forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-25, 00:28:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
667905 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 289 290 291 292 293 [294] 295 296 297 298 299 ... 3974 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11910049 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5860 : 2011-12-20, 16:21:24 »

Te dotacje to są takie, że tylko ci co mają pieniądze mogą mieć jeszcze więcej, a kto nie ma nic, nie ma szansy na otrzymanie z Unii chociażby złamanego grosza...... Confused
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5861 : 2011-12-20, 19:46:30 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5862 : 2011-12-20, 21:13:06 »

"Trzeba umrzeć w Polsce, żeby ludzie zaczęli o człowieku dobrze mówić"...niestety to prawda... Sad
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5863 : 2011-12-21, 09:52:08 »

„Oni nie wiedzą, co robić. Znaleźli na jego ciele ślady materiałów wybuchowych. Jak się Polska o tym dowie, będzie skandal” – dowiedziałem się od mojego informatora, pracownika naukowego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Nie chciał o tym rozmawiać przez telefon. W wolnej Polsce to tabu. Temat niebezpieczny.
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5864 : 2011-12-21, 15:20:10 »

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5865 : 2011-12-21, 20:45:56 »

Wtedy socjalizm jest dobry - http://www.stachurska.eu/?p=5978
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5866 : 2011-12-22, 01:00:29 »

Bułgarzy liczą lepiej od Tuska

Nie tylko Polska stawia na gaz łupkowy. Uzależniona w jeszcze większym stopniu niż nasz kraj od rosyjskich surowców i technologii energetycznych Bułgaria finalizuje rozmowy z amerykańską firmą, która ma rozpocząć poszukiwania błękitnego paliwa na północy kraju. Jednak nowe, centroprawicowe władze Bułgarii o wiele skuteczniej niż przedstawiciele rządu Donalda Tuska negocjują warunki rozdzielania koncesji. Za zezwolenie na poszukiwania tylko na jednym niezwykle obiecującym obszarze w rejonie miejscowości Nowy Pazar na północy Bułgarii amerykański koncern Chevron zaoferował 30 mln euro. Tymczasem władze Polski za ponad 100 koncesji na poszukiwania w naszym kraju otrzymały od firm energetycznych w sumie ok. 30 mln złotych.

http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111221&typ=my&id=my05.txt


Zeczywiscie ekonomistow masochistow to wy macie swietnych ,pozazdroscic

Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5867 : 2011-12-22, 06:39:25 »

Uzywasz zwrotow 'u was', 'wy' i tak sie zastanawiam sie co robisz 'u nas' skora tak tu dobrze? Tych narzekajacych mamy pod dostatkiem,a swiezy powiew zza oceanu by sie przydal. A tu klops. Macie 'u was'w tym dobrostanie kogos kto nie smęci i jest polskim emigrantem?? 'wasi' -naprawiaja- Polske od 89 (niejaki SAcHS)! Smile
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5868 : 2011-12-22, 16:10:20 »

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5869 : 2011-12-22, 19:12:26 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5870 : 2011-12-22, 19:14:15 »

A'propos krzyża

http://www.youtube.com/watch?v=tXYA_KsKkg4&feature=related - co za bezbożna piosenka i brak wyrozumiałości dla uczuć ...  Shocked
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5871 : 2011-12-23, 06:31:25 »

Uzywasz zwrotow 'u was', 'wy' i tak sie zastanawiam sie co robisz 'u nas' skora tak tu dobrze? Tych narzekajacych mamy pod dostatkiem,a swiezy powiew zza oceanu by sie przydal. A tu klops. Macie 'u was'w tym dobrostanie kogos kto nie smęci i jest polskim emigrantem?? 'wasi' -naprawiaja- Polske od 89 (niejaki SAcHS)! Smile

Staram sie zrozumiec glupote TYBOLCOW, i mi nie wychodzi .moze za malo jajek jem ,albo te nasze fricking kury znosza jakis genetyczny ruski shitt
Zeczywiscie Wasi naprawiaja POLSKE od 89 ,tylko im to kiepsko idzie,zamiat zajac sie ekonomia i gospodarka oni wola  uganiac sie za KRZYZAKAMI
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5872 : 2011-12-23, 06:44:42 »

wroc, a jak jestes na miejscu zmien to. Szkoda,abytaki potencjal sie zmarnowal  . Avanti  Cool

Z krzyzy,krzyzykow krecila mnie swego czasu taka gra kolko,krzyzyk-znasz?.

Guzik mnie interesuje co jesz! 'Wybitnym' jednostkom nic nie pomoze ... Twisted Evil Idea
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5873 : 2011-12-23, 07:05:11 »


A propos krzyża. Zastanawia mnie, dlaczego naród tak kochający wolność i nepodległość, tak chętnie oddał swoją suwerenność instytucji globalnej, która ma swą siedzibę w Watykanie.

A mnie sie wydawalo ze cantrala globalistow to raczej New York ,Nieprawdzrz wielki lewak WSZECHCZASOW Generalisimos Stalin skazal  Papiez
 ile on ma dywizji ? niczewo, to gowno warty .Polglobalisty sa w Brukseli co by Papieza utopili juz w czoraj jak by mogli .Szczegolnie te od Trockiego.
Papiez im psioczy w budowaniu Imperium Orwela

. Nie rozumiem i nie docierają do mnie argumenty typu historia i tradycja
Nie dasz rady ,to za duzy wysilek dla ciebie mundry czlowieku .A bylo skonczyc choc te siedem klas i wszystko by bylo dzisiaj proste .A po tych kursach marksizmu i leninizmu to ci wierze ze cieszko

 Było, minęło, a z ukoronowania Bozi na królową Polski nic nam dobrego nie przyszło
 Z  Bozia to tak do konca nigdy nie wiadomo ,lubi platac figla


wręcz odwrotnie, zaczął się najmroczniejszy okres polskich dziejów.

czyzby napewno


Więc jaki racjonalny argument przemawia za tym, żeby ten krzyż w sejmie i innych instytucjach państwowych wisiał? Żeby chociaż czarni płacili podatki, ale i to nie przejdzie (w imię interesu Polski, oczywiście). Temat to dość wyekspolatowany, ale skoro red. Passent go podjął, to się odnoszę. Bo mnie ta obecnośc krzyża w sejmie boli i uwiera jak cholera.”

Z boduj Golag dla CZARNYCH  i po problemie ,a jak po ciebie przyjda BRUNATNI TO TEZ NIE PROBLEM, WHO CARES
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5874 : 2011-12-23, 07:07:50 »

wroc, a jak jestes na miejscu zmien to. Szkoda,abytaki potencjal sie zmarnowal  . Avanti  Cool

Z krzyzy,krzyzykow krecila mnie swego czasu taka gra kolko,krzyzyk-znasz?.

Guzik mnie interesuje co jesz! 'Wybitnym' jednostkom nic nie pomoze ... Twisted Evil Idea

masz racje glupi sie urodzil glupi padoch
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5875 : 2011-12-23, 08:12:57 »

Uzywasz zwrotow 'u was', 'wy' i tak sie zastanawiam sie co robisz 'u nas' skora tak tu dobrze? Tych narzekajacych mamy pod dostatkiem,a swiezy powiew zza oceanu by sie przydal. A tu klops. Macie 'u was'w tym dobrostanie kogos kto nie smęci i jest polskim emigrantem?? 'wasi' -naprawiaja- Polske od 89 (niejaki SAcHS)! Smile

Staram sie zrozumiec glupote TYBOLCOW, i mi nie wychodzi .moze za malo jajek jem ,albo te nasze fricking kury znosza jakis genetyczny ruski shitt
Zeczywiscie Wasi naprawiaja POLSKE od 89 ,tylko im to kiepsko idzie,zamiat zajac sie ekonomia i gospodarka oni wola  uganiac sie za KRZYZAKAMI

Hey Joe,
nie przejmuj się! Większość mieszkających w Polsce odbiera Polonię dokładnie tak, jak wy tych w kraju.
Czyli "zwsze Polonia szczególnie US jest upośledzona umysłowo przez co źle wybiera w każdych wyborach".
Ale to nie jest moje zdanie, bo ja uważam, że Polonia to najmądrzejsi Polacy i Żydzi polskiego pochodzenia, więc nie pomyśl sobie, że myślę odwrotnie!  Wink

PS
Mędrcy powiadają, że cyt: "cała krasa boskich genów ujawnia się dopiero z ojca Polaka i matki Żydówki, o co Żydzi płci męskiej są zazdrośni i przez to tak judzą na Polskę i Polaków!"
Ale to też cytat, a nie moje zdanie!
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5876 : 2011-12-23, 08:28:29 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5877 : 2011-12-23, 09:01:55 »

Tusk bardzo się cieszył z tego, że tyle Polaków wyjeżdża za granicę za pracą...miały być z tego powodu same zyski dla kraju.
Uważam, ze rząd powinien się wstydzic takiej sytuacji, kiedy Polacy są zmuszeni do pozostawiania rodzin i ojczyzny na długi czas, aby na w innym państwie dostać najcięższą pracę za najnizszą stawkę... Sad
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5878 : 2011-12-23, 10:29:37 »


"...Bowiem ci, którzy wyjechali za granicę i przebywają tam co najmniej rok, są zaliczani do ludności kraju, w którym przebywają...."

Przecież więcej Polaków niż 1,1 mln wyjechało, ale że co parę tygodni przyjeżdżają tu na 2-3 dni, albo i cały tydzień, to do tych co wyjechali ich nie zaliczają. Będąc w Londynie poznałam rodzinę, która trzy lata temu wróciła do Polski, za zarobione tam pieniądze kupiła dom i... oboje nie znaleźli pracy z zarobkami umożliwiającymi utrzymanie ich rodziny - troje dzieci. Sprzedali dom, ze stratą, i wrócili do Anglii. Tam się utrzmają bez problemu. Teraz przyjadą na chyba dziesięc dni do Polski odwiedzić dziadków więc dla spisujących nie wyjechali na stałe.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #5879 : 2011-12-23, 10:36:59 »

Tusk bardzo się cieszył z tego, że tyle Polaków wyjeżdża za granicę za pracą...miały być z tego powodu same zyski dla kraju.
Uważam, ze rząd powinien się wstydzic takiej sytuacji, kiedy Polacy są zmuszeni do pozostawiania rodzin i ojczyzny na długi czas, aby na w innym państwie dostać najcięższą pracę za najnizszą stawkę... Sad


Stawki faktycznie nie są wysokie a niskie, ale Państwa biorą to na siebie i chętnie dopłacają z socjalu. Moi znajomi na początek mieli tych dopłat na nieco ponad 2 tysiące funtów/m-c, teraz trochę ponad 1,5 tys funtów/m-c. Tu też, skoro najniższe wynagrodzenie nie pozwala związać końca z końcem - http://www.stachurska.eu/?p=5835 to Państwo godzące  się na to wynagrodzenie powinno z socjalu dopłacać do niego. To jedno, a drugie że w Państwach do których Polacy wyjeżdżają za pracą podatki są progresywne.
Zapisane
Strony: 1 ... 289 290 291 292 293 [294] 295 296 297 298 299 ... 3974 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 20 zapytaniami.