forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-23, 10:26:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
667838 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 194 195 196 197 198 [199] 200 201 202 203 204 ... 3974 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11903069 razy)
WojciechS
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3960 : 2011-04-12, 16:43:51 »

Jak wszyscy zaczniemy ...

A ilu was jest?  Confused
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3961 : 2011-04-12, 16:59:47 »

Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3962 : 2011-04-12, 17:49:24 »

Zapomniałe¶ dodać, że 2% "naszych" najbogatszych przedsiębiorców płaci ¶mieszne podatki w naszym kraju...
Czy ty się pozamieniałeś na głowy ??? jeśli bogaty facet kupuje rolsrolsa Wink który kosztuje .......... (no chyba wiesz ile ?) to policz sobie ile tam jest podatków Wink człowieku !!!!!!! życia ci nie starczy na zapłacenie samej AKCYZY ;P więc się odstosunkuj od innych kieszeni !
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3963 : 2011-04-12, 17:59:09 »

Ale niektórym się marzy, żeby zapłacił za rolsa, a dostał hulajnogę w ramach sparwiedliwości społecznej...  Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56806


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3964 : 2011-04-12, 22:21:18 »

A propos tej dyskusji - proszę bardzo
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80354,9423230,Zarzad_PR__Sytuacja_spolki_jest_dramatyczna__11_mln.html
Na 2011 zaplanowano 18mln straty. Zaplanowano straty?  Shocked Taaak - bogaty jest nasz kraj  Cool i jaki sprawiedliwy spolecznie  Very Happy
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3965 : 2011-04-13, 11:28:58 »

Zapomniałe¶ dodać, że 2% "naszych" najbogatszych przedsiębiorców płaci ¶mieszne podatki w naszym kraju...
Czy ty się pozamieniałeś na głowy ??? jeśli bogaty facet kupuje rolsrolsa Wink który kosztuje .......... (no chyba wiesz ile ?) to policz sobie ile tam jest podatków Wink człowieku !!!!!!! życia ci nie starczy na zapłacenie samej AKCYZY ;P więc się odstosunkuj od innych kieszeni !
       Najbogatsi kupują za granicą i tamże rejestrują swojego Rolls Royce'a i tamże płacą podatki, więc budżet Polski nie ma z tego nic. Ilu z tych najbogatszych ma po kilka paszportów, to sobie poczytaj.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3966 : 2011-04-13, 12:31:12 »

Nie tylko auta, także rezydencje i ich wyposażenie, stroje. Tam płacą w restauracjach, kasynach, parkach rozrywki dla dzieci i wnuków. Tam więc dbają o rozwój rynków pracy. Czytałam tylko co, że nawet interesy we świecie zakładać próbują ponosząc niejednokrotnie wielkie straty (któryś z naszych orłów nawet 0,5 miliarda złotych) na którą to stratę się wyżyłuje za stawkę uniemożliwiającą opłacanie malutkich obiektywnie (w porównaniu do kosztów utrzymania rezydencji) rachunków tutejszy pracownik. Szat z powodu tych strat nie rozdzierają, bo łatwo przyszło (tu) łatwo poszło (tam).
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3967 : 2011-04-13, 12:41:32 »

No tak... Co innego robić interesy w oparciu o zamówienia publiczne, wygrywane ponoć w tzw "przewałach", tfu- przetargach, a co innego konfrontacja z prawdziwym biznesem Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71858


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3968 : 2011-04-13, 12:42:21 »

Nie tylko auta, także rezydencje i ich wyposażenie, stroje. Tam płacą w restauracjach, kasynach, parkach rozrywki dla dzieci i wnuków. Tam więc dbają o rozwój rynków pracy. Czytałam tylko co, że nawet interesy we świecie zakładać próbują ponosząc niejednokrotnie wielkie straty (któryś z naszych orłów nawet 0,5 miliarda złotych) na którą to stratę się wyżyłuje za stawkę uniemożliwiającą opłacanie malutkich obiektywnie (w porównaniu do kosztów utrzymania rezydencji) rachunków tutejszy pracownik. Szat z powodu tych strat nie rozdzierają, bo łatwo przyszło (tu) łatwo poszło (tam).

Podobnie jest z tymi "markietami". Tutaj zarabiają bez płacenia podatku, płacą najniższe możliwe pensje (dobijają mniejsze krajowe działalności gospodarcze), a zysk wywożą za granicę...
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56806


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3969 : 2011-04-13, 13:18:46 »

Jedyna co mnie martwi to to, że dyskusja idzie w kierunku potepienia najbogatszych czy marketów itd., Tak samo było za komuny ludzie skakali sobie do gardeł gdy w sklepach były puste półki. Zły jest system i patologiczna Wink czynność "muzguf" rządzących. Kto dał zwolnienia podatkowe na 10 lat Realom czy innym oszomom? Sami sobie dali? Czy kręcą lody na frajerstwie naszej władzy. Moglibysmy tu przesiedlic wszystkich Szwajcarów bez wyjątku i gwarantuje, że po roku podatkowym beda kombinować jak nasi Smile
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3970 : 2011-04-13, 13:21:48 »

Najbogatsi kupuj± za granic± i tamże rejestruj± swojego Rolls Royce'a i tamże płac± podatki, więc budżet Polski nie ma z tego nic. Ilu z tych najbogatszych ma po kilka paszportów, to sobie poczytaj.
No to chyba nic dziwnego że nie pozwalają się okradać ??? poza tym napisałem "rolsrolsa" żeby móc podłożyć pod to każdy inny expenive car Wink wszak "majbachami" też jeżdżą Wink i to nie na zagranicznych paszportach Wink  

P.S.
masz samochód ??
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3971 : 2011-04-13, 13:28:19 »

Moglibysmy tu przesiedlic wszystkich Szwajcarów bez wyj±tku i gwarantuje, że po roku podatkowym beda kombinować jak nasi Smile
Ja bym im dał jednak kilka lat Wink te sprawy docierają do ludzi ze znacznym opóźnieniem Wink, do niektórych jak widzisz nigdy nie dotrą Sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71858


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3972 : 2011-04-13, 13:29:33 »

Jedyna co mnie martwi to to, że dyskusja idzie w kierunku potepienia najbogatszych czy marketów itd., Tak samo było za komuny ludzie skakali sobie do gardeł gdy w sklepach były puste półki. Zły jest system i patologiczna Wink czynność "muzguf" rządzących. Kto dał zwolnienia podatkowe na 10 lat Realom czy innym oszomom? Sami sobie dali? Czy kręcą lody na frajerstwie naszej władzy. Moglibysmy tu przesiedlic wszystkich Szwajcarów bez wyjątku i gwarantuje, że po roku podatkowym beda kombinować jak nasi Smile

Oczywiście, że jest to winą rządu. Oni na to pozwalają i to z pewnością nie bezinteresownie... Rolling Eyes
Zapisane

adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3973 : 2011-04-13, 13:37:46 »

Najbogatsi kupuj± za granic± i tamże rejestruj± swojego Rolls Royce'a i tamże płac± podatki, więc budżet Polski nie ma z tego nic. Ilu z tych najbogatszych ma po kilka paszportów, to sobie poczytaj.
No to chyba nic dziwnego że nie pozwalają się okradać ??? poza tym napisałem "rolsrolsa" żeby móc podłożyć pod to każdy inny expenive car Wink wszak "majbachami" też jeżdżą Wink i to nie na zagranicznych paszportach Wink  

P.S.
masz samochód ??
   Poczytaj najpierw, czemu (i komu) zawdzięczają swoje majątki, a może zrozumiesz, o co mi chodzi. Nigdy nie byłem przeciw bogaceniu się, ale, jeżeli nie jest to czysta gra, to jestem przeciw. Byłem świadkiem wystarczającej ilości przekrętów, aby wiedzieć, o czym mówię.                          P.S. Zaspokoję Twoją ciekawość-mam 2-letnią terenówkę.                                                                                                                       
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3974 : 2011-04-13, 13:51:51 »

Poczytaj najpierw, czemu (i komu) zawdzięczaj± swoje maj±tki, a może zrozumiesz, o co mi chodzi. Nigdy nie byłem przeciw bogaceniu się, ale, jeżeli nie jest to czysta gra, to jestem przeciw. Byłem ¶wiadkiem wystarczaj±cej ilo¶ci przekrętów, aby wiedzieć, o czym mówię. P.S. Zaspokoję Twoj± ciekawo¶ć-mam 2-letni± terenówkę.
Ty mnie do czytania nie odsyłaj Wink bo ja to wszystko wiem Wink od dawna ;P

P.S.
ja też mam 20 letnią terenówke Wink
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3975 : 2011-04-13, 13:54:35 »

To zero u Ciebie musi być stresujące... Sad
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3976 : 2011-04-13, 13:58:42 »

To zero u Ciebie musi być stresuj±ce... Sad
Nie sil się na złośliwości Wink nie wychodzi ci Sad
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3977 : 2011-04-13, 14:02:57 »

Nie przejmuj się, to mija z wiekiem Cool
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3978 : 2011-04-13, 14:59:10 »

Nie przejmuj się, to mija z wiekiem Cool
A z jakim wiekiem mija ??
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #3979 : 2011-04-13, 18:42:18 »

Milczenie nie jest złotem - http://www.stachurska.eu/?p=1537
Zapisane
Strony: 1 ... 194 195 196 197 198 [199] 200 201 202 203 204 ... 3974 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.02 sekund z 19 zapytaniami.