forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-22, 18:39:39

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
667831 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 156 157 158 159 160 [161] 162 163 164 165 166 ... 3974 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11899162 razy)
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3200 : 2010-11-13, 19:29:41 »

Pan się tym słownikiem musi popisywać? Zgłoszę adminowi na wypadek, gdyby odwyk miał się okazać trudny.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3201 : 2010-11-13, 19:37:47 »

Pan się tym słownikiem musi popisywać? Zgłoszę adminowi na wypadek, gdyby odwyk miał się okazać trudny.

A pani musi obłudnie tutaj szerzyć poglądy oszustów wszelkiej maści, wichrzycieli i wrogow ludzi? Po co pani się oburza na przykładanie ręki przez Blidę, skoro pani tutaj w rzeczy samej propaguje prawo do stanowienia i wykonywania prawa przez takich ludzi.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3202 : 2010-11-13, 20:30:05 »

Bo wiesz Wink Tereska to tutaj taka "napierniczalska" Wink sama nic nie potrafi powiedzieć ale napiernicza nas ciągle jakimis linkami i ciagle rózne fochy stroi Sad a ze to nie mam do niej szacunku Wink no jak to księgowa Wink z GS Sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3203 : 2010-11-13, 20:53:57 »

Zaczyna się tutaj atmosfera jak na DD.. Confused Co mogą komuś linki przeszkadzać? Jeśli przeszkadzają, to można do nich nie zaglądać po prostu i po problemie..
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3204 : 2010-11-13, 20:57:31 »

Bo wiesz Wink Tereska to tutaj taka "napierniczalska" Wink sama nic nie potrafi powiedzieć ale napiernicza nas ciągle jakimis linkami i ciagle rózne fochy stroi Sad a ze to nie mam do niej szacunku Wink no jak to księgowa Wink z GS Sad

Z tą księgową z GS to już jest personalna docinka. Teresa prowadziła prywatną firmę księgowości. Ale gdyby nawet była księgową z GS to co? A kim Ty jesteś Sławek, że ubliżasz innym?
Zapisane

slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3205 : 2010-11-13, 21:00:02 »

Przeszkadza mi brak "komentarza" bo po co wkładać linki na forum ??? czyżby wkładajacy je uważał ze reszta użytkowników jest "upośledzona" i sama nie potrafi użyć przegladarki ???
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3206 : 2010-11-13, 21:04:55 »

Bo wiesz Wink Tereska to tutaj taka "napierniczalska" Wink sama nic nie potrafi powiedzieć ale napiernicza nas ci±gle jakimis linkami i ciagle rózne fochy stroi Sad a ze to nie mam do niej szacunku Wink no jak to księgowa Wink z GS Sad

Z t± księgow± z GS to już jest personalna docinka. Teresa prowadziła prywatn± firmę księgowo¶ci. Ale gdyby nawet była księgow± z GS to co? A kim Ty jeste¶ Sławek, że ubliżasz innym?
Jestem "nikim" Wink ale za to widzę że Ty jesteś podnurzkiem Tereski Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3207 : 2010-11-13, 21:07:27 »

Sławek, też wolę jak jest komentarz, to łatwiej jest ustosunkować się do postu. Ale każdy ma prawo robić tak, jak mu się podoba, byleby tylko nie obrażał innych. Ja już się do tego przyzwyczaiłam i odnoszę się tylko do samego artykułu.
Myślę, że Teresa przestała dawać własne komentarze, przez osoby takie właśnie jak Ty i Włóczykij, gdyż jesteście bardzo szorstcy w swoich ocenach, a niekiedy niegrzeczni (ujmując delikatnie) i złośliwi.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3208 : 2010-11-13, 21:08:53 »

Jestem "nikim" Wink ale za to widzę że Ty jesteś podnurzkiem Tereski Wink
Cytuj

Mylisz się "sławek" - ja zawsze bronię swoich poglądów, a nie wybranych osób.
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3209 : 2010-11-13, 21:14:13 »

Bo wiesz Wink Tereska to tutaj taka "napierniczalska" Wink sama nic nie potrafi powiedzieć ale napiernicza nas ciągle jakimis linkami i ciagle rózne fochy stroi Sad a ze to nie mam do niej szacunku Wink no jak to księgowa Wink z GS Sad

Widzę właśnie, kto tu tylko wejdzie to jak do stajni augiasza  Shocked To jest przerażające że admin na to w ogóle przyzwala, szczególnie posrywanie tym czerwonym  tasiemcem (pasętem) jest obrzydliwe. Brakuje tylko propagowanie tych miłych antyfaszystowskich gnojków co to mordy pełne mają frazesów socjalistycznych i udają bohaterów, a żyją na nasz koszt.
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3210 : 2010-11-13, 21:30:48 »

Zaczyna się tutaj atmosfera jak na DD.. Confused Co mogą komuś linki przeszkadzać? Jeśli przeszkadzają, to można do nich nie zaglądać po prostu i po problemie..
Wszystko przez ten wiatr ciepły pewnie... http://www.poradnia.pl/specjalisci/specjalizacje/1391-biometeorologia-wiatry-fenowe-i-pustynne
Teraz te linki mogą wyjątkowo drażnić gdy się potelepią na wietrze.  Wink
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3211 : 2010-11-13, 21:32:20 »

Teraz te linki mogą wyjątkowo drażnić gdy się potelepią na wietrze.  Wink
Trzeba w Muzyce też uważać.  Wink
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3212 : 2010-11-13, 21:36:11 »

Sławek, też wolę jak jest komentarz, to łatwiej jest ustosunkować się do postu. Ale każdy ma prawo robić tak, jak mu się podoba, byleby tylko nie obrażał innych. Ja .
No ale widzisz wkładanie na FORUM linków bez własnych przemyśleń  to obrażanie reszty użytkowników.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3213 : 2010-11-13, 21:37:35 »

Sławek, też wolę jak jest komentarz, to łatwiej jest ustosunkować się do postu. Ale każdy ma prawo robić tak, jak mu się podoba, byleby tylko nie obrażał innych. Ja .
No ale widzisz wkładanie na FORUM linków bez własnych przemyśleń  to obrażanie reszty użytkowników.

Dlatego Ci w dziale Muzyka muszą mieć się na baczności, nie ma lekko  Laughing
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3214 : 2010-11-13, 21:38:26 »

Jestem "nikim" Wink ale za to widzę że Ty jeste¶ podnurzkiem Tereski Wink
Cytuj

Mylisz się "sławek" - ja zawsze bronię swoich pogl±dów, a nie wybranych osób.
Czyli "twoje" poglądy to Tereski ??
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3215 : 2010-11-13, 21:40:28 »

RENIAAA!!!! STOP. Nic nie wysyłaj.Pliiissss.  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3216 : 2010-11-13, 21:41:36 »

Sławek, też wolę jak jest komentarz, to łatwiej jest ustosunkować się do postu. Ale każdy ma prawo robić tak, jak mu się podoba, byleby tylko nie obrażał innych. Ja .
No ale widzisz wkładanie na FORUM linków bez własnych przemyśleń  to obrażanie reszty użytkowników.

No tak Ty to odbierasz. Ja nie. Uważam, że Teresa w ten sposób się asekuruje przed docinkami..
Zapisane

slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3217 : 2010-11-13, 21:42:02 »

Sławek, też wolę jak jest komentarz, to łatwiej jest ustosunkować się do postu. Ale każdy ma prawo robić tak, jak mu się podoba, byleby tylko nie obrażał innych. Ja .
No ale widzisz wkładanie na FORUM linków bez własnych przemy¶leń  to obrażanie reszty użytkowników.
Dlatego Ci w dziale Muzyka musz± mieć się na baczno¶ci, nie ma lekko Laughing
Zawsze mogą tego działu użyć do znajdowania bratnich "dusz" zgodnie z wyjątkiem Wink
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3218 : 2010-11-13, 21:43:55 »

Sławek, też wolę jak jest komentarz, to łatwiej jest ustosunkować się do postu. Ale każdy ma prawo robić tak, jak mu się podoba, byleby tylko nie obrażał innych. Ja .
No ale widzisz wkładanie na FORUM linków bez własnych przemy¶leń  to obrażanie reszty użytkowników.

No tak Ty to odbierasz. Ja nie. Uważam, że Teresa w ten sposób się asekuruje przed docinkami..
Jak się boi docinek to niech na druuuutach robi Wink)))))
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3219 : 2010-11-13, 21:44:59 »

Czyli "twoje" poglądy to Tereski ??

Miałam i mam zawsze swoje poglądy, choć muszę przyznać, że często (ale nie zawsze) są one zbieżne z poglądami Teresy. Też jestem wrażliwa na ludzką krzywdę, biedę i cierpienie..
Zapisane

Strony: 1 ... 156 157 158 159 160 [161] 162 163 164 165 166 ... 3974 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.