forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-25, 10:37:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
667913 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 315 316 317 318 319 [320] 321 322 323 324 325 ... 3975 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11912310 razy)
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6380 : 2012-01-17, 21:35:01 »


Ty cały czas piszesz jednostronnie...

ale prawostronnie czy lewostronnie ...
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6381 : 2012-01-17, 21:35:46 »

nie wiem i o droge prosze tz uswiadomienie

Dobrze!
żyjesz w najgorszym, najgłupszym kraju na świecie, który wkrótce będzie w kryzysie, bo 70% tuczników tam jest!  Shocked
Takie są fakty niestety.  Confused
Skad te dane ,z Sowieckiej  Encyklopedi  lata 70 te ,
A ja umorem maniaka nie zamienie tego najglupszego kraju swiata na wasz jasnie oswiecony
Chyba ze po fakcie jak ostatni lewak u was umrze
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6382 : 2012-01-17, 21:39:16 »


Ty cały czas piszesz jednostronnie...

ale prawostronnie czy lewostronnie ...

Bronisz Kościoła bez względu na to co on robi...Ja staram się być obiektywna...Uważam, że wszyscy ludzie za swoje czyny powinni tak samo odpowiadać, bez względu na pełnioną funkcję...
Zapisane

JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6383 : 2012-01-17, 21:43:01 »

Cytuj

Proszę mi nie obrażać mojego szwagra. On więcej się dorobił niż przeciętny Amerykanin.
Przestaję z Tobą tutaj pisać, bo jesteś zbyt złośliwy i niegrzeczny. Nie cierpisz ani Polski, ani Polaków ani Optymalnych... Kim Ty jesteś?
Cytuj
Good ze twoj szwagier mial glowe do dorabiania sie ,dobrze nie musisz ,Jak moze Polak obrazac siebie ,wytlumacz bo nie klikuje .
Optymalny jestem juz prawie 10 lat ,to niezly staz nieprawdasz ,Moj muzg tez jest na optymalnym paliwie  
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6384 : 2012-01-17, 21:44:50 »

A ja umorem maniaka nie zamienie tego najglupszego kraju swiata na wasz jasnie oswiecony

I słusznie, bo tu nie dałbyś sobie rady!  Very Happy
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6385 : 2012-01-17, 21:49:50 »


Bronisz Kościoła bez względu na to co on robi...Ja staram się być obiektywna...Uważam, że wszyscy ludzie za swoje czyny powinni tak samo odpowiadać, bez względu na pełnioną funkcję...

no to odpowiedzą a teraz sie odwołują , moim zdaniem racja jest po ich stronie w tej konkretnej sprawie i co w niej zamiatają pod dywan?


Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6386 : 2012-01-17, 21:51:28 »

A ja umorem maniaka nie zamienie tego najglupszego kraju swiata na wasz jasnie oswiecony

I słusznie, bo tu nie dałbyś sobie rady!  Very Happy

Czy wygladam na Don Kichota ,chyba nie, wiec po co tam jechac ,naprawiajcie sobie ten "dobrobyt " sami
|thanks za dobra/durna  ? polemike ,pies czeka ide na spacer
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6387 : 2012-01-17, 21:55:30 »


Bronisz Kościoła bez względu na to co on robi...Ja staram się być obiektywna...Uważam, że wszyscy ludzie za swoje czyny powinni tak samo odpowiadać, bez względu na pełnioną funkcję...

no to odpowiedzą a teraz sie odwołują , moim zdaniem racja jest po ich stronie w tej konkretnej sprawie i co w niej zamiatają pod dywan?




Dobrze wiesz, że chodzi o całokształt odpowiedzialności karnej a nie tylko o tą jedną sprawę. Jak ma być sprawiedliwie to musi być całościowo a nie wybiórczo - jak pasuje...A mi nawet ta jedna sprawa też się nie podoba. Nie ma człowieka bez grzechu i Kościół powinien zachować się wyrozumiale, a nie publicznie oskarżać i potępiać  kogoś mając samemu niemało na sumieniu...
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6388 : 2012-01-17, 22:02:04 »

Czy wygladam na Don Kichota

Skoro mieszkasz w US, to chyba tak!  Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6389 : 2012-01-17, 22:03:00 »

Sadman - ładnie to tak się innych źle oceniać? A gdyby Twojej córce, albo żonie groziła całkowita utrata wzroku, ciekawe, czy byś miał takie samo zdanie jak teraz. Najłatwiej to innych z błotem zmieszać - biednych, niezaradnych...wtedy odrywa się uwagę od siebie samego...albo zauważa się jakim to się jest wspaniałym, bez skazy...
Zapisane

Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6390 : 2012-01-17, 22:19:58 »

Sadman - ładnie to tak się innych źle oceniać? A gdyby Twojej córce, albo żonie groziła całkowita utrata wzroku, ciekawe, czy byś miał takie samo zdanie jak teraz.


ale jej już nie groziła bo było po fakcie  chodziło o $ rozmawiamy o tym co było potem i czy to było etyczne czy nie bo finansowo jak widać  sie opłaciło i pewnie tylko o to chodziło ja bym nie pozwolił sie tak "sprzedać"

ani raz sie o samym momencie wyboru czy urodzić czy nie nie wypowiedziałem


Najłatwiej to innych z błotem zmieszać - biednych, niezaradnych...wtedy odrywa się uwagę od siebie samego...albo zauważa się jakim to się jest wspaniałym, bez skazy...

no właśnie nie rzucaj oskarżeń bo to najłatwiej



Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6391 : 2012-01-17, 22:26:20 »

Biedny jesteś, że musisz żyć na tej samej Ziemi co tacy ludzie jak Pani Alicja... Sad
Zapisane

Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6392 : 2012-01-17, 22:31:07 »

Biedny jesteś, że musisz żyć na tej samej Ziemi co tacy ludzie jak Pani Alicja... Sad

nie ma problemu w innych kręgach się na razie obracam o nieco  innych wartościach i dobrze mi z tym

dobranoc
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71870


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6393 : 2012-01-17, 22:36:51 »

Dobranoc.
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6394 : 2012-01-17, 23:43:35 »

"Wielkość i upadek Tygodnika Powszechnego" - http://www.stachurska.eu/?p=6377
Zapisane
gniewko
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6395 : 2012-01-18, 00:02:05 »

nie wiem i o droge prosze tz uswiadomienie

Dobrze!
żyjesz w najgorszym, najgłupszym kraju na świecie, który wkrótce będzie w kryzysie, bo 70% tuczników tam jest!  Shocked
Takie są fakty niestety.  Confused

Drogi Adminie.
Wiem, że Forum jest twoje, ale ja będąc na Twoim miejscu nie pisałbym takich rzeczy. Jednak to twoje Forum i robisz, co chcesz.
Zapisane
gniewko
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6396 : 2012-01-18, 00:12:55 »

...jak widać  sie opłaciło i pewnie tylko o to chodziło ja bym nie pozwolił sie tak "sprzedać"...


@Sandman80: Ile jesteś wart? 10.000, 100000, czy może milion? Za ile mogę Ciebie kupić? Co byś zrobił gdym Tobie zaproponował 1.000.000 zł lub dla większej fantazji $? Za milion baksów wylizałbyś mi podjazd do domu i miał w tym miejscu, na którym zwykle siadasz, co mówią o Tobie inni. Przestań wstawiać, że Ty byś sie nie sprzedał. Nie osądzaj, bo i Ciebie osądzą.

Ps. Podjazd czeka  Very Happy
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6397 : 2012-01-18, 02:47:56 »

Moja kuzynka ucieka ze Stanów (skończyła tam studia) do GER, ponieważ kryzys u was "big"/"naj" jest Smile .


DROGI Mariuszku ,u nas bida jak cholera ,kolejki po darmowa zupe na kazdym skrzyzowaniu .Tylko sie dziwie czemu te samobojcy polaki tak sie do tego kraju pchaja ,W Chicago co chwile w gazecie ze tyle a tyle nielegalnych zlapali .A jakos nie pisza   zeby glodni amerykanie  sie dopolski wpychali na  chama  ,Nawet biedne murzyny z Arkansas nie maja zamiaru jechac do postsowieckiego raju .A prawde mowiac sa biedni
Moj kolega Austriak tez pojechal do GER za robota ,bo tu mu nie szlo ,ale obiecal ze przyjedzie jak tylko sie podrobi ,bo tu mowi jak by lepiej sie oddycha ,wiecej tlenu ,mniej glupoty
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6398 : 2012-01-18, 02:56:18 »


P.S wolność to kwestia wyboru i nie mam tu na myśli TV, Radia. Ja tam kocham polski grajdołek  Laughing Smile nawet z jedną "wolną" rozgłośnią "Wolna Amerykanka" Razz

I tak tez mozna ,ale ja jestem z tych co grajdolek by woleli zaraz zamienic na ladna sadzawke .Polski grajdolek sie nie da zmienic tak szybko ,moze umrze z ostatnimi grajdolcami,kiedys .Aby szybko daj Boze
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6399 : 2012-01-18, 03:23:42 »

Ja sie juz zastanawiam ,kiedy ten wasz ruchl umrze smiercia naturalna .

Wielu by chciało, ale nie mogą nawet tego doczekać bo "śmierć idzie za nimi krok w krok" Sad

Zakochaliscie sie  w sobie czy co ,Nikt nie mysli o przyszlosci ,dam ci przyklad .Przypadkowo poznanenu choremu na cukrzyce Polakowi
Zaproponowalem DO na jego problemy .pozyczylem ksiazki ,powiedzialem o waszym forum i tym opozycyjnym tez
Dlugo nie  wzielo, dzisaj zadzwonil i mi powiedzial ze mi oddaje ksiazki i ma serdecznie to wnosie ,Ksiazki sa stare ,nie aktualne juz
Wybral metode dr J (Reverse Diabetes in 6 weeks )tez dieta ,tez podobny sposob .Dla niego prosciejsza metoda
Badzcie pewni ,nie jestescie jedynymi ,tak moglo byc w latach 1990  Teraz robi sie kompetycja .
No to spijcie sobie na laurach .
A o waszym forum to powiedzial krotko, szkoda czasu ,nie wiem czy to forum Palikota ,SLD czy innych lewakow ,a to drugie forum ,same niedobitki pelo ,naprawde szkoda czasu tez .Wiec mnie tez juz sie nie chce marnowac czasu ,wole forums gieldowe ,toc robienie forsy wieksza przyjemnoscia powinno byc
A jak mam komus kibicowac to wole Wegrom ,Maja kilka forum i po angielsku i nawet jedno po polsku
Zapisane
Strony: 1 ... 315 316 317 318 319 [320] 321 322 323 324 325 ... 3975 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 20 zapytaniami.