forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-25, 10:26:02

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
667913 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 314 315 316 317 318 [319] 320 321 322 323 324 ... 3975 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11912235 razy)
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6360 : 2012-01-17, 20:49:46 »

Nie wiesz o co chodzi, czy udajesz?

Nie wie, bo tam tylko "wolne" media docierają.  Confused
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56820


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6361 : 2012-01-17, 20:52:05 »

Ja sie juz zastanawiam ,kiedy ten wasz ruchl umrze smiercia naturalna .

Wielu by chciało, ale nie mogą nawet tego doczekać bo "śmierć idzie za nimi krok w krok" Sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6362 : 2012-01-17, 20:53:00 »

Jeszcze odnośnie Pani Alicji...

Pani Alicja jest zła, bo chciała usunąć ciążę, gdyż groziła jej całkowita ślepota? Może ukamieniować kobietę? A te wszystkie bogatsze panie, które dokonują aborcji nikt nie wytyka palcem...Jest OK. Kościół widzi u innych drzazgę, a swoich belek nie dostrzega...Swoje zamiata pod dywan..."Piękna" jest taka moralność pani Dulskiej... Confused
Zapisane

JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6363 : 2012-01-17, 20:57:36 »

JoeB, w Ameryce nikt nie obrabia mózgów? Moja córka właśnie wróciła po dwuletnim pobycie i twierdzi, że tak zindoktrynowanych przez media ludzi nie spotkała nigdy w Polsce.

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6364 : 2012-01-17, 21:01:04 »

A te wszystkie bogatsze panie,

się nie skrobią, bo stać je na antykoncepcję. Wiedzą też pewnie o pigułce poronnej, pewnie też o dniach płodnych i innych zagadnieniach życia intymnego.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6365 : 2012-01-17, 21:10:06 »

A to ciekawe

Polonia szczególnie amerykańska, guzik wie o współczesnej Polsce.  Very Happy
Ale przynajmniej mają dostęp po wolnych, polskich mediów z satelity.  Cool

WIE I TO DUZO Polonia ma swoja prase,  radio itd  wolne polskie media z satelity ,ile tego jest wolnego ?,moze jedna TV jedno Radio
Po zatem nam nikt nie obrabia muzgow .michnik z solorzem tu nie siegaja

Macie tak "obrobione" mózgi do tego stopnia , że tego nie widzicie. Teraz jeszcze będą grubym dzieciom w USA zakładać chipy i monitorować cały czas.

http://www.idg.pl/news/361309/uczniowie.w.usa.zostana.wyposazeni.w.chipy.rfid.html


Jesteście tam prowadzeni jak stado owiec na rzeź.
Mam szwagra w USA i on mówi, że tam normalnej naturalnej żywności nie ma w ogóle. Mięso i jaja tylko z ferm. Rolników tam praktycznie nie ma tylko wielkie chlewnie i kurniki. Sama przemysłówka. My to jeszcze nie mamy tak kraju i żywności zniszczone. Mózgów też nie. Polak nie jest taki pokorny jak Amerykanie. Ze szczepionkami u nas tez tak łatwo nie poszło.
W USA stukilowy człowiek to nie jest jeszcze strasznie gruby...zniszczony naród...
Zapisane

JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6366 : 2012-01-17, 21:10:25 »

JoeB, w Ameryce nikt nie obrabia mózgów? Moja córka właśnie wróciła po dwuletnim pobycie i twierdzi, że tak zindoktrynowanych przez media ludzi nie spotkała nigdy w Polsce.

Co chcialem ci tu powiedziec to znasz ameryke przez oczy corki ,a to ogranicza punkt widzenia ,zalezy gdzie mieszkasz ,w jakim sirodowisku przebywasz itd  itd .ja mieszkam tu dlugi wiec moj punkt jest szerszy .
Ale nie martw sie ,twoja corka nie jest osamotniona ,moja siostra w Polsce  mieszkajaca tez tak mysli ,ze tu same grube chodza ,ze jest bieda itakie rozne banialuki .Wiec zeby dac jej szanse to pieklo zobaczyc zapraszam ja zeby przyjechala i oberjzala .Wsztstko oplacone itd
no i co no i nic ,oddmawia ,Doszlem do wniosku ze boji sie zeby ta jej utopia nie walnela sie po przyjezdzie ,
A niech sobie tak mysli ,male zmartwienie dla mnie ,Za to moj brat nie namyslaj sie wiele i dzisaj jest biznesmen duza geba tutaj
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6367 : 2012-01-17, 21:12:19 »

A te wszystkie bogatsze panie,

się nie skrobią, bo stać je na antykoncepcję. Wiedzą też pewnie o pigułce poronnej, pewnie też o dniach płodnych i innych zagadnieniach życia intymnego.

Może i tak. Ale są i takie, które wyjeżdżają z kraju w celu przeprowadzenia aborcji... i nikt się na nie nie burzy...
Zapisane

JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6368 : 2012-01-17, 21:15:07 »

[

Nie wiesz o co chodzi, czy udajesz?
Cytuj
nie wiem i o droge prosze tz uswiadomienie
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6369 : 2012-01-17, 21:18:21 »

Ale są i takie, które wyjeżdżają z kraju w celu przeprowadzenia aborcji... i nikt się na nie nie burzy...

Nie, te panie jadą sobie na wycieczkę, a aborcja jest przy okazji, więc co się burzyć?
To już jeździć po świecie nie można?  Wink
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6370 : 2012-01-17, 21:19:02 »


Może i tak. Ale są i takie, które wyjeżdżają z kraju w celu przeprowadzenia aborcji... i nikt się na nie nie burzy...

ale ona urodziła i chodziła po TV z żalem że jej nie dali usunąć , mieć już dziecko i takie rzeczy robić to dla mnie patologia ale ja matka nie jestem nie będę wiec się nie znam  Sad

ale to było  pewnie opłacalne   http://www.alicjatysiac.eu/   radna warszawy 5 tys głosów
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6371 : 2012-01-17, 21:21:14 »

Za to moj brat nie namyslaj sie wiele i dzisaj jest biznesmen duza geba tutaj

Takich biznesmenów w gębie to tam jest sporo. Robią sobie zdjęcie przed domem, który sprzątają i wysyłają do Polski, aby pokazać swój dorobek...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6372 : 2012-01-17, 21:22:21 »

Ale są i takie, które wyjeżdżają z kraju w celu przeprowadzenia aborcji... i nikt się na nie nie burzy...

Nie, te panie jadą sobie na wycieczkę, a aborcja jest przy okazji, więc co się burzyć?
To już jeździć po świecie nie można?  Wink

Można, nawet do Hameryki... Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6373 : 2012-01-17, 21:23:45 »


Może i tak. Ale są i takie, które wyjeżdżają z kraju w celu przeprowadzenia aborcji... i nikt się na nie nie burzy...

ale ona urodziła i chodziła po TV z żalem że jej nie dali usunąć , mieć już dziecko i takie rzeczy robić to dla mnie patologia ale ja matka nie jestem nie będę wiec się nie znam  Sad

ale to było  pewnie opłacalne   http://www.alicjatysiac.eu/   radna warszawy 5 tys głosów

Biedna kobieta...A na temat tego co Kościól pod dywan zamiata nic nie wspomnisz?
Zapisane

JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6374 : 2012-01-17, 21:24:13 »

Cytuj
Jesteście tam prowadzeni jak stado owiec na rzeź.
Mam szwagra w USA i on mówi, że tam normalnej naturalnej żywności nie ma w ogóle. Mięso i jaja tylko z ferm. Rolników tam praktycznie nie ma tylko wielkie chlewnie i kurniki. Sama przemysłówka. My to jeszcze nie mamy tak kraju i żywności zniszczone. Mózgów też nie. Polak nie jest taki pokorny jak Amerykanie. Ze szczepionkami u nas tez tak łatwo nie poszło.
W USA stukilowy człowiek to nie jest jeszcze strasznie gruby...zniszczony naród...
Cytuj

Nastepny punkt widzenia z Trybuny Ludu lata 80 te
Oj zalosni jestescie  w tym ujadaniu ,zobaczymy kto do tej rzezni trafi pierwszy .Twoj szwagier pewnie w slumsach gdzies mieszka zapewne ,ja tylko mam 50 do 100 km i mam do wyboru z 5 farmerow z jakjakami i nie tylko
I nawet w duzym markecie tez maja tz free range jajka ,tylko ze oczywiscie drogie .
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6375 : 2012-01-17, 21:28:18 »


Biedna kobieta...A na temat tego co Kościól pod dywan zamiata nic nie wspomnisz?

nie odwracaj kota ogonem
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6376 : 2012-01-17, 21:28:51 »

nie wiem i o droge prosze tz uswiadomienie

Dobrze!
żyjesz w najgorszym, najgłupszym kraju na świecie, który wkrótce będzie w kryzysie, bo 70% tuczników tam jest!  Shocked
Takie są fakty niestety.  Confused
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6377 : 2012-01-17, 21:29:17 »

Za to moj brat nie namyslaj sie wiele i dzisaj jest biznesmen duza geba tutaj

Takich biznesmenów w gębie to tam jest sporo. Robią sobie zdjęcie przed domem, który sprzątają i wysyłają do Polski, aby pokazać swój dorobek...

On ci takiego zdjecia nie wysle ,badz pewna a co ty myslisz to male piwo ,ze nie jestes w stanie duzo myslec to widac
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6378 : 2012-01-17, 21:31:38 »

Cytuj
Jesteście tam prowadzeni jak stado owiec na rzeź.
Mam szwagra w USA i on mówi, że tam normalnej naturalnej żywności nie ma w ogóle. Mięso i jaja tylko z ferm. Rolników tam praktycznie nie ma tylko wielkie chlewnie i kurniki. Sama przemysłówka. My to jeszcze nie mamy tak kraju i żywności zniszczone. Mózgów też nie. Polak nie jest taki pokorny jak Amerykanie. Ze szczepionkami u nas tez tak łatwo nie poszło.
W USA stukilowy człowiek to nie jest jeszcze strasznie gruby...zniszczony naród...
Cytuj

Nastepny punkt widzenia z Trybuny Ludu lata 80 te
Oj zalosni jestescie  w tym ujadaniu ,zobaczymy kto do tej rzezni trafi pierwszy .Twoj szwagier pewnie w slumsach gdzies mieszka zapewne ,ja tylko mam 50 do 100 km i mam do wyboru z 5 farmerow z jakjakami i nie tylko
I nawet w duzym markecie tez maja tz free range jajka ,tylko ze oczywiscie drogie .

Proszę mi nie obrażać mojego szwagra. On więcej się dorobił niż przeciętny Amerykanin.
Przestaję z Tobą tutaj pisać, bo jesteś zbyt złośliwy i niegrzeczny. Nie cierpisz ani Polski, ani Polaków ani Optymalnych... Kim Ty jesteś?
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6379 : 2012-01-17, 21:32:17 »


Biedna kobieta...A na temat tego co Kościól pod dywan zamiata nic nie wspomnisz?

nie odwracaj kota ogonem

Ty cały czas piszesz jednostronnie...
Zapisane

Strony: 1 ... 314 315 316 317 318 [319] 320 321 322 323 324 ... 3975 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 20 zapytaniami.