forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-23, 18:21:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
667866 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 214 215 216 217 218 [219] 220 221 222 223 224 ... 3974 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11904594 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71859


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4360 : 2011-06-06, 11:25:48 »

Bo u nas jest chyba wszystko chore... Confused
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4361 : 2011-06-06, 11:38:56 »

A mnie się tęskni za Funduszem Wczasów Pracowniczych...  Wink Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=RRfiddT5-aM Very Happy Cool

o to chodziło, o to chodziło...  Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56814


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4362 : 2011-06-06, 11:51:16 »

Bo u nas jest chyba wszystko chore... Confused

Bo tak jest. Dlatego trzeba zacząć tak jak mówił dr Kwasniewski - od poprawy biologicznej narodu.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4363 : 2011-06-06, 11:53:04 »

Uważam, że najwyższe pensje w Polsce s± zbyt wygórowane (np. takich prezesów banków) i gdyby się je zmniejszyło, to większo¶ci też żyło by się lepiej.
Leci sobie Pan Bócek przez świat i oglada go sobie, nagle patrzy siedzi Francuz na skale i płacze, pojawia się jako płomień bez ognia i pyta CZEMU płaczesz ?? a wtedy on odpowiada bo mój sąsiad ma 100 kóz a ja tylko 50 Sad ulitował się Pan Bócek i pyta co mam dla ciebie zrobić abyś był zadowolony ze świata który ci oddałem ?? wtedy on odpowiada że no jak co ?? ja też chciałbym mieć 100 kóz !! i słowo ciałem się stało rozmnożył mu te kozy w jedną chwile. Leci dalej i patrzy a tam niemiecki Bauer siedzi na progu obory i płacze, podlatuje ukazuje się itp........ no bo ja mam 20 krów a mój sąsiad z okolicy 200 Sad no to co byś chciał ?? no ja też chciałbym mieć 200 krów !!! i stało się .... Leci dalej patrzy siedzi Polak i płacze ........ no bo mój sąsiad ma 5 świń a ja tylko 2 Sad no to co byś chciał?? no jakto co ??? no żeby mu te 3 zdechły Wink i tak się dzieje do dzisiaj bo jak widać mamy pełno zazdrosnych kretynów którzy zamiast myśleć jak mieć wiecej myślą jak odebrać innym  Sad  dlatego Reniu zapowiadam ci że od jutra "podejmniemy" kroki aby twój minimarket znacjonalizować Wink towar odebrać i rozdać biednym bo co ty będziesz ludzi za psie grosze zatrudniała, lepiej żebyś nic nie miała Wink jak inni ;P
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4364 : 2011-06-06, 11:55:12 »

A tak BTW to jak zabierzemy bogatym to jak oni wydadzą te peiniądze ??? na nasze pensje już nie starczy Sad
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4365 : 2011-06-06, 11:56:59 »

Bo u nas jest chyba wszystko chore... Confused

Bo tak jest. Dlatego trzeba zacz±ć tak jak mówił dr Kwasniewski - od poprawy biologicznej narodu.

Kurcze ale ja widzę że ŻO to może niektórym poprawić wartość aly dopiero w 3 pokoleniu Sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71859


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4366 : 2011-06-06, 12:00:34 »


Uważam, że najwyższe pensje w Polsce s± zbyt wygórowane (np. takich prezesów banków) i gdyby się je zmniejszyło, to większo¶ci też żyło by się lepiej.
Leci sobie Pan Bócek przez świat i oglada go sobie, nagle patrzy siedzi Francuz na skale i płacze, pojawia się jako płomień bez ognia i pyta CZEMU płaczesz ?? a wtedy on odpowiada bo mój sąsiad ma 100 kóz a ja tylko 50 Sad ulitował się Pan Bócek i pyta co mam dla ciebie zrobić abyś był zadowolony ze świata który ci oddałem ?? wtedy on odpowiada że no jak co ?? ja też chciałbym mieć 100 kóz !! i słowo ciałem się stało rozmnożył mu te kozy w jedną chwile. Leci dalej i patrzy a tam niemiecki Bauer siedzi na progu obory i płacze, podlatuje ukazuje się itp........ no bo ja mam 20 krów a mój sąsiad z okolicy 200 Sad no to co byś chciał ?? no ja też chciałbym mieć 200 krów !!! i stało się .... Leci dalej patrzy siedzi Polak i płacze ........ no bo mój sąsiad ma 5 świń a ja tylko 2 Sad no to co byś chciał?? no jakto co ??? no żeby mu te 3 zdechły Wink i tak się dzieje do dzisiaj bo jak widać mamy pełno zazdrosnych kretynów którzy zamiast myśleć jak mieć wiecej myślą jak odebrać innym  Sad  dlatego Reniu zapowiadam ci że od jutra "podejmniemy" kroki aby twój minimarket znacjonalizować Wink towar odebrać i rozdać biednym bo co ty będziesz ludzi za psie grosze zatrudniała, lepiej żebyś nic nie miała Wink jak inni ;P

sławek - Czy ja napisałam, żeby komuś coś zabierać? Chyba, że udowodniłoby się tej osobie nieuczciwe zagrabienie mienia. Pisałam tylko o tym aby wypłaty były obliczane w sposób bardziej sprawiedliwy. Np. w przedsiębiorstwie średnia płaca wynosi 4 tys, a prezes zarabia 50 tys a Kowalski 2 tys miesięcznie. Nie rozumiesz co pisałam czy nie chcesz zrozumieć?
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56814


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4367 : 2011-06-06, 12:01:06 »

Kurcze ale ja widzę że ŻO to może niektórym poprawić wartość aly dopiero w 3 pokoleniu Sad

Miałem na mysli tylko zdrowie ogólne (brak absencji chorobowej). To co Ty masz na mysli, a ja wiem co Wink to nawet trzy pokolenia nie starczą Sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71859


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4368 : 2011-06-06, 12:23:52 »

.... no bo mój sąsiad ma 5 świń a ja tylko 2 Sad no to co byś chciał?? no jakto co ??? no żeby mu te 3 zdechły Wink i tak się dzieje do dzisiaj bo jak widać mamy pełno zazdrosnych kretynów...


Twoja bajka o zdechłych świniach w ogóle tutaj nie pasuje. No chyba, że należysz do grupy zazdrosnych... Confused
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4369 : 2011-06-06, 13:06:00 »

Bo najpiękniejsza Idea, to: "wszystkim równo, czyli ..." (takie niedomówienie) powoduje, że wszyscy nieszczęśliwi są...  Wink
A dlaczego wszyscy mają być nieszczęśliwi?  Shocked
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4370 : 2011-06-06, 14:47:14 »


sławek - Czy ja napisałam, żeby komu¶ co¶ zabierać? Chyba, że udowodniłoby się tej osobie nieuczciwe zagrabienie mienia. Pisałam tylko o tym aby wypłaty były obliczane w sposób bardziej sprawiedliwy. Np. w przedsiębiorstwie ¶rednia płaca wynosi 4 tys, a prezes zarabia 50 tys a Kowalski 2 tys miesięcznie. Nie rozumiesz co pisałam czy nie chcesz zrozumieć?
reniu Wink cytuję: "Uważam, że najwyższe pensje w Polsce są zbyt wygórowane (np. takich prezesów banków) i gdyby się je zmniejszyło, to większości też żyło by się lepiej."
co to ku**a jest ?? nawoływanie do zwiększenia ???
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4371 : 2011-06-06, 14:58:32 »

.... no bo mój s±siad ma 5 ¶wiń a ja tylko 2 Sad no to co by¶ chciał?? no jakto co ??? no żeby mu te 3 zdechły Wink i tak się dzieje do dzisiaj bo jak widać mamy pełno zazdrosnych kretynów...


Twoja bajka o zdechłych ¶winiach w ogóle tutaj nie pasuje. No chyba, że należysz do grupy zazdrosnych... Confused

reniu to nie bajka Wink to kawał a jeśli tego nie rozumiesz Sad to tylko mi sie przypomina doctor sztrosfmejer Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71859


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4372 : 2011-06-06, 15:04:30 »

Ja rozumiem, że jesteś bardzo złośliwy. Niektórzy niestety tak mają, że muszą na innych witrualnie odreagowywać własne niepowodzenia w realu... Sad
Zapisane

slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4373 : 2011-06-06, 15:17:41 »

Ja rozumiem, że jeste¶ bardzo zło¶liwy. Niektórzy niestety tak maj±, że musz± na innych witrualnie odreagowywać własne niepowodzenia w realu... Sad
Nie reniu Wink ty chyba ? nic nie rozumiesz Sad po prostu niektórzy tak mają że jak widzą w wirtualnym świecie wylew głupoty to chcą ja skomentować i wyprostować żeby inni czytając to mieli jakiś punkt odniesienia Wink

P.S.
staczasz się Sad  zaczynasz tak zwane Ad Personam Wink
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4374 : 2011-06-06, 15:18:15 »

A mnie się wydaje, że po pisaniu "slawek" można wnioskować, że właśnie w realu nie najgorzej się ma...  Very Happy
I do tego ma żarłoczną na benzynę terenówkę!  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71859


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4375 : 2011-06-06, 15:22:30 »


staczasz się Sad  zaczynasz tak zwane Ad Personam Wink

Ty nie musisz, bo zawsze tak miałeś... Sad
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71859


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4376 : 2011-06-06, 15:24:00 »

A mnie się wydaje, że po pisaniu "slawek" można wnioskować, że właśnie w realu nie najgorzej się ma...  Very Happy
I do tego ma żarłoczną na benzynę terenówkę!  Wink

Ludzie spełnieni nie są złośliwi...
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4377 : 2011-06-06, 15:26:30 »

No to ja muszem być siedem nieszczęść razem wziętych...  Laughing Laughing Laughing
A wcale tak nie jest ...  Very Happy
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4378 : 2011-06-06, 15:29:04 »


staczasz się Sad  zaczynasz tak zwane Ad Personam Wink

Ty nie musisz, bo zawsze tak miałe¶... Sad
a jakiś cytacik reniu ??? podrzucisz ??
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71859


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #4379 : 2011-06-06, 18:44:25 »

Nie nie podrzucę, kliknij sobie na swój nick i na "listę ostatnich wiadomości tego użytkownika" to będziesz miał całą "historię choroby". Ja postanowiłam więcej swojego zdania w tym wątku (w temacie polityki socjalnej) nie przedstawiać, bo tutaj można mieć tylko jedyne "słuszne" zdanie i zero tolerancji dla innych punktów widzenia. Wcale się nie dziwię Teresie, że daje same linki bez komentarzy. Po co dawać pożywkę tym, którzy tylko czekają na to, żeby komuś palec w oko wsadzić... Confused
Zapisane

Strony: 1 ... 214 215 216 217 218 [219] 220 221 222 223 224 ... 3974 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 20 zapytaniami.