forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-24, 20:27:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
667896 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 277 278 279 280 281 [282] 283 284 285 286 287 ... 3974 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11909198 razy)
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5620 : 2011-11-17, 05:54:19 »

Dawniej był podział na naród i władzę, teraz jest na Polaków i... Polaków...

No ja bym powiedzial ,na Polakow myslacych i mowiacych po Polsku ,i na tylko mowiacych po polsku . juz nie mysla .Pewnie
jakies mniejszosci etniczne  ale Cyganow i Tatarow tam w nich nie ma
A wladza wiadomo z kim jest ,z tymi tylko mowiacymi .Serca to maja tam gdzie Targowiczanie mieli
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5621 : 2011-11-17, 06:06:15 »

Polskie efekty katechizacji - http://www.stachurska.eu/?p=5520

Ano byly w niedalekiej przeszlosci takie dwa oscienne kraje obok nas gdzie nikt nie martretowal dzieci nauka religi .
W jednym dzieci sie bawily w komsomole a w drugim w hitlerjugen  I tak sie bawili bez religi ze jak skonczyli ta zabawe to w jednym kraju ubylo 25 milionow w drugim 7 milionow no i podrodze zamordowano drugie tyle   inych co sie uczyli .
Wiwiat spoleczenstwo bez religi Nic tylko brac przyklad z naszych sasiadow .A tym co do tego tak daza zycze zeby dopieli swego i zamiszkali w kraju  podobnym  jak Kambodza czy N.Korea ,tam  nikt religia sobie gitary nie zawraca .
Jeszcze troche i bedziecie tam ,moze nawet u siebie
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5622 : 2011-11-17, 06:14:17 »



Zeczywiscie wzruszajaca ,biedna dziewczyna

Dnia 11 listopada 2011 roku przyjechałam do Warszawy na demonstrację organizowana przez Porozumienie 11 Listopada. Chciałam wyrazić swój sprzeciw przeciwko temu, iż władze dopuszczają do tego aby po ulicach Warszawy pochody urządzali nacjonaliści, rasiści i faszyści.

Ano chciala bic AKowskich weteranow co Niemcom nie udalo sie wykonczyc  w trakcie 2 wojny  no i napomoc zaprosilia wnoczkow tych mordercow co to warszawe wykanczali w 44 roku aby dokonczyli roboty .
Co za przerabany mozg ,jesli to polski smiec to jak to nazwac ,brak slow .
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5623 : 2011-11-17, 06:19:02 »


i jeszcze filmik z zatrzymania grupy Niemców co to przyszli bronic Polskę przed faszyzmem  Laughing

co mają w rekach?

http://www.youtube.com/watch?v=l-PeRCrIuWM&feature=related

No chociaz Policja choc raz stanela po wlasciwej stronie .

PANIE Widzisz to nie i nie grzmisz ,czymzesz ci ta biedna Polska tak za skore wlazla ,tymi lewakami co u nas sie tak  rozmnozyli
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5624 : 2011-11-17, 06:37:37 »

Antyewangelizacja w natarciu – Ks. prof. Waldemar Chrostowski


Jeżeli ktoś drze albo chce podrzeć Pismo Święte, a ktoś inny depcze przysięgę składaną w imieniu Boga, nie wolno nam udawać, że nie dzieje się nic złego i nagannego
 Wciąż na nowo Kościół podejmuje zmaganie się z duchem tego świata, co nie jest niczym innym jak zmaganiem się o duszę tego świata. Jeśli bowiem z jednej strony jest w nim obecna Ewangelia i ewangelizacja, to z drugiej jest w nim także obecna potężna antyewangelizacja, która ma też swoje środki i swoje programy i z całą determinacją przeciwstawia się Ewangelii i ewangelizacji.

http://wirtualnapolonia.com/2011/09/17/antyewangelizacja-w-natarciu-ks-prof-waldemar-chrostowski/
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71865


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5625 : 2011-11-17, 08:11:10 »


Wiwiat spoleczenstwo bez religi Nic tylko brac przyklad z naszych sasiadow .A tym co do tego tak daza zycze zeby dopieli swego i zamiszkali w kraju  podobnym  jak Kambodza czy N.Korea ,tam  nikt religia sobie gitary nie zawraca .
Jeszcze troche i bedziecie tam ,moze nawet u siebie

Nie powinno się generalizować i podawać przykłady tylko te, które pasują do teorii. Na przykład Czechy czy Japonia bez religii radzą sobie nieźle. Ja nie jestem przeciwna religii ale należy być obiektywnym...
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5626 : 2011-11-17, 16:36:05 »

Łapaj złodzieja? - http://www.stachurska.eu/?p=5541
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5627 : 2011-11-17, 17:15:45 »


Wiwiat spoleczenstwo bez religi Nic tylko brac przyklad z naszych sasiadow .A tym co do tego tak daza zycze zeby dopieli swego i zamiszkali w kraju  podobnym  jak Kambodza czy N.Korea ,tam  nikt religia sobie gitary nie zawraca .
Jeszcze troche i bedziecie tam ,moze nawet u siebie

Nie powinno się generalizować i podawać przykłady tylko te, które pasują do teorii. Na przykład Czechy czy Japonia bez religii radzą sobie nieźle. Ja nie jestem przeciwna religii ale należy być obiektywnym...

To jest nie porozumenie. To tak samo jak powiedzieć że Wielka Brytania radzi sobie bez religii. Otóż nie radzi sobie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71865


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5628 : 2011-11-17, 18:26:03 »

Ja uważam, że religia powinna być sprawą każdego prywatną. Nikomu nie powinno jej się narzucać ani zabraniać. Księża powinni mieć takie same obowiązki i prawa jak wszyscy ludzie - łącznie z płaceniem podatków...
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5629 : 2011-11-17, 18:52:52 »

Ja uważam, że religia powinna być sprawą każdego prywatną. Nikomu nie powinno jej się narzucać ani zabraniać. Księża powinni mieć takie same obowiązki i prawa jak wszyscy ludzie - łącznie z płaceniem podatków...

A Jasiek z trzeciej be uważa że w morzu bałtyckim powinny pływać rekiny bo one się mu tak podobają. Bo je kocha. A wiadomo że jak kocha to to złe być nie może.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5630 : 2011-11-17, 20:36:41 »


A Jasiek z trzeciej be uważa że w morzu bałtyckim powinny pływać rekiny bo one się mu tak podobają. Bo je kocha. A wiadomo że jak kocha to to złe być nie może.


A mógłby Pan tę regułkę odnieść do siebie?
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5631 : 2011-11-17, 21:05:42 »

A mógłby Pan tę regułkę odnieść do siebie?

A pani mogłaby się przeprosić z logiką?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71865


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5632 : 2011-11-17, 21:13:31 »

Wloczykij, Twoja odpowiedź jest uciekaniem od tematu, chęcią riposty pomimo braku argumentów ...i jeszcze piszesz niegrzecznie do Teresy. Gdzie tam jest brak logiki? W Twojej wypowiedzi o Jasiu i rekinach taki brak na pewno widać . Każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii bez obrażania innych.
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5633 : 2011-11-17, 21:31:38 »

Wloczykij, Twoja odpowiedź jest uciekaniem od tematu, chęcią riposty pomimo braku argumentów ...i jeszcze piszesz niegrzecznie do Teresy. Gdzie tam jest brak logiki? W Twojej wypowiedzi o Jasiu i rekinach taki brak na pewno widać . Każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii bez obrażania innych.

Obrażalscy tacy jesteście?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71865


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5634 : 2011-11-17, 21:32:54 »

Ja jestem bardzo wrażliwa... Cool
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5635 : 2011-11-17, 21:33:05 »

O prof. Kołodko mówi się, że humorzasty i apodyktyczny. Można powiedzieć, że byłaś w jaskini Lwa. Z drugiej strony dużo umie i dobrze pisze, a to dużo.

Studenci od Twego Profesora byli? Słuchaczy było wielu? Fajnie, że masz nagranie wykładu, mam nadzieję go posłuchać Smile  

Dzięki za  wrażenia Smile  

No, na profesura to się nie obrażacie... bo profesur to duuuużo.

Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5636 : 2011-11-17, 21:33:37 »

Ja jestem bardzo wrażliwa... Cool

No chyba...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71865


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5637 : 2011-11-17, 21:34:25 »

 Laughing Laughing Laughing
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5638 : 2011-11-17, 21:39:55 »

Laughing Laughing Laughing

No więc moja wrażliwa koleżanko. Czy ty przypadkiem nie jesteś nadwrażliwa i trochę znudzona aby?

Cytuj
Ja uważam, że religia powinna być sprawą każdego prywatną. Nikomu nie powinno jej się narzucać ani zabraniać. Księża powinni mieć takie same obowiązki i prawa jak wszyscy ludzie - łącznie z płaceniem podatków...

Religia nie jest sprawą prywatną tylko. Narzucać się nie powinno niczego. Księża nie mogą mieć takich samych obowiązków bo nikt nie ma takich samych. Prawa księży też nie są takie same. Płacić podatków nie powinni, chyba tylko tyle co już płacą. To świeccy nie powinni płacić tylu podatków.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5639 : 2011-11-17, 21:47:27 »

Narzucać się nie powinno niczego.

Ale dużo gorsza od narzucania jest obojętność. A ponad to zależy co narzucać i komu... i jak.
Zapisane
Strony: 1 ... 277 278 279 280 281 [282] 283 284 285 286 287 ... 3974 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 20 zapytaniami.