosowne krzesełko i palnik się znajdą.  Cool
I nienawidzić szczerze "wrogów" Prezesa!  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27223 : 2016-03-13, 12:44:04 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27224 : 2016-03-13, 12:49:27 »


POPIS, to jedna wielka socjalistyczna rodzina



 Laughing


Bardzo dobre.  Laughing
Dorosłem już na tyle, że nie chodzę na wybory, bo nie mam złudzeń o co w tym wszystkim chodzi.  Cool
Chciałbym powiedzieć, jak Ty, że już dorosłem na tyle politycznie, ale ja raczej nie dorosłem, więc nie biorę udziału w zabawach dorosłych. Laughing
Patrzę jednakże z otwartymi ustami ze zdziwienia, jakie namiętności rozpala coś na co nikt z namiętnych nie ma wpływu. Very Happy
Na szczęście w Konstytucji jest możliwość obalenia rządu przez lud, chyba, że którejś nocy usunęli. Wink
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4088


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27225 : 2016-03-13, 12:57:26 »

"Celem Obrony Terytorialnej powinno być wzmocnienie patriotycznych i chrześcijańskich fundamentów naszego systemu obronnego oraz sił zbrojnych tak, aby patriotyzm oraz wiara polskich żołnierzy były najlepszym gwarantem naszego bezpieczeństwa"

dobra, pisowska zmiana w wojsku,  Very Happy
PISOWSCY IDIOCI

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kontrowersje-wokol-projektu-obrony-terytorialnej-gen-skrzypczak-niech-mon-nie-dzieli/rhwqq6
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27226 : 2016-03-13, 13:02:32 »

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/tata-siostra-brat-kuzyn-pis-obsadza-pa%c5%84stwo-krewnymi-i-znajomymi/ar-AAgIF6S?ocid=spartanntp - galopująca "dobra zmiana"... Wink
I nie jest moim zamiarem polaryzowanie nikogo - to jest tylko kamyczek do analizy zaistniałych faktów, które się w pół roku w tym kraju wydarzyły za sprawą bardzo nieszczęśliwego człowieka...  Cool
Pamiętam jak w 2007 Specjalny Zespół pani minister rodem z Transparency International (niech jej imię zostanie szybko zapomniane) wykrył kradzież z karty kredytowej 17,-PLN za dorsza.
Jedna PSL-owska spółka ELEWARR to kilkaset pasożytów.
Efekt skali.
Jeszcze tylko 99985 stanowisk zagarną (15 już mają!) i Polska stanie się piosiorlandem.
Tym bardziej, że tempo przyjęli zawrotne:
"PiS rządzi dopiero cztery miesiące, ale nowe posady zdobyli już kuzyn prezesa, ochroniarz prezesa, tata doradcy pani premier, brat prokuratura krajowego, syn wpływowego europosła i siostra szefa gabinetu szefa MON – ustalił „Newsweek”. W żadnej innej dziedzinie dobra zmiana nie postępuje tak szybko."
15/4miesiące => 60/rok => 600/10 lat... brrr strach liczyć dalej.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27227 : 2016-03-13, 13:03:06 »

Chciałbym powiedzieć, jak Ty, że już dorosłem na tyle politycznie, ale ja raczej nie dorosłem, więc nie biorę udziału w zabawach dorosłych. Laughing
Patrzę jednakże z otwartymi ustami ze zdziwienia, jakie namiętności rozpala coś na co nikt z namiętnych nie ma wpływu. Very Happy
Na szczęście w Konstytucji jest możliwość obalenia rządu przez lud, chyba, że którejś nocy usunęli. Wink

No widzisz, a ja potrzebowałem na to czasu żeby zmądrzeć, ale ja byłem niejadkiem. Wink  Laughing
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4088


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27228 : 2016-03-13, 13:04:17 »

...ale Maniek to podobno czlek wyksztalcony wielu fakultetow...
widzisz, Panie ,
do zdrowego i rozsądnego pojmowania rzeczywistości, nie potrzeba fakultetów, wręcz przeciwnie, wystarczy zdrowy, chłopski rozum. I trochę doświadczenia życiowego, którego, rozumiem, jako 'pracownikowi' państwowemu, może Ci brakować. Wink CZARNE JEST ZAWSZE CZARNE, A BIAŁE BIAŁE. Nie ma wyjątków od reguły Wink
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27229 : 2016-03-13, 13:04:40 »

Nic nie stoi na przeszkodzie, bo zaraz mogą przyspawać, wystarczy być gorliwym PiS-owcem lub jego rodziną, a stosowne krzesełko i palnik się znajdą.  Cool
I nienawidzić szczerze "wrogów" Prezesa!  Laughing
Już się orientowałem. Kryteriów jest więcej. Nie spełniam.
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27230 : 2016-03-13, 13:07:49 »

...ale Maniek to podobno czlek wyksztalcony wielu fakultetow...
widzisz, Panie ,
do zdrowego i rozsądnego pojmowania rzeczywistości, nie potrzeba fakultetów, wręcz przeciwnie, wystarczy zdrowy, chłopski rozum. I trochę doświadczenia życiowego, którego, rozumiem, jako 'pracownikowi' państwowemu, może Ci brakować. Wink CZARNE JEST ZAWSZE CZARNE, A BIAŁE BIAŁE. Nie ma wyjątków od reguły Wink
Dobre,
znasz jeszcze inne jakieś takie fajne i mądre?
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27231 : 2016-03-13, 13:28:43 »

Chciałbym powiedzieć, jak Ty, że już dorosłem na tyle politycznie, ale ja raczej nie dorosłem, więc nie biorę udziału w zabawach dorosłych. Laughing
Patrzę jednakże z otwartymi ustami ze zdziwienia, jakie namiętności rozpala coś na co nikt z namiętnych nie ma wpływu. Very Happy
Na szczęście w Konstytucji jest możliwość obalenia rządu przez lud, chyba, że którejś nocy usunęli. Wink

No widzisz, a ja potrzebowałem na to czasu żeby zmądrzeć, ale ja byłem niejadkiem. Wink  Laughing
Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27232 : 2016-03-13, 13:39:22 »

 Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27233 : 2016-03-13, 13:39:47 »

Na szczęście w Konstytucji jest możliwość obalenia rządu przez lud, chyba, że którejś nocy usunęli. Wink

Ale jakże tak, jak wszyscy chcą wreszcie "dobrej zmiany"!  Shocked Wink
Bo "dobra zmiana" jak sama nazwa wskazuje jest dobra!  Cool  Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27234 : 2016-03-13, 14:41:00 »

Jedni i drudzy nie mają zamiaru dać społeczeństwu swobód obywatelskich, niższych podatków i decydowaniu o własnym życiu.  Confused  Cool
Dla jednych Trybunał to zamach na wolność, dla drugich to perfidny przekręt niepozwalający wprowadzić zmian obiecanych w wolnych demokratycznych wyborach przez ogromną większością głosujących. Tych pierwszych będzie jednak z każdym dniem coraz mniej. Zmęczenie materiału.  Wink
Platfusy 8 lat zajmowały się sobą, teraz 8 lat zajmować się będą PISem. Choć nie! Nie postawiłbym ani złotówki, że przetrwają 8 lat. Wcześniej oczywiście Pisiaki zajmowały się Płeło. Ale 2 razy ten numer widać nie przejdzie  Wink. Albo  Rolling Eyes, trza odczekać 8 lat, ale .. j/w napisałem - za późno.   Cool  Wink
Cytuj
Naprawdę to takie fajne, że dokonała się zamiana stołków na górze i jedni dokopali drugim?
Też nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, po co się dziwić?
Nie zauważyłem  też wielkiej różnicy w kampanii wyborczej w Tuczarni a w Polsce. Nawet tam jest gorzej. Bo się naparzają fizycznie.
Republikanie, czy demokraci wymieniają wszystko i wszystkich poprzedników na stołkach, gdy dojdą do władzy, łącznie z dywanami  Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27235 : 2016-03-13, 15:14:58 »

Cytuj
"Celem Obrony Terytorialnej powinno być wzmocnienie patriotycznych i chrześcijańskich fundamentów naszego systemu obronnego oraz sił zbrojnych tak, aby patriotyzm oraz wiara polskich żołnierzy były najlepszym gwarantem naszego bezpieczeństwa"
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kontrowersje-wokol-projektu-obrony-terytorialnej-gen-skrzypczak-niech-mon-nie-dzieli/rhwqq6

ja szkoliłem w takich wojskach. Już kiedyś były takie formacje . OTK (obr terytorialnej kraju) .
Z tym, że kiedyś służył w nich najgorszy element i lekko upośledzeni. Lub po znajomości, bo nieciężko było. Poważnie.

Cytuj
Celem Obrony Terytorialnej powinno być wzmocnienie patriotycznych i chrześcijańskich fundamentów naszego systemu obronnego

jest tylko jeden przymiotnik zamieniony:  chrześcijańskich - zamienione z socjalistycznych fundamentów. Może być na plus, w tym wypadku. Ogólnie przydatna formacja na zielone ludziki, i partyzantkę, do dywersji i do obudowy zniszczeń. Jeżeli ma być ochotnicza, to nie widzę w tym nic złego.

Krytykować, dla samej zasady?  Cool 
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27236 : 2016-03-13, 15:28:02 »

Co szkoliłeś ?Już pewnie na emeryturce  co? Cool
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27237 : 2016-03-13, 15:30:15 »

Nie, ja byłem w zasadniczej służbie. Z branki.  Jestem specjalistą któregoś tam stopnia, saper.  Jeszcze się nie pomyliłem jak widać Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27238 : 2016-03-13, 17:43:52 »

Dla jednych Trybunał to zamach na wolność, dla drugich to perfidny przekręt niepozwalający wprowadzić zmian obiecanych w wolnych demokratycznych wyborach przez ogromną większością głosujących. Tych pierwszych będzie jednak z każdym dniem coraz mniej. Zmęczenie materiału.  Wink

Właśnie, dlatego zostawić to w spokoju i nie przeszkadzać w budowie "dobrej zmiany"...  Very Happy
Bo jak białoczerwonej drużynie się uda, to nic lepszego się Polsce i Polakom zdarzyć nie może, a jak nie wyjdzie, to będzie zaś "wina Tuska"! Wink  Cool
Komedia...  Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27239 : 2016-03-13, 18:00:53 »

Też jestem za tym, aby nie rozmywać odpowiedzialności. Niech nie będzie można powiedzieć, że nam się nie udało z powodu
polityków innej opcji przystrojonych w togi. Naród dał mandat, naród może zabrać!   Cool

Co do demonizowania TK . We Włoszech nie działa od 2,5 roku. Komisja Wenecka nie ma zbyt daleko. Może ją nie zaprosili? Wink
W Tuczarni jest także pat, co najmniej roczny. Nie mogą sędziego wybrać. Ale tam już jest całkiem daleko, szczególnie gondolą  Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 1357 1358 1359 1360 1361 [1362] 1363 1364 1365 1366 1367 ... 3984 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.213 sekund z 19 zapytaniami.