forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-22, 16:38:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
667829 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 151 152 153 154 155 [156] 157 158 159 160 161 ... 3974 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11898517 razy)
adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3100 : 2010-10-31, 00:05:31 »

Wspomniałem w moim poście o wypowiedzi generalnego dyrektora Fiat-a, więc temat jest mi znany (proszę, czytaj uważnie). Nie ma to jednak żadnego znaczenia, ponieważ firma ta (FIAT) jest traktowana jako dobro narodowe Włoch ( myślę, że nie wszystkie informacje na temat dotacji rządowych zostały z internetu skasowane) i mimo ujemnego bilansu od lat jest wspomagana przez państwo. Dla pogłębienia tematu proponuję zapoznać się z kulisami przejęcia przez Fiat-a marki Alfa Romeo. Miłej lektury i miłych snów. Smile
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3101 : 2010-10-31, 00:15:55 »

Jednakowoż takie bzdury nie powinny być produkowane w polskim Internecie,jakoby polskie fabryki  powinny być likwidowane,bo niby są niewydajne.
Z kolei jeden z dyrektorów fabryki w Tychach ,po odwiedzinach Włoskich fabryk ,wyraził się z uznaniem o nich,twierdząc,że w takich warunkach w jakich tam pracują,to i tak dużo robią na swoje warunki( chodziło mu o upały w jakich ludzie muszą pracować).
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3102 : 2010-10-31, 00:26:46 »

Dziecinko droga, swoją wypowiedzią tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu o swojej niedojrzałości, bądź braku zrozumienia mechanizmu, rządzącym tym "najlepszym ze światów". Chciałbym kierować się, tak jak Ty wiarą i optymizmem w to, co do mnie mówią, ale jakoś nie mogę, bo znam zbyt dużo faktów, które świadczą o zgoła czym innym. Zazdroszczę Ci Twego spojrzenia na dzisiejszą rzeczywistość. Może w tym tkwi tajemnica wiecznej młodości? Też jestem w życiu czasem naiwny, ale nie wtedy, kiedy chodzi o politykę tego naszego k-raju.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3103 : 2010-10-31, 00:30:24 »

Dziecinko droga, swoją wypowiedzią tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu o swojej niedojrzałości, bądź braku zrozumienia mechanizmu, rządzącym tym "najlepszym ze światów". Chciałbym kierować się, tak jak Ty wiarą i optymizmem w to, co do mnie mówią, ale jakoś nie mogę, bo znam zbyt dużo faktów, które świadczą o zgoła czym innym. Zazdroszczę Ci Twego spojrzenia na dzisiejszą rzeczywistość. Może w tym tkwi tajemnica wiecznej młodości? Też jestem w życiu czasem naiwny, ale nie wtedy, kiedy chodzi o politykę tego naszego k-raju.
Ależ politykę należy odróżnić od OBIEKTYWNEJ PRAWDY.Zgadzam się z Tobą,że to co prawdziwe,nie zawsze jest politycznie właściwe ,bo przecież na świecie wiadomo,że Polacy to złodzieje,pijaki i nieroby i ten...piłkarze ,ale czy tak jest w istocie? Sam sobie odpowiedz,wpierw zastanowiwszy się.
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3104 : 2010-10-31, 00:43:48 »

Właśnie nabiłem sobie trochę punktów w rankingu sudoku... Co to jest obiektywna prawda dzisiaj i komu ona służy? Byłbym niewyobrażalnie szczęśliwy, gdyby kogokolwiek dziś interesowała...Też kiedyś byłem taki, jak Ty, ale miałem więcej danych ku temu, aby wierzyć. Nie chcę twierdzić, że nie masz prawa do wiary w lepsze jutro, ale mi się, cholera coś nie zgadza.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3105 : 2010-10-31, 00:49:40 »

Ale na litość Boską, mnie nie cechuje wiara w lepsze jutro.Cechuje mnie zgoła coś innego.
A obiektywna prawda mnie właśnie interesuje,bo nie wierzę w to,że Polacy są najgorsi,tak jak ich się przedstawia.Wartałoby poznać historię,poznać wielkość Narodu Polskiego.
Wszystko jest "ładnie pięknie",jak się ogląda kolorowe obrazki w TVN.
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3106 : 2010-10-31, 01:26:21 »

Zaiste, naród nasz wielki jest i basta, jeżeli jednak chciałabyś stać siię tego narodu opoką, to życzliwie odradzam. O wielkości naszego narodu miało kiedyś świadczyć Powstanie Warszawskie. Można tylko stwierdzić, że skoro to nasza najwspanialsza inteligencja poniosła śmierć w tym zrywie narodowościowym, nie znając realiów ówczesnego świata, to Bóg z nimi . Okazali się po prostu fantastami (nie chcę używać mocniejszych słów). Nigdy w historii nikt nie był bezkrytycznym sojusznikiem Polski i sami sobie na to zasłużyliśmy. Mam nadzieję, że znasz przysłowie -"Zły to ptak, który swe gniazdo kala"? To jest kwintesencją postępków rządów tego kraju. Wydajesz być się osobą  myślącą, więc przemyśl to, co piszę. Późno już, dobrej nocy, miłych snów.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3107 : 2010-10-31, 01:31:42 »

Zaiste, naród nasz wielki jest i basta, jeżeli jednak chciałabyś stać siię tego narodu opoką, to życzliwie odradzam. O wielkości naszego narodu miało kiedyś świadczyć Powstanie Warszawskie. Można tylko stwierdzić, że skoro to nasza najwspanialsza inteligencja poniosła śmierć w tym zrywie narodowościowym, nie znając realiów ówczesnego świata, to Bóg z nimi . Okazali się po prostu fantastami (nie chcę używać mocniejszych słów). Nigdy w historii nikt nie był bezkrytycznym sojusznikiem Polski i sami sobie na to zasłużyliśmy. Mam nadzieję, że znasz przysłowie -"Zły to ptak, który swe gniazdo kala"? To jest kwintesencją postępków rządów tego kraju. Wydajesz być się osobą  myślącą, więc przemyśl to, co piszę. Późno już, dobrej nocy, miłych snów.
Jeszcze większymi fantastami byli król Leonidas i jego 300 Spartan. I co? Do dzisiaj o nich mówią i nawet filmy kręcą.
Czemu odradzasz?
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3108 : 2010-10-31, 01:36:28 »

Zaraz będzie tak późno że będziemy musieli cofnąć czas. Zyskamy godzinę.  Cool
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3109 : 2010-10-31, 01:37:49 »

Dlatego, że nasza kinematografia przy amerykańskiej, to bzdet. Cool
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3110 : 2010-10-31, 01:40:28 »

Dlatego, że nasza kinematografia przy amerykańskiej, to bzdet. Cool
Aaaa .To Ty jesteś taki "kineoperator".Razz Widziałeś może "Trzy kolory"?  Cool
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3111 : 2010-10-31, 01:59:43 »

Edytko, Igo, czy jak inaczej, daj spokój, przeanalizuj to wszystko na spokojnie. To nie jest takie proste, jak moglibyśmy to oceniać.Demokratyczne(wolę- Dupokratyczne, jak prawi JKM) wybory to tylko i wyłącznie iluzja. Wszyscy jesteśmy niewolnikami układów. Jeżeli uważasz, że jest inaczej, to startuj w najbliższych wyborach parlamentarnych, poprę, a może pomogę sfinansować, idealistko.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3112 : 2010-10-31, 02:03:23 »

Źle mnie oceniasz.Bardziej odpowiada mi rola przerąbywanie się z szablą przez  tłum ,niż liczenie na jego poklask.
A co do JKM,to taki użyteczny idiota.
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3113 : 2010-10-31, 02:29:36 »

W ogóle nie próbuję Cię oceniać. Sugeruję tylko to, co mi wynika z pewnych przesłanek. Nie mam zamiaru się z Tobą spierać, każdy ma prawo do swojej oceny realiów i zawsze to szanuję.Czy pasuje to do moich przekonań, to tylko moja sprawa. Po doświadczeniach mojego życia wiem swoje, a obserwacje tylko potwierdzają mój punkt widzenia. Taaa, rozumiem, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale to tylko potwierdza mój pogląd na naszą rzeczywistość. Dobranoc!
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3114 : 2010-10-31, 02:32:27 »

Dobranoc!
Dobranoc,jak coś to jutro wrócę do tego tematu.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3115 : 2010-10-31, 10:58:16 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3116 : 2010-10-31, 12:36:41 »

Bardzo fajne. Chętnie sama bym to pooglądała.. Rolling Eyes
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3117 : 2010-10-31, 13:52:50 »

Bardzo fajne. Chętnie sama bym to pooglądała.. Rolling Eyes


Może namówisz syna na eskapadę?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3118 : 2010-10-31, 15:35:42 »


No nie wiem..on teraz ze mną będzie zakuwał.. Laughing ..ale może.. Rolling Eyes
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3119 : 2010-10-31, 18:23:50 »

Zapisane
Strony: 1 ... 151 152 153 154 155 [156] 157 158 159 160 161 ... 3974 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 20 zapytaniami.