forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-24, 20:28:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
667896 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 278 279 280 281 282 [283] 284 285 286 287 288 ... 3974 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11909206 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71865


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5640 : 2011-11-17, 21:53:14 »


No więc moja wrażliwa koleżanko. Czy ty przypadkiem nie jesteś nadwrażliwa i trochę znudzona aby?


Całkiem możliwe... Rolling Eyes odziedziczyłam to po babci... Cool Moja babcia też była nadwrażliwa i wiecznie znudzona... Cool Laughing
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5641 : 2011-11-17, 22:00:32 »


No więc moja wrażliwa koleżanko. Czy ty przypadkiem nie jesteś nadwrażliwa i trochę znudzona aby?


Całkiem możliwe... Rolling Eyes odziedziczyłam to po babci... Cool Moja babcia też była nadwrażliwa i wiecznie znudzona... Cool Laughing

Chyba za dużo tłuszczu Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71865


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5642 : 2011-11-17, 22:02:10 »

Księża nie mogą mieć takich samych obowiązków bo nikt nie ma takich samych...

Nie powinni mieć takich samych obowiązków, bo nikt nie ma takich samych? A za czyny przestępcze też nie powinni mieć takiej samej odpowiedzialności jak inni? Może nie, bo nikt nie ma takiej samej? Rolling Eyes Gdzie logika? Ja się pytam... Laughing Laughing Laughing
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5643 : 2011-11-17, 22:04:31 »

Księża nie mogą mieć takich samych obowiązków bo nikt nie ma takich samych...

Nie powinni mieć takich samych obowiązków, bo nikt nie ma takich samych? A za czyny przestępcze też nie powinni mieć takiej samej odpowiedzialności jak inni? Może nie, bo nikt nie ma takiej samej? Rolling Eyes Gdzie logika? Ja się pytam... Laughing Laughing Laughing

Przestępstwa to obowiązki są?

No póki co "nasz" wymiar sprawiedliwości to sam ma tak dużo na sumieniu że wymagać od niego sprawiedliwości jest niesprawiedliwością  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71865


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5644 : 2011-11-17, 22:09:30 »

Znowu nie odpowiadasz wprost. Czy księży tak samo prawo powinno dotyczyć i odpowiedzialność karna? Ja się znowu pytam... Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5645 : 2011-11-17, 22:13:50 »

Znowu nie odpowiadasz wprost. Czy księży tak samo prawo powinno dotyczyć i odpowiedzialność karna? Ja się znowu pytam... Laughing Laughing Laughing Laughing

A coś się księdza przyczepiła pijawko. Ksiądz to nie człowiek?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71865


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5646 : 2011-11-17, 22:14:26 »

Nie stać Cię na odpowiedź na Temat?
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5647 : 2011-11-17, 22:16:37 »

Nie stać Cię na odpowiedź na Temat?

Masz jakąś fiksację na punkcie księży, jakiś ksiądz ci się spodobał ale odmówił czy o co chodzi?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71865


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5648 : 2011-11-17, 22:17:44 »

Czyli nie potrafisz odpowiedzieć, albo pytanie jest niewygodne... Rolling Eyes nie można tak napisać wprost?
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5649 : 2011-11-17, 22:18:59 »

Czyli nie potrafisz odpowiedzieć, albo pytanie jest niewygodne... Rolling Eyes nie można tak napisać wprost?

Dlaczego imputujesz mi coś a najpierw imputujesz że księża są przestępcami?
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5650 : 2011-11-17, 22:22:05 »

Czy księży tak samo prawo powinno dotyczyć i odpowiedzialność karna? Ja się znowu pytam... Laughing Laughing Laughing Laughing


księży i zakonnic tez oczywiście a w ogóle to w Kościele powinien być parytet
 
i kasy fiskalne na plebanie żeby do takich rzeczy nie dochodziło

http://www.youtube.com/watch?v=qamARb25IxA&feature=fvwrel


Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5651 : 2011-11-17, 23:27:57 »

Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5652 : 2011-11-18, 04:47:52 »


Wiwiat spoleczenstwo bez religi Nic tylko brac przyklad z naszych sasiadow .A tym co do tego tak daza zycze zeby dopieli swego i zamiszkali w kraju  podobnym  jak Kambodza czy N.Korea ,tam  nikt religia sobie gitary nie zawraca .
Jeszcze troche i bedziecie tam ,moze nawet u siebie

Nie powinno się generalizować i podawać przykłady tylko te, które pasują do teorii. Na przykład Czechy czy Japonia bez religii radzą sobie nieźle. Ja nie jestem przeciwna religii ale należy być obiektywnym...

Ateistyczne kraje to nie sa ,swoje religie tez maja .No i nie maja tyle tych wrzeszczacych lewakow co w Polszczy
Japonia ma swoja wysoka moralnosc i etyke pracy itd .Napewno z Bogiem nie walcza .Wiem bo tam bylem
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5653 : 2011-11-18, 05:08:55 »

Ja uważam, że religia powinna być sprawą każdego prywatną. Nikomu nie powinno jej się narzucać ani zabraniać. Księża powinni mieć takie same obowiązki i prawa jak wszyscy ludzie - łącznie z płaceniem podatków...

No wlasnie ,masz racje ,religia jest prywatna spraw kazdego .Tylko wytlumacz mi dlaczego smierdzaca durna mniejszosc lewacka narzuca swoja wole wiekszosci religijnej.Czy wierzacy ,katolicy i inni ,nie maja zadnych  praw w swoim kraju .Do tego wszyscy lewacy daza .Tam gdzie nie ma autorytetu Boga tam jest anarchia z czasem .Czlowiek robi sie bogiem i przewaznie zaczyna od mordowania drugieg czlowieka .Bylo takich wielu Lenin, Stalin, Hitler ,Mao. Pol Pot itd itd" BOGOWIE"

A propo podatkow ,niby czemu ksieza musza placic ,przeciesz ich pieniadze pochodza od podatnikow.W zadnym cywilizowanym kraju tego sie nie robi .Male dochody masz do budzetu ?.To domagaj sie zeby rzad  rzadzil a nie sie korumpowal i marnowal potencjal narodu. 
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5654 : 2011-11-18, 05:17:38 »

A mógłby Pan tę regułkę odnieść do siebie?

A pani mogłaby się przeprosić z logiką?


Ej Wloczykij ,szkada czasu na te lewackie bzdety ,to tak jak ze zle zaprogramowanym kompiuterze  ,ty sobie a komp swoje
Biore sie za robienie pieniedzy ,przynajmniej bedzie jakis pozytek, wiecej  niz w nawracaniu lewakow .Stracone pokolenie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71865


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5655 : 2011-11-18, 09:27:28 »


No wlasnie ,masz racje ,religia jest prywatna spraw kazdego .Tylko wytlumacz mi dlaczego smierdzaca durna mniejszosc lewacka narzuca swoja wole wiekszosci religijnej.

Ja uważam siebie za osobę wierzącą, za katoliczkę, ale nie popieram takiego określania jak Ty to robisz..."śmierdząca durna mniejszość lewacka". To jest obraźliwe i uwłaszczające godności ludzkiej, to nie poprawia wizerunku Ciebie jako katolika. Oni nikomu nie zabraniają wiary w Boga, oni nie walczą z Bogiem ale chcą państwa świeckiego - jak zapewnia konstytucja. Katolicy powinni kierować się miłością, sprawiedliwością i pokorą a nie agresją i ubliżaniem.

Ja kończę ten temat wiary, religii i kościoła. Dyskutujcie beze mnie...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71865


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5656 : 2011-11-18, 09:29:28 »

Tutaj jest zero tolerancji dla innych poglądów...a niby wolny k-raj...
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5657 : 2011-11-18, 12:10:58 »

A mógłby Pan tę regułkę odnieść do siebie?

A pani mogłaby się przeprosić z logiką?


Ej Wloczykij ,szkada czasu na te lewackie bzdety ,to tak jak ze zle zaprogramowanym kompiuterze  ,ty sobie a komp swoje
Biore sie za robienie pieniedzy ,przynajmniej bedzie jakis pozytek, wiecej  niz w nawracaniu lewakow .Stracone pokolenie.

Oczywiscie mam tego swiadomosc ze do zakutych lbow nic nie dociera i z glupim czlowiek tylko sie wypala na marne. To jest grzech rzucanie perly przed wieprze.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5658 : 2011-11-18, 14:24:16 »

Tutaj jest zero tolerancji dla innych poglądów...a niby wolny k-raj...

Zero Tolerancji dla wrogów wolności.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5659 : 2011-11-18, 14:25:30 »

Zapisane
Strony: 1 ... 278 279 280 281 282 [283] 284 285 286 287 288 ... 3974 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 20 zapytaniami.