forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-25, 00:25:28

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
667905 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 295 296 297 298 299 [300] 301 302 303 304 305 ... 3974 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11910020 razy)
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5980 : 2011-12-29, 07:08:33 »

Wydajność pracy to nie latanie z pustą taczką, bo nie ma czasu jej załadować. Wydajność pracy to przede wszystkim adekwatny sprzęt. I to nasi przedsiębiorcy rozumieją gdy lupują sobie auto, ale niekoniecznie wówczas gdy rzecz w urządzeniach do produkcji. Wiem co mówię, nie brak u nas zakładów w sam raz na XIX wiek. Do zreformowania jednego to się nawet przyczyniłam.

Po drugie czemu to przedsiębiorca solidarnie ze swoim tak nisko opłącanym pracownikiem że jemu i jego rodzinie musi wystarczyć 50 zł/m-cznie na żywnność, nie spróbuje swojej wydajności zwiększyć tą samą drogą: na żywność 50 zł/m-c, a w miejsce żywności adekwatna mechanizacja zakładu.

Mamy przedsiębiorców, którzy nie mają na godne wynagrodzenia pracowników ale na kryty basen 400 m2 mają. Ogrzewany. I jeszcze rezydencję w Hiszpanii, Szwajcarii, czy Toskanii, no bo jakże inaczej. Kilkuset pracowników po 1000 zł zaoszczędzonych z pomocą Państwa (prawo stanowi Państwo) w każdy miesiąc to rocznie ogromne pieniądz
 
Nie wspomnę że rezydencja w Toskanii nie stanowi w Polsce popytu wewnętrznego więc ten sam przedsiębiorca ma problem ze sprzedażą swojej produkcji. Pracowników jego firmy i wwiększość sąsiednich nie stać by produkcję jego firmy kupować.

U nas się doliczono, że biedni żyją 15 lat krócej, w Anglii zaś się doliczono, że bezdomni żyją aż o 30 lat krócej. Ilu  mamy bezdomnych bo im nie starczało na czynsz?

PANSTWO SOLIDARNE ,? NO NIE
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5981 : 2011-12-29, 07:17:09 »

Aha, jak lawinowo bankrutują przediębiorstwa to lawinowo bankrutują również banki.

Z tym to tak do konca nie wiadomo ,wplywowi politycy swoim bankom nie pozwola umrzec ,och beda ich ratowac biedni tz taxpeyers na polecenie nie tak biednych politykow
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5982 : 2011-12-29, 07:55:38 »

z tusko landu dalej sie mysli jak za PRLu
Bylo nie bylo PRL bis for sure

Ty nie obrażaj PRL-u, gdzie wszystko było socjalne, ale polskie, a teraz jest prywatne, ale zagraniczne.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5983 : 2011-12-29, 08:42:16 »


Shitt swita spedzalem na Hawajach ,nie bylo czasu sie udreczac waszymi problemami ekonomicznymi ,nas wasze problemy nie drecza ,Wy zescie tak sobie wybrali to sie meczcie
Jak u was mysla o tym swiecie ,to ja wiem niedawno wrociilem z tusko landu dalej sie mysli jak za PRLu
Bylo nie bylo PRL bis for sure

To, że u nas jest tak jak jest, nie oznacza jeszcze, ze trzeba nami gardzić... Shocked Mad Już nie jesteś Polakiem? Ameryka jest taka wspaniała?
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5984 : 2011-12-29, 10:12:31 »

Ameryka jest taka wspaniała?

Dziadowski kraj to US, tam teraz posiadłość w Miami jest tańsza niż kawalerka w Warszawie!  Very Happy
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5985 : 2011-12-29, 10:23:00 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5986 : 2011-12-29, 10:43:44 »

Przez sześć lat nie potrafią odbudować nawet New Orleanu!  Confused
Dziadostwo, bo za dużo tuczników statynowych mają.  Wink
Przez te kloce lowastatynowe ten kraj musi splajtować.
Nie mają żadnych szans ani z Brasil, ani z Indiami, ani Chinami, ani z Rosją!
No chyba, że się do Unii Europejskiej przyłączą!  Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56818


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5987 : 2011-12-29, 10:59:26 »

O własnie wtedy my im pomożemy! Bo my zawsze za waszą i... naszą... Wink
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5988 : 2011-12-29, 14:50:52 »

A w kraju nie potrafia bo chory jest system .Przedsiebiorczosc POAKOW na emigracji jest rewelacyjna .Znalem faceta co ukonczyl byc moze 7 klas przyjeachal w podeszlym wieku i pod koniec swego zycia zostawil  majatek dla rodziny rzedu 20 milionow
Zdrugiej strony w polskim klubie widzialem magistrow ,inzynierow i innych tytulowanych obijbokow co nigdy nic im nie wychodzilo
Ale generalnie nie jest zle ,tylko lenie sie nie sa wstanie nic dorobic

Jest w tym wiele prawdy, ale z tymi milionami to znowu nie tak predko. Gdyby tak kazdy miliony mial to by one nie byly tyle warte.
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5989 : 2011-12-29, 17:53:51 »

z tusko landu dalej sie mysli jak za PRLu
Bylo nie bylo PRL bis for sure

Ty nie obrażaj PRL-u, gdzie wszystko było socjalne, ale polskie, a teraz jest prywatne, ale zagraniczne.

Sluszna uwaga ,zagalopowalem sie .PRL jednak cos budowal ,i kazdy wiedzial kto to oni a kto my .
Dzisiaj ta linia jak by sie gdzies sie zapodziala .Z tego wniosek ze do powaznej demokracji Polak przecietny nie dorosl
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5990 : 2011-12-29, 18:11:03 »



To, że u nas jest tak jak jest, nie oznacza jeszcze, ze trzeba nami gardzić... Shocked Mad Już nie jesteś Polakiem? Ameryka jest taka wspaniała?

Kto powiedzial ze Ameryka taka wspaniala ,tu syfu tez nie brakuje.Niewidzialna reka socjalnego kapitalu powoli zaczyna robic spustoszenie z godnie z teoria Marksa
Ale u was to spustoszenie jest nieproporcjonalnie wieksze
A Polakami to ja nie gardze ,jak moge gardzic swoim klanem .Pomagam biednym jak jest potrzeba ,opierdalam durniow jak nie sluchaja starszych i madrzejszych
Kompleksow raczej nie mam .jeszcze mi zaden tybulec nie powiedzial dumb polak, boja sie
Ale z waszych tz politykow bede sie nabijali i z tych co na durni glosuja .No moze jakis tam procent jest uczciwy ,niemniej wielka glupia "Smuta " zepchnela ich na margines
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5991 : 2011-12-29, 18:18:21 »

Ameryka jest taka wspaniała?

Dziadowski kraj to US, tam teraz posiadłość w Miami jest tańsza niż kawalerka w Warszawie!  Very Happy

No wlasnie ,jak do tego doszlo ,czy ameryka taka dziadowska ,czy w Warszawie jeszcze nie rozwiazali jak budowac tanie kawalerki
Ale to prawda zapewne.Psiakrew jankesy nabodowali tych mieszkan ,ciekawe komu ?i teraz nikt nie chce kupowac .Wystarczylo by w puscic Chinczykow i wszelkie nadwyzki w tej materi by zniknely z rynku w pare miesiecy
No gdyby tu Platforma rzadzila napewno by do tego doszlo
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5992 : 2011-12-29, 18:25:44 »

O własnie wtedy my im pomożemy! Bo my zawsze za waszą i... naszą... Wink

BIEDE               A jakze bieda trzeba sie dzielic po rowno
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5993 : 2011-12-29, 18:28:45 »

To ja już wolę być w biednej Polsce...niż w biednych Stanach... Confused
Zapisane

JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5994 : 2011-12-29, 18:30:27 »


NO WLASNIE kiedys te budynki byly szczytem osiagniec ,czemu to tak upadlo.?
proste, bieda sie powoli roznosi ,slumpsy sie powiekszaja ,a w slumsach nic nikt nie bedzie inwestowal ,bo o zyzk nikle szanse
Do was to pewnego dnia tez dotrze
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5995 : 2011-12-29, 18:35:59 »


Jest w tym wiele prawdy, ale z tymi milionami to znowu nie tak predko. Gdyby tak kazdy miliony mial to by one nie byly tyle warte.

JAK NAJBARDZIEJ LOGICZNE MYSLENIE ,no i  kazdy optymalny tez milionow nie zrobi ,no bo przecietny optymalnik woly liczyc gramy niz pieniadze
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5996 : 2011-12-29, 18:39:50 »

To ja już wolę być w biednej Polsce...niż w biednych Stanach... Confused

No ameryka sie boi waszego dobrobytu ,wizy dalej obowiazuja ,tak ze wjazd nie taki prosty ,wiec zostanie Ci Polska bieda .jedna bieda wystarczy ,po co dwie
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5997 : 2011-12-29, 18:51:44 »

Wcale nie siedzę w Polsce z tego powodu, że nie mam możliwości zdobycia wizy, ale dlatego, że nie chcę jechać do Ameryki, chociaż mam tam sporo rodziny...Nie jest to kraina moich marzeń... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5998 : 2011-12-29, 19:18:53 »

Zapisane

JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5999 : 2011-12-29, 19:21:34 »

Z pamiętnika Donalda Cudotwórcy



Czwartek, 15.12.2011 r.
Gdy Janusz odchodził z Platformy, wydawało mi się, że nikt nie będzie w stanie zastąpić go w sejmowych przedstawieniach. Ale teraz mogę z dumą powiedzieć: „Mam Stefana i nie zawaham się go użyć!”. Kiedy jest taka potrzeba, Stefan wskakuje na mównicę i ryczy na cały głos: „To jest zachowanie politycznych psychopatów! Z nimi się nie dyskutuje, ich się leczy! Do psychiatry!”. W starciu z jego argumentami opozycja nie ma żadnych szans

http://wirtualnapolonia.com/2011/12/28/z-pamietnika-donalda-cudotworcy-90/#more-16051
Zapisane
Strony: 1 ... 295 296 297 298 299 [300] 301 302 303 304 305 ... 3974 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 19 zapytaniami.