forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-28, 01:23:36

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
667966 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 411 412 413 414 415 [416] 417 418 419 420 421 ... 3975 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11921628 razy)
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8300 : 2012-06-22, 07:40:35 »

I gdzie wtedy jest cenzura? O DO mówić w mediach nie można ale obrażać naszych współgospodarzy Euro można?
Hm, to nie tyle obrażanie co takie chlapanie ozorem i "humor dla wybitnie inteligentnych". Inteligentnych inaczej. Confused

Nie to jest zwykły rynsztokowy poziom kolesi...  Confused
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8301 : 2012-06-22, 07:41:26 »

I gdzie wtedy jest cenzura? O DO mówić w mediach nie można ale obrażać naszych współgospodarzy Euro można?

Jak mówić nie można?  Shocked
Przecież same TV się zgłaszają robić programy o Diecie Optymalnej, o Doktorze Kwaśniewskim, o Stowarzyszeniu.
Żanen problem. Tylko po co?
Jaka jest celowość takich programów?
Cel jest jeden "Kasa" . Musi być z tego zysk, oglądalność, medialność itd. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71883


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8302 : 2012-06-22, 07:43:51 »

I gdzie wtedy jest cenzura? O DO mówić w mediach nie można ale obrażać naszych współgospodarzy Euro można?

Jak mówić nie można?  Shocked
Przecież same TV się zgłaszają robić programy o Diecie Optymalnej, o Doktorze Kwaśniewskim, o Stowarzyszeniu.
Żanen problem. Tylko po co?
Jaka jest celowość takich programów?

PS
zakaz obowiązuje tylko w tv państwowej, bo oni mają misję do spełnienia...  Laughing

Czyli coś się zmienia.
Do tej pory pod każdym artykułem o DO było ostrzeżenie o szkodliwości jej i niezgodności z zaleceniami IŻiŻ... Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8303 : 2012-06-22, 07:46:01 »

"Kasa" skraca życie. Jest przyczyną nieustającej udręki zarówno przy jej braku, jak i nadmiarze.
Trzeba być bezmózgowcem, albo bardzo złym, aby powodem działania była chęć gromadzenia makulatury bankowej!
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8304 : 2012-06-22, 07:48:50 »

Teoretycznie każdy o tym wie, lecz "kufereczek stóweczek daj Boże" Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8305 : 2012-06-22, 07:49:48 »

Czyli coś się zmienia.

Nic się nie zmienia. Tak było zawsze!
Tylko Tata nigdy nie chciał być osobą "publiczną", więc odmawiał występów.
Nagrań zaś cyfrowych tego, co Tata ma do przekazania jest kilkaset godzin, więc jest z czego robić programy.
Ale jeszcze nie dziś i nie w tym roku.
Muszę podejść do tego PROFESJONALNIE, żadnej amatorszzyzny - jeśli zechcę, bo może nie będzie mi się chciało!  Neutral
Ostatecznie, czy muszę sobie tak życie marnować, jak Mój Tata?  Shocked
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71883


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8306 : 2012-06-22, 08:06:48 »

Nie musisz. Ale dobrze by było... dla współczesnych i potomnych... Rolling Eyes Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71883


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8307 : 2012-06-22, 08:13:24 »

Nie to, żebyś sobie życie zniszczył... Cool Laughing Tylko to, żebyś zrobił program o DO... Very Happy
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8308 : 2012-06-22, 10:45:09 »

Nie ma problemu. Wiedza nie przepadnie.
A mogę się tematem zająć publicznie jedynie w przypadku wyboru mnie na Deputowanego, aby imunitet mnie chronił.
W innym przypadku, ciche życie rodzinne daje tyle radości, że czuję się już spełniny.  Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8309 : 2012-06-22, 10:49:53 »

Lepiej, aby Pan nie startował w wyborach. Stanie się Pan niewygodny i jeszcze popełni samobójstwo... Wink   Twisted Evil  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8310 : 2012-06-22, 10:56:44 »

Nie ma takiej opcji!
Jestem bardzo szczęśliwym i spełnionym indywiduum!  Very Happy
W zasadzie nic mi nie trzeba...  Wink Very Happy
Z wyjątkiem rozumu! Tego nigdy dość.  Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71883


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8311 : 2012-06-22, 17:39:41 »

Ale teraz grasuje seryjny samobójca... Cool
Zapisane

piosza
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8312 : 2012-06-23, 12:11:16 »

Świetny tekst. Zaboli "prawdziwych patriotów".
"Zdradzeni o zmierzchu"
Bynajmniej nie jest to zaskakujące, klęski narodowe są naszą specjalnością, my bez klęsk narodowych żyć nie umiemy, my klęskami narodowymi się żywimy, my od klęsk narodowych jesteśmy wręcz głęboko uzależnieni.

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75968,11978554,Zdradzeni_o_zmierzchu__czyli_kleska_narodowa.html#ixzz1ybtLXmWN

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71883


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8313 : 2012-06-23, 12:58:29 »

Zapisane

Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8314 : 2012-06-23, 13:17:27 »

Świetny tekst. Zaboli "prawdziwych patriotów".
"Zdradzeni o zmierzchu"
Bynajmniej nie jest to zaskakujące, klęski narodowe są naszą specjalnością, my bez klęsk narodowych żyć nie umiemy, my klęskami narodowymi się żywimy, my od klęsk narodowych jesteśmy wręcz głęboko uzależnieni.

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75968,11978554,Zdradzeni_o_zmierzchu__czyli_kleska_narodowa.html#ixzz1ybtLXmWN




bla bla bla typowy tekst w wyborczej , jesteście  beznadziejni przegrani wstyd mi za was ciemnogród  Cool Laughing

 antysemici rasiści naziści i co najgorsze  katole

dziennikarz Der Spiegel :

Jak relacjonujesz czytelnikom wydarzenia w Polsce?
Przed mistrzostwami spędziłem dziesięć dni w Warszawie. Szczerze muszę przyznać, że nie widzę żadnej różnicy w porównaniu z największymi metropoliami w Europie. Kiedy poszedłem na mecz otwarcia i usłyszałem, jak pięćdziesiąt tysięcy ludzi śpiewa hymn Polski, nie mogłem w to uwierzyć. Taka była w tym siła – prosto z serca. Tego naprawdę się na świecie często nie spotyka
.
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8315 : 2012-06-23, 13:19:46 »

"dognali dognali Poliaki ... i wsio "

http://www.youtube.com/watch?v=owKsEDQBhhI
Zapisane
piosza
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8316 : 2012-06-23, 13:24:53 »

Jak widać, "prawdziwi patrioci" mają problemy ze zrozumieniem tekstu. Ale trudno się dziwić. Wszak oni wszyscy "rozumni szałem". Stąd widzą, co chcą widzieć a nie to, co rzeczywiście jest.
PS. Der Spiegel to ekspozytura "lewactwa", która chce obarczyć Polskę za holocaust - oficjalna wykładnia stronnictwa bogoojczyźnianego nt. tego pisma. Jak to możliwe, że "prawdziwy bogoojczyźniany patriota" powołuje się na "lewackie piśmidło"?  Laughing
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8317 : 2012-06-23, 13:29:46 »

Jak widać, "prawdziwi patrioci" mają problemy ze zrozumieniem tekstu. Ale trudno się dziwić. Wszak oni wszyscy "rozumni szałem". Stąd widzą, co chcą widzieć a nie to, co rzeczywiście jest.

a co rzeczywiście jest i co autor miał na myśli?


Zapisane
piosza
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8318 : 2012-06-23, 13:32:31 »

Świetny tekst. Zaboli "prawdziwych patriotów".
"Zdradzeni o zmierzchu"
Bynajmniej nie jest to zaskakujące, klęski narodowe są naszą specjalnością, my bez klęsk narodowych żyć nie umiemy, my klęskami narodowymi się żywimy, my od klęsk narodowych jesteśmy wręcz głęboko uzależnieni.

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75968,11978554,Zdradzeni_o_zmierzchu__czyli_kleska_narodowa.html#ixzz1ybtLXmWN




bla bla bla typowy tekst w wyborczej , jesteście  beznadziejni przegrani wstyd mi za was ciemnogród  Cool Laughing

 antysemici rasiści naziści i co najgorsze  katole

Brzydko tak manipulować czyimiś wypowiedziami i wmawiać komuś coś, czego nie powiedział. Ale cóż, jest to jak widać typowe dla "rozumnych szałem" "prawdziwych patriotów". Repertuar standardowy. Zamiast argumentów - bluzgi i manipulacje.
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #8319 : 2012-06-23, 13:37:02 »


Brzydko tak manipulować czyimiś wypowiedziami i wmawiać komuś coś, czego nie powiedział. Ale cóż, jest to jak widać typowe dla "rozumnych szałem" "prawdziwych patriotów". Repertuar standardowy. Zamiast argumentów - bluzgi i manipulacje.

 Laughing

manipulowanie i to zarzuca mi ktos kto bronił sławetnego pseudoprogramiku BBC  Laughing

ale zabolało bo tak to pasowało do twoich teorii o zacofanych Polakach

Zapisane
Strony: 1 ... 411 412 413 414 415 [416] 417 418 419 420 421 ... 3975 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 19 zapytaniami.