forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-28, 21:24:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
667989 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 456 457 458 459 460 [461] 462 463 464 465 466 ... 3976 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11924798 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71884


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9200 : 2012-10-01, 20:32:11 »

Tak.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71884


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9201 : 2012-10-01, 20:33:06 »

A już wiem o co Tobie chodziło. Sorry... Cool Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9202 : 2012-10-01, 20:33:20 »

Ale to zło w dobrej wierze...

Nie może być "zło w dobrej wierze" ...  Rolling Eyes
Tak jak nie można być dobrym czyniąc zło!  Evil or Very Mad
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9203 : 2012-10-01, 20:34:00 »

...
Dobrze, dość tych żartów. Pójdę już, do jutra.Smile

Ot, żartowniś. Very Happy
Zapisane
Stefan
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9204 : 2012-10-01, 21:45:55 »

Cytuj
Korwin może sobie w brydża pograć, bo dobry w te klocki, a nie zabierać się za rządzenie.

Ja też tak uważałem jeszcze 4 miesiące temu. Jeszcze przyjdzie i na Ciebie czas... i oprzytomniejesz, wybudzisz się i naprawdę przejrzysz na oczy! Very Happy

Każdy w końcu mądrzeje. Choć niektórzy dopiero w ostatniej godzinie.

Tak się zastanawiałem jakby tu Ci odpisać, abyś nie poczuł się urażony i doszedłem do wnisku, że zmilczę, bo dobry jestem.  Cool
Dobroć dla młodocianych fanów Pana Mikke to najlepsze co może być Very Happy Kto śledzi działalność tego człowieka od 20 lat, ten wie, że jemu chodzi wyłącznie o zabezpieczenie własnego materialnego bytu. Niestety młodzi się ciągle na to nabierają.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9205 : 2012-10-02, 00:16:43 »

 Very Happy Very Happy Very Happy-aleś mnie rozbawił -
Znasz polityka coby  niezależało mu na przywilejach i kasie ????selekcja negatywna
Korwina akurat lubie , ciekawie i mądrze prawi ale nie miał j nie ma szans bo proste i czytelne prawo
    nie jest po drodze dla manipulantów i korumpujących urzędników państwowych 
    Uwazasz ,że tylko młodzi sie nabierają ?? manipulacja  umysłami i wtłaczanie guana
  WSZECHOBECNA.
   
Zapisane
piosza
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9206 : 2012-10-02, 05:15:39 »

Dobroć dla młodocianych fanów Pana Mikke to najlepsze co może być Very Happy Kto śledzi działalność tego człowieka od 20 lat, ten wie, że jemu chodzi wyłącznie o zabezpieczenie własnego materialnego bytu. Niestety młodzi się ciągle na to nabierają.
No cóż - każdy orze jak może. Pan Mikke tak się ponoć zna się doskonale na ekonomii i na biznesie,  sam utrzymuje się jednak z pisaniny felietonów do Angory na tematy różne oraz ze składek gimnazjalistów finansujących kolejną z jego kanapowo-fotelowych partii. Podobnie zresztą jak jego kolega p. S. Michalkiewicz, dla którego gimnazjalne składki to naprawdę egzystencjalne "być albo nie być" (michalkiewicz.pl).
Zapisane
piosza
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9207 : 2012-10-02, 05:48:20 »

Korwina akurat lubie , ciekawie i mądrze prawi
Moje ulubione przykłady "mądrego prawienia" przez "Korwina" - wybitnego antykomunisty, który przez 20 lat działał w przybudówce partii komunistycznej o wdzięcznej nazwie Stronnictwo Demokratyczne, słynnego antydemokraty, który od 20 lat chce zostać wybrany na wysokie urzędy w wyborach demokratycznych, znanego piewcy wartości rodzinnych i konserwatywnych, który niemal każde z (szóstki) swoich dzieci spłodził z inną kobietą:
- "lekka pedofilia jest nieszkodliwa społecznie"
- "każdy mężczyzna ma w sobie coś z pedofila"
-"Z tą pedofilią mocno się przesadza. Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carroll (ten od Alicji w Krainie Czarów ); nie tylko sąsiadki, ale i panie z towarzystwa na ogół bez obaw posyłały dziewczynki do jego domu uważając, że dotykanie przez mężczyznę (byle, oczywiście, bez nadmiernego natręctwa) raczej rozbudza kobiecość i pomaga niż szkodzi"
- za Hitlera było lepiej, bo podatki były 3 razy mniejsze, Tusk jest gorszy od Hitlera
- "Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy"
- "Cywilizacja europejska, która panowała nad światem, stawiała na najmądrzejszych, najsilniejszych, najinteligentniejszych, najszybszych – a obecna anty-cywilizacja za najważniejsze uważa forowanie biednych, głupich, niezaradnych – i również inwalidów." (brzmi jak cytat z "Mein Kampf" swoją drogą)
-"Kiedy kobieta ma pryszcz na twarzy – stara się nie wychodzić z mieszkania. Podobnie z inwalidami."
-  "Z kim przestajesz, takim się stajesz", więc i oglądanie – godnych podziwu skądinąd - wysiłków para-sportowców może przynieść - przejściowe, na szczęście - zaburzenia w motoryce!). Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinnismy ogladac ludzi zdrowych, pieknych, silnych, uczciwych, madrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety.
-"Obejrzałem sobie klasyfikację medalową para-olimpiady. Nie ma tam prawie w ogóle państw afrykańskich. Tam zaraza nie dotarła. Ale to oznacza, że Murzyni niedługo podbiją świat. I wyrżną nas."
- "Korwin" udowadnia swoją męskość i odwagę poniżając niepełnosprawną dziewczynkę na wózku: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,4563854.html
- "Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom." (Rudka - możesz się zrzec jeszcze zanim "Korwin" dojdzie do władzy)
- "Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne – dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania przez dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę." (Rudka - jakiś komentarz?)
-"Korwin" o zaletach Holocaustu "Stare powiedzenie brzmi: „Co cię nie zabije – to cię wzmocni”. Mamy świeży dowód jego słuszności: Holokaust nie zabił narodu żydowskiego – przeciwnie, pozycja Żydów nigdy nie była tak silna! "
-"Socjalista nie jest człowiekiem, lecz bydlęciem"
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9208 : 2012-10-02, 06:12:29 »

 
... chodzi wyłącznie o zabezpieczenie własnego materialnego bytu. Niestety młodzi się ciągle na to nabierają.

W systemie "Zabezpieczania Materialnego Bytu" to zrozumiałe i oczywiste.Smile  Tu "L4" nie przysługuje. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9209 : 2012-10-02, 07:19:58 »

Poznałem w działaniu kilku "działaczy" wielkopolsko-małopolskich od Korwina-Mikke (nie będę wymieniał z nazwisk, bo sami wiedzą).
Wyjątkowe kreatury, co zostały skierowane poleceniem służbowym do rozłożenia byłego OSBO, bo przejąć się nie udało...  Sad
Takich należy omijać bardzo szerokim łukiem i zawsze mieć "bacik" w ręku, gdy są blisko.  Tak na wszelki wypadek...  Wink Very Happy
I nie przejmować się takimi, bo zawsze wzajem się pokąsają, gdy tylko nadarzy im się sposobność, jak to w Oleśnicy i nie tylko - bywało! Laughing Laughing Laughing

Dlatego jeśli Mikke miałby takimi ludźmi premierować, to biada i to nie tylko biedzie, bo całe ostatnie dwadzieścia lat "demokracji" to pikuś w porównaniu z tym, do czego zdolnni są tacy "mikkowszczycy".  Twisted Evil  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71884


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9210 : 2012-10-02, 10:30:11 »

Ja myślę (czasami Cool Laughing), że oni starają się być "źli w dobrej wierze"... Twisted Evil Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71884


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9211 : 2012-10-02, 11:39:30 »

Dostałam z OSO naklejkę na tylną szybę samochodu...miło... Very Happy Będę rozpoznawalna... Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71884


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9212 : 2012-10-02, 12:08:02 »

Pomyliły mi się wątki... Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9213 : 2012-10-02, 12:26:42 »

Dostałam z OSO naklejkę na tylną szybę samochodu...miło... Very Happy Będę rozpoznawalna... Rolling Eyes

Trzeba mieć dwie, na przednią i tylną szybę, aby nie mieć kłopotu z fotoradarami... Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71884


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9214 : 2012-10-02, 12:35:03 »

Powolutku... i cały samochód sobie obkleję - łącznie z numerami rejestracyjnymi... Cool Wink
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9215 : 2012-10-02, 12:48:34 »

Ale czy auto będzie pasować wtedy bo butów i torebki?  Rolling Eyes Wink
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9216 : 2012-10-02, 13:05:39 »

zawsze można kupić nowe [buty i torebki] Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71884


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9217 : 2012-10-02, 14:41:18 »

Buty i torebkę też obkleję... Cool
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56842


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9218 : 2012-10-02, 16:05:35 »

To się nazywa poświęcenie dla dobra sprawy - buty i torebkę  Shocked Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71884


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #9219 : 2012-10-02, 16:15:12 »

...ale łzę uronię... Crying or Very sad Wink Laughing
Zapisane

Strony: 1 ... 456 457 458 459 460 [461] 462 463 464 465 466 ... 3976 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 20 zapytaniami.