forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-16, 21:50:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
667626 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3942 3943 3944 3945 3946 [3947] 3948 3949 3950 3951 3952 ... 3970 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11869958 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71817


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78920 : 2024-07-24, 14:51:54 »

Najważniejszy jest komunizm, czyli nakazy i zakazy, a nie "niewidzialna ręka rynku".  Cool

Teraz zamiast "niewidzialnej ręki rynku" rządzą korporacje...
Zapisane

Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78921 : 2024-07-24, 15:16:22 »

kultura nie obowiazuje w ich przypadku, bo sani złamali jej zasady, a silnych swiadomych, trudniej sie podporzadkowuje , czyli zawsze mniej...
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78922 : 2024-07-24, 15:34:03 »

Własnie dlatego Menzen - najlepszy finansista, inforumuje, uswiadmia, i dlatego swiadomosci przybywa.Polecam jego programy na YT, faktycznie tega głowa finansowa. Wystarczy poczytac jak uproscił podatki - z 400 stron na 40- geniusz, ale wrog tej unii, czyli strata czasu No i Leynowa sie złosci bardzo na konfe, byc moze niedługo calkowicie zabroni polskosci na terenie lewackiej federacji niemiec...
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78923 : 2024-07-24, 15:47:57 »

Promotorzy zajączkowej marzą żeby tubylcy (i nie tylko) marzyli żeby zadłużała ich zajączkowa. Teraz jej kolej...  Mr. Green
Zgadza sie, pieknie poskładłesc to w logiczna całosc... A kto płaci mi za judzenie na tym forum ?
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78924 : 2024-07-24, 15:55:48 »

Black! Znalazłem linka, dlaczego bedziemy biedniejsci po wejsciu do strefy wiecznego kryzysu. Znaczy Admin znalazł Laughing Mogłbys mi zawartosc tego linka z zycia wziete, na rachunek ekonmiczyny przetłumaczyc? Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56767


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78925 : 2024-07-24, 16:15:46 »

Oczywiście, socjalizm, rozdawnictwo prowadzi do biedy, a kapitalizm do bogactwa.  Cool

Tu masz wszystko dokładnie opisane https://dnarynkow.pl/historia-gospodarczego-upadku-grecji-czy-kraj-kiedys-sie-podniesie/  Cool
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17887


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78926 : 2024-07-24, 16:24:36 »

Socjalizm - tylko narodowy, pro rozwojowy. Ale to trzeba mieć tu--> Rolling Eyes Idea , a nie z korporacji czy banku (pustego dodruku). Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56767


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78927 : 2024-07-24, 16:28:54 »

No ale wiesz, że to mrzonki, ostatecznie w demokracjach zawsze pojawi się demagog.  Cool
A dwa, to brak prywatnej własności prowadzi do zobojętnienia i akceptacji powszechnego złodziejstwa - np. słynne zrób mi to na fuche.  Cool
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78928 : 2024-07-24, 16:53:32 »

Naprawde Ty w takie linki wierzysz, przeciez to nielogiczne kłamstwo Cool
Grecja przed przyjeciem euro była juz w kryzsie, to własnie euro miało postawic ich na nogi, zapewniali ci ktorzy towar reklamowali. Po drugie Grecja nie mogła przyjac euro poniewaz nie spełniała kryteriow z Mastrich,nastepny wałek . A po trzecie grecja byla juz najsłabsza gospodarczo przed przyjeciem do strefy. Teraz maja biedy i długu wiecej od chwili wejscia do Unii i strefy euro. 25 lat kryzysu - super No i jeszcze jedna sprawa, ktora nie ma nic  wspolnego z rachunkiem ekonomicznym. Dlaczego panstwa starej unii w momencie przystapienia do strefy euro nie mogły miec przekroczonego  długo publicznego wiecej niz 50%, a teraz maja przekroczne 150% Wychodzi mi prosty rachunek ekonomiczy. Cała unia nie potrafi zarzadzac finasami publicznymi, to specjalisci od zadłuzania i dodruku pustego pieniadza ...
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78929 : 2024-07-24, 16:58:35 »

Oczywiście, socjalizm, rozdawnictwo prowadzi do biedy, a kapitalizm do bogactwa.  Cool

Tu masz wszystko dokładnie opisane https://dnarynkow.pl/historia-gospodarczego-upadku-grecji-czy-kraj-kiedys-sie-podniesie/  Cool
Socjalizmu masz w unii niemieckiej wiecej, a zadnego przykładu nie podajesz oprocz, polski, grecji, wegier rosji...
 A do biedy doprowadzi unia czy polska? Zebym wiedział jak podejsc do tematu za 5lat
Bo u niemca emeryt zbiednaił o 50% przez 25 lat, no ale to sa niemcy , oni moga nic sie nie stało
Zwykłego roboloa nie stac za godzine pracy na paczke fajek Jeszcze pare konkretow z zycia zamiast lewackich linkow propagandowych moge podac..
 
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17887


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78930 : 2024-07-24, 17:06:12 »

No ale wiesz, że to mrzonki, ostatecznie w demokracjach zawsze pojawi się demagog.  Cool
A dwa, to brak prywatnej własności prowadzi do zobojętnienia i akceptacji powszechnego złodziejstwa - np. słynne zrób mi to na fuche.  Cool
W demokracjach kontrolowanych zawsze się pojawi ktoś... Cool Ale to inna bajka. Chiny np. mają socjal skonstruowany pod rozwój własnej przedsiębiorczości i promujący pracę. Poszanowanie prywatności wyżej niż w korpo komunalnej demokracji. U nas tego nie grają bo obce banko-korpo inve$tment leci w tvpopis Cool
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25945


WWW
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78931 : 2024-07-24, 17:29:33 »

No ale wiesz, że to mrzonki, ostatecznie w demokracjach zawsze pojawi się demagog.  Cool

A dla podkreślenia demagogii to nawet kartki podrze przed kamerą... Wink
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25945


WWW
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78932 : 2024-07-24, 17:39:48 »

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/je%C5%9Bli-chce-wyr%C4%99cza%C4%87-lewactwo-psl-reaguje-na-propozycj%C4%99-giertycha/ar-BB1qylMo?ocid=msedgntp&cvid=e383dd945a744328a57357d33efa4ccd&ei=37 - komuchy katolickie nie chcą poprzeć lewactwa?  Shocked
Przecież bez skrobania Polska wymrze jak nic!  Confused
Tłumaczyłem, dlatego nie kontynuuję tematu.
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56767


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78933 : 2024-07-24, 17:56:26 »

Zwykłego roboloa nie stac za godzine pracy na paczke fajek...

A to zależy z kim się rozmawia.
Jak czytam Ciebie, to normalnie armagedon, a jak jestem z kumplami (z Niemiec) na piwie, to wygląda to odwrotnie.  Cool
Oczywiście też narzekają, a jakże, ale jak zaczynamy zwykłe tematy omawiać (zakupy, samochody, wakacje itd.), to jeszcze Niemców gonimy.  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56767


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78934 : 2024-07-24, 17:57:52 »

A dla podkreślenia demagogii to nawet kartki podrze przed kamerą... Wink

Ale jej wygarnęła, aż wszyscy dookoła będą o tym mówić. Wink  Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56767


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78935 : 2024-07-24, 18:00:03 »

W demokracjach kontrolowanych zawsze się pojawi ktoś... Cool Ale to inna bajka. Chiny np. mają socjal skonstruowany pod rozwój własnej przedsiębiorczości i promujący pracę. Poszanowanie prywatności wyżej niż w korpo komunalnej demokracji. U nas tego nie grają bo obce banko-korpo inve$tment leci w tvpopis Cool

Ja akurat jest odmiennego zdania.  Cool
Ale to nieważne, ostatecznie kapitał i tak popłynie tam, gdzie jest więcej wolności.  Cool
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78936 : 2024-07-24, 18:10:21 »

U niemca chwala nasza Ewe za wygarniecie prawdy, i odwage,  ale niemiecka Ewa tez ładnie leyen pocisła
Cytuje: Skorupowana leyen  za machlojki z picerem, suma 35 miliardow szczepionki, drugi raz zostaje wybrana na przewodniczaca PE- skandal Laughing
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78937 : 2024-07-24, 18:16:05 »

W demokracjach kontrolowanych zawsze się pojawi ktoś... Cool Ale to inna bajka. Chiny np. mają socjal skonstruowany pod rozwój własnej przedsiębiorczości i promujący pracę. Poszanowanie prywatności wyżej niż w korpo komunalnej demokracji. U nas tego nie grają bo obce banko-korpo inve$tment leci w tvpopis Cool

Ja akurat jest odmiennego zdania.  Cool
Ale to nieważne, ostatecznie kapitał i tak popłynie tam, gdzie jest więcej wolności.  Cool
Do indii - tam jest najwiecej wolnosci gospodarczej. A kto zarzadza ? Biedni anglicy ktorzy wyszli z glupiej unii niemieckiej i załuja  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78938 : 2024-07-24, 18:41:23 »

Zwykłego roboloa nie stac za godzine pracy na paczke fajek...

A to zależy z kim się rozmawia.
Jak czytam Ciebie, to normalnie armagedon, a jak jestem z kumplami (z Niemiec) na piwie, to wygląda to odwrotnie.  Cool
Oczywiście też narzekają, a jakże, ale jak zaczynamy zwykłe tematy omawiać (zakupy, samochody, wakacje itd.), to jeszcze Niemców gonimy.  Cool
No ja rozmawiam z niemcami ktorzy maja domy, i z tymi ktorzy wynajmuja mieszkania.A Polakow  ktorzy koloryzuja i zakłamuja  rzeczywistosc, pocieszam  ze tak jest W mojej firmie nigdy niemcy nie narzekali, i nigdy nie było tematu polityka, od trzech lat narasta niezadowolenie. Wiec jak pisze, ze kolega dostał 1300 euro emerytury po 45 latach pracy, i mowi mi, ze jakby nie miał własnosciowego mieszkania po rodzicach, to mogłby sie podetrzec ta emeryturka.A moge ci  napisac jak w 1990 roku niemiec szedł na emeryturke to dostał 2500DM, za mieszkanko 300DM a urlop w Hiszpani 2 tygodnie halb pension kosztował 600DM Rozumiesz teraz dlaczego niemcy narzekaja..A ja na przykładzie pisowskiej ruinie przesadzonej w Polsce pisze o ruinie niemieckiej...Unia, po rowno musi byc
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56767


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78939 : 2024-07-24, 18:52:09 »

Cóż, 1200 Euro ma mój znajomy, który przepracował tylko połowę okresu w wieku produkcyjnym.  Cool
Oczywiście też narzeka i wyzywa od faszystów.  Laughing

Ale to, że np. w Polsce ludzie zarabiają coraz więcej, bo zarabiają choć tez wszyscy narzekają, to nie znaczy, że Niemcy są gorzej zarządzani, tylko że inne kraje gonią te najbogatsze.  Cool
Za komuny jak tu przyjeżdżali ci przefarbowani Niemcy, to za paczkę fajek pamiętam jak dziś, bo bardzo mnie to dotknęło, koleś przez tydzień pilnował auta.  Shocked Confused
Nawet pamiętam, że to były HB.
Tak ten Pie*&^%ny PRL zhańbił ludzi.   Sad
Zapisane
Strony: 1 ... 3942 3943 3944 3945 3946 [3947] 3948 3949 3950 3951 3952 ... 3970 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.