forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-25, 00:23:08

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
667905 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 294 295 296 297 298 [299] 300 301 302 303 304 ... 3974 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11909995 razy)
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5960 : 2011-12-27, 14:54:15 »

http://tomaszcukiernik.pl/artykuly/komentarze-wolnorynkowe/unia-spowalnia-wzrost-dobrobytu/ - proszę sobie wpisać w gooooogla np: frazę "dobrobyt a deflacja" albo "dobrobyt a inflacja" i nie pisać więcej, że jak "większa pensja za nic, to lepiej jest". No chyba, że lepiej "rynkom" - to zgoda!  Very Happy Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56818


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5961 : 2011-12-27, 15:57:42 »

No, teraz to mnie przekonałeś Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5962 : 2011-12-27, 16:16:36 »

A jam mam coraz większą dezorientację... Rolling Eyes mam pracę pisać na temat możliwych utopii - a w tym o przyszłości pokapitalistycznej i coraz słabiej ją sobie wyobrażam, obraz mi się zaciemnia i czarno to widzę... Confused Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5963 : 2011-12-27, 17:46:21 »

Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5964 : 2011-12-27, 18:01:50 »



Jak jedna pracownica zrobi za dwie, to po co ci ta druga i jeśli tej pierwszej dziwigniesz płacę o połowę, to drugie tyle ci zostanie w kieszeni i obie będziecie szczęśliwe.
Zwolniona niech szuka pracy.


Dobry żart nie jest zły. Doświadczyłem czegoś podobnego, tylko mnie dźwignęli o całe 200zł, a chciałem 300zł. A połowa to byłoby 700. Ile zarabiałem razem z kolegą? Razz Very Happy  Laughing
Dobre żarty sa naprawdę w cenie.

Pracownik wydajność, pracodawca premia to nie idzie w parze w tym cudnym kraju (jakieś wyjątki się znajdzie Razz) .

Widziałem np taką o to wydajność. Zakład pracy w Polsce 450 osoób, ten sam zakład w Niemczech 600 osób. Starty w ludziach w liczone po stronie Polskiej  Laughing Laughing Evil or Very Mad Neutral W praktyce Pani nie "wyrabia" i mdleje wersja optymistyczna, bywały bardziej drasteczne. W skrócie, ponieważ za dużo się ropisałem wydajność to my mamy
http://www.youtube.com/watch?v=J4rR_xtqQMk
piosenka powyżej 18 roku życia Smile
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5965 : 2011-12-27, 18:08:51 »

No to tylko deflacja może poprawić taką sytuację!  Wink

http://www.youtube.com/watch?v=iBU_hFWt2DQ - Moje Misato!   Wink Very Happy 
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5966 : 2011-12-28, 10:27:31 »

Przykro mi Panie Tomaszu, ale z Tomaszem Cukiernikiem jak i Korwinem Mikke zgodzić się nie mam jak. Pewnie nie to doświadczenie życiowe... Ci Panowie nie zauważają nawet tego że emigrujący stąd "za chlebem" współobywatele nie wyjeżdżają masowo do rajów podatkowych, ale tam gdzie podatki są progresywne, a socjal na serio jest.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5967 : 2011-12-28, 10:36:12 »

Nie trzeba się z nimi zgadzać, co wcale nie znaczy, że nie mają duuuuuuuuuuuuużo racji.
Rozdaje się biednym wędki, nie ryby!
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5968 : 2011-12-28, 10:39:08 »

Oczywiście zaraz padnie argument, "jak z wędką konturować z trawlerem", ale sklepiki osiedlowe jakoś sobie radzą z konkurencją marketów.
Do tego jeden będzie szczęśliwy z jednej rybki, a drugiemu tona będzie za mało, ale tak to jest już urządzone w społeczności i lepiej się z tym pogodzić, bo może być gorzej.
Dla biednych naturalnie. Na tych drugich wymyślono dla pociechy pierwszym "ucho igielne", choć w praktyce to raczej ucho od śledzia!  Wink

PS
nikt nie obiecywał, że po 1989r. każdy będzie kapitalistą, choć wielu tak myślało.
Załapali się nieliczni, co było do przewidzenia.
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5969 : 2011-12-28, 11:42:10 »

Tworzenie lub pogłębianie dzisiaj sztucznych struktur ponadpaństwowych w celu mocniejszej pozycji na zglobalizowanym rynku gospodarczym przez tych samych ludzi, którzy sami spowodowali tę sytuację, trąci schizofrenią. Poza narzucaniem krajom "nowej unii" dyrektyw, nakazów, zakazów i tym podobnych bzdetów, co niby ma ratować nasze środowisko naturalne, a w konsekwencji jest tylko i wyłącznie ochroną interesów Niemiec i Francji, UE wyspecjalizowała się w namnażaniu różnorakich posad urzędniczych, które kosztują nas wszystkich coraz więcej.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5970 : 2011-12-28, 11:56:46 »

Nie trzeba się z nimi zgadzać, co wcale nie znaczy, że nie mają duuuuuuuuuuuuużo racji.
Rozdaje się biednym wędki, nie ryby!

Rzecz w tym że tą ich rację nie trudno mieć. To nie oni są tacy wyjątkowi, to ogół jest bezmyślny.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5971 : 2011-12-28, 18:15:12 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5972 : 2011-12-28, 18:23:25 »

http://www.youtube.com/watch?v=9MfftkT-oSk - nie ma to jak FANATYZM  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5973 : 2011-12-28, 18:30:58 »

Zapisane

JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5974 : 2011-12-29, 06:26:13 »

Uzywasz zwrotow 'u was', 'wy' i tak sie zastanawiam sie co robisz 'u nas' skora tak tu dobrze? Tych narzekajacych mamy pod dostatkiem,a swiezy powiew zza oceanu by sie przydal. A tu klops. Macie 'u was'w tym dobrostanie kogos kto nie smęci i jest polskim emigrantem?? 'wasi' -naprawiaja- Polske od 89 (niejaki SAcHS)! Smile

Staram sie zrozumiec glupote TYBOLCOW, i mi nie wychodzi .moze za malo jajek jem ,albo te nasze fricking kury znosza jakis genetyczny ruski shitt
Zeczywiscie Wasi naprawiaja POLSKE od 89 ,tylko im to kiepsko idzie,zamiat zajac sie ekonomia i gospodarka oni wola  uganiac sie za KRZYZAKAMI

Hey Joe,
nie przejmuj się! Większość mieszkających w Polsce odbiera Polonię dokładnie tak, jak wy tych w kraju.
Czyli "zwsze Polonia szczególnie US jest upośledzona umysłowo przez co źle wybiera w każdych wyborach".
Ale to nie jest moje zdanie, bo ja uważam, że Polonia to najmądrzejsi Polacy i Żydzi polskiego pochodzenia, więc nie pomyśl sobie, że myślę odwrotnie!  Wink

PS
Mędrcy powiadają, że cyt: "cała krasa boskich genów ujawnia się dopiero z ojca Polaka i matki Żydówki, o co Żydzi płci męskiej są zazdrośni i przez to tak judzą na Polskę i Polaków!"
Ale to też cytat, a nie moje zdanie!

Shitt swita spedzalem na Hawajach ,nie bylo czasu sie udreczac waszymi problemami ekonomicznymi ,nas wasze problemy nie drecza ,Wy zescie tak sobie wybrali to sie meczcie
Jak u was mysla o tym swiecie ,to ja wiem niedawno wrociilem z tusko landu dalej sie mysli jak za PRLu
Bylo nie bylo PRL bis for sure
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5975 : 2011-12-29, 06:32:00 »

Geremek ponoć mówił płynnie po francusku.
Tyle o nim wiem dobrego.  Wink

NO NALEZALO BY DODAC ze byl expertem od francuskich prostytutek ,a stad krok do zrobienia sie polityczsna prostytutka
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5976 : 2011-12-29, 06:34:59 »

Geremek ponoć mówił płynnie po francusku.
Tyle o nim wiem dobrego.  Wink

Mój profesor mówił, że nie wierzy w to, że jego śmierć była przypadkowa - nieszczęśliwy wypadek  Confused. Uważa, że jemu pomogli... Confused

ALE KTO swoji czy nasi, ja mysle PAN BOG sie przebudzil na chwilke i podziekowal za wierna sluzbe
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5977 : 2011-12-29, 06:43:48 »

Jestescie niewdzieczni,panstwo daje wam mozliwosc poczucia wyjatkowosci wsrod narodow europy/europejczykow a wy narzekacie Wink Laughing

No wlasnie ,tak szanse marnujecie
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5978 : 2011-12-29, 06:47:20 »

To nasze "zastaw sie, a postaw się" Jak sie dało wszelkie możliwe ulgi zagranicznym firmom i pozwala sie wywozić stąd zyski to trzeba przykręcić śrubę (akcyza, Vat) swoim. Bo innych wpływów nie mamy.

SWITE SLOWA zaden kraj tego nie robi ale PRL bis robi, a dlaczego? bo musi STARSI I MADRZEJSI PRZYKAZALI
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5979 : 2011-12-29, 07:03:47 »

Chore...Ale z Ciebie to by był surowy szef... Shocked Laughing Niby to wszystko jest racją, ale trudno zwiększyć wydajność pracy bez wcześniejszej podwyżki. No chyba, że stale patrzałoby się na ręce...Polacy za wyższe stawki na zachodzie pracują wydajniej...

A w kraju nie potrafia bo chory jest system .Przedsiebiorczosc POAKOW na emigracji jest rewelacyjna .Znalem faceta co ukonczyl byc moze 7 klas przyjeachal w podeszlym wieku i pod koniec swego zycia zostawil  majatek dla rodziny rzedu 20 milionow
Zdrugiej strony w polskim klubie widzialem magistrow ,inzynierow i innych tytulowanych obijbokow co nigdy nic im nie wychodzilo
Ale generalnie nie jest zle ,tylko lenie sie nie sa wstanie nic dorobic
Zapisane
Strony: 1 ... 294 295 296 297 298 [299] 300 301 302 303 304 ... 3974 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 19 zapytaniami.