forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-25, 08:23:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
667905 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 307 308 309 310 311 [312] 313 314 315 316 317 ... 3974 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11911841 razy)
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6220 : 2012-01-11, 20:10:57 »

Jak się bawić to drogo i z klasą


Brytyjska organizacja Open Europe zrobiła zestawienie kosztów unijnych prezydencji różnych krajów. Wynika z niego, że polska prezydencja była najdroższą w historii UE.

Popatrzmy:

Prezydencja:

Polska w 2011 r. 115 mln euro
Węgry w 2011 r. 81 mln euro
Belgia w 2010 r. 74 mln euro
Dania w 2002 r. 52 mln euro
Szwecja w 2009 r. 42 mln euro
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6221 : 2012-01-11, 22:33:24 »

Link do powyższej informacji można prosić?
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6222 : 2012-01-12, 04:36:29 »

Joe,a oplacasz abonamemt RiTV?  Wink

Ja place ,sure ,komu tym ubekom przemienionymi na "demokratow modernych "pogrogbowcy stalina i gebelsa
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6223 : 2012-01-12, 04:45:01 »

Kosztem społeczeństwa - http://www.stachurska.eu/?p=6098

O ten Kolodko sie koludkuje ,efekt zaden ,wstapil by do patriotycznej organizacji ,a nie marnowal swe talenty w tej politycznej prostytutce PSL ktora z kazdym pojdzie do lozka aby zaplacil wiecej .Kiedys to sie skonczyl
Polska gielda ,what is that ,przy takich rzadach skonczy jak  gielda niewolwnikow w Nowym Orleanie
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6224 : 2012-01-12, 05:40:16 »


Zebys wiedzial ,nabijaj sie dalej .A czemu nie masz jakiej pogadanki na tym radiu ?

No, skoro proste stwierdzenie faktów wyrażone z estymą, uważasz za "nabijanie się" to bywaj!
Nie chcę być osobą medialną jeszcze, bo wyginać się przed mikrofonem, czy kamerą nie jest dla mnie przyjemne, ale gdy mi może przyjdzie ochota, to kto wie, gdzie i co będę pogadywał.
Choć wątpilwe, bo ja nie z tych, co będą cierpieć za miliony!

PS
i wstąp na http://optymalni.org.pl/ - boś najwyraźniej długo tam nie był!


Bywam tam czasami ,ale nie wiele sie cos zmienia .
Nie kazdy dobrze czuje sie w radio czy TV ,Sa dobrzy lekarze optymalni ,jest ich kilku
Osobiscie znam kilku.Napewno ktos by sie znalazl .Biedny polski narod potrzebuje tego modelu zywienia jak ryba wody ,szczegolnie teraz ,przy tych dziadowskich rzadach.Bedac w Polsce ostatnio zauwazylem ze wiedza na temat DO w sirodowisku ludzi raczej biednych w wyniku tej tz transformacji( po mojemu wydubcenia pol narodu przez garstke cwaniakow ) wiedza jest raczej zalosna .
A oni najbardziej jej potrzebuja.RM ma bardzo dobry zasieg i wkraju i za granica .Piekna stacja do reklamy .Przeciesz z Polski nic sie nie da sluchac tylko oni ,TVN ,Polsat ,dobre dla Karguli i Kiepskich

Ta czesc narodu ktora slucha RM  najbardziej by skorzystala z ZO ,bo ten bandyta z PO ich wykonczy tymi lekami
Program Patriotyczny i program DO  pokrywaja sie w sobie ,sluza narodowi .Nigdy nie wolno siadac na laurach
Trzeba go wdrazac ,poprawiac ,,nowy ksiazki wydawac ,takie raczej przystosowane do nowego klinta ,bardziej przystepne dla przecietnego czlowieka bez wielkiej wiedzy dajetycznej .Jest duzo usterek ,mozna poprawiac ,
Mam lepsza wiedze od was bo sledze rozne Low Carbs  diety .Tu tez nie  brakuje ludzi madrych ,oddanych i nie skorumpowanych  Ta idea LC powoli ale systematycznie sie rozwija
Do tej pory ograniczano wegle i tluszczu sie juz nie baja ,siegaja coraz czesciej po ten wlasciwy tluszcz .No i ostatnio juz sie powaznie ogranicza bialko jako takie .Dlugo czasu nie wezmie ,jak ktos was zdystansuje .Wyjdzie po prostu z lepsza dieta
Zywot na laurach ,moze skonczyc sie kiepsko ,upadkiem ,Nie mysle ze dr K powinien to robic ,ma juz swoje lata i odpoczynek sie nalezy  .
Ale juz jest mala armia nowych doktorow  ,powinni ta idea kontynuowac
Miejmy nadzieje ze ten letarg dlugo nie potrwa.
A RM, super stacja do reklamy tak dla biednych jak i myslacych
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6225 : 2012-01-12, 05:45:13 »

Jak się bawić to drogo i z klasą


Brytyjska organizacja Open Europe zrobiła zestawienie kosztów unijnych prezydencji różnych krajów. Wynika z niego, że polska prezydencja była najdroższą w historii UE.

Popatrzmy:

Prezydencja:

Polska w 2011 r. 115 mln euro
Węgry w 2011 r. 81 mln euro
Belgia w 2010 r. 74 mln euro
Dania w 2002 r. 52 mln euro
Szwecja w 2009 r. 42 mln euro


Nic nowego Sandman,tanio to oni potrafia robic przewalki ,biedny emeryt zaplaci ,juz placi .
Najbardziej nieudolne rzady od czasu Popiela ,nie Mieszka
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6226 : 2012-01-12, 08:43:11 »

Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6227 : 2012-01-12, 08:49:22 »


Mam lepsza wiedze od was bo sledze rozne Low Carbs  diety .

Może parę wskazówek dietetycznych byś dał "adminowi"...  Rolling Eyes Po co "Chłopak" ma tkwić w niewiedzy...? Sad Wink
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6228 : 2012-01-12, 11:49:26 »

http://www.tvn24.pl/0,1731154,0,1,ranking-wolnosci-gospodarczej-polska-nawet-za-rwanda,wiadomosc.html - przeszkadzanie państwa w zarabianiu pieniędzy przez własnych obywateli, nic dobrego nie wróży.
Nieudolność polskiej władzy ustawodawczej i wykonawczej jest zastraszająca, ponieważ każda ustawa jest albo natychmiast nowelizowana, albo odraczana w czasie.  Shocked
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6229 : 2012-01-12, 12:31:11 »

To, wbrew pozorom nie jest żadna nieudolność... Najpierw należy wszelkie pomysły przekonsultować z tzw lobbystami, aby, broń Boże, nie przeszkodzić tym wybrańcom w kręceniu lodów. Shocked Mr. Green
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56818


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6230 : 2012-01-12, 12:33:00 »

Z dużym zainteresowaniem obserwuję Węgry. Zmienili konstytucję (nie mogą się zadłużać powyżej 50% PKB) obniżyli stawki PIT i CIT, znacjonalizowali (lub są w trakcie) OFE - jedynie VAT mają wysoki, ale to może byc ponieważ to jest podatek od towarów, a nie własnej pracy. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6231 : 2012-01-12, 12:45:29 »

To, wbrew pozorom nie jest żadna nieudolność... Najpierw należy wszelkie pomysły przekonsultować z tzw lobbystami, aby, broń Boże, nie przeszkodzić tym wybrańcom w kręceniu lodów. Shocked Mr. Green
Dokładnie, ta "nieudolność" jest dobrze przemyślana.  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6232 : 2012-01-12, 15:25:50 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6233 : 2012-01-12, 15:28:54 »

Chyba, że się koniunktura zmieni...
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6234 : 2012-01-12, 16:55:41 »


RM ma bardzo dobry zasieg i wkraju i za granica .Piekna stacja do reklamy .Przeciesz z Polski nic sie nie da sluchac
Ta czesc narodu ktora slucha RM 
Czyli opłacasz abonament RiTV ? Cool małe datki,ale datki?  Twisted Evil
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6235 : 2012-01-13, 05:37:13 »


RM ma bardzo dobry zasieg i wkraju i za granica .Piekna stacja do reklamy .Przeciesz z Polski nic sie nie da sluchac
Ta czesc narodu ktora slucha RM 
Czyli opłacasz abonament RiTV ? Cool małe datki,ale datki?  Twisted Evil

Co to jest RiTV ,nie mam zielonego pojecia .Wspomagam tylko dobre zeczy ,jesli to jest ta tuba tego Dworaka czy jak temu pelowskiemu "demokracie| taki nigdy nie dostanie centa .Wspomagajcie sobie sami.
Anyway ,moj nowy friend z Kolumbi ,wytlumaczyl mi dzis na skype .Joe, ulej polska polityke ,jak ja to zrobilem dawno temu .Zajmi sie robieniem pieniedzy i korzystaj z zycia .masz forse ,masz 3 paszporty ,no to wio po swiecie .
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6236 : 2012-01-13, 05:45:40 »


RM ma bardzo dobry zasieg i wkraju i za granica .Piekna stacja do reklamy .Przeciesz z Polski nic sie nie da sluchac
Ta czesc narodu ktora slucha RM 
Czyli opłacasz abonament RiTV ? Cool małe datki,ale datki?  Twisted Evil

Co to jest RiTV ,nie mam zielonego pojecia .Wspomagam tylko dobre zeczy ,jesli to jest ta tuba tego Dworaka czy jak temu pelowskiemu "demokracie| taki nigdy nie dostanie centa .Wspomagajcie sobie sami.
Anyway ,moj nowy friend z Kolumbi ,wytlumaczyl mi dzis na skype .Joe, ulej polska polityke ,jak ja to zrobilem dawno temu .Zajmi sie robieniem pieniedzy i korzystaj z zycia .masz forse ,masz 3 paszporty ,no to wio po swiecie .
Oni tam (duza czesc) uskutecznia masawa harakiri ,po co im przeszkadzac ,czym szybciej tym lepiej .Sasiedzi posprzataja smord po tych samobojcach ,Moze nasze wnuki tam wroca kiedys ,Moze beda budowac polske jak Zydzi Izrael
Hell facet ma racje ,zycie za krotkie zeby sie martwic samobojcami .Adios
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6237 : 2012-01-13, 07:48:03 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6238 : 2012-01-13, 08:36:13 »

http://www.tvn24.pl/0,1731268,0,1,dyrektor-szkoly-tylko--z-dyplomem-menedzera,wiadomosc.html - no proszę, to jednak rząd i sejm nie są winne porażkom ustaw edukacyjnych!
To źli dyrektorzy są wszystkiemu winni!  Wink Laughing Laughing Laughing

PS
jak już będą sami dyrektorzy z dobrymi papierami, to i tak się nic nie zmieni, proszę rządu.  Confused
A do pierwszej klasy powinni być zapisywani siedmioletni chłopcy i sześcioletnie dziewczynki, bo na to fizjologia dojrzewania wskazuje.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6239 : 2012-01-13, 08:45:39 »

Będą dbali o finanse szkoły a nie o uczniów i ich poziom nauczania... Confused

Tak jak dyrektorzy szpitali nie dbają o pacjentów i poziom ich leczenia...
Zapisane

Strony: 1 ... 307 308 309 310 311 [312] 313 314 315 316 317 ... 3974 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 18 zapytaniami.